Strani: 1 2 3 4 5

najobj sporočil: 31.920
[#2379499] 28.04.14 09:38 · odgovor na: (#2379323)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2014 09:44
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> >
> > > P.S.: ker si ti očitno stručko za minuse kot najenostavnejši in najhitrejši način izražanja nestrinjanja z določenim stališčem, kar je zelo dobrodošlo, ker nihče nima časa, da bi na vsak post, s katerim se ne strinja, posebej odgovarjal in ker ti očitno čas imaš, potem mi boš ziher znala razložit, kaj bi mi dva majstra za minuse v totem forum.finance.si/?m=...947&single "politično" absolutno nevtralnem postu na Črtovem "prepovedanem teritoriju", ki me je pravzaprav v to današnjo pisarijo sprovociral, rada povedala ... khmm, če domnevam, da majstri za minuse minusarijo zgolj "politične" poste in če bi za razliko od tebe oba imela čas in sposobnost artikulirnja svojih misli, se razume ...
> > Ne vem zakaj ti je minus dal drugi majster, jaz sem ti ga dala večinoma zato, ker se ne strinjam s tvojim stališčem, da mora uporabnik, ki zbriše svojo zgodovino potem še na prevzgojo v čakalnico, en delček pa tudi zato, ker tistim, ki se veliko razburjajo glede minusov še raje stisnem rdečo puščico, ker se mi zdi takšno obnašanje infantilno in ti še posebej pretiravaš z njim.
> ... OK, ne bom zdaj o funkcionalni nepismenosti, ker bi to ziher razumela kot žalitev in bi me ti kot odrasla oseba neinfantilno zašpecala in od Gustlna zahtevala, da me z drugim rumenim kartonom dokončno prežene s totega foruma ... khmm, ker namreč v tistem postu jaz NISEM pisal o vsebini takšnega ali drugačnega obravnavanja uporabnikov, ki so naredili forumski samomor, ampak sem pisal IZKLJUČNO o ne-nepričakovanih (= pričakovanih) stranskih učinkih sprememb Črtovega programa, o čemer je sicer Črt nekaj malega napisal že sam, jaz pa sem ga samo malo dopolnil ...
>
> ... alzo, noh ajn mal samo za tebe ...
>
> ... evo, v totem forum.finance.si/?m=...947&single postu sem onemu abraxasu opisal čisto tehnične probleme ponovnega prepoznavanja novega-starega uporabnika, ki bi jih Črt programsko bolj težko rešil, tudi če bi mu Finance plačale, da bi tebi na ljubo forum razstavil, ga dopolnil in potem spet sestavil, ker niti Črt brez osebnega poizvedovanja pri novem-starem uporabniku ne more računalniku - forum je računalniška obdelava - povedati, katerega novega-starega uporabnika naj vzame kot pravega, ko se na istem IP naslovu pojavi več k forumskim samomorom nagnjenih forumašev ... ja, in samo to je razlog, da forumski novorojenček kot vsak novorojenček svoje življenje začne z nule in kar po novem - čakalnice včasih ni bilo - očitno za nekaj časa vsebuje tudi čakalnico, sicer zelo verjetno zaradi množice novodošlih prenapetih agresivnih forumskih azilantov, o katerih je zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...875&single pisal bc123a ...
>
> P.S.: čeprav nisem glih najbolj ziher, da si razumela, vseeno upam, da nisem bil preveč žaljiv, ker sem podvomil v upravičenost tvoje in trditve onega abraxasa, češ da Črt ne ve, kaj dela ... ja, vsekakor pa me zdaj lahko brez problemov za kazen zelo odraslo ignoriraš še bolj kot do zdaj in mi še bolj stisneš rdečo puščico, ki je jaz nedorasli infantilnež v vseh teh letih na totem forumu nisem uporabil še nikoli, kakor nisem še nikoli uporabil niti zelene, da ne govorim o ignoriranju ali prijateljevanju z nekimi hecnim črkami in številkami, ki služijo Črtovim računalniškim programom, da jih kot nicke prepoznajo in omogočijo anonimnim osebkom, da tako ali drugače sodelujejo na totem forumu ...
Tukaj gre za dve različni situaciji.

Eno je izbris uporabniškega imena, kar pomeni, da si moraš izbrati nov nick, da se sploh lahko prijaviš v forum in si v resnici novorojenček in je povsem logično, da začneš znova in v čakalnici, če nisi ravno naročnik.

Drugo pa je, ko izbrišeš samo vse svoje stare poste, obdržiš pa isti nick, FQ, prijatelje/ignorirane. Tukaj pa res ne vem zakaj bi moral za kazen še v čakalnico in zakaj bi imel računalnik probleme s prepoznavo.

In tudi na primeru WL, ki je prva preizkusila novo storitev in so jo najprej dali v čakalnico potem pa ji kar kmalu spet omogočili direktno pisanje v forum, se je pokazalo, da je bil to nepredviden stranski učinek, ki se ga je očitno popravilo.

... khmm, če prav razumem, je Črt sicer to zadevo - me zanima, če je res in če se ne bo pojavila še kakšna glasbena želja – zdaj uredil, pa vendar se moram vrniti na začetek, in sicer na Črtove besede "... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass." oziroma besedo "samoizbris", ki sem jaz pač razumel dobesedno kot dokončno prekinitev pisanja na forum, ker mi na kraj pameti ni padlo, da je nekdo tako pameten, da vsaki drugi dan pobriše svoje poste in potem spet vsaki naslednji drugi dan nadaljuje s pisanjem naslednje porcije postov za izbris čez dva dni … alzo, po mojem razumevanju slovenskega jezika beseda "samoizbris" iz totega forum.finance.si/?m=...947&single posta pomeni enako, kot jo je razumel računalnik, ki je najprej WL dal v čakalnico, potem pa je ona tolika časa gnjavila, da je Črt "beyond a reasonable doubt" prepoznal, da WL res hoče ohraniti svoj stari status in ji je zato kmalu spet omogočil direktno pisanje v forum ...

P.S.: pravi razlog nadaljevanja mojega dopisovanja s tabo se skriva v P.S.-u prejšnjem postu, ki je bil tako dobro skrit, da ga ti sploh nisi opazila in ga zato nisi komentirala, in sicer v tvojem zelo odraslem stiskanju rdeče puščice oziroma kaznovanju mojega otročjega nerazumevanja upravičenih minusov brez komentarja mojih sicer redkih postov, katerih kompleksnejša vsebina pač ne omogoča krajše artikulacije in ki jih fašem, še preden kliknem na Objavi ... khmm, da zdaj niti ne govorim o stalkerskih manijakih, ki me očitno lovijo po totem forumu in me zminusarijo ob obojestranski zajebanciji forum.finance.si/?m=...729&single z Novico pri totalno zalutali temi o ragbiju na Slovenskem ali pa v forumu Avto ob še bolj zalutalem komentiranju forum.finance.si/?m=...069&single dobesedno nore kolesarske zakonodaje ... evo, in ko potem jaz vsake toliko popizdim in odreagiram z lepimi pozdravi prisotnim po novem prepovedanim DFK-jem, toti isti stalkerski manijaki začnejo klikat na Neprimerno, me špecat Gustlnu in od njega zahtevat moj izgon s foruma ... evo, in potem popizdi še Gustl in se zgodi tole forum.finance.si/?m=...886&single in potem še tole forum.finance.si/?m=...910&single ... ja, res dobro je zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...875&single napisal bc123a, da ste prenapeti agresivni SDS-ovi azilanti prevzeli toti forum in vsaj jaz vam želim obilo užitkov ob trepljanju drug drugega po ramenih, češ kako ste vi fajn, le mene pustite pri miru ...
najobj sporočil: 31.920
[#2379757] 28.04.14 13:02 · odgovor na: Gustl (#2378886)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2014 13:03
[Gustl]
> [najobj]
> P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...

Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl
... čuj, ker ne vem, kako naj ti drugače odgovorim, bom kar tale post uporabil, ki je itak vse skupaj sprovociral ...

... evo, danes sem kot odziv na tole forum.finance.si/?m=...910&single od vaše prodajnice Tine Anžič dobil prijazno pojasnilo, da mi je poslala obljubljeno prenosno baterijo Powerbank in ko sem zdaj na pošti še enkrat preveril, se je izkazalo, da je pošiljka dva dni za položnico dejansko prišla, jaz pa sem preveril samo še naslednji dan, kasneje pa ne več, ker pravzaprav niti ne vem, če baterijo sploh rabim ... alzo, vaši Tini sem se opravičil, da sem jo po nemarnem vlačil po totem forumu, kar pa ne pomeni da nisem več jezen na tebe ...

... aja, še to ... čuj, kaj mogoče rabiš prenosno baterijo Powerbank, ki lahko napolni tvojo mobilno napravo, ker imam eno nerabljeno na zalogi ... khmm, cijena ? ... eh, sitnica ...

P.S.: tole na koncu se seveda samo malo hecam, da me DFK-ji ne bodo spet takoj zminusarili ...
najobj sporočil: 31.920
[#2380087] 28.04.14 15:53 · odgovor na: (#2379788)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2014 15:54
[Petunija1]
> [najobj]

> ... khmm, če prav razumem, je Črt sicer to zadevo - me zanima, če je res in če se ne bo pojavila še kakšna glasbena želja – zdaj uredil, pa vendar se moram vrniti na začetek, in sicer na Črtove besede "... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass." oziroma besedo "samoizbris", ki sem jaz pač razumel dobesedno kot dokončno prekinitev pisanja na forum, ker mi na kraj pameti ni padlo, da je nekdo tako pameten, da vsaki drugi dan pobriše svoje poste in potem spet vsaki naslednji drugi dan nadaljuje s pisanjem naslednje porcije postov za izbris čez dva dni … alzo, po mojem razumevanju slovenskega jezika beseda "samoizbris" iz totega forum.finance.si/?m=...947&single posta pomeni enako, kot jo je razumel računalnik, ki je najprej WL dal v čakalnico, potem pa je ona tolika časa gnjavila, da je Črt "beyond a reasonable doubt" prepoznal, da WL res hoče ohraniti svoj stari status in ji je zato kmalu spet omogočil direktno pisanje v forum ...

Zadeva je sedaj dobila epilog forum.finance.si/?m=...408&single in to, za moje pojme, edini logičen in zdravorazumski. Izkazalo se je, da so bile tvoje skrbi povsem odveč.
>
> P.S.: pravi razlog nadaljevanja mojega dopisovanja s tabo se skriva v P.S.-u prejšnjem postu, ki je bil tako dobro skrit, da ga ti sploh nisi opazila in ga zato nisi komentirala, in sicer v tvojem zelo odraslem stiskanju rdeče puščice oziroma kaznovanju mojega otročjega nerazumevanja upravičenih minusov brez komentarja mojih sicer redkih postov, katerih kompleksnejša vsebina pač ne omogoča krajše artikulacije in ki jih fašem, še preden kliknem na Objavi ... khmm, da zdaj niti ne govorim o stalkerskih manijakih, ki me očitno lovijo po totem forumu in me zminusarijo ob obojestranski zajebanciji forum.finance.si/?m=...729&single z Novico pri totalno zalutali temi o ragbiju na Slovenskem ali pa v forumu Avto ob še bolj zalutalem komentiranju forum.finance.si/?m=...069&single dobesedno nore kolesarske zakonodaje ... evo, in ko potem jaz vsake toliko popizdim in odreagiram z lepimi pozdravi prisotnim po novem prepovedanim DFK-jem, toti isti stalkerski manijaki začnejo klikat na Neprimerno, me špecat Gustlnu in od njega zahtevat moj izgon s foruma ... evo, in potem popizdi še Gustl in se zgodi tole forum.finance.si/?m=...886&single in potem še tole forum.finance.si/?m=...910&single ... ja, res dobro je zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...875&single napisal bc123a, da ste prenapeti agresivni SDS-ovi azilanti prevzeli toti forum in vsaj jaz vam želim obilo užitkov ob trepljanju drug drugega po ramenih, češ kako ste vi fajn,

Nisem se želela prepucavati s tabo, ampak če že vztrajaš.

Ti dejansko ne veš, kdo in iz točno kakšnih razlogov ti deli minuse, zato so takšne špekulacije brezvezne. Iz tvojih reakcij je razvidno, da bi ti obračunavanje z minusarji pobralo veliko energije in časa, zato je bolje, da jih ne poznaš. Gustl že ve, zakaj ima minuse pod ključem.

Na jokcanje bc123a-ja sem odgovorila že v drugi temi, tukajle lahko samo na kratko povzamem. Tale forum je zaenkrat, morda kmalu ne bo več forum.finance.si/?m=...745&single javni prostor, dostopen vsem, ki obvladajo osnove spletnega bontona. Če bi ti in tvoji somišljeniki želeli drugačnega, bi si pač morali ustvariti svojega, kjer bi vi postavljali pravila, drugače pa se boste morali sprijazniti z dejstvom, da tukaj sodelujejo tudi ljudje z drugačnimi mnenji od vaših.

>....le mene pustite pri miru ...

Jaz te lahko pustim čisto pri miru, kar pa seveda ne pomeni, da ne bom še naprej brala tvojih postov in jih ustrezno vrednotila, pri čemer nisem dolžna nikomur pojasnjevati zakaj kdaj stisnem + kdaj -, ker je to moja pravica in ti ne moreš glede tega nič.
... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...116&single si lahko prebereš, kako zelo se motiš in kakšno skoraj kičasto idilično sožitje je Gustl prekinil, ker mi je DFK-je prepovedal imenovati z njihovim polnim imenom ...

P.S.: zdaj vidim, da sem jaz na totem forumu že toliko tega napisal, da sploh ne rabim nič več pisat, ampak samo malo pobrskam po spominu, najdem ključno besedo in mi forumski gugl najde odgovor na skoraj vsako vprašanje, ki ga potem samo prilimam na forum in to je to ...

Strani: 1 2 3 4 5