Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janeza Janšo bodo izprašali poslanci

Strani: 1 2 3

anon-201778 sporočil: 3.914
[#1984055] 28.01.13 15:50
Odgovori   +    14
To vprašanje je imel Weber za Pahorja pa ga je sedaj našel na dnu predala.
anon-284459 sporočil: 10
[#1984067] 28.01.13 16:02 · odgovor na: anon-76818 (#1983971)
Odgovori   +    3
Kot sam praviš je bilo 30% nizkotnih v primeru Bajuka kar je nedopustno.

Morda ti to poda alternativni vzrok zakaj so sedaj odločili in preprečili komentarje.
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1984077] 28.01.13 16:12 · odgovor na: anon-268787 (#1983892)
Odgovori   +    4
[Bossi123]
Levica od četrtka, ko je razpadla koalicija, ste vi odgovorni za Slovenijo....Imate potrebno večino in imate dovolj lastnih predlogov, tako da je vaša dolžnost, da začnete upravljat državo...dovolj je bilo izgovorov...naredite nekaj, ali pa utihnite...
Ja ne vem kako je lahko levica odgovorna, ko Ivan sam pravi, da ima vlada polna pooblastila ?

Tako da bi bilo bolje, da bi rekel za to vlado, naj nekaj naredi, ali pa se pobere. Do sedaj ni še nič naredila, razen da jebe reveže z nekimi trošarinami in prispevki od okoljskega do ne vem kakšnega.

No ja sprejeli so res nekaj, samo to je samo na papirju. Na papirju smo imeli pa že marsikaj, samo potem je vedno šepala izvedba.
anon-88866 sporočil: 413
[#1984082] 28.01.13 16:16 · odgovor na: anon-76818 (#1983971)
Odgovori   +    4
[Miran77]



Res ste bolani, bolani, bolani... Dvojna merila vsepovsod. In vi se predstavljate za nek vrhunec sredinskosti in objektivnosti v slovenskem medijskem prostoru... Kurc vas gleda, finance. Tole je too much.
Kakor se spomnim, so bili komentarji omogočeni tudi, ko je umrl J. Drnovšek.
A takrat pa Finanace niso ble udbaško govno? Mislim, dvojna merila imaš ti.
anon-304798 sporočil: 609
[#1984084] 28.01.13 16:16
Odgovori   +    2
V SOVI, vojski, policiji, sodstvo itd. bi morali pri zaposlitvah izhajati da BO POL RDEČIH IN POL ČRNIH. Če rdeči (zaposleni v javni upravi) stalno minirajo črne, ki so na oblasti, je čisto normalno, da črni poskušajo izenačiti rdeče-črno javno-upravno slovensko šahovnico!
anon-201600 sporočil: 514
[#1984085] 28.01.13 16:17 · odgovor na: novica (#1983920)
Odgovori   +    13
V tem, ker mu pod člankom o smrti Popita ni omogočeno in je to napisal tu. IN razkril dvoličnost še edinega medija, ki dovoljuje vsaj malo pluralnosti...nič drugega.
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1984088] 28.01.13 16:17 · odgovor na: novica (#1983920)
Odgovori   +    6
[novica]
> [Miran77]
> Off-topic:
>
> - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
>
> - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
>
> Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
>
> Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.
Poglej med levimi ni takih primitivcev kot so s tabo pri desnakarjih. Zato je bilo verjetno takrat omogočeno, zdaj pa je onemogočeno.
Predvidevam, da te je pogrelo ravno zaradi tega, ker ne boš mogel srati kjer si si zaželel.
novica sporočil: 5.397
[#1984102] 28.01.13 16:25 · odgovor na: anon-201600 (#1984085)
Odgovori   +    7
[margu50]
V tem, ker mu pod člankom o smrti Popita ni omogočeno in je to napisal tu. IN razkril dvoličnost še edinega medija, ki dovoljuje vsaj malo pluralnosti...nič drugega.
če prav razumem, ga je motilo, da je bila nekoč dana možnost necivilizirancem, da pljuvajo po pokojniku. in zdaj ga moti, da je necivilizirancem odvzeta možnost, da pljuvajo po pokojniku. torej, če smo takrat ravnali narobe, bi to popravili s tem, da bi zdaj ravnali narobe, al kako?
novica
anon-181188 sporočil: 419
[#1984104] 28.01.13 16:27
Odgovori   +    11
JA spet meglo mesat , da ne bi morda kdo vprasal , Kdaj bo zacela delovati slaba banka ;Kdaj se bo javno vedel Spisek NEPOVRATNIH KREDITOV v LJUBLJANSKI BANKI
Kdaj se Bo JAVNO OBJAVIL SPISEK TEH BARAB, ki so kredite dobile ........ja za gospodarstvo slovenije je bolj pomembno vedeti kdo za kom vohlja
anon-201600 sporočil: 514
[#1984107] 28.01.13 16:28 · odgovor na: anon-15715 (#1983962)
Odgovori   +    11
Eden glavnih krivcev, da se je v Sloveniji gradilo velike fabrike, za katere ni bilo dovolj delovne sile doma, zato jih je bilo treba uvažat iz drugih republik nekdanje SFRJ. Bil je nasprotnik Stanetu Kavčiču, ki je bil veliko bolj svobodomiseln in liberalen in je želel,da se razvijajo nove tehnologije.
anon-288303 sporočil: 5.457
[#1984118] 28.01.13 16:36 · odgovor na: (#1983975)
Odgovori   +    3
[pirhovec]
> [Miran77]
> Off-topic:
>
> - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
>
> - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
>
> Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
>
> Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.

Še ena primerjava...

Ko se je dolgo pričakovano stegnil Kim Jong Il, so pustili odprto komentiranje (ker je daleč od Slovenije), ko se dolgo pričakovano stegnejo enake domače komunistične svete krave, je vse drugače.

Predstavljaj si zdaj, kaj bi se zgodilo, da v razmaku enega meseca umreta Kučan in Janša. Kučana bi posthumno varovali kot svetnika ("o mrtvih vse dobro"), pri Janši pa bi pustili, da se sprostijo vsa negativna čustva ("good riddance").
Še dobro, da Janša ne bo umrl
če ga ne kokne slučajno kakšen pijan lovc seveda
anon-114439 sporočil: 217
[#1984134] 28.01.13 16:47 · odgovor na: anon-76818 (#1983912)
Odgovori   +    2
[Miran77]
Off-topic:

- ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.

- ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.

Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.

Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.


Ma prav imaš!!! Mene tudi razkurijo Finance.... Bolj udbovska sta samo še Reporter in Demokracija, grem raje Dnevnik čitat.....in Mladino, tam so bolj desno usmerjeni, pa se malo pomirim:))
Aleluja!
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1984152] 28.01.13 17:02 · odgovor na: anon-24983 (#1984088)
Odgovori   +    2
[fiston]
> [novica]
> > [Miran77]
> > Off-topic:
> >
> > - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
> >
> > - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
> >
> > Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
> >
> > Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.
>

Poglej med levimi ni takih primitivcev kot so s tabo pri desnakarjih. Zato je bilo verjetno takrat omogočeno, zdaj pa je onemogočeno.
Predvidevam, da te je pogrelo ravno zaradi tega, ker ne boš mogel srati kjer si si zaželel.
To je odgovor onemu Miran77, zgleda sem namesto na oni post za odgovor pritisnil, na odgovor, ki mu ga je dal Novica. Saj iz vsebine se vidi, ker je ono od Novice izbrisano. Tako da se Novici opravičujem, če je mislil, da sem njemu odgovoril.
alfa55 sporočil: 2.730
[#1984166] 28.01.13 17:14 · odgovor na: anon-268787 (#1983892)
Odgovori   +    2
[Bossi123]
Levica od četrtka, ko je razpadla koalicija, ste vi odgovorni za Slovenijo....Imate potrebno večino in imate dovolj lastnih predlogov, tako da je vaša dolžnost, da začnete upravljat državo...dovolj je bilo izgovorov...naredite nekaj, ali pa utihnite...
To v bistvu ni slaba ideja. Če imajo jajca naj jih dajo na tnalo. Ne razumem pa, kako da ne morejo zbrati dovolj poslancev, ki bi zahtevali razpravo o zaupnici. Ali med "levimi" na videz enotnimi poslanci mogoče v resnici vseeno ni soglasja?
anon-16741 sporočil: 3.984
[#1984181] 28.01.13 17:23 · odgovor na: novica (#1984102)
Odgovori   +    13
[novica]
> [margu50]
> V tem, ker mu pod člankom o smrti Popita ni omogočeno in je to napisal tu. IN razkril dvoličnost še edinega medija, ki dovoljuje vsaj malo pluralnosti...nič drugega.

če prav razumem, ga je motilo, da je bila nekoč dana možnost necivilizirancem, da pljuvajo po pokojniku. in zdaj ga moti, da je necivilizirancem odvzeta možnost, da pljuvajo po pokojniku. torej, če smo takrat ravnali narobe, bi to popravili s tem, da bi zdaj ravnali narobe, al kako?
novica
JAZ MISLIM DASTE OBA KRAT RAVNALI PRAV
VSAJ STE PUSTILI DASMO KRITIZIRLI DOBNANCA
ZARGENTINI BUTLINA VATIKANCA OPIUSDEJ
BAJOKA KATERI JE SPRAVIL DRŽAVO NAKANT
IN NARDIL BOGATE BOGA TEJ ŠE REVNE REVNE
ZDAJ PASTE SPET RAVNALI PRAV VSAJ NE
DOVOLITE DABI POKVARJENI JANŠIKI PLUVALI
PO ZA SLUŽNEM TOVARIŠU KATERI JE ZGRADIL
RAZRUŠENO DOMOVINO IN TOVARNE DAL VSEH
DELAVCI SLUŽBO KRUH STANOVANJE PRI
ZNATI JE TREBA DASI ZA SLUŽITE PO ČASI
VEČ SPOŠTOVANI KOD V ČASI KOSTEŠE HVALLI
SKORIŠČEVASKI KAPI TALIZEM PA LP
anon-16741 sporočil: 3.984
[#1984197] 28.01.13 17:40 · odgovor na: (#1984184)
Odgovori   +    6
[pirhovec]
> [Miran77]
> Off-topic:
>
> - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
>
> - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
>
> Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
>
> Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.

V čast mi je, da imam na udbo-Financah zaradi razgaljanja njihovih udbaških manipulacij in tega, kaj so v resnici, že drugič administrativno znižan FQ pod 40.

Redakcija udbo-Financ in uporabnik z zaporedno št. #2, ki si programiral/manipuliral FQ, poglejte oceno Miranovega posta, tisto je FUCK YOU! vam.

(tale post so zbrisali v prvo, da vidimo, kaj bo zdaj)
OTKAR SOSE POGO VORLI Z PRJATELI NAVEČEGA GOSPODA
KATERI JE PRIHRANI DVE MELJARDI VSAJ JE ZMAGO VPRVI
KROGI NEENKRAT DVAKRAT SO NJIHOVOI ČLANKI NANIVOJI
NEPA PREJ KO NISO SEGLI DO GLEŽNA GOLAZMI TOSE VIDI
DA LE PA BESEDI LE PA MESTA NAJDE ŠEDOBRO DASE TAJNA
MILICA NINIKOLI RAS PUSTILA INSE GDAJ PRIJAZNO OGO
VORI Z LAŽLIVI NOVINARI ANPAK POKVARJENA EZDES
NA ČELO ZJANŠA ŠEKAR BRCA ONPA SE SMEJI KOD CIGAN
BELI KRUHI NA MESTO DA ODSOPI ZAVEKO MAJ V SMETIŠE
ZGODOINE
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1984206] 28.01.13 17:46 · odgovor na: novica (#1984102)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-15715 28.01.2013 17:47
[novica]
> [margu50]
> V tem, ker mu pod člankom o smrti Popita ni omogočeno in je to napisal tu. IN razkril dvoličnost še edinega medija, ki dovoljuje vsaj malo pluralnosti...nič drugega.

če prav razumem, ga je motilo, da je bila nekoč dana možnost necivilizirancem, da pljuvajo po pokojniku. in zdaj ga moti, da je necivilizirancem odvzeta možnost, da pljuvajo po pokojniku. torej, če smo takrat ravnali narobe, bi to popravili s tem, da bi zdaj ravnali narobe, al kako?
novica
Prvič, pomotoma sem prijavil neprimeren post, sori.

Drugič, mogoče ne bi bilo slabo, če bi v članku, ali ob njem napisali, da po novem ne bo komentarjev ob takih novicah. Da gre za nekakšno principijelno uredniško odločitev, če je bila.
anon-207543 sporočil: 560
[#1984210] 28.01.13 17:47
Odgovori   +    7
čedalje bolj ugotavljam, da je edini dorasel sedanji politični situaciji prav janša...če pogledaš tele neizobražene, novodobne politike kaj govorijo in kako neodgovorno se obnašajo, pa to je slabše kot otroški vrtec...rez žalostna podoba...
anon-209849 sporočil: 383
[#1984222] 28.01.13 17:58 · odgovor na: (#1983913)
Odgovori   +    1
[hrvatini]
Upam, da pokvarjenca Viranta ne bo več v parlamentu !
Bo bo, zagotovo bo.
Če pa slučajno ne bo, bo pa dugih dost..
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1984240] 28.01.13 18:09 · odgovor na: anon-304798 (#1984084)
Odgovori   +    1
[Pravicni]
V SOVI, vojski, policiji, sodstvo itd. bi morali pri zaposlitvah izhajati da BO POL RDEČIH IN POL ČRNIH. Če rdeči (zaposleni v javni upravi) stalno minirajo črne, ki so na oblasti, je čisto normalno, da črni poskušajo izenačiti rdeče-črno javno-upravno slovensko šahovnico!
je ostal še kak fraj zic tudi za zelene, pa rumene, pisane?
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1984259] 28.01.13 18:26
Odgovori   +    1
...kaj naj vprašaš Delavca, ki Dela, pa opravljeno Delo pokaže, da ne zna Delat...
...a, zakaj si to tako Delal, da ni narjeno ali pa zgrešeno narjeno...
...si pošten ali nepošten...samo da ali ne...odgovor mora bit, kot pred Bogom.
anon-169504 sporočil: 2.361
[#1984273] 28.01.13 18:35 · odgovor na: anon-76818 (#1983971)
Odgovori   +    4
[Miran77]
Finance, 16.08.2011 :

Umrl je nekdanji premier Andrej Bajuk

www.finance.si/32079...drej-Bajuk

Pod člankom 203 komentarji, od tega (prepričan sem) jih je bilo vsaj 30% nizkotnih in žaljivih.


Finance, 28.01.2013 :

Umrl je France Popit

(komentiranje onemogočeno)


Res ste bolani, bolani, bolani... Dvojna merila vsepovsod. In vi se predstavljate za nek vrhunec sredinskosti in objektivnosti v slovenskem medijskem prostoru... Kurc vas gleda, finance. Tole je too much.
Pri nas je pač tako. Včasih je gnoj deležen več pietete kot človek.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1984276] 28.01.13 18:36 · odgovor na: (#1983903)
Odgovori   +    5
[pirhovec]
> Poslanec Socialnih demokratov Janko Veber pa bo Janeza Janšo vprašal sledeče: Kako boste v sedanjih okoliščinah izgubljene legitimnosti vaše vlade, kot najbolj odgovorni, rešili nastalo vladno politično krizo ter poglobljeno gospodarsko krizo ter pred državljani Republike Slovenije in v mednarodni skupnosti popravili vse bolj okrnjen ugled ter vse slabši položaj naše države?

Odgovor na to je možen samo en: da vas z donirano enosmerno karto vse commije s Kučanom na čelu pošljemo na Kubo, v S. Korejo, Venezuelo, Belorusijo, katera je vam, g. Veber, najljubša?
veber nima kaj cesnati, davkoplacevalcem je najljubsa tista od nastetih destinacij, do katere karta za prevoz stane najmanj.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1984287] 28.01.13 18:42 · odgovor na: (#1983978)
Odgovori   +    6
[pirhovec]
> [Miran77]
> Finance, 16.08.2011 :
>
> Umrl je nekdanji premier Andrej Bajuk
>
> www.finance.si/32079...drej-Bajuk
>
> Pod člankom 203 komentarji, od tega (prepričan sem) jih je bilo vsaj 30% nizkotnih in žaljivih.
>
>
> Finance, 28.01.2013 :
>
> Umrl je France Popit
>
> (komentiranje onemogočeno)
>
>
> Res ste bolani, bolani, bolani... Dvojna merila vsepovsod. In vi se predstavljate za nek vrhunec sredinskosti in objektivnosti v slovenskem medijskem prostoru... Kurc vas gleda, finance. Tole je too much.


Oni so večji podn od Mladine, ker se Mladina z manipulacijami nikdar ni pretvarjala za nekaj, kar ni.
To je ze precej casa tudi moje mnenje, flance so najvecji udbognoj na novinarskem udbognojiscu 571 partijskih agitatorjev in hujskacev. omladina je vendarle razed visje, ker svoje komunisticne popadljivosti vsaj skriva ne - natanko tako, kot pravis.

Liberalen financni casopis. Right. And pigs fly.
anon-202150 sporočil: 1.066
[#1984289] 28.01.13 18:44 · odgovor na: (#1984184)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-202150 28.01.2013 18:49
[pirhovec]
> [Miran77]
> Off-topic:
>
> - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
>
> - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
>
> Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
>
> Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.

V čast mi je, da imam na udbo-Financah zaradi razgaljanja njihovih udbaških manipulacij in tega, kaj so v resnici, že drugič administrativno znižan FQ pod 40.

Redakcija udbo-Financ in uporabnik z zaporedno št. #2, ki si programiral/manipuliral FQ, poglejte oceno Miranovega posta, tisto je FUCK YOU! vam.

(tale post so zbrisali v prvo, da vidimo, kaj bo zdaj)
Tudi sam sem jim že zdavnaj pokazal komunikacijski prst imenovan iztegnjen sredinec. Mojega denarja za naročnino ti servilni udbo-potrčkoti ne bodo več dobili, vsaj dokler sta tam Simona in Frakl.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1984290] 28.01.13 18:45 · odgovor na: anon-284459 (#1984067)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-242092 28.01.2013 18:46
[commander29]
Kot sam praviš je bilo 30% nizkotnih v primeru Bajuka kar je nedopustno.

Morda ti to poda alternativni vzrok zakaj so sedaj odločili in preprečili komentarje.
Ja, seveda, zdaj so spoznali, kako nepietetno je bilo pljuvanje po Bajuku. Po nasih pa se ne bo pljuvalo, kajne?

Jaz pljunem popitu v mrzel ksiht anytime.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1984296] 28.01.13 18:49 · odgovor na: novica (#1983920)
Odgovori   +    5
[novica]
> [Miran77]
> Off-topic:
>
> - ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.
>
> - ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.
>
> Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.
>
> Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.

ok, kaj točno ima novica o smrti nekdanjega ministra za opravit z novico o tem, da poslanci sprašujejo premierja? premier ni umrl, delo poslancev je, da sprašujejo premierja...v čem je problem?
novica
Vam bom jaz povedal, v cem je na samo bistvo zreduciran problem: problem je v vas, tudi v vas osebno. Heavy motherfucking problem za Slovenijo.
najobj sporočil: 31.920
[#1984340] 28.01.13 19:22 · odgovor na: anon-76818 (#1983912)
Odgovori   +    3
[Miran77]
Off-topic:

- ko je umrl demokrat Andrej Bajuk, ste na Financah omogočili komentiranje njegove smrti. Osebno sem takrat pozival, da komentiranje onemogočite, ker si po mojem mnenju odhod vsakega človeka zasluži dostojanstvo. No, tega takrat niste upoštevali, s čimer ste dr. Bajuku odvzeli osnovno pieteto, ki si jo je zaslužil kot človeško bitje.

- ko ste danes objavili novico o smrti komunista Franceta Popita, ste uporabili diametralno nasproten pristop in pridno onemogočili pisanje komentarjev pod to novico. Enako so storili vsi ostali slovenski (udbovski) mediji. Ogabno in zgovorno.

Zdaj je vse jasno: še v smrti obravnavate slovenske državljane kot prvorazredne in drugorazredne. Po enih vam je dovoljeno zlivati gnojnico celo življenje, druge je treba ščitit še takrat, ko se stegnejo. Diskriminatorno, nizkotno in podlo, v nasprotju z vsemi človeškimi vrednotami.

Finance: udbovsko govno. Fuck off. S temle ste šli predaleč. Dost vas mam.
... alzo, ker so takrat manijaki srali po pokojnem Bajuku, bi ti zdaj sral po pokojnem Popitu ... evo, in ker ti Financarji v imenu najosnovnejše pietete ne dovolijo srati po pokojnem Popitu, ti zdaj serješ po Financarjih ... pizda, pa si ti ziher, da si hotel (o sebi !) točno to povedat, ha ? ...

P.S.: ne se sekirat, ker po odzivih na tvoje katoliške ljubezni polne misli vidim, da vas je manijakov vedno več, zato sploh ne dvomim, da boste manijaki tudi bližnji kulturni praznik znali primerno proslavit ...
najobj sporočil: 31.920
[#1984353] 28.01.13 19:30 · odgovor na: anon-16741 (#1984181)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 28.01.2013 19:31
[tekavec]
> [novica]
> > [margu50]
> > V tem, ker mu pod člankom o smrti Popita ni omogočeno in je to napisal tu. IN razkril dvoličnost še edinega medija, ki dovoljuje vsaj malo pluralnosti...nič drugega.
>
> če prav razumem, ga je motilo, da je bila nekoč dana možnost necivilizirancem, da pljuvajo po pokojniku. in zdaj ga moti, da je necivilizirancem odvzeta možnost, da pljuvajo po pokojniku. torej, če smo takrat ravnali narobe, bi to popravili s tem, da bi zdaj ravnali narobe, al kako?
> novica
JAZ MISLIM DASTE OBA KRAT RAVNALI PRAV
VSAJ STE PUSTILI DASMO KRITIZIRLI DOBNANCA
ZARGENTINI BUTLINA VATIKANCA OPIUSDEJ
BAJOKA KATERI JE SPRAVIL DRŽAVO NAKANT
IN NARDIL BOGATE BOGA TEJ ŠE REVNE REVNE
ZDAJ PASTE SPET RAVNALI PRAV VSAJ NE
DOVOLITE DABI POKVARJENI JANŠIKI PLUVALI
PO ZA SLUŽNEM TOVARIŠU KATERI JE ZGRADIL
RAZRUŠENO DOMOVINO IN TOVARNE DAL VSEH
DELAVCI SLUŽBO KRUH STANOVANJE PRI
ZNATI JE TREBA DASI ZA SLUŽITE PO ČASI
VEČ SPOŠTOVANI KOD V ČASI KOSTEŠE HVALLI
SKORIŠČEVASKI KAPI TALIZEM PA LP
... oh, joj ...

P.S.: čuj, majster, najdi si že enkrat nekaj svojega, ker si s toto blesavo imitacijo res dosadan ... pizda, že oni munjeni original je bil čisti užas, kaj šele ti ...
anon-16741 sporočil: 3.984
[#1984355] 28.01.13 19:32 · odgovor na: anon-284459 (#1984067)
Odgovori   +    2
[commander29]
Kot sam praviš je bilo 30% nizkotnih v primeru Bajuka kar je nedopustno.

Morda ti to poda alternativni vzrok zakaj so sedaj odločili in preprečili komentarje.
BRAVO KOMANDER DE VET INDVASET ZDAJ ČEBODO
SE LE PO PONAŠALI KER NEMORJO KOMOITIRAT IN
ZLIVAT GNOJO PO ČASTLIVI PO PIT SEJIN LAHKO
ODPRE ZA KOMOITIRAT KOBO UMRO NASLEDNI
DOBNANEC VAZALI VATIKANI PANAJ MAJO TAKRAT
VEČ SVO BODI DASE ZRAVNA PA LP

Strani: 1 2 3