Strani: 1 2 3 4 5

anon-24983 sporočil: 7.885
[#2378672] 26.04.14 11:47 · odgovor na: (#2378420)
Odgovori   +    2
[rubec]
> [fiston]
> > [dzoni2k2]
> > > [fiston]
> > > > [dzoni2k2]
> > > > > [fiston]
> > > > > > [FIN-389528]
> > > > > > 3 dni?! Kaj ti ni jasno zenska?? ODSTOPI!!!! Adijo vlada!
> > > > >
> > > > > Kaj a ti misliš, da je Alenka bolj inteligentna od Ivana ? Koliko pa je Ivan rabil, pa mu še ni kapnilo.
> > > >
> > > > Ivan kmalu pride delat red. Se vam ze kaj tresejo hlace, drekaci? ;)
> > >
> > > Ne vem zakaj bi se mi tresle hlače pred komunisti, se mi tudi prej niso, za razliko od onih, ki ste se poskrili v mišje luknje.
> > > He, he ko je Ivan kandidiral za glavnega omladinca, ste bili vi še vsi v mišjih rupah in se množili tam.
> >
> > Dobro, dolgo je ze, odkar je Ivan izdal tekovine. Prebolite ze, zaboga.
>
> Saj jih ni izdal tekovine so mu iste, samo do korita se je moral prigrebsti, oni ga niso pustili.
> O njegovih tekovinah dovolj pove stavek: Če ne obstaja sodišče, ki bo razveljavilo sodbo, pa bo še obstajalo. In ona uporaba vseh političnih sredstev.
> Se pravi, da je treba priti na ablast in politično postaviti sodišče, ki bo razveljavilo ono sodbo. To so po tvoje verjetno demokratična načela.
> Tako da to so še vedno iste tekovine, kot se jih je Janezek naučil. Ne pravijo zastonj, kar se Janezek nauči, to Janez zna.

fiston prosi svojo mater naj ti pokaže položnice iz časa ko je komunist janša vodil vlado potem jo pa še prosi naj ti pokaže tekoče račune. Še ni jasno? Mogoče te bo pa zdramilo urlikanje Mustafe iz minareta ki po zaslugi tvojih antijanšistov prihaja v kratkem.
Bo bolj težka, ker je na onem svetu že 17 let. Nimamo vsi še none kot ti, da ti lahko še nos briše in rit.

Kar pa zadeva položnice, pa nič novega. V obeh vladavinah so se zvišale. Pri prejšnjem zaradi trošarin in nekih prispevkov, pri teh pa bolj zaradi DDV. Ampak zvišale so se obakrat, kar je potem še en dokaz več, da gre za iste tekovine.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#2378676] 26.04.14 11:53
Odgovori   +    1
Ljubljanskemu županu Zoranu jankoviću
Mali J, samo sse trdi CH je manjkal :-( Neskoncna ljubezen do uspesnega LJU zzupana.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2378679] 26.04.14 12:01 · odgovor na: anon-127452 (#2378631)
Odgovori   +    6
[Valuk]
Murgle so zmagale!
Tebi je pa res vse jasno, vidim. Še dobro, da je danes sreda.
zoran13 sporočil: 2.420
[#2378686] 26.04.14 12:11
Odgovori   +    3
PAMET TEDNA

"Tenis igram zato, da zmagam".
Zoran Janković o kongresu PS

Žurnal,sobota,26.april 2014
www.zurnal24.si
1357 sporočil: 7.095
[#2378687] 26.04.14 12:12 · odgovor na: anon-283914 (#2378443)
Odgovori   +    0
[Whiskey]
Očitno se je res Janković strgal s ketne. Nisem pričakoval takega razpleta. Ampak zaenkrat je sanjski :-) Preseneča tudi, da ni bilo ta malega peklenščka na kongresu. Zmaga solatarja pomeni razkol v PS. Stranka je Gotofa. Začetek njenega konca. Zvesti kužki šivilje se bodo kot stekli psi razkropili med SD in Šoltesa. Vstajniki se mi zdijo tako in drugače odpisani. Sedaj se bo moral Milan sfokusirati na Kardeljevega vnuka. Pa še cajt ga bo malo basal.

Zdej, ko je zmanjkal kokic, pa na morje :-)
Motiš se kar se tiče razcepa. Odšli bodo zgolj in samo oni, ki že na začetku sploh nebi smeli priti ( kadri GG-ja, ki so krožili po raspadu LDS okoli po strankah in v njih vedrili, oblačili in delali razdore ter skrbeli predvsem zato, da so ostali tako ali drugače priklopljeni na državne jasli ( funkcionarske ali uradniške službe na državni ali lokalni ravni). Sedaj je pravi čas ko bodo nove volitve da se tudi v drugih strankah naredi čistka podobnih kadrov in se le te zahvalijo večnim funkcionarjem in uradnikom, ki na teh mestih vedrijo in oblačijo že od osamosvojitve naprej. Samo na takšen način se lahko naredi korak naprej, vse ostalo je in bo stopicanje na mestu, kar se v Sloveniji dogaja že zadnjih 14 let od volitev 2000 naprej, finačna kriza je samo naplavila v javnot ta problem, ki pa je bil tistim, ki so direktno odvisni od posodabljanja zakonodaje ( gospodarstvo), viden že ves ta čas.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2378716] 26.04.14 13:21
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-204390 26.04.2014 13:21
Jaz bi se resno vprašal o intelektualni in/ali moralni integriteti tistega, ki glasuje za Zorana Jankovića. Če nimaš osebne koristi od njegove izvolitve, potem to, da voliš zanj, kaže na nižji IQ, če imaš osebno korist, potem si prodana duša ...
najobj sporočil: 31.920
[#2378724] 26.04.14 13:30 · odgovor na: (#2378604)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 13:41
[Petunija1]
> [BlazVo]
> > [Petunija1]
> > Zoki je poskrbel, da ima ta vikend tudi druga polovica Slovenije razlog za praznovanje. Hvala Zokiju!
>
> Ne vem, zakaj bi druga polovica imela razlog za praznovanje. Komunisti se razmnožujejo tako, da jebejo drug drugega. To samo pomeni, da jih bo še več.
>
> ZJ je itak povedal, da je zmagal zato, da bodo spet upali peti "hej brigade".
>
> Mala tolažba je to, da ne bo več treba gledati AB, pa še to ni ziher.
>
> PS - pa še to, da se je dokončno izkazalo, kakšen politični idiot je v resnici Virant
Kaj je razlog za praznovanje? Kučan postaja irelevanten. Osebno se je angažiral, prav tako njegovi zvesti pudlji, medijski spini v podporo Alenki so leteli iz vseh strani, pa ni zadostovalo. Pred enim letom še, danes ne več. Nič več ne bo tako kot je bilo.

Seveda je v politiki vse mogoče in morda bodo skušali to vladno barko še enkrat več zakrpati, ampak voda vdira vanjo iz vseh strani, The End is near. Čeprav, ko sem včeraj gledala Alenko, ko jo je po razglasitvi rezultatov Jankovič zvlekel na oder in se mi je za milisekundo celo zasmilila ko se je komaj zadrževala in potem "dragemu Zoranu" povedala, da bo moral sam pojesti drek, ki ga je zakuhal, se mi to ne zdi prav verjetno.

In nič mi ne bo prineslo večjega zadovoljstva, kot padec te nesposobne vlade, razen morda tistega trenutka, ko bo Virantu izstavljen račun za vso škodo, ki jo je v pičlih 3 letih povzročil tej državi.
... čuj, ker sem tukaj forum.finance.si/?m=...970&single opazil, da si me obtožila, da jaz forumaše - to delam nekaznovano in celo ob odobravanju adminov - zmerjam s kreteni, se ziher lahko še malo dodatno potrudiš in poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ... jebiga, Črt nima prav nobenega razumevanja za temeljne potrebe - da ne rečem pravice, ker bi to bilo rahlo pretiravanje - forumskega malega človeka in je zato tam prepira ... ups, komentiranje onemogočil, pa te zato moram zmotiti pri proslavljanju in čisto na drugem mestu povprašat po zdravju ...

P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov, ki cele dneve dobesedno dežurajo na totem forumu in svojim ignoriranim forumskim sovražnikom talajo minuse in svojim prijateljem pluse, ob tem pa tega svojega "mnenja" ne zmorejo argumentirati niti z eno samo besedo, imaš kakšen ustreznejši izraz kot dežurni forumski kreten, mi ga zaupaj in ti obljubim, da ga bom v prihodnje z veseljem uporabljal ... evo, pa še to me zanima, ko smo glih pri zmerjanju ... čuj, kaj je pravzaprav narobe z vami janšajzerji, če pa z nami komunajzarji ni nič narobe in se vsaj jaz - ni mi glih najbolj jasno, kako sem se kvalificiral, ampak ni važno - čisto nič ne pritožujem, sploh ker vidim, do so vsegliharji resnični sovražniki slovenskega naroda ... aja, in da ne pozabim, čestitam za zmago ...
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2378743] 26.04.14 13:58 · odgovor na: anon-204390 (#2378716)
Odgovori   +    6
[vickibedi]
Jaz bi se resno vprašal o intelektualni in/ali moralni integriteti tistega, ki glasuje za Zorana Jankovića. Če nimaš osebne koristi od njegove izvolitve, potem to, da voliš zanj, kaže na nižji IQ, če imaš osebno korist, potem si prodana duša ...
Za koga pa naj bi glasovali pošteni kamenobacači sa Fužina, kot za svojega prijatelja župana? To je takoj vsaj za dva avtobusa glasov. Členasta in nabasana kot ob konici... Nemoj dakle o etici i ajkjuju.

Zavedni ciprski davkoplačevalci so gotovo širokogrudno financirali avtobusni prevoz Tivoli-Brdo, helikopterski bi bil morda res pretiran. Ni jasno le, ali so Fužinci in Rakovojelšani do Tivolija prišli z brezplačnim prevozom avobusov v lasti MOL, ali z lastnimi avtomobili in brezplačnim parkiranjem na parkirišču v lasti MOL. Kdo ve. Važno je, da sta pravica in resnica v osebi najbolj poštenega župana zmagali,

Pa rad bi na TV videl Kučanovo faco, ko so bili znani rezultati. Bi bilo vse jasno.
macon sporočil: 12.861
[#2378753] 26.04.14 14:23 · odgovor na: anon-24983 (#2378405)
Odgovori   +    8
[fiston]

Saj jih ni izdal tekovine so mu iste, samo do korita se je moral prigrebsti, oni ga niso pustili.
O njegovih tekovinah dovolj pove stavek: Če ne obstaja sodišče, ki bo razveljavilo sodbo, pa bo še obstajalo. In ona uporaba vseh političnih sredstev.
Se pravi, da je treba priti na ablast in politično postaviti sodišče, ki bo razveljavilo ono sodbo. To so po tvoje verjetno demokratična načela.
Začnimo pri izhodišču: obsodba za neznan kraj, naznan znesek, neznan čas in neznano komunikacijsko sredstvo za OBLJUBO je absurd nad absurdi in nima zveze z demokratičnimi pravnimi načeli.
Tako da to so še vedno iste tekovine, kot se jih je Janezek naučil. Ne pravijo zastonj, kar se Janezek nauči, to Janez zna.
Ko boš vzel izhodišče, pa nabijaj dalje, vendar kot komunajzar seveda ignoriraš dejstva, ki ti ne ustrezajo.

Inštitucije niso od boga dane in zabetonirane kot Keopsova piramida. Njihovo delovanje je treba preverjati in nadzirati. Pri tej sramotni sodbi je sodstvo očitno pogrnilo kot je dolgo in široko. Vprašaj Aleksandra Čeferina, nomenklaturnega odvetniškega ljubljenca, če mi ne verjameš.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2378764] 26.04.14 14:40 · odgovor na: anon-231230 (#2378743)
Odgovori   +    4
[vinopivec]
> [vickibedi]
> Jaz bi se resno vprašal o intelektualni in/ali moralni integriteti tistega, ki glasuje za Zorana Jankovića. Če nimaš osebne koristi od njegove izvolitve, potem to, da voliš zanj, kaže na nižji IQ, če imaš osebno korist, potem si prodana duša ...

Za koga pa naj bi glasovali pošteni kamenobacači sa Fužina, kot za svojega prijatelja župana? To je takoj vsaj za dva avtobusa glasov. Členasta in nabasana kot ob konici... Nemoj dakle o etici i ajkjuju.

Zavedni ciprski davkoplačevalci so gotovo širokogrudno financirali avtobusni prevoz Tivoli-Brdo, helikopterski bi bil morda res pretiran. Ni jasno le, ali so Fužinci in Rakovojelšani do Tivolija prišli z brezplačnim prevozom avobusov v lasti MOL, ali z lastnimi avtomobili in brezplačnim parkiranjem na parkirišču v lasti MOL. Kdo ve. Važno je, da sta pravica in resnica v osebi najbolj poštenega župana zmagali,

Pa rad bi na TV videl Kučanovo faco, ko so bili znani rezultati. Bi bilo vse jasno.
To da Janković zastopa interese folka sa Fužina je nateg brez primere. Če imaš mehki ć na koncu priimka in IQ nad nivojem sobne temparature, ti je to kristalno jasno. Sicer je pa po količini glasov, ki jih dobi Janković,jasno tudi to, da zanj glasuje lepo števili t.i. klenih Slovencev, ki hočejo svobodno peti "Hej brigade", mislijo da niso "zajci, ki jih lahko jebe Evropa" in so zagovorniki domače pameti in nacionalnega interesa. Skratka to na kar napeljuješ je samo marginalna skupina ljudi...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2378807] 26.04.14 15:42 · odgovor na: anon-325622 (#2378361)
Odgovori   +    6
[ExileOnMainStreet]
Celo leto jo je kušval, zdaj mu pa še roke ne da!

Kakšna nehvaležnost!
Nazadnje jo je tako stisnil, kot bi bila limona. Čisto jo je stisnil in izžel od same ljubezni. Pa tako lepo sta skupaj pojčkala tamo u Stožicama.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2378810] 26.04.14 15:47 · odgovor na: anon-204390 (#2378764)
Odgovori   +    3
[vickibedi]
> [vinopivec]
> > [vickibedi]
> > Jaz bi se resno vprašal o intelektualni in/ali moralni integriteti tistega, ki glasuje za Zorana Jankovića. Če nimaš osebne koristi od njegove izvolitve, potem to, da voliš zanj, kaže na nižji IQ, če imaš osebno korist, potem si prodana duša ...
>
> Za koga pa naj bi glasovali pošteni kamenobacači sa Fužina, kot za svojega prijatelja župana? To je takoj vsaj za dva avtobusa glasov. Členasta in nabasana kot ob konici... Nemoj dakle o etici i ajkjuju.
>
> Zavedni ciprski davkoplačevalci so gotovo širokogrudno financirali avtobusni prevoz Tivoli-Brdo, helikopterski bi bil morda res pretiran. Ni jasno le, ali so Fužinci in Rakovojelšani do Tivolija prišli z brezplačnim prevozom avobusov v lasti MOL, ali z lastnimi avtomobili in brezplačnim parkiranjem na parkirišču v lasti MOL. Kdo ve. Važno je, da sta pravica in resnica v osebi najbolj poštenega župana zmagali,
>
> Pa rad bi na TV videl Kučanovo faco, ko so bili znani rezultati. Bi bilo vse jasno.

To da Janković zastopa interese folka sa Fužina je nateg brez primere. Če imaš mehki ć na koncu priimka in IQ nad nivojem sobne temparature, ti je to kristalno jasno. Sicer je pa po količini glasov, ki jih dobi Janković,jasno tudi to, da zanj glasuje lepo števili t.i. klenih Slovencev, ki hočejo svobodno peti "Hej brigade", mislijo da niso "zajci, ki jih lahko jebe Evropa" in so zagovorniki domače pameti in nacionalnega interesa. Skratka to na kar napeljuješ je samo marginalna skupina ljudi...
Smešno. Najprej glede volilne baze. Če si upaš in imaš celo denar, organiziraj tako kot v ZDA analizo volilnega telesa, kakšen delež ga voli za Zokija v omenjenih "marginalnih" balkaniziranih ljubljanskih soseskah in kakšen delež v etnično drugačnih okoljih. V LJ in izven nje. Za rezultat, ki po tvoje zanesljivo negira moje grde insinuacije, ti bom globoko hvaležen. Obstoječim merilcem javnega mnenja v Kučanovi državi bi kaj takega že v kali onemogočila Piggy Biker, da o drugih inštitucijah njegove države ne govorim.

O tem, čigave interese ipso facto zastopa lopovski podjetnik in župan, pa nisem spregovoril besede. Od kod ti to?
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2378820] 26.04.14 15:58 · odgovor na: anon-204390 (#2378764)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-231230 26.04.2014 16:02
Pa še enkrat ključna zadeva. Slovenci smo poldrugo stoletje razdeljeni po dveh polovicah med opcijama Nemčija/Evropa in Juga/Rusija, priseljenci treh generacij iz balkanskega Piemonta pa 0:100. Pa tri četrtine od 20% populacije jih je. Za osnovno usmeritev moje domovine v bodoče gre, ne za civilizirane demokratične medstrankarske igrice.

Nas bo nekdo, tokrat uspešno, nagnal s svoje zemlje "u Filadelfiju"?

V izogib pavšalizaciji, kdo po tvoje obvladuje 90+ procentov lokalov ob Ljubljanici v "oživljeni" stari Ljubljani? Kolikšen je bil njihov delež pred saraorškim prišlekom?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2378843] 26.04.14 16:20 · odgovor na: anon-231230 (#2378820)
Odgovori   +    1
[vinopivec]
Pa še enkrat ključna zadeva. Slovenci smo poldrugo stoletje razdeljeni po dveh polovicah med opcijama Nemčija/Evropa in Juga/Rusija, priseljenci treh generacij iz balkanskega Piemonta pa 0:100. Pa tri četrtine od 20% populacije jih je. Za osnovno usmeritev moje domovine v bodoče gre, ne za civilizirane demokratične medstrankarske igrice.

Nas bo nekdo, tokrat uspešno, nagnal s svoje zemlje "u Filadelfiju"?

V izogib pavšalizaciji, kdo po tvoje obvladuje 90+ procentov lokalov ob Ljubljanici v "oživljeni" stari Ljubljani? Kolikšen je bil njihov delež pred saraorškim prišlekom?
Kosovski Albanci mogoče ?
Sicer pa, a je Kučan mogoče Srb, pa Kardelj, Maček in Ribičič ?
Kdo koga nastavlja v tej deželi že zadnjih 20 let ? A je masa v samoupravnem socializmu rojenih ljudi, ki zdaj vztrajno volijo za opcijo demokratičnega socializma v kakršnikoli obliki se pač materializira (trenutno je to janković, jutri bo kdo drug) res lahko nacionalno opredeli kot neslovence ?
www.youtube.com/watc...QzqV-6-4do
tasilo sporočil: 9.830
[#2378847] 26.04.14 16:31 · odgovor na: anon-178479 (#2378807)
Odgovori   +    6
[Aleister]
> [ExileOnMainStreet]
> Celo leto jo je kušval, zdaj mu pa še roke ne da!
>
> Kakšna nehvaležnost!

Nazadnje jo je tako stisnil, kot bi bila limona. Čisto jo je stisnil in izžel od same ljubezni. Pa tako lepo sta skupaj pojčkala tamo u Stožicama.
Prav zanimivo jih bo gledati v Ustošcama letos, vse spičkane med seboj. Upam, da je to začetek pucanja te rdeče rakaste glistolezne smradovlake iz sistema, države in narodovega tkiva.

Hej, brigade ... zadnja ura vam bije.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2378873] 26.04.14 17:11 · odgovor na: anon-204390 (#2378843)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
> [vinopivec]
> Pa še enkrat ključna zadeva. Slovenci smo poldrugo stoletje razdeljeni po dveh polovicah med opcijama Nemčija/Evropa in Juga/Rusija, priseljenci treh generacij iz balkanskega Piemonta pa 0:100. Pa tri četrtine od 20% populacije jih je. Za osnovno usmeritev moje domovine v bodoče gre, ne za civilizirane demokratične medstrankarske igrice.
>
> Nas bo nekdo, tokrat uspešno, nagnal s svoje zemlje "u Filadelfiju"?
>
> V izogib pavšalizaciji, kdo po tvoje obvladuje 90+ procentov lokalov ob Ljubljanici v "oživljeni" stari Ljubljani? Kolikšen je bil njihov delež pred saraorškim prišlekom?
Greva one by one.
Kosovski Albanci mogoče ?
Potrudi se in preveri, celo beri žuti tisak, odgovor je jasen. Kakšni Albanci neki. Razen simpatičnega Božičkota vse iz iste etnije.
Sicer pa, a je Kučan mogoče Srb, pa Kardelj, Maček in Ribičič ?
What a drag... Read my lips. Delitev slovenskega naroda med dvema opcijama od ilirizma dalje, kaj znano? Kam neki bi torej sodili našteti človekoljubni heroji?
Kdo koga nastavlja v tej deželi že zadnjih 20 let ? A je masa v samoupravnem socializmu rojenih ljudi, ki zdaj vztrajno volijo za opcijo demokratičnega socializma v kakršnikoli obliki se pač materializira (trenutno je to janković, jutri bo kdo drug) res lahko nacionalno opredeli kot neslovence ?
www.youtube.com/watc...QzqV-6-4do
Ah, še enkrat. Gre za maso, ki vedno in vedno bolj preveša jeziček na tehtnici.

Pa klinc, saj sem vse isto povedal že prejšnjič, zakaj so potrebni med nami manj ovčjimi še podnapisi?
Gustl sporočil: 13.629
[#2378886] 26.04.14 17:41 · odgovor na: najobj (#2378724)
Odgovori   +    3
[najobj]
P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...
Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl
najobj sporočil: 31.920
[#2378910] 26.04.14 18:40 · odgovor na: Gustl (#2378886)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 18:41
[Gustl]
> [najobj]
> P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...

Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl
... čuj, Gustl ... evo, zdaj pa mi še povej, koga konkretno sem užalil ...

P.S.: če me vaša prodajnica Tina Anžič z več prijaznimi povabili na moj osebni E-mail ne bi nategnila, da sem za pol leta vnaprej plačal naročnino na Finance, bi vas zdaj takoj vse skupaj nekam poslal ... no, ampak 75 evrov je pač 75 evrov in se bom raje vgriznil v jezik ... ja, in seveda mene ne boš dal v nobeno prevzgojo v nobeno čakalnico, ker sem "too old for this shit", kot je rekel www.youtube.com/watc...aMno8d0Tzw dobri stari Roger Murtaugh ... evo, če bom zgruntal, da nimam direktnega dostopa na toti forum, pač na veselje mnogih ne bom več pisal, jebiga ... aja, in one prenosne baterije powerbank, ki lahko napolni vašo mobilno napravo, ki ste jo obljubljali poleg dostopa do plačljvih člankov, sploh nisem dobil ... OK, ampak ker je ne rabim, ni sile ...
najobj sporočil: 31.920
[#2378915] 26.04.14 18:48 · odgovor na: (#2378884)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 18:54
[Petunija1]
> [najobj]

>... poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ...

forum.finance.si/?m=...324&single

forum.finance.si/?m=...954&single

forum.finance.si/?m=...291&single

forum.finance.si/?m=...976&single

forum.finance.si/?m=...969&single

forum.finance.si/?m=...758&single

forum.finance.si/?m=...843&single

forum.finance.si/?m=...877&single

forum.finance.si/?m=...155&single

forum.finance.si/?m=...903&single

forum.finance.si/?m=...787&single

forum.finance.si/?m=...748&single

forum.finance.si/?m=...579&single
... eh, sam sem si kriv, kaj pa nisem napisal, da z besedo na K nisem ozmerjal nikogar, ki mi ni prvi rekel, da sem jaz gnilo jajce in pezde ... aja, pa časovno omejitev na manj kot tri leta bi tudi lahko dal, ampak zdaj pač je, kar je, jebiga ...

P.S.: ker si ti očitno stručko za minuse kot najenostavnejši in najhitrejši način izražanja nestrinjanja z določenim stališčem, kar je zelo dobrodošlo, ker nihče nima časa, da bi na vsak post, s katerim se ne strinja, posebej odgovarjal in ker ti očitno čas imaš, potem mi boš ziher znala razložit, kaj bi mi dva majstra za minuse v totem forum.finance.si/?m=...947&single "politično" absolutno nevtralnem postu na Črtovem "prepovedanem teritoriju", ki me je pravzaprav v to današnjo pisarijo sprovociral, rada povedala ... khmm, če domnevam, da majstri za minuse minusarijo zgolj "politične" poste in če bi za razliko od tebe oba imela čas in sposobnost artikulirnja svojih misli, se razume ...
anon-325622 sporočil: 324
[#2378976] 26.04.14 21:09 · odgovor na: tasilo (#2378445)
Odgovori   +    5
[tasilo]
> [ExileOnMainStreet]
> Celo leto jo je kušval, zdaj mu pa še roke ne da!
>
> Kakšna nehvaležnost!

A si v kakšnem porniču že videl, da se na koncu poročita??
Ti mater! Na to pa nisem pomislil. Še dobro, da je forum.

Ampak vseeno je bil Zoki videti spravljiv, očitno je Bratuškova tista v dvorani, ki ne želi peti ''Hej, brigade!''

Škoda. Pa tako lep glas ima.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2378987] 26.04.14 21:41 · odgovor na: (#2378947)
Odgovori   +    6
[aktion]
Stranka se že izboljšuje. Odšla je Tamara!
PS Light, torej.
anon-325622 sporočil: 324
[#2379006] 26.04.14 22:24 · odgovor na: (#2378884)
Odgovori   +    3
[Petunija1]
> [najobj]

>... poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ...

forum.finance.si/?m=...324&single

forum.finance.si/?m=...954&single

forum.finance.si/?m=...291&single

forum.finance.si/?m=...976&single

forum.finance.si/?m=...969&single

forum.finance.si/?m=...758&single

forum.finance.si/?m=...843&single

forum.finance.si/?m=...877&single

forum.finance.si/?m=...155&single

forum.finance.si/?m=...903&single

forum.finance.si/?m=...787&single

forum.finance.si/?m=...748&single

forum.finance.si/?m=...579&single
Se mi zdaj ne da iskat, če sem se pojavil med njegovimi kreteni. Bi pa bil tega zelo vesel. Sigurno je dobra družba.

Lp
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2379053] 27.04.14 07:38 · odgovor na: tasilo (#2378847)
Odgovori   +    5
[tasilo]
> [Aleister]
> > [ExileOnMainStreet]
> > Celo leto jo je kušval, zdaj mu pa še roke ne da!
> >
> > Kakšna nehvaležnost!
>
> Nazadnje jo je tako stisnil, kot bi bila limona. Čisto jo je stisnil in izžel od same ljubezni. Pa tako lepo sta skupaj pojčkala tamo u Stožicama.

Prav zanimivo jih bo gledati v Ustošcama letos, vse spičkane med seboj. Upam, da je to začetek pucanja te rdeče rakaste glistolezne smradovlake iz sistema, države in narodovega tkiva.

Hej, brigade ... zadnja ura vam bije.
Nekako mi ne da miru misel, da je vsa cigajnarija, ki so jo uprizarjali na Brdu dogovorjena. Bratuškova je hotela, pravzaprav je morala lastniniti podjetja, ker ji je tako diktiral Bruselj. Rdeči levakarski teroristi povezani z mafijsko narko gangsterji, pa nočejo privatizacije, ker potem ne bi mogli več parazitirati državljanov preko raznih Telekomov, Petrola, bank, MOLa, energetike, javnih lekarn, itd...
Rdeči parazit Kocjančič se je pritoževal po medijih, da kdo bo pa sedaj finansiral njegov športni imperij, če Telekom prodajo Deutsche Telekomu.
Pod Bratuškovo so pokradli državljane za nekaj milijard in sanirali vse svoje privatne banke in izgubaška privatna podjetja, ki so jih itak dobili zabadaf (brez plačila).
Stožiški teroristi so se o tej scenariji dogovorili, še predno so šli na ceste in metali granitne kocke v policiste, ter ustrahovali ljudi po celi državi. Celo domov so hodili grozit mariborskim svetnikom, kar je bila predigra za državni udar, ki so ga nato izvedli preko KPKja, ki je kar naenkrat postala inštitucija višja od vlade. Virant je baje pokasiral pet (5) milijonov evrov za ta prevrat, ostali pa se tudi lepo redijo in cirkursirajo na naš račun. Plače, pokojnine in zdravstvene pravice bodo zato v naslednjih letih še bolj padle, temu se reče reforma zdravstva in pokojninske blagajne.
Naš zabit narod pa še vedno nič ne razume, da ga rdeči zajedalci odirajo pod raznoraznimi parolami o nacionalnem interesu, boljšem jutri, o škodljivem varčevanju, mi potrebujemo čas (da vas pokrademo), itd...
Bratuškova je vrnila pokojnine vsem, ki jih niso vplačevali, pa jih še naprej pod njeno vlado dobivajo. Ostalim, ki smo jih vplačevali pa se niti opravičila ni za to krajo, kaj šele, da bi nam vrnila pokradene pokojnine. Ker, če pokradeš državljane v enem letu za nekaj milijard, potem jim pa še davke nabijaš in kradeš del vplačane pokojnine, nisi drugega kot tat in državni škodljivec.
Kar se kar lepo ujema z njenim gansterskim zaledjem, ki je največ pridobil z njeno nevarčevalno vlado. Nič niso povedali, kam so zagonili toliko milijard. Niti ni tega povedal Pahor, ki je predhodnik takega početja.
Sedaj bodo spočiti in siti šli zopet na volitve in svoje zabite državljane nafarbali še enkrat. Ponudili bodo zarukanim volivcem enake barabe pod drugimi imeni in floskulami.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2379074] 27.04.14 09:10 · odgovor na: anon-283914 (#2378443)
Odgovori   +    1
[Whiskey]
Vstajniki se mi zdijo tako in drugače odpisani.
Vstajniki verjetno ne poznajo tega članka:

"V mestecu Marinaleda v Andaluziji na jugu Španije na površini 25 kvadratnih kilometrov prebiva 2.700 ljudi. Mesto deluje kot eksperiment, meščani pa se trudijo živeti po načelih socializma in komunizma.

V zadnjih dveh letih so zgradili 350 hiš, v naslednjih dveh jih bodo še 250. Ljudje, ki si želijo takega načina življenja, morajo na čakalno listo. Po približno dveh letih pridejo na vrsto. Od mesta prejmejo zemljišče in material za gradnjo hiše, ki si jo morajo zgraditi sami. Pri tem pa jim pomagajo profesionalni arhitekti in gradbinci, ki jih zagotovi mesto. Po vselitvi pričnejo plačevati najemnino v višini 15 evrov, s katero mestu vračajo stroške materiala." Članek z naslovom: Bi se preselili v to mesto? Plača 1.200 evrov, najemnina 15 evrov, ni brezposelnih in ni kriminala! cekin.si/clanek/za_d...inala.html

Ko pa bodo članek prebrali, me ne bo presenetilo, če bodo rekli: TO je ta pravo! Tako se gradi komunizem. ;-)
anon-95425 sporočil: 885
[#2379092] 27.04.14 09:42 · odgovor na: anon-95425 (#2378510)
Odgovori   +    0
[andrej6]
> [dzoni2k2]
> > [fiston]
> > > [FIN-389528]
> > > 3 dni?! Kaj ti ni jasno zenska?? ODSTOPI!!!! Adijo vlada!
> >
> > Kaj a ti misliš, da je Alenka bolj inteligentna od Ivana ? Koliko pa je Ivan rabil, pa mu še ni kapnilo.
>
> Ivan kmalu pride delat red. Se vam ze kaj tresejo hlace, drekaci? ;)

Naj ga naredi najprej pri sebi.
Niste za red povsod???
najobj sporočil: 31.920
[#2379289] 27.04.14 18:27 · odgovor na: (#2378939)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.04.2014 18:34
[Petunija1]
> [najobj]


> P.S.: ker si ti očitno stručko za minuse kot najenostavnejši in najhitrejši način izražanja nestrinjanja z določenim stališčem, kar je zelo dobrodošlo, ker nihče nima časa, da bi na vsak post, s katerim se ne strinja, posebej odgovarjal in ker ti očitno čas imaš, potem mi boš ziher znala razložit, kaj bi mi dva majstra za minuse v totem forum.finance.si/?m=...947&single "politično" absolutno nevtralnem postu na Črtovem "prepovedanem teritoriju", ki me je pravzaprav v to današnjo pisarijo sprovociral, rada povedala ... khmm, če domnevam, da majstri za minuse minusarijo zgolj "politične" poste in če bi za razliko od tebe oba imela čas in sposobnost artikulirnja svojih misli, se razume ...
Ne vem zakaj ti je minus dal drugi majster, jaz sem ti ga dala večinoma zato, ker se ne strinjam s tvojim stališčem, da mora uporabnik, ki zbriše svojo zgodovino potem še na prevzgojo v čakalnico, en delček pa tudi zato, ker tistim, ki se veliko razburjajo glede minusov še raje stisnem rdečo puščico, ker se mi zdi takšno obnašanje infantilno in ti še posebej pretiravaš z njim.
... OK, ne bom zdaj o funkcionalni nepismenosti, ker bi to ziher razumela kot žalitev in bi me ti kot odrasla oseba neinfantilno zašpecala in od Gustlna zahtevala, da me z drugim rumenim kartonom dokončno prežene s totega foruma ... khmm, ker namreč v tistem postu jaz NISEM pisal o vsebini takšnega ali drugačnega obravnavanja uporabnikov, ki so naredili forumski samomor, ampak sem pisal IZKLJUČNO o ne-nepričakovanih (= pričakovanih) stranskih učinkih sprememb Črtovega programa, o čemer je sicer Črt nekaj malega napisal že sam, jaz pa sem ga samo malo dopolnil ...

... alzo, noh ajn mal samo za tebe ...

... evo, v totem forum.finance.si/?m=...947&single postu sem onemu abraxasu opisal čisto tehnične probleme ponovnega prepoznavanja novega-starega uporabnika, ki bi jih Črt programsko bolj težko rešil, tudi če bi mu Finance plačale, da bi tebi na ljubo forum razstavil, ga dopolnil in potem spet sestavil, ker niti Črt brez osebnega poizvedovanja pri novem-starem uporabniku ne more računalniku - forum je računalniška obdelava - povedati, katerega novega-starega uporabnika naj vzame kot pravega, ko se na istem IP naslovu pojavi več k forumskim samomorom nagnjenih forumašev ... ja, in samo to je razlog, da forumski novorojenček kot vsak novorojenček svoje življenje začne z nule in kar po novem - čakalnice včasih ni bilo - očitno za nekaj časa vsebuje tudi čakalnico, sicer zelo verjetno zaradi množice novodošlih prenapetih agresivnih forumskih azilantov, o katerih je zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...875&single pisal bc123a ...

P.S.: čeprav nisem glih najbolj ziher, da si razumela, vseeno upam, da nisem bil preveč žaljiv, ker sem podvomil v upravičenost tvoje in trditve onega abraxasa, češ da Črt ne ve, kaj dela ... ja, vsekakor pa me zdaj lahko brez problemov za kazen zelo odraslo ignoriraš še bolj kot do zdaj in mi še bolj stisneš rdečo puščico, ki je jaz nedorasli infantilnež v vseh teh letih na totem forumu nisem uporabil še nikoli, kakor nisem še nikoli uporabil niti zelene, da ne govorim o ignoriranju ali prijateljevanju z nekimi hecnim črkami in številkami, ki služijo Črtovim računalniškim programom, da jih kot nicke prepoznajo in omogočijo anonimnim osebkom, da tako ali drugače sodelujejo na totem forumu ...
najobj sporočil: 31.920
[#2379297] 27.04.14 18:45 · odgovor na: (#2378937)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 27.04.2014 18:58
[minuteman]
> [najobj]
> P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov, ki cele dneve dobesedno dežurajo na totem forumu
najobj FQ: 46 sporočil: 16.338

Uporabniško ime odprto: 30.8.04

16.338 / 10 let = 1.633 postov na leto = 4,5 posta na dan

...tebi je pa na totem forumu dobesedno žur, ne samo de-žur :))))
... OK, ne bom komentiral, ker ne vem, kaj si mi hotel povedati ...

P.S.: ne verjamem, da si mi hotel povedati, da je škoda tistih dveh ali treh minut, ki jih porabim za veliko večino od teh 4,5 postov na dan, ker potem ne vem, zakaj ti pišeš na toti forum, če je škoda cajta ... aja, in v moj profil nisi dobro pogledal, ker je moje povprečje malo višje ... khmm, ker sem bolj potrpežljive sorte, sem rabil štiri leta, da so me z neumnostmi sprovocirali k pisanju na toti forum ...
najobj sporočil: 31.920
[#2379298] 27.04.14 18:47 · odgovor na: (#2378945)
Odgovori   +    1
[aktion]
Najbolj objektivni meri po sebi. On je največji.
... OK, ne bom komentiral, da ne bom žaljiv ...
najobj sporočil: 31.920
[#2379301] 27.04.14 18:56 · odgovor na: anon-325622 (#2379006)
Odgovori   +    1
[ExileOnMainStreet]
> [Petunija1]
> > [najobj]
>
> >... poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ...
>
> forum.finance.si/?m=...324&single
>
> forum.finance.si/?m=...954&single
>
> forum.finance.si/?m=...291&single
>
> forum.finance.si/?m=...976&single
>
> forum.finance.si/?m=...969&single
>
> forum.finance.si/?m=...758&single
>
> forum.finance.si/?m=...843&single
>
> forum.finance.si/?m=...877&single
>
> forum.finance.si/?m=...155&single
>
> forum.finance.si/?m=...903&single
>
> forum.finance.si/?m=...787&single
>
> forum.finance.si/?m=...748&single
>
> forum.finance.si/?m=...579&single
Se mi zdaj ne da iskat, če sem se pojavil med njegovimi kreteni. Bi pa bil tega zelo vesel. Sigurno je dobra družba.

Lp
... ja, sam cvet slovenske inteligence, če mene kaj vprašaš ...

P.S.: klikni na Iskanje, v polje Avtor objave vtipkaj najobj, besedo na K vtipkaj v polje Poišči besedilo in če se boš našel med zadetki, ki jih bo izpljunil forumski gugl, si tudi ti med srečnimi izbranci ... no, sicer obstajajo tudi druge poti med cvet slovenske inteligence, le da so vse daljše in zato bolj naporne ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2379319] 27.04.14 19:45 · odgovor na: najobj (#2378910)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-238577 27.04.2014 20:01
[najobj]
> [Gustl]
> > [najobj]
> > P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...
>
> Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl

... čuj, Gustl ... evo, zdaj pa mi še povej, koga konkretno sem užalil ...
užalil si vse tiste, ki so se prepoznali in tako dokazali, da niso kreteni, ker če bi res bili, se ne bi niti prepoznali ...

P.S.
Dežurna uredniška politika se očitno malo spreminja, mataj je načrtno preizkušal njene meje in jih tudi našel, ti zdaj veš kaj je za rumeni karton, lahko pa še poskusimo ali so "kandidati za dežurne forumske kretene" še na pravi strani?

Sicer bi pa ti kot predstavnik cveta inteligence lahko bil malo bolj na tekočem, termina kreten menda psihiatri že dolgo ne uporabljajo, zdaj se reče npr. "forumaši iz prilagojenega programa" ali pa "forumaši s posebnimi potrebami", to se sliši dosti bolj nobel.

Strani: 1 2 3 4 5