9 min
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
3 ure
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
3 ure
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
4 ure
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
4 ure
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
5 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
6 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
7 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
8 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
8 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
8 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
8 ur
Utrip iz Gornje Radgone
11 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
11 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 3
12 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
16 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice
16 ur
Poletje je pred vrati: kje bo največ inšpektorjev, koga in kaj bodo pregledovali 1
16 ur
Koliko je pametna naša industrija in kako bo še pametnejša? (PRO)

Strani: 1 2 3 4 5

anon-234516 sporočil: 1.943
[#2010991] 16.02.13 10:45 · odgovor na: anon-28393 (#2010858)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-234516 16.02.2013 10:54
[1014JeLov]



Saj sem ti odgovorila,če ne razbereš odgovora, Bog s tabo!
Tisto tvoje razumevanje vzroka in posledice je preveč zafiksirano.
Vedno ko je stvar posledica v nekem dogajanju, je v kasnejšem tudi vzrok.
Kapiš!
Glej se mi ne da več debatirati, ker vidim,da si, kot sem omenila preveč zafiksiran. Dečko je treba tudi razmišljati s svojo glavo ,ne samo podajati lajne nekoga kvazi pomembnega.(mogoče nekoč je bil ,ampak svet se spreminja)
anon-28393 sporočil: 3.368
[#2011050] 16.02.13 11:57 · odgovor na: anon-234516 (#2010991)
Odgovori   +    1
[adana]
> [1014JeLov]
Kot tretje ne preusmerjaj fokusa, še zmeraj čakam odgovor na moje trditve o tvojih kontradiktornih trditvah



Saj sem ti odgovorila,če ne razbereš odgovora, Bog s tabo!
Tisto tvoje razumevanje vzroka in posledice je preveč zafiksirano.
Vedno ko je stvar posledica v nekem dogajanju, je v kasnejšem tudi vzrok.
Kapiš!
Glej se mi ne da več debatirati, ker vidim,da si, kot sem omenila preveč zafiksiran. Dečko je treba tudi razmišljati s svojo glavo ,ne samo podajati lajne nekoga kvazi pomembnega.(mogoče nekoč je bil ,ampak svet se spreminja)
Res argumenti "kompetentni" do neba in še naprej.

Ko zmanjka argumentov - pomaga samo še bog, mar ne?

Če najdeš enega na forumu, ki razume tvojo vzorčno-posledično logiko ti že vnaprej čestitam:

"Vedno ko je stvar posledica v nekem dogajanju, je v kasnejšem tudi vzrok."

Gremo forumaši, kdo razume tole skrpucalo?

"ne samo podajati lajne nekoga kvazi pomembnega.(mogoče nekoč je bil ,ampak svet se spreminja)" - bi me ti rada prepričala, da recimo danes dobiček ni enak razliki med prihodki in odhodki, ker se svet spreminja? Morda danes dolg ni več dolg, ker se svet spreminja? Ker se svet spreminja tveganj več ni, kot je to trdil nekdo, ki je bil nekoč "kvazi" pomemben?
anon-220193 sporočil: 391
[#2011254] 16.02.13 16:51
Odgovori   +    1
To prekleto banko bi že zdavnaj bilo treba poslati v stečaj.

In potem vsega tega zajebavanja ne bi bilo več.

Ta banda povzpetnikov se obnaša, kot da so padli iz Marsa. Zahtevajo stotine milijonov iz proračuna za sanacijo, zapravljajo denar, ki ga NI!

Ta virtualni cirkus bo uničil prihodnost naših otrok. Zbudite se že vendar!
anon-28393 sporočil: 3.368
[#2011290] 16.02.13 17:41 · odgovor na: anon-220193 (#2011254)
Odgovori   +    1
[greenera]
To prekleto banko bi že zdavnaj bilo treba poslati v stečaj.

In potem vsega tega zajebavanja ne bi bilo več.

Ta banda povzpetnikov se obnaša, kot da so padli iz Marsa. Zahtevajo stotine milijonov iz proračuna za sanacijo, zapravljajo denar, ki ga NI!

Ta virtualni cirkus bo uničil prihodnost naših otrok. Zbudite se že vendar!
Je že uničil. Zato pridno pakirajo kovčke. Ostaja samo ološ. Prviligirani penzionerji in javnosektoraši zaenkrat še živijo v oblakih. A tudi za njih kmalu pride streznitev.
anon-234516 sporočil: 1.943
[#2011435] 16.02.13 21:06 · odgovor na: anon-28393 (#2011050)
Odgovori   +    0
No me prav zanima, če je tle na forumu kak slovenski teleban, ki razume ENOSTAVNE stvari.
Čakam!!!!!!!
Dam ti rok 1 meseca, da razvozlaš to simpl zadevščino.

Pa da vidimo kapaciteto slovenskih umov!
anon-154207 sporočil: 7.023
[#2011649] 17.02.13 10:56
Odgovori   +    0
Sem že ob imenovanju Motazeda napovedl, da, če bo kaj na liniji stricev, bo kmalu Ima Motazed in ne več Nima.
anon-28393 sporočil: 3.368
[#2011682] 17.02.13 11:29 · odgovor na: anon-234516 (#2011435)
Odgovori   +    1
[adana]
No me prav zanima, če je tle na forumu kak slovenski teleban, ki razume ENOSTAVNE stvari.
Čakam!!!!!!!
Dam ti rok 1 meseca, da razvozlaš to simpl zadevščino.

Pa da vidimo kapaciteto slovenskih umov!
Tvoje umotvore razumeš očitno le ti. Tvoja "logično-vzorčna kompetentnost" ti bo seveda sugerirala, da "zadevščino" razumeš le ti, ker te nihče ne razume.

Zanimiv spin - ti meni daješ 1 mesec časa za razvozlati stavek nanašajoč se na določeno tematiko, ki jo očitno ne razumeš. Vedno bolj spomimnjaš na opankarja, ki na vprašanje svoje domnevne učinkovitosti in managerskih sposobnosti glede prezadolženosti svojih firm odvrne: Ali je zadolževanje prepovedano?

Tudi sam bi rad videl vsaj enega forumaša, ki razume tvojo konfuzno trditev oziroma odgovorno (podkrepljeno z logično razlago) trdi, da je trditev smiselna.
anon-275149 sporočil: 8
[#2011747] 17.02.13 12:42
Odgovori   +    1
Ko je NLB imela dobiček, ga niso delili med nas davkoplačevalce, izgubo pa pokrivamo. Torej, dobiček je njihov, izguba pa naša. Janko je izjavil, da so v tujini strokovnjaki na takih položajih bolje plačani. Zakaj se potem ni zaposlil v tujini? Take strokovnjake v tujini naženejo prvi dan, ne da bi jih še plačevali. Moraš biti res strokovnjak, da vsako leto narediš takšno izgubo. Kadar bo pridelal 100 M dobička, lahko ima 1 M nagrade in dober avto, dokler pa dela izgubo je še 500€ mesečno preveč, ker teh 500€ mora nekdo zaslužiti, on sam jih ne.

Ne vem katero državno podjetje je najelo osebni avto mini moris. Najeli so ga od svojega znanca, prijatelja. V treh letih so za najem plačali vrednost 2 novih vozil. Gotovo gre tudi tu za tak najem. Morajo poskrbeti za naše.

Takšno, kot je stanje v politiki, takšno je tudi v gospodarstvu. Povsod korupcija, kadrovanje in izčrpavanje državnih podjetij in države. Zakaj bi v državnih podjetjih delali dobiček, ki bo šel v proračun. Bolje, da naredijo izgubo in jo bomo pokrili davkoplačevalci. Po zaporih sedijo kurji tatovi, gangsterji pa zasedajo vodilne položaje. FUJ PA TAKA DRŽAVA.

Zato vas vabim, da se 9.3.2013 ob 15:00 uri v čim večjem številu udeležite 4. VSESLOVENSKE LJUDSKE VSTAJE.
anon-279561 sporočil: 63
[#2011918] 17.02.13 17:30
Odgovori   +    3
Samo eno mi ni jasno: Če jaz kot s.p. nimam denarja, potem nimam niti za regres niti za božičnico, še kruha si ne morem kupiti, kaj šele dragega avta. Rčun pa bi mi tako ali tako takoj blokirali. Se pravi, lahko crknem. Pa dajmo potem naredimo enkrat tako, da bo za vse enako, se pravi naj banka tudi crkne, če nima za živet.
Res Slovenec hrepeni dočakat dan, ko zakon bo za vse enak.
anon-201003 sporočil: 82
[#2012098] 17.02.13 21:51
Odgovori   +    0
Ja super, lizing ne stane nič, pa kaj še čakam, rabim nov avto, grem kar po štiripogonca, ne bo mi več treba toliko metati snega. Hvala za info, NLB
anon-45139 sporočil: 2
[#2012360] 18.02.13 08:41
Odgovori   +    0
Še en čudežni dečko, ki so mu umetno nadeli reference. Pravi da je zgubo naredil kader iz preteklosti. On bo hodil v službo in lepo živel, kje so pa ideje. Zgodba se ponavlja. Pubeci se vzgledujejo po predhodnikih in samo razmišljajo kako bi si v kratkem povečali svoj osebni standard. Nadzorniki tudi z glavo v pesku, kar se vidi po njegovi odsotnosti iz seje NS. Ne more biti na dopustu. Prodajmo ali to gnilo banko, da nas ne bo več vlekla na dno. Če v pol leta ne bo rezultatov, ga je trba vreči iz fotelja.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2014390] 19.02.13 12:08 · odgovor na: (#2009808)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
... plača našega premijera je sramotno bedna! Plača našega premijera nakazuje, da si mi premijera ne bi smeli privščiti, kar dalje nakazuje, da si mi države ne bi smeli privoščiti. Ker je naš kolektivni um ravno prav za eno manjšo roftarsko kmetijo, skratka rabimo in obvladamo tam nekje do ravni šefa kmetije in absolutno ne raven šefa državne vlade. Slednje je za naš kolektivni um prevelika reč.

LP shaman
Slovenija je čudna država, ki še celo državne rezidence za predsednika nima. V večnadstropnem bloku z drugimi stanovalci prebiva sedanji predsednik. Trije bivši predsedniki pa so tedaj, ko so opravljali funkcijo predsednika države, imeli za prebivališče: Murgle (majhna pritlična hiša), brunarica in stara hiša, kjer je več strank.

En podatek o Murglah - citiram, kar je nekdo napisal na forumu med.over.net: "Murgle so deloma grajene na zasutem smetišču. (To vemo staroselci iz Trnovega)".

Strani: 1 2 3 4 5