Strani: 1 2 3 4

anon-184333 sporočil: 4.775
[#2236097] 04.10.13 11:15 · odgovor na: anon-322213 (#2235970)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 04.10.2013 11:26
[finigospod]
Picikato, vidim, da si res en "težek" primer. Pa poskusiva takole, brez žaljenja.
To, da je Alenka nameščena na mesto predsednice vlade, ker so tako hoteli drugi, pa res ni kakšen velik dosežek. Zato moraš biti le dovolj častihlepen in ambiciozen, da uživaš svojih pet minut slave. Problem je, da je to mesto, rezervirano za državnika, vizionarja, s širokim pogledom na svet. Seveda moraš imeti tudi sposobnosti vodenja, čut za odgovornost itd. Če trdiš, da ima Alenka vse te lastnosti, potem ti res ni pomoči. Janševa vlada pa je imela koncept reševanja države iz krize, ki je imel podporo tudi v Bruslju, a če bi ga uresničil, bi marsikakšen rentar ala Senica in podobni, ostal brez rent, ali pa bi pristal celo v zaporu. Zato so njegovo vlado strici zrušili.
Jaz nič ne trdim, to bi ti rad izvlekel od mene, ker imaš rdeče kolobarje okoli oči in ti ni pomoči. Dejstvo je, da je Janšo in Jankoviča dala na stand by. Zdaj so spet možnosti odprte, da bo na to mesto prišel državnik, vizionar s širokim pogledom na svet. Še posebej, ko bodo drug za drugim v ravni vrsti šli v keho. Janševa vlada pa je itak že na smetišču in jo čimprej pozabi, če hočeš naprej. Danes je čas za novo vlado, ne staro.
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2236218] 04.10.13 12:46 · odgovor na: (#2236024)
Odgovori   +    1
Trojka je več ali manj dejstvo, ki prihaja. Bojim se le, da mnogi pričakujejo preveč od nje. V prvi vrsti je njihova naloga zavarovanje posojila in ustvarjanje razmer, ki bodo omogočale vračilo. To pomeni, da bodo rekli, za javni sektor se zniža masa plač za npr. 15%. Sami pa bomo odločali, ali bomo 15% javnih uslužbencev dali na cesto, ali jim bomo za ta procent znižali plače. Ali bomo posekali samo večje plače, manjše pa pustili nedotaknjene, to jih ne zanima. Enako pri pokojninah. Masa izplačil mora dol, ali bomo ukinili privilegije, ki nimajo podlage v plačanih prispevkih, ali pa bomo nižali kar linearno, pa je naša stvar. To sta samo dva primera. Vsekakor pa bodo spremembe in to bo priložnost za očiščenje naše družbe. Bo pa hudo!
anon-9939 sporočil: 17.846
[#2236226] 04.10.13 12:52 · odgovor na: (#2236121)
Odgovori   +    1
[dob]
> [rubec]
> Janša je danes bil kar v podrejenem položaju naspram visokemu slovencu Lukšiću. Janši svetujem naj naslednjič prikoraka s stepišnikom na štuporami. Potem bo druga pesem.

V našem bloku je en hišnik, ki starim mamkam za drobiž stepe preprogo in mu pravimo stepišnik.
Še dobro, da starim dedkom ne stepe mamke.
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2236237] 04.10.13 12:56 · odgovor na: anon-184333 (#2236097)
Odgovori   +    1
Rdečo barvo očitno obožuješ ti, ne jaz. Še enkrat, Bratuškova je samo orodje v rokah drugih, marioneta, ki je dovolj častihlepna, da je sprejela to mesto. Če pozimi ne bi zrušili prejšnje vlade, nikoli ne bi postala premierka. Še več, če Kučan in ostali strici ne bi "prosili" Jankoviča da se gre visoko politiko, je nikoli ne bi bilo niti v parlamentu. Tu je čisto slučajno in to ni noben dosežek, ali razumeš? Janševa prva in druga vlada je preteklost, res je, imam pa občutek, da bomo priča tudi tretji.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2236314] 04.10.13 14:03 · odgovor na: anon-322213 (#2236237)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 04.10.2013 14:06
[finigospod]
Rdečo barvo očitno obožuješ ti, ne jaz. Še enkrat, Bratuškova je samo orodje v rokah drugih, marioneta, ki je dovolj častihlepna, da je sprejela to mesto. Če pozimi ne bi zrušili prejšnje vlade, nikoli ne bi postala premierka. Še več, če Kučan in ostali strici ne bi "prosili" Jankoviča da se gre visoko politiko, je nikoli ne bi bilo niti v parlamentu. Tu je čisto slučajno in to ni noben dosežek, ali razumeš? Janševa prva in druga vlada je preteklost, res je, imam pa občutek, da bomo priča tudi tretji.
Za prihod Jankoviča v politiko je kriv tvoj bukselj Janša, ker se je z Bavčarjem in Šrotom petljal v Merkator in ga posledično z odstavljanjem naredil za župana. Itak se zdaj vsi skupaj potikajo po sodiščih in so kandidati za čuzo in to ni noben dosežek, ali razumeš ? Samo Janševe priče verjamejo, da bodo priče njegovi tretji vladi, ha ha ha.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2236324] 04.10.13 14:13 · odgovor na: (#2236271)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 04.10.2013 14:24
[petunia]
> [picikato]
> > [petunia]
> > > [picikato]
> >
> > > Danes mobilni internet, iphone, windowsphone, ipad in njim podobni androidi puščajo zeleno luč. Kje pa ti živiš in kaj uporabljaš za dostop do interneta če smem vprašat ? Ali pa si morebiti ena od tistih, ki ni povsem prepričana, da ji v hladilniku luč ne gori pa zato celo noč kuka vanj.
> >
> > Očitno še nisi opazil, da je v profilu vsakega uporabnika vprašanje: Je online? Zraven pa bodisi zelen gumb DA, ali rdeč NE. Zelena luč sveti, ko brskaš po tem forumu in ne tudi takrat ko si kje drugje na internetu. Drugače pa jaz ponoči ne gledam v hladilnik ampak spim.
>
> Zelena luč lahko sveti, če se ne odjaviš in imaš vklopljeno mobilno napravo in odprto povezavo z internetom. To, da imaš internetno stran odprto na brskalniku še ne pomeni, da brskaš po forumu. Brskalniki imajo lahko tudi odprtih več strani hkrati. Ni treba eno stran zapreti da lahko odpreš drugo. Če uporabljaš na primer tablico in greš v escape še ne pomeni, da nisi na internetu, ker slišiš signal, da je prišla pošta ali na primer klic skypa podobno kot to slišiš na telefonu. Portal Financ tudi ni kot internetna banka, da si avtomatsko odjavljen po določenem neaktivnem času. Jaz sem pač stalno povezan z internetom in se ne odjavljam za vsak drek. Drugače ne morem delat. Mobilni internet imam tudi aktiven ves čas, da se me lahko pokliče po skypu na telefon ali tablico, ker je ceneje. A ti misliš, da ne boš dobila e-maila, če nimaš prižgane svoje škatle ? Seveda ga boš le, da ti tega ne boš vedela, če nisi povezana z internetom. Beep. Tudi poštar ti lahko vrže v zaklenjen kaslc pismo mar ne ? Pa brez zamere, važno je da greš v korak s časom in nehaš uporabljat peščeno uro -:))
>
> PS: na tole pričakujem minuse od vseh tistih, ki se spoznajo na internetno tehnologijo kot zajc na boben. Born to be on internet.

V trenutku, ko pišem tale odgovor, v tvojem profilu sveti rdeča luč in glede na tvojo tezo res ne vem kako bi bilo to mogoče.

Zgleda, da se tudi na tehnologijo ne spoznaš nič bolje kot na politiko.
Sem pač zaprl okno s portalom Financ v brskalniku, aj aj aj. Na internetu sem pa ves čas, kapiš? Ostani na preži -:))
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2236431] 04.10.13 15:48 · odgovor na: (#2236357)
Odgovori   +    1
[petunia]
> [picikato]
> > [petunia]
> > > [picikato]
> > > > [petunia]
> > > > > [picikato]
> > > >
> > > > > Danes mobilni internet, iphone, windowsphone, ipad in njim podobni androidi puščajo zeleno luč. Kje pa ti živiš in kaj uporabljaš za dostop do interneta če smem vprašat ? Ali pa si morebiti ena od tistih, ki ni povsem prepričana, da ji v hladilniku luč ne gori pa zato celo noč kuka vanj.
> > > >
> > > > Očitno še nisi opazil, da je v profilu vsakega uporabnika vprašanje: Je online? Zraven pa bodisi zelen gumb DA, ali rdeč NE. Zelena luč sveti, ko brskaš po tem forumu in ne tudi takrat ko si kje drugje na internetu. Drugače pa jaz ponoči ne gledam v hladilnik ampak spim.
> > >
> > > Zelena luč lahko sveti, če se ne odjaviš in imaš vklopljeno mobilno napravo in odprto povezavo z internetom. To, da imaš internetno stran odprto na brskalniku še ne pomeni, da brskaš po forumu. Brskalniki imajo lahko tudi odprtih več strani hkrati. Ni treba eno stran zapreti da lahko odpreš drugo. Če uporabljaš na primer tablico in greš v escape še ne pomeni, da nisi na internetu, ker slišiš signal, da je prišla pošta ali na primer klic skypa podobno kot to slišiš na telefonu. Portal Financ tudi ni kot internetna banka, da si avtomatsko odjavljen po določenem neaktivnem času. Jaz sem pač stalno povezan z internetom in se ne odjavljam za vsak drek. Drugače ne morem delat. Mobilni internet imam tudi aktiven ves čas, da se me lahko pokliče po skypu na telefon ali tablico, ker je ceneje. A ti misliš, da ne boš dobila e-maila, če nimaš prižgane svoje škatle ? Seveda ga boš le, da ti tega ne boš vedela, če nisi povezana z internetom. Beep. Tudi poštar ti lahko vrže v zaklenjen kaslc pismo mar ne ? Pa brez zamere, važno je da greš v korak s časom in nehaš uporabljat peščeno uro -:))
> > >
> > > PS: na tole pričakujem minuse od vseh tistih, ki se spoznajo na internetno tehnologijo kot zajc na boben. Born to be on internet.
> >
> > V trenutku, ko pišem tale odgovor, v tvojem profilu sveti rdeča luč in glede na tvojo tezo res ne vem kako bi bilo to mogoče.
> >
> > Zgleda, da se tudi na tehnologijo ne spoznaš nič bolje kot na politiko.
>
> Sem pač zaprl okno s portalom Financ v brskalniku, aj aj aj. Na internetu sem pa ves čas, kapiš? Ostani na preži -:))

Že, že, ampak ti si v prejšnjem postu trdil: "zelena luč lahko sveti, če se ne odjaviš in imaš vklopljeno mobilno napravo in odprto povezavo z internetom", kar ne drži.

Zelena luč v profilu sveti samo takrat, če aktivno brskaš po tem portalu, po določenem času neaktivnosti se prižge rdeča, tudi če imaš stran odprto.

over&out
Brez povezave z internetom ne bo zelene luči. Brez vklopljene naprave tudi ne bo zelene luči. Brez prijave na portal Financ tudi ne bo zelene luči. Brez odprte strani portala Financ tudi ne bo zelene luči. Koliko časa neaktivnosti na obiskani strani je potrebno, da se prižge rdeča pa ti res ne vem povedat, ker je to odvisno od portala. Glede na to, da na njem preždiš dan in noč ti je morda uspel experiment, čeprav me ne zanima kaj dosti. Tako kot me ne zanima čas potreben, da ugasne lučka v hladilniku, ko mu zapreš vrata. Ni namen uporabe interneta zelena luč, tako kot ni namen uporabe hladilnika luč. Čeprav se nikoli ne ve, sto ljudi sto čudi pravijo.
anon-124722 sporočil: 1.067
[#2236500] 04.10.13 17:11 · odgovor na: anon-220749 (#2235632)
Odgovori   +    0
[MinZaRes]
>Znižali bomo obrestno mero

Če ne drugače, pa z dekreteom Zveze komunistov Absurdistana. Ne bodo oni nas. Socialni dialog. Medgeneracijska solidarnost. Tujega nočemo svojega nimamo. Nacionalni interes.
Izjava tedna :))
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2236521] 04.10.13 17:55 · odgovor na: anon-184333 (#2236314)
Odgovori   +    3
Ne! Za prihod Jankoviča v politiko so krivi Kučan in njegovi romarji, ki so ga za to prosili. On, z egom napihnjeni srbin, pa je to igro sprejel. Začelo pa se je s tistim Ropovim, "država te je nastavila, jaz sem te nastavil". Rdeči Zoki je takrat izpolnjeval vsa merila levice. Potem pa si je privoščil preveč in sedaj že vsak razmišljujoč Slovenec ve, da je lopov. In to ne navaden. Lopov s socialnim čutom, ha, ha, ha. Kakorkoli, ker je presegel vse etične in moralne norme, se mu je odrekel tudi Kučan. Zato pa je sedaj sranje v PS. Sprejemam kritiko, da Janša ni idealen, vendar povej mi, kdo bi najbolje vodil to državo? Pa ne mi govoriti o kakšnih novih obrazih ali kakšnih drugih vstajniških forah. Politik se mora izgraditi in mora imeti za sabo določeno kilometrino. Se vsaj o tem strinjava?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2236630] 04.10.13 21:11 · odgovor na: anon-322213 (#2236521)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 04.10.2013 21:17
[finigospod] Politik se mora izgraditi in mora imeti za sabo določeno kilometrino. Se vsaj o tem strinjava?
Seveda se. In za to je potreben čas. We need more time -:))
BlazVo sporočil: 2.599
[#2237169] 06.10.13 00:19 · odgovor na: anon-169504 (#2235764)
Odgovori   +    0
Ah, OK.

Strani: 1 2 3 4