Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ljubljanski mestni potniški tovorni vagoni

Strani: 1 2

anon-317711 sporočil: 662
[#2214538] 11.09.13 09:19 · odgovor na: Gustl (#2214419)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 11.09.13 09:10
[Gustl]
> [FFeeBBoo]
> > [1357]
> > Malo ga kronate vsi skupaj, pregledna morajo biti samo stekla, ki jih uporablja voznik pri vožnji, tu je pa zelo velika razlika med osebnim avtomobilom in avtobusom.
>
> whatever. prosojnost teh stekel na zelencih je bila ob dežju vedno slaba, zamegljena - če je bilo mračno skoraj ničelna - zato te reklame niso bistveno poslabšale kvalitete vožnje. gustla očitno jebe intuicija, saj bi mu to lahko povedala :)
>
> mene sicer to pri teh busih še najmanj moti, vse drugo je bolj anojing. najbolj pa drugi potniki :)

Ker me praviloma ne motijo drugi potniki, uporabljam LPP redno, skoraj vsak dan, odkar sem se preselil v LJ, skoraj deset let torej, prej pa sem se leta fjakal s "krpani" z Vrhnike.

Mislim, da poznam razliko med oblepljenim in neoblepljenim steklom.

Imas prav, ze prej se je pogosto slabo videlo. Zato pa se sedaj sploh ne, tole ima verjetno "a test" delano v nekih idealnih pogojih.

ja, zdej si z mal domišljije lahko predstavljaš celo da si na metroju :) in to takemu advanced, ker tudi mobitel vleče (in lahko med vožnjo poslušaš kakšne probleme ali veselja majo drugi). no razen če si posebne sorte, potem si pa lahko predstavljaš da se voziš v aušvic in pač uživaš v tem :)
foore sporočil: 12.753
[#2214562] 11.09.13 09:44
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: foore 11.09.2013 09:55
Vse kaže, da se pripravljajo, da se ja ne bi videla velika svinjarija velikih kraj, goljufij in revščine slovenskega naroda.

Želijo se skriti pa se ne bodo mogli, saj je toliko sranja, da zaudarja in smrdi, da ni za zdržat..............

Bojijo se, da ko bodo začeli odkrivati prave goljufe, ki že dolgo časa vladajo, da se jih ne bi videlo iz avtobusov...................

Balkan je balkan in bojijo se, da bi spoznali balkanci, da ne živijo v Sloveniji, ampak na balkanu
anon-274438 sporočil: 2.890
[#2214696] 11.09.13 11:43
Odgovori   +    0
Hm. Kaj pa v primeru nesreče? kako razbiješ steklo, ki je oblepljeno s folijo?
Sama stekla so verjetno kaljena in se razbijejo na drobne koščke, vendar potem ti koščki ostanejo nalepljeni na folijo, izhodna odprtina tako ostane delno zaprta, kar oteži izhode in poveča možnost poškodb, sploh ureznin pri reševanju!
Gustl sporočil: 13.629
[#2216807] 13.09.13 06:05 · odgovor na: anon-274438 (#2214696)
Odgovori   +    0
[zmrda]
Hm. Kaj pa v primeru nesreče? kako razbiješ steklo, ki je oblepljeno s folijo?
Sama stekla so verjetno kaljena in se razbijejo na drobne koščke, vendar potem ti koščki ostanejo nalepljeni na folijo, izhodna odprtina tako ostane delno zaprta, kar oteži izhode in poveča možnost poškodb, sploh ureznin pri reševanju!

Good point. Pošiljam naprej kolegom.

Strani: 1 2