Strani: 1 2

anon-116591 sporočil: 2.641
[#2037182] 06.03.13 19:46
Odgovori   +    11
Vsakemu po 2 svinčnika v nos in brco v rit. Ni druge.
anon-197386 sporočil: 1.225
[#2037190] 06.03.13 19:49
Odgovori   +    11
bravo Luka, nas heroj borec proti primitivizmu
tasilo sporočil: 9.830
[#2037239] 06.03.13 20:35
Odgovori   +    9
Luka je na sestanek prinesel šporget in kastrole. Hotel je pogreti frišn burek od Bajramija z Miklošičeve, pa so Sazofci znoreli, "Porkamadona, mati svinjska, vsaj dva kremenatlca še not vrži. Ker sicer ... Tega pa že ne bomo požrli!"
tasilo sporočil: 9.830
[#2037244] 06.03.13 20:43 · odgovor na: anon-245582 (#2036911)
Odgovori   +    9
[RJSlo]
cvet slovenskih ustvarjalcev
-------------------------------
+ cvet slovenskih intelektualcev + cvet slovenskih avtoritet + cvet kulturnih ustvarjalcev + cvet slovenskih pravnikov + cvet slovenskih sindikalistov + cvet
......
Napihnjeni kot žabe. Ob vsem tem cvetju pa nam gre vedno slabše.
Za vse te cvetove se bo izkazalo, da so plastični, umetni, fejkani; in da jih je v resnici nekdo pritresel z bližnjega vaškega britofa.
anon-216634 sporočil: 2.252
[#2037267] 06.03.13 21:05 · odgovor na: Gustl (#2037028)
Odgovori   +    4
[Gustl]
"Gotovi ste,
porka madona,
gotovi ste."

To je moja ABA rima. Spadam v cvet slovenskih ustvarjalcev.
Moj TRR pa je...


sedaj, ko bomo imeli ponovno ministrstvo za kulturo, bi pa res lahko do konca spisal svoj trr.........
opet če biti lova do krova.
anon-304780 sporočil: 448
[#2037275] 06.03.13 21:13
Odgovori   +    6
Zanimivo je, da SAZASU predseduje oseba, ki je v času pevske kariere pri skupini California prav lepo zapel kar nekaj PLAGIATOV!

Zanima me, če je v zvezi s tem že naredil samoprijavo oz. se kar sam oglobil...
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2037278] 06.03.13 21:15
Odgovori   +    10
Pridobil sem video posnetek iz enega sestanka cveta slovenskih ustvarjalcev, če lahko Finance prosim objavite, hvala.

www.youtube.com/watc...zA0noqIsG8
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2037300] 06.03.13 21:42 · odgovor na: (#2037291)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-16741 06.03.2013 22:02
[dob]
> [tekavec]
> Pridobil sem video posnetek iz enega sestanka cveta slovenskih ustvarjalcev, če lahko Finance prosim objavite, hvala.
>
> www.youtube.com/watc...zA0noqIsG8

Se mi zdi, da sem prepoznal Domiclja.
Je, je. Se je bil namenil spizditi dve subvenciji, ker si je predstavljal, da si ju zasluži zaradi novokomponovane angleške rep-hop-đajf poskočnice, a ga je forumovec 21 Predin žvajznil po guzi rdeči.

Roses are red,
violets are blue,
I came for dat ass,
so did you.
anon-1445 sporočil: 3.218
[#2037324] 06.03.13 22:01
Odgovori   +    3
Kandidiram za direktorja urada za neintelektualno lastnino. Pri meni bodo vsi lahko kričali in tulili. Važno, da dobim državne denarce. Učinek bo isti press.
anon-285278 sporočil: 270
[#2037514] 07.03.13 07:30
Odgovori   +    0
gamad
anon-314266 sporočil: 2
[#2037928] 07.03.13 11:08
Odgovori   +    0
čas vnosa: 07.03.13 11:06
profesionalni državni uslužbenci nekoč so obvladovali stranke (takšne in drugačne) . Urad za intelektualno lastnino pa bi se najraje znebil avtorjev, država pa državljanov. Potem bi izginili problemi uradnikov in države.
Vse se kaže že v tem da bivši direktor urada za intelektualno lastnino trdi, da uporabniki glasbe plačujejo preveč za avtorsko pravico. Potem je jasno kakšen odnos ima bivši in sedanji urad za intelektualno lastnino do slovenskih ustvarjalcev. Urad, ki je sam sebi namen, je potrebno ukiniti.
anon-314266 sporočil: 2
[#2038228] 07.03.13 13:51
Odgovori   +    0
čas vnosa: 07.03.13 13:19
zanimivo, kako da urad za intelektualno lastnino niti enkrat ni še javno rekel, da je potrebno plačati avtorsko pravico in pika. Se ve za koga delajo državni uslužbenci, povsod polno korupcije. Novak je pa potem ko so mu propadle vse založbe, dobil od države skoraj 1 milijon EUR za reklame ribe, ki ni vredna niti 10.000 EUR. LE kako se je odvrtel krog tega denarja. Zraven je pa še s POP TV zlizan.
mimoidoci sporočil: 6.001
[#2038295] 07.03.13 14:18 · odgovor na: (#2037843)
Odgovori   +    4
[dob]
> [tekavec]
> > [dob]
> > > [tekavec]
> > > Pridobil sem video posnetek iz enega sestanka cveta slovenskih ustvarjalcev, če lahko Finance prosim objavite, hvala.
> > >
> > > www.youtube.com/watc...zA0noqIsG8
> >
> > Se mi zdi, da sem prepoznal Domiclja.
>
> Je, je. Se je bil namenil spizditi dve subvenciji, ker si je predstavljal, da si ju zasluži zaradi novokomponovane angleške rep-hop-đajf poskočnice, a ga je forumovec 21 Predin žvajznil po guzi rdeči.
>
> Roses are red,
> violets are blue,
> I came for dat ass,
> so did you.


tekavec, tule si me pa zadel v živo. Spomini so kar privreli na dan, na mlade dni, ko se je odločala moja usoda. To je bilo v času mojih prvih šolskih nastopov z malo harmonikico, ko sem napisal svojo prvo pesem v čast naši državi (tedaj je še bila FLRJ), ki je šla približno takole:

Druže Tito ljubičice bela,
živela naša FLRJ,
pod nebo je vzletel čmrlj

, ki sem jo zapel in zaigral tudi na pionirskem vsejugoslovanskem shodu v Loznici v Srbiji! Požela je uspeh, publika je ploskala kot nora. Sem imel še dolgo časa potem shranjeno priznanje, rdečo rutko in plavo pionirsko kapico z zmačko. To so zelo lepi spomini (kje je zdaj yuslocan, da prebere tole, da je ponosen name in da mu jebem sve živo).

Potem smo postali SFRJ in se mi je rima malo zjebala, kar je vplivalo na mojo ustvarjalno žilico, nastopov je zato bilo vse manj, navdušenja nobenega, dokler nisem povsem izgubil veselja do glasbenega ustvarjanja. Če prav pomislim, se je to nekako ujemalo s trenutkom, ko mi je Stojan Črnigoj razložil, kako si ga vržeš na roko.
Harmonikica je obležala v kotu omare, nisem je več nategoval, raztegoval, vlekel, mečkal, napenjal, stiskal in masiral. Iz nje ni nič več ven prišlo. Žalostno je samevala, dokler jer ni nekdo raztrgal, ker je tja tlačil sesalec za prah.

Na nek način je to definiralo moj odnos do skupne države, torej moj politični profil, ki je od tedaj vse manj politični in vse bolj monotični. Če veš na kaj mislim.

Plava pionirska kapica, zmačka in glasbeno udejstvovanje je šlo lepo fkurac!

Kaj veš kaj bi še bilo iz mene, če ne bi bilo Stojana Črnigoja. Morda bi bil v isti klapi z Domicljem, Predinom, Lovšinom in Kreslinom, morda bi celo prejel nagrado 'Sedam sekretara s konja' za glasbeno ustvarjanje, kaj veš.

Mimogrede, vedno me je zanimalo, zakaj ime nagrade 'Sedam sekretara s konja', pa sem se bal vprašati, da ne bi izpadel bebo. Predstavljal sem si, da jih je vseh sedem hkrati jahalo enega konja in so zato padli z njega, se pri tem spičkali, te tako ušli u historiju postavši heroji. Zgleda, da je v socializmu dosti več šans, kako postaneš heroj, kot pa zunaj. Socializma, jasno.

Pionirska zmačka se je pa valjala po predalu, dokler se nismo selili.

*****
Odlično in ganljivo hkrati. Morda je odlično ravno zato, ker je hkrati ganljivo, morda je pa ravno obratno. Morda pa ganljivost sploh ni pogoj za odličnost, ampak sem samo jaz danes malo melanholičen. Verjetno je pa tudi, da je dob vedno odličen in sem mu jaz samo malo fovš, čeprav sva določene dogodke ohranila na podoben način. Ne vem točno, pa samo malo bluzim.......
bc123a sporočil: 48.253
[#2038311] 07.03.13 14:24 · odgovor na: anon-314266 (#2038228)
Odgovori   +    2
[zalozbe1za1zureja]
zanimivo, kako da urad za intelektualno lastnino niti enkrat ni še javno rekel, da je potrebno plačati avtorsko pravico in pika.
Pa ne sazasu, AVTORJEM! Vecina avtorjev od SAZASA nima nic, avtorjem so postavili fino mejo da zacnejo sploh kaj izplacevati, smetano pa pobere par samoimenovanih "ustvarjalcev".

Drzava bi predvsem morala razf*kati SAZAS s tem, da bi mu vzela monopol.
anon-310024 sporočil: 50
[#2038626] 07.03.13 18:35 · odgovor na: 878787 (#2037020)
Odgovori   +    0
[878787]
Te Sazasove parazite bi jaz na polje dal delat.
Škoda polja. Bi potlačili vso zemljo pa ne bi nič zraslo. Arhipelag Goli bi bil bolj primeren.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2038831] 07.03.13 22:08 · odgovor na: (#2037843)
Odgovori   +    2
[dob]
> [tekavec]
> > [dob]
> > > [tekavec]
> > > Pridobil sem video posnetek iz enega sestanka cveta slovenskih ustvarjalcev, če lahko Finance prosim objavite, hvala.
> > >
> > > www.youtube.com/watc...zA0noqIsG8
> >
> > Se mi zdi, da sem prepoznal Domiclja.
>
> Je, je. Se je bil namenil spizditi dve subvenciji, ker si je predstavljal, da si ju zasluži zaradi novokomponovane angleške rep-hop-đajf poskočnice, a ga je forumovec 21 Predin žvajznil po guzi rdeči.
>
> Roses are red,
> violets are blue,
> I came for dat ass,
> so did you.


tekavec, tule si me pa zadel v živo. Spomini so kar privreli na dan, na mlade dni, ko se je odločala moja usoda. To je bilo v času mojih prvih šolskih nastopov z malo harmonikico, ko sem napisal svojo prvo pesem v čast naši državi (tedaj je še bila FLRJ), ki je šla približno takole:

Druže Tito ljubičice bela,
živela naša FLRJ,
pod nebo je vzletel čmrlj

, ki sem jo zapel in zaigral tudi na pionirskem vsejugoslovanskem shodu v Loznici v Srbiji! Požela je uspeh, publika je ploskala kot nora. Sem imel še dolgo časa potem shranjeno priznanje, rdečo rutko in plavo pionirsko kapico z zmačko. To so zelo lepi spomini (kje je zdaj yuslocan, da prebere tole, da je ponosen name in da mu jebem sve živo).

Potem smo postali SFRJ in se mi je rima malo zjebala, kar je vplivalo na mojo ustvarjalno žilico, nastopov je zato bilo vse manj, navdušenja nobenega, dokler nisem povsem izgubil veselja do glasbenega ustvarjanja. Če prav pomislim, se je to nekako ujemalo s trenutkom, ko mi je Stojan Črnigoj razložil, kako si ga vržeš na roko.
Harmonikica je obležala v kotu omare, nisem je več nategoval, raztegoval, vlekel, mečkal, napenjal, stiskal in masiral. Iz nje ni nič več ven prišlo. Žalostno je samevala, dokler jer ni nekdo raztrgal, ker je tja tlačil sesalec za prah.

Na nek način je to definiralo moj odnos do skupne države, torej moj politični profil, ki je od tedaj vse manj politični in vse bolj monotični. Če veš na kaj mislim.

Plava pionirska kapica, zmačka in glasbeno udejstvovanje je šlo lepo fkurac!

Kaj veš kaj bi še bilo iz mene, če ne bi bilo Stojana Črnigoja. Morda bi bil v isti klapi z Domicljem, Predinom, Lovšinom in Kreslinom, morda bi celo prejel nagrado 'Sedam sekretara s konja' za glasbeno ustvarjanje, kaj veš.

Mimogrede, vedno me je zanimalo, zakaj ime nagrade 'Sedam sekretara s konja', pa sem se bal vprašati, da ne bi izpadel bebo. Predstavljal sem si, da jih je vseh sedem hkrati jahalo enega konja in so zato padli z njega, se pri tem spičkali, te tako ušli u historiju postavši heroji. Zgleda, da je v socializmu dosti več šans, kako postaneš heroj, kot pa zunaj. Socializma, jasno.

Pionirska zmačka se je pa valjala po predalu, dokler se nismo selili.
Dragi dob, moj praded je vedel povedati, da kdor ni okusil hákarla, islandske nacionalne jedi, ta ne ve, kaj je pekel. Ampak tvoja zgodba, ki jo je napisalo življenje, to prekaša - človeka ne štihne, ampak ga prebada. Ker ne gre za emocijo trenutka, ampak brezčasno nepodnosno bolečino. Skušam se zbrati, čeprav mi ustnice drgetajo, pod težkimi vekami se nabirajo solze... - kakšna je bila potemtakem usoda tistega sesalca?
anon-227641 sporočil: 438
[#2039168] 08.03.13 08:27
Odgovori   +    2
A je ta Novak TV kuhar? Bilo bi zelo dobro, če bi tam tudi stal, saj je delal še najmanj škode!
anon-314425 sporočil: 1
[#2040631] 09.03.13 07:54
Odgovori   +    0
čas vnosa: 08.03.13 23:26
odkar je novak na uradu, samo še ribe naokrog smrdijo, tip ni znal niti kuhat, še manj pa vodit urad. vse firme svoje firme je zafural. skrajni čas, da ga zbrcajo, pa da žurej nazaj pride.

Strani: 1 2