Strani: 1 2

anon-168749 sporočil: 1.495
[#2308126] 08.01.14 18:26
Odgovori   +    5
čas vnosa: 08.01.14 16:55
Jast sem pa že takrat trdil,ker je jankoviĆ umešan,da bo to VSESLOVENSKI davkoplačevalski plačilni projekt..!!
anon-320254 sporočil: 167
[#2308204] 08.01.14 19:44
Odgovori   +    6
čas vnosa: 08.01.14 19:12
Ja pa saj to je ze dolgo jasno, da je bil tako majhen in po vrhu se grd stadion res mocno preplacan..... in da vse kar ta balkanec izjavi je laz!
anon-293545 sporočil: 1.093
[#2308274] 08.01.14 21:48
Odgovori   +    0
Tako zastavljen dialog ni nič drugega kot intelektualna masturbacija. Novica citira Jankovićevo trditev, da je občina plačala 3 mio, potem pa primerja s ceno 43 mio. Kakšen je smisel tega? Lenoba ali potreba dokazati, da Janković nima prav?

Stožice je Janković dal v svoj volilni program in bil tudi zaradi tega izvoljen. Vmes se je ekonomska situacija postavila na glavo. Niso problem Stožice kot take, problem je gospodarska kriza in problem je Jankovićeva koruptivnost. MOL je dobil objekt poceni, to je dejstvo, strošek je preselil na državno raven, hkrati je država zrezala prispevek MOLu. V bistvu je MOL dobil nazaj v naravi tisto, kar je Janša vzel. To ni osnovni problem.
flika sporočil: 256
[#2308281] 08.01.14 21:55
Odgovori   +    4
Pri nas Janković, namesto sodnika reče;vse je zakonito.
anon-266439 sporočil: 775
[#2308336] 08.01.14 23:23
Odgovori   +    0
čas vnosa: 08.01.14 20:41
Novica mi lahko poveš kaj si že v življenju zgradil?Cen stadionov ne moreš primerjati kar čez palec!!
Sicer pa v vseh člankih o Jankoviču še nisi zapisal dobre besede!!Pa se sploh zavedaš kje živiš in v kakšni Ljubljani pod njegovo taktirko!Ali moramo res samo od tujcev dobivati pohvale,medtem,ko gospod Mihajlović ne znate ceniti nobenih projektov župana,ker očitno niste nikoli bili navajeni na red in čistočo.
V Stožicah pa gre za celoten kompleks tako dvorane kot stadiona in je to neprimerljivo z Norvežani ali pa drugimi stadioni za katere ste prepričani,da so stali manj.Očitno verjamete bolj tujcem kot pa našim virom!!!
abrame sporočil: 1.628
[#2308476] 09.01.14 09:44
Odgovori   +    1
Bravo!!! Tako se pase Budale.
novica sporočil: 5.397
[#2308542] 09.01.14 10:40 · odgovor na: anon-293545 (#2308274)
Odgovori   +    1
[eliot-bw]
Tako zastavljen dialog ni nič drugega kot intelektualna masturbacija. Novica citira Jankovićevo trditev, da je občina plačala 3 mio, potem pa primerja s ceno 43 mio. Kakšen je smisel tega? Lenoba ali potreba dokazati, da Janković nima prav?

Stožice je Janković dal v svoj volilni program in bil tudi zaradi tega izvoljen. Vmes se je ekonomska situacija postavila na glavo. Niso problem Stožice kot take, problem je gospodarska kriza in problem je Jankovićeva koruptivnost. MOL je dobil objekt poceni, to je dejstvo, strošek je preselil na državno raven, hkrati je država zrezala prispevek MOLu. V bistvu je MOL dobil nazaj v naravi tisto, kar je Janša vzel. To ni osnovni problem.
Nepomembno je, kaj trdi ZJ...oziroma je vsaj toliko relevantno kot tista znamenita izjava pokojnega morilca Silva Pluta, da ni ženske zaklal, ampak, da je sama padla na nož x-krat...
To glede volilnega programa je res, pozabili pa ste dodati, da je ZJ obljubljal, da stadion meščanov ne bo stal niti centa. Sami omenjate, da je strošek tega spomenika župana prenešen na pleča države, kaj meščani niso državljani? Tega, kar pišete, da je problem Jankovićeva koruptivnost, jaz ne vem...on ves čas zagotavlja, da korupcije pri nas ni.
novica
novica sporočil: 5.397
[#2308553] 09.01.14 10:45 · odgovor na: anon-266439 (#2308336)
Odgovori   +    2
[1malamut]
Novica mi lahko poveš kaj si že v življenju zgradil?Cen stadionov ne moreš primerjati kar čez palec!!
Sicer pa v vseh člankih o Jankoviču še nisi zapisal dobre besede!!Pa se sploh zavedaš kje živiš in v kakšni Ljubljani pod njegovo taktirko!Ali moramo res samo od tujcev dobivati pohvale,medtem,ko gospod Mihajlović ne znate ceniti nobenih projektov župana,ker očitno niste nikoli bili navajeni na red in čistočo.
V Stožicah pa gre za celoten kompleks tako dvorane kot stadiona in je to neprimerljivo z Norvežani ali pa drugimi stadioni za katere ste prepričani,da so stali manj.Očitno verjamete bolj tujcem kot pa našim virom!!!
skupaj z ženo sva si kupila stanovanje, očetu sem pomagal urediti med vojno zrušeno hišo v bih. vse to smo plačali in nikomur nismo ostali dolžni niti centa...
kaj vse sem še zgradil, hmmm? stadion, dvorano, ene osemkrat sem premetal granitne kocke z ene ulice v stari ljubljani na drugo, x mostov novih v mestu...skratka, enako kot ti. od koga ti misliš, da pride denar za te podvige? misliš, da ti zj šenka vse te lepe projekte? to je tvoj denar, moj prijatelj in imaš vso pravico hišnika, torej župana, cukat za rokav in spraševat, kaj in kako počne s tvojim denarjem.
kdaj pa si bil ti v stožicah nazadnje? si videl celoten kompleks, z luknjo vred? se pa absolutno strinjam s teboj, da je neprimerljivo z norvežani, oni imajo denar in gradijo športne objekte po normalni ceni, mi pač ne.
novica
philips sporočil: 6.715
[#2308621] 09.01.14 11:31 · odgovor na: novica (#2308542)
Odgovori   +    0
[novica]
> [eliot-bw]
> Tako zastavljen dialog ni nič drugega kot intelektualna masturbacija. Novica citira Jankovićevo trditev, da je občina plačala 3 mio, potem pa primerja s ceno 43 mio. Kakšen je smisel tega? Lenoba ali potreba dokazati, da Janković nima prav?
>
> Stožice je Janković dal v svoj volilni program in bil tudi zaradi tega izvoljen. Vmes se je ekonomska situacija postavila na glavo. Niso problem Stožice kot take, problem je gospodarska kriza in problem je Jankovićeva koruptivnost. MOL je dobil objekt poceni, to je dejstvo, strošek je preselil na državno raven, hkrati je država zrezala prispevek MOLu. V bistvu je MOL dobil nazaj v naravi tisto, kar je Janša vzel. To ni osnovni problem.

Nepomembno je, kaj trdi ZJ...oziroma je vsaj toliko relevantno kot tista znamenita izjava pokojnega morilca Silva Pluta, da ni ženske zaklal, ampak, da je sama padla na nož x-krat...
To glede volilnega programa je res, pozabili pa ste dodati, da je ZJ obljubljal, da stadion meščanov ne bo stal niti centa. Sami omenjate, da je strošek tega spomenika župana prenešen na pleča države, kaj meščani niso državljani? Tega, kar pišete, da je problem Jankovićeva koruptivnost, jaz ne vem...on ves čas zagotavlja, da korupcije pri nas ni.
novica
Glede na to, da je država od leta 2006 (?) vzela vsako leto po 60 mio in jih razdelila drugim občinam so dejansko prebivalci MOL še vedno krepko oškodovani.
novica sporočil: 5.397
[#2308690] 09.01.14 12:20 · odgovor na: philips (#2308621)
Odgovori   +    0
[philips]
> [novica]
> > [eliot-bw]
> > Tako zastavljen dialog ni nič drugega kot intelektualna masturbacija. Novica citira Jankovićevo trditev, da je občina plačala 3 mio, potem pa primerja s ceno 43 mio. Kakšen je smisel tega? Lenoba ali potreba dokazati, da Janković nima prav?
> >
> > Stožice je Janković dal v svoj volilni program in bil tudi zaradi tega izvoljen. Vmes se je ekonomska situacija postavila na glavo. Niso problem Stožice kot take, problem je gospodarska kriza in problem je Jankovićeva koruptivnost. MOL je dobil objekt poceni, to je dejstvo, strošek je preselil na državno raven, hkrati je država zrezala prispevek MOLu. V bistvu je MOL dobil nazaj v naravi tisto, kar je Janša vzel. To ni osnovni problem.
>
> Nepomembno je, kaj trdi ZJ...oziroma je vsaj toliko relevantno kot tista znamenita izjava pokojnega morilca Silva Pluta, da ni ženske zaklal, ampak, da je sama padla na nož x-krat...
> To glede volilnega programa je res, pozabili pa ste dodati, da je ZJ obljubljal, da stadion meščanov ne bo stal niti centa. Sami omenjate, da je strošek tega spomenika župana prenešen na pleča države, kaj meščani niso državljani? Tega, kar pišete, da je problem Jankovićeva koruptivnost, jaz ne vem...on ves čas zagotavlja, da korupcije pri nas ni.
> novica

Glede na to, da je država od leta 2006 (?) vzela vsako leto po 60 mio in jih razdelila drugim občinam so dejansko prebivalci MOL še vedno krepko oškodovani.
no, potem stadion ni le zastonj, ampak smo z njim še celo zaslužili? :)
novica

Strani: 1 2