Strani: 1 2 3 4

anon-231230 sporočil: 4.037
[#1969654] 19.01.13 10:00 · odgovor na: anon-124452 (#1969650)
Odgovori   +    5
[yuslocan]
> [Aljoxsan]
> Hmm, človek je diplomatska prva liga, oglašajo se pa napol izobraženi udbaški kadri. Človek ima pravico do svojega mnenja, povedal pa ni nič takšnega, da bi bil lahko kdo užaljen.
>
> en.wikipedia.org/wik..._Mussomeli

Hlapci, za hlapce rojeni ....
... je žalostno izjavil pokončni udbaš in se odpravil v Murgle po današnje naloge.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1969667] 19.01.13 10:16 · odgovor na: (#1969659)
Odgovori   +    4
[NavadniNimda]
> [yuslocan]
> Musssomeli, lepo te prosim da nehaš skrbeti za mene. Vedno, ko ste Američani skrbeli za druge, so končali v riti.
>
> Daj malo poskrbi za posledice katastrofe v Iraku in Afganistanu, ki ste jo Američani sprožili na podlagi laži, zaradi nafte.
>
> Mussomeli, doma imaš 4.000.000 brezdomcev in veliko Američanov, ki živijo pod pragom revščine.
>
> Mussomeli, go home.

O matr, kako nesvrstano jugo-komunajzarsko natepavanje... Postajate predvidljivi v svojem lažnivem kokodajsanju.

Broz, go home to your zombie-palace in Dedinje. :)
SDS ovca, pokaži kje, v zgoraj napisanem postu, vidiš lažnivo kokodajsanje?
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1969683] 19.01.13 10:30 · odgovor na: (#1969673)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-124452 19.01.2013 10:33
[NavadniNimda]
> [yuslocan]
> > [NavadniNimda]
> > > [yuslocan]
> > > Musssomeli, lepo te prosim da nehaš skrbeti za mene. Vedno, ko ste Američani skrbeli za druge, so končali v riti.
> > >
> > > Daj malo poskrbi za posledice katastrofe v Iraku in Afganistanu, ki ste jo Američani sprožili na podlagi laži, zaradi nafte.
> > >
> > > Mussomeli, doma imaš 4.000.000 brezdomcev in veliko Američanov, ki živijo pod pragom revščine.
> > >
> > > Mussomeli, go home.
> >
> > O matr, kako nesvrstano jugo-komunajzarsko natepavanje... Postajate predvidljivi v svojem lažnivem kokodajsanju.
> >
> > Broz, go home to your zombie-palace in Dedinje. :)
>
> SDS ovca, pokaži kje, v zgoraj napisanem postu, vidiš lažnivo kokodajsanje?

Od prve do zadnje črke. Vse kar si prav postavil, so vejice.

Pa ti bom jaz dal SDS-ovco, PS-kuža.
Khmmmmm, praviš PS kuža. Pa naj ti bo, kuža je zvest, brihten, in zanesljiv prijatelj. In najbolj pomembno, kuža in gospodar ostaneta velika prijatelja do konca življenja.

Ti, SDS ovca, znaš in premoreš samo eno. Po forumu Financ že pol življenja blejaš, meeeeeeee, meeeeeeeeee, meeeeeeeeeeeeeeeeee, v interesu pokvarjenega fuehrerja in čakaš, da te enkrat, na koncu balade, poje. Jebe se njemu za tvoje blejanje, za njega nisi vreden PPLV.

Beda, od bede je biti takšna SDS ovca, kot si ti.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1969686] 19.01.13 10:37 · odgovor na: anon-124452 (#1969683)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-295127 19.01.2013 10:38
[yuslocan]
> [NavadniNimda]
> > [yuslocan]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [yuslocan]
> > > > Musssomeli, lepo te prosim da nehaš skrbeti za mene. Vedno, ko ste Američani skrbeli za druge, so končali v riti.
> > > >
> > > > Daj malo poskrbi za posledice katastrofe v Iraku in Afganistanu, ki ste jo Američani sprožili na podlagi laži, zaradi nafte.
> > > >
> > > > Mussomeli, doma imaš 4.000.000 brezdomcev in veliko Američanov, ki živijo pod pragom revščine.
> > > >
> > > > Mussomeli, go home.
> > >
> > > O matr, kako nesvrstano jugo-komunajzarsko natepavanje... Postajate predvidljivi v svojem lažnivem kokodajsanju.
> > >
> > > Broz, go home to your zombie-palace in Dedinje. :)
> >
> > SDS ovca, pokaži kje, v zgoraj napisanem postu, vidiš lažnivo kokodajsanje?
>
> Od prve do zadnje črke. Vse kar si prav postavil, so vejice.
>
> Pa ti bom jaz dal SDS-ovco, PS-kuža.

Khmmmmm, praviš PS kuža. Pa naj ti bo, kuža je zvest, brihten, in zanesljiv prijatelj. In najbolj pomembno, kuža in gospodar ostaneta velika prijatelja do konca življenja.

Ti, SDS ovca, znaš in premoreš samo eno. Po forumu Financ že pol življenja blejaš, meeeeeeee, meeeeeeeeee, meeeeeeeeeeeeeeeeee, v interesu pokvarjenega fuehrerja in čakaš, da te enkrat, na koncu balade, poje. Jebe se njemu za tvoje blejanje, za njega nisi vreden PPLV.

Beda, od bede je biti takšna SDS ovca, kot si ti.
V bistvu so tiste prave ovčke upravičeno lahko užaljene, če jih primerjaš z klasičnimi SDS-NSI ovcami! Te namreč še za volno niso dobre... :))
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1969695] 19.01.13 10:40 · odgovor na: (#1969684)
Odgovori   +    3
[NavadniNimda]
> [yuslocan]

Jao, JNA-zastavniče, zdej si pa preteral. :)

Za kazen sva za zdele končala, grem počenjat druge stvari, čeprav je sobota. Nekateri moramo namreč delati za svoj kruhek, saj ne dobivamo šenkavanega denarja iz državne blagajne.
Ti boš meni to očital, ti ki imaš 24.000 postov in cele dneve sediš od jutra do večera pri računalniku, danes v soboto pa bi rad nekaj delal, da zaslužiš za kruhek, praviš.

To je lahko samo delo na črno ali kaj podobnega, neobdavčenega.

A ne de?
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1969813] 19.01.13 12:24 · odgovor na: (#1969436)
Odgovori   +    3
[NavadniNimda]
> [pirhovec]
> > [macon]
> > > [sadovnjak]
> > > Možakar je z odgovorom dokazal, da ni samo nedostojen in domišljav pač pa še, da je nepismen (sploh ni dojel, kaj mu kritiki očitajo).
> >
> > Ko vam bo odgovarjal kot bi vam moral, se bo posadka Murglorja bliskovito odselila v Kočevsko Reko in se zakopala v bunker 100 m pod zemljo.
>
> Od obstoja termobaričnih bomb skrivanje v bunkerjih ne pomaga več.
>
> www.commondreams.org...303-06.htm

Kaj bi bilo pa narobe, če bi se komunjazarji res zabarikadirali v bunker v Kočevski Reki? Naredimo jim ograjo okoli in tržimo po Evropi t.i. "bunkerski turizem" v živo, pobira se vstopnina v park, kjer je možno stopiti do ograje in pogledati dol v un smrad. Po mojem bi imeli precej turizma v unih krajih.

Obiskovalce bi se lahko spodbujalo, da bi jim recimo dol metali banane (the only zoo, where you are encouraged to feed the monkeys), s čemer bi še dodatno prišparali pri izdatkih državne blagajne. Jaz sem takoj ZA! 8-)
Resnega razmisleka vredna poslovna ideja!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1969820] 19.01.13 12:30 · odgovor na: anon-124452 (#1969623)
Odgovori   +    4
[yuslocan]
> [pectus]
> 2 tomahawka na murgle problem resen za vekomaj.

To šteje kot poziv nasilju!!!!!!

Usrane!!!!!!
Seveda, k nasilju sme pozivati le avantgarda, ko s smajserji v Lazgosah grozi NATO, Ameriki in vsemu svobodnemu svetu, ki prezira klavce lastnega naroda in ekonomije.
anon-270175 sporočil: 476
[#1969827] 19.01.13 12:35
Odgovori   +    2
Mene ne žalijo. Ker sem ponosen individuum in sprejemam različnost mnenj. Otroci cankarjanske mame pa jokajo vsakomur, ki pride mimo. Počasi bomo butalci postali evropski protektorat, ker nas bodo postali v kratkem siti.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1969896] 19.01.13 13:30 · odgovor na: anon-242092 (#1969820)
Odgovori   +    1
[oQI23IDCN0948R]
> [yuslocan]
> > [pectus]
> > 2 tomahawka na murgle problem resen za vekomaj.
>
> To šteje kot poziv nasilju!!!!!!
>
> Usrane!!!!!!

Seveda, k nasilju sme pozivati le avantgarda, ko s smajserji v Lazgosah grozi NATO, Ameriki in vsemu svobodnemu svetu, ki prezira klavce lastnega naroda in ekonomije.
Da! K nasiju smete pozvati samo glasniki krščanske ljubezni (Sv. Urh, press)

Strani: 1 2 3 4