Zasebnost
38 min
Advance Capital v prvi prevzem: kupil je največjega proizvajalca solarnih panelov v jugovzhodni Evropi
2 uri
Salus v prvem četrtletju: prihodki in dobiček gor
2 uri
Kaj morate vedeti o dedovanju (PRO)
2 uri
Je vredno pri optimizaciji stroška elektrike pogledati tudi načrtovanje proizvodnje? (Oglas)
5 ur
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji? 6
5 ur
Kako bodo v ljubljanski Energetiki zagnali proizvodnjo vodika 10
7 ur
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
7 ur
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500 1
14 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
16 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
16 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
16 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
17 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha? 1
17 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
17 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
18 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
18 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
19 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-224493 sporočil: 1.106
[MF-542584]
Petelini na vaških gmajnicah so že zagnali vik in krik. V odzadju je seveda denar in veliko občin ima blokirane trr, denar se pa preliva v županom prijazna podjetja, če ne že ravno direktno k njim in njihovim sorodnikom. Če mene kaj vprašate, se gniloba začne prav tu, nadaljuje pa v javni upravi in konča v parlamentu. Pa saj ni normalno, da smo med najmanjšimi državami v Evropi z največjim številom občin. A se sploh zaveda kdo, koliko to vse skupaj stane Slovence??? Res smo na glavo padli, da to še podpiramo. Saj DZ ne rabi ukinit občin, ampak naj naredi sistem financiranja tako,d a bodo občine samovzdržne, pa bomo videli, kako bodo hiteli z združevanjem občin prav tisti, ki so danes najbolj proti. Je pa Virant sedaj našel novo kost za glodanje volivcev, da bi malo pozabili na njegove subvencionirane polete in požrte besede glede Jankoviča&co., pa tudi to ga ne moti, da ne vemo še nič glede plagiata Bratuškove. Prepirčana sem, da bo odločitev glede plagiata padla kmalu, saj je Bratupkova razpeta med zahtevami Evrope in posledično preživetjem nje kot političarke, ter med levimi lobiji, ki se seveda bojujejo samo za svoje privilegije.
Z zapisanim se "absolutno" (po Bratovškovi) strinjam, mi je pa zanimivo, da je Virant s svojimi izjavami, kot po pravilu, vedno v ospredju.

Kaj bi dal, da je DL na naslednjih volitvah za las prekratka za vstop v parlament , jaz ga enostavno ne prenesem več!!