Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor osvojil dvakrat več glasov od Türka

Strani: 1 2 3 4

anon-202018 sporočil: 8.635
[#1904736] 02.12.12 19:32 · odgovor na: anon-295127 (#1904732)
Odgovori   +    10
[kirman69]
> [zgagar]
> > [kirman69]
> > > [shevchenko]
> > > janša odpira šampanjec
> >
> > Naj se mu zaleti, barabi.
>
> .......................... zaletelo se je vam - upam da se vam tisto počez postavi !kmalu boste politična crkovina!ha,ha,ha

Joj, kakšen optimizemm dobili smo žlaprtek v košarici... no, saj levi je... ;)
ni kaj - vska tolažba je dobra ....
macon sporočil: 12.861
[#1904738] 02.12.12 19:32 · odgovor na: anon-219006 (#1904606)
Odgovori   +    13
[nejaz]
Ker so danes ovce v Butalah volile predsednika, je časopis Finance tja poslal posebnega poročevalca, ki je (za nekatere) poslal presenetljivo novico: ovce so za predsednika izvolile opico.

Naš poročevalec je skušal na terenu preveriti, kakšen je bil razlog za tako presenetljivo odločitev.
- Zakaj ste se odločili za opico?
- Opica zna veliko stvari, ki jih ovce ne znamo: lahko stoji na dveh nogah, pa zanimive grimase dela, pa včasih spušča precej nenavadne zvoke, pa ...
- A s prejšnjim predsednikom pa niste bili zadovoljni?
- Ne, on je tak dolgočasen možakar, zadnjič sem skoraj zaspala med njegovim govorom.
- A kadar govori opica, pa ne zaspite?
- Kje pa, prav nasprotno: opica govori tako lepo, pa prepričljivo, pa vse nam obljublja – prej sem poslušala oddajo "Gostilna išče šefa", pa moram priznati, da so mi tiste oddaje, v katerih govori opica, precej bolj všeč ...
- A je prejšnji predsednik naredil kaj slabega in ga morda niste izvolili zaradi tega?
- Kaj pa vem, menda je imel veliko plačo, zdaj pa trdi, da nima skoraj nič denarja, pa na enem precej dragem potovanju je bil ...
- Skratka: zapravljal je državni denar – a opica pa tega prej ni počela?
- No, ja opica je s svojim tropom zapravila nekaj milijard evrov, ampak zdaj trdi, da je bilo to z dobrimi nameni in da tega ne bo več počela ...
- In vi ji verjamete?
- Ja, seveda, vi ne veste, kako prepričljivo govori! Pa take lepe učke ima, pa lepo se nasmeje ... prejšnji predsednik se sploh ni znal smejati!
- Predsednik ima resno delo in najbrž mu ni do smeha. Je prejšnji predsednik še kaj zagrešil?
- Ja, enega narkomana je pomilostil ...
- Slišal sem, da je prejšnji teden vaše sodišče oprostilo eno skupino mednarodnih preprodajalcev mamil – a boste sodnike tudi zamenjali na volitvah? Mimogrede: nekje sem prebral, da je predsednik dobil predlog za tisto pomilostitev od ministrstva za pravosodje ...
- Ja, ampak predsednik mora misliti s svojo glavo!
- Ko je mislil s svojo glavo in ni podpisal imenovanja veleposlanika pri Tepanjčanih, pa butalskim ovcam menda tudi ni bilo prav?
- Seveda ne, veleposlanika je predlagal predsednik vlade in temu ne bi smel nasprotovati ...

Treba je priznati, da so argumenti za izvolitev novega predsednika vsekakor tehtni – kakor je v Butalah v navadi.

Medtem sem slišal, da so 5 dni hoda od glavnega mesta Butal neke druge ovce, ki sebe imenujejo ofce in so znamenite zato, ker so zadnje čase postale zelo šarf in hočejo kar pojesti svojega poglavarja.

Ker je v Butalah očitno zelo zanimivo, bom še nekaj časa ostal tu in se spet javim, ko bo kaj novega.
hahahaha +1

Bodimo natančni, pomiloščeni je bil narkodiler.

Sancin bo dobil kako službo fikusa na FDV-ju ali FF-ju. Lepo, da smo se odkrižali tega nadutega domišljavca, ki je politično zakopano truplo, Borat bo pa bluzil, da bo bolela glava. Vsaj smejali se bomo.

Nisem šel volit.
bozo666 sporočil: 3.026
[#1904740] 02.12.12 19:33
Odgovori   +    3
No, zdaj bomo videli kako se od lepih besed preide k potrebnim dejanjem.Upam , da ne bo ostal znan po kakih pahorizmih, ki se bodo lahko mirno kosali z bušizmi.

V kampanji se je dokazal s populizmom in veliko mero samovšećnosti oz. bolano veliko želje biti všečen.

Tak primer je bila npr.tista, ko je glumil gozdarja in ko je drevo končno nekako padlo izjavil, da še bab ni tako dobro podiral.

To kaže, da nekaj z njim ni ravno OK, ker bi se nekdo, ki naj bi predstavljal državo v tujini, moral obnašati bolj kulturno .

Sicer pa si najbrž zaslužimo takšnega predsednika glede na nizko udeležbo.

To, da so prevladale všečne besede, pa v zgodovini ni nič novega, saj so se ljudje mnogokrat ujeli na limanice dobrih govorcev a kaj ko od lepih besed ni "novcev".

Vsi se še spomnimo velikih retorikov tipa Hitler, Musolini, Miloševič in od takrat se ljudje pač niso nič naučili.Leporečna inflacija in zavede se nacija.

Pahor je očitno preštudiral te tri, jim dodal tudi študij nastopov Tita in argentinskega Perona, za hipec, ko je mislil, da kamera ne teče več, mu je sicer zmanjkalo naučenega bontona in zmagala je mona.

Ker je primorec mu je seveda bil najbližji vzor v javnem nastopanju Musolini, ki se je rad slikal s koso v roki ali pa do pasu nag, ko je podajal snope v mlatilnico........

Skratka,kapo dol, fant je s pridom uporabil zgodovino in 5 let se bo imel fino.
anon-106853 sporočil: 1.122
[#1904741] 02.12.12 19:33 · odgovor na: (#1904721)
Odgovori   +    11
jep tisti, ki pride v gostilno, naroči gajbo pira, stopi na njo in udari po šanku ter se zadere: en kamilčni čaj takoj!!!!!


p.s.: se skriva?
anon-182327 sporočil: 1.484
[#1904756] 02.12.12 19:38 · odgovor na: anon-106853 (#1904710)
Odgovori   +    8
[Tejči.]
A mali sivi je že dal izjavo?
Sivi naj gre na gnojisce zgodovine. Me on popolnoma nic ne zanima, ker je izdajalec Slovenije.
macon sporočil: 12.861
[#1904758] 02.12.12 19:39 · odgovor na: anon-306111 (#1904652)
Odgovori   +    20
[GOMZI2012]
Očitno sami desničarji na tej strani.
Sram vas bodi, zaradi vas je Slovenija kjer je. Neonacsti pokvarjeni!!!
GOTOFI STE!
Človek je napisal svoj prvi zapis pred 20 minutami, pa sem že četrti, ki ga daje na šit listo.

:O
anon-245582 sporočil: 5.963
[#1904759] 02.12.12 19:39
Odgovori   +    6
Dobro, če bo res zmagal brezjajčnik. Naslednji teden pa bo prinesel odgovor kako bo ta zmaga sprejeta. Zanimivi bodo transparenti na protestih.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1904760] 02.12.12 19:39 · odgovor na: anon-124452 (#1904706)
Odgovori   +    3
[yuslocan]

Kolikor se spomnim, ti si vedno okrog novega leta, prosil Božička da ti prinese "veliko bibo".

Spet je čas daril, napiši še enkrat, kaj veš?????
on je zadovoljen s svojo ovco, ne rabi čisto nič drugega :))
macon sporočil: 12.861
[#1904768] 02.12.12 19:41 · odgovor na: anon-101299 (#1904643)
Odgovori   +    22
[sivi pinot barique]
jebi se Zoki
jebi se Zoki
jebi se ciper
jebi se ciper
jebi se Kurčan
jebi se Kurčan
jebi Spomenko
jebi Spomenko
jebi se Bućko
jebi se Bućko
jebi se 1. Gašpar
jebi se 2. Gašpar
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1904769] 02.12.12 19:41 · odgovor na: bozo666 (#1904740)
Odgovori   +    3
[bozo666]

Skratka,kapo dol, fant je s pridom uporabil zgodovino in 5 let se bo imel fino.
Borat je že GOTOV, samo da tega še ne ve :)
anon-221230 sporočil: 3.052
[#1904772] 02.12.12 19:41
Odgovori   +    12
Ajoj, kakšna turkova pušiona...
anon-200682 sporočil: 2.095
[#1904778] 02.12.12 19:43 · odgovor na: anon-306111 (#1904652)
Odgovori   +    18
[GOMZI2012]
Očitno sami desničarji na tej strani.
Sram vas bodi, zaradi vas je Slovenija kjer je. Neonacsti pokvarjeni!!!
GOTOFI STE!
HEhe ti si šitlisted.
Dotor sporočil: 269
[#1904780] 02.12.12 19:44
Odgovori   +    12
turk ima solzne oči in nabuhle podočnjake, ali je jokal?


Dotor
anon-106853 sporočil: 1.122
[#1904785] 02.12.12 19:45 · odgovor na: (#1904755)
Odgovori   +    16
ojej ojej....namesto, da bi dal izjavo v par stavkih naklada, da glava boli........bogi študenti na PF
macon sporočil: 12.861
[#1904788] 02.12.12 19:46 · odgovor na: (#1904739)
Odgovori   +    13
[rename]
> [Tejči.]
> hehehehe...čakam izjavo drugorazrednega........

Je sosed prsu, sva enga ruknla ta kratkega, potem sem sel po en stefan v klet ...Sem zamudu izjavo sluzasto... Naj kdo opise faco plizzzzz :-)))

Aha, sploh se ni prisel ven iz luknje.... Chicken chicken chicken :-)))))
Na desni stoji majklđeksonka in ga gleda kot malega boga. Sancin je visokostno dostojanstven.
peterw sporočil: 1.947
[#1904789] 02.12.12 19:46
Odgovori   +    7
Sluz se cedi... se en oreng pljunek in lazje se diha :)
Dotor sporočil: 269
[#1904791] 02.12.12 19:46
Odgovori   +    15
Žena ga gleda s face-liftanim nasmehom kot vkopana...

Drugorazrednost odhaja na smetišče zgodovine.

Edini predsednik, ki ni dobil drugega mandata!!!

Komunizem se počasi vendar vztrajno poslavlja iz Slovenije.


Dotor
anon-245643 sporočil: 1.841
[#1904793] 02.12.12 19:47 · odgovor na: anon-219006 (#1904606)
Odgovori   +    5
[nejaz]
Ker so danes ovce v Butalah volile predsednika, je časopis Finance tja poslal posebnega poročevalca, ki je (za nekatere) poslal presenetljivo novico: ovce so za predsednika izvolile opico.

Naš poročevalec je skušal na terenu preveriti, kakšen je bil razlog za tako presenetljivo odločitev.
- Zakaj ste se odločili za opico?
- Opica zna veliko stvari, ki jih ovce ne znamo: lahko stoji na dveh nogah, pa zanimive grimase dela, pa včasih spušča precej nenavadne zvoke, pa ...
- A s prejšnjim predsednikom pa niste bili zadovoljni?
- Ne, on je tak dolgočasen možakar, zadnjič sem skoraj zaspala med njegovim govorom.
- A kadar govori opica, pa ne zaspite?
- Kje pa, prav nasprotno: opica govori tako lepo, pa prepričljivo, pa vse nam obljublja – prej sem poslušala oddajo "Gostilna išče šefa", pa moram priznati, da so mi tiste oddaje, v katerih govori opica, precej bolj všeč ...
- A je prejšnji predsednik naredil kaj slabega in ga morda niste izvolili zaradi tega?
- Kaj pa vem, menda je imel veliko plačo, zdaj pa trdi, da nima skoraj nič denarja, pa na enem precej dragem potovanju je bil ...
- Skratka: zapravljal je državni denar – a opica pa tega prej ni počela?
- No, ja opica je s svojim tropom zapravila nekaj milijard evrov, ampak zdaj trdi, da je bilo to z dobrimi nameni in da tega ne bo več počela ...
- In vi ji verjamete?
- Ja, seveda, vi ne veste, kako prepričljivo govori! Pa take lepe učke ima, pa lepo se nasmeje ... prejšnji predsednik se sploh ni znal smejati!
- Predsednik ima resno delo in najbrž mu ni do smeha. Je prejšnji predsednik še kaj zagrešil?
- Ja, enega narkomana je pomilostil ...
- Slišal sem, da je prejšnji teden vaše sodišče oprostilo eno skupino mednarodnih preprodajalcev mamil – a boste sodnike tudi zamenjali na volitvah? Mimogrede: nekje sem prebral, da je predsednik dobil predlog za tisto pomilostitev od ministrstva za pravosodje ...
- Ja, ampak predsednik mora misliti s svojo glavo!
- Ko je mislil s svojo glavo in ni podpisal imenovanja veleposlanika pri Tepanjčanih, pa butalskim ovcam menda tudi ni bilo prav?
- Seveda ne, veleposlanika je predlagal predsednik vlade in temu ne bi smel nasprotovati ...

Treba je priznati, da so argumenti za izvolitev novega predsednika vsekakor tehtni – kakor je v Butalah v navadi.

Medtem sem slišal, da so 5 dni hoda od glavnega mesta Butal neke druge ovce, ki sebe imenujejo ofce in so znamenite zato, ker so zadnje čase postale zelo šarf in hočejo kar pojesti svojega poglavarja.

Ker je v Butalah očitno zelo zanimivo, bom še nekaj časa ostal tu in se spet javim, ko bo kaj novega.
gotof si tudi ti, tele jedno
anon-201467 sporočil: 599
[#1904800] 02.12.12 19:49
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-201467 02.12.2012 20:02
Neprecenljivo je zdajle gledati razočarani fris bivšega predsednika in nasmešek razočaranja njegove Jacksonke.
Danilo Tuerk = Drek Utonil

vestisrbija.com/pron...la/1927076
Dotor sporočil: 269
[#1904811] 02.12.12 19:52 · odgovor na: macon (#1904788)
Odgovori   +    6
[macon]
> [rename]
> > [Tejči.]
> > hehehehe...čakam izjavo drugorazrednega........
>
> Je sosed prsu, sva enga ruknla ta kratkega, potem sem sel po en stefan v klet ...Sem zamudu izjavo sluzasto... Naj kdo opise faco plizzzzz :-)))
>
> Aha, sploh se ni prisel ven iz luknje.... Chicken chicken chicken :-)))))

Na desni stoji majklđeksonka in ga gleda kot malega boga. Sancin je visokostno dostojanstven.


Majkl đekson ni mrtev, živi v Zlo-veniji!

Hahahaha

5+

www.youtube.com/watc...NJL6nfu__Q
Polo83 sporočil: 1.178
[#1904817] 02.12.12 19:55
Odgovori   +    2
čestitam in vesel sem za borčija, a se mi nekako ne slavi, še vedno mi gre na bruhanje ko poslušam izjave janše in jankoviča
anon-110587 sporočil: 24
[#1904829] 02.12.12 19:58 · odgovor na: (#1904723)
Odgovori   +    3
[Inside]
> [tofffsy]
> Draga Slovenija, hvala. Priznam, da sem kar malo ganjena. :*

Jaz pa cutim olajsanje saj bi v primeru izvolitve Tuürka prislo do zaostriitve demonstracij in protestov ter splosne stavke.
Sedaj pa le pejdi in Türku pomoli pod nos pojoco travico, da vidim ce se kesa in bo zaigrala. ;)
Ni šans. S pojočo travico se kar tako ne razmetava pa rine pod vsak nos.
153 sporočil: 9.333
[#1904830] 02.12.12 19:58
Odgovori   +    5
Čestitke izzivalcu, sedaj
zmagovalcu Borutu Pahorju,
in srečno na novi poti !

Sodražan
bozo666 sporočil: 3.026
[#1904841] 02.12.12 20:00 · odgovor na: (#1904774)
Odgovori   +    3
Zgolj analiziram koga vse si je Pahor vzel za vzor pri nagovarjanju množice in tu mi je treba dati priznanje, da zgodovino in način kampanj omenjenih in nam vsem znanim dobrih govorcev, dobro pozna . Možno pa je, da mu je ta Musolinijev pristop, ki mu je dal najveć glasov, ker se preprost človek poistoveti z njim, ko ga vidi z lopatio v rokah, svetoval kdo drugi, kar pa niti ni važno.

Še enkrat, fant pozna zgodovino, ve na kaj pade raja in naj mu bo 5 let fino.

Fannt je multipraktik ali drugače:prav so mu vsake hlače a upam , da jih ne bo prehitro strgal, tako kot je vladne.
anon-76818 sporočil: 4.031
[#1904845] 02.12.12 20:01
Odgovori   +    25
Pahor je prvi predsedniški kandidat po Peterletu, ki je dejansko šel "med ljudi" in tam pridobival podporo.

S tem da je šel Pahor še korak dlje in zadnjih nekaj mesecev dobesedno ril po dreku, z ramo ob rami z vsemi srečniki in nesrečniki slovenskega vsakdana. Spoznaval je resnične ljude z njihovimi resničnimi problemi in pričakovanji, ljudi, ki jih naši senzacionalistični mediji vse premalokrat zaznajo.

In narod se je tej ponujeni roki odzval, kar priča o tem, da Slovenci še niso popolnoma topi in cinični.

Na drugi strani je Tuerk igral klasično podalpsko vlogo "odmaknjenega", brezhibno visoko izobraženega, aristokratsko strogega politika, ki hodi 2 metra nad zemljo in katerega drek ne smrdi. Take ljudi je naš podeželski živelj še do pred kratkim dojemal s pretirano dozo strahospoštljivosti in jim pripisoval popolnoma neupravičene in strašno precenjene mitske sposobnosti.

No, zdaj so si končno izvolili "ljudski" tip politika, politika, ki je dejansko prišel v njihova življenja in delil njihovo realnost, slabo in dobro. To pomeni, da bodo Slovenci s to izvolitvijo morda končno začeli bolje sprejemati tudi sami sebe in svoje sposobnosti in se ne bodo več bali izraziti svojega mnenja. Četudi bo to mnenje diametralno nasprotno interesom privilegirancev iz Ljubljane in četudi se jih bo zato zmerjalo z "naivneži" in "preprosteži".

Podeželska Slovenija je tokrat dobro nabrcala prestolnico in ji dala vedeti, da se vse bolj politično ozavešča in diferencira od centralističnega diktata. Minili so časi, ko je Ljubljana preko nacionalnih medijev pošiljala direktive v glave podeželskih volilcev, ti pa so jih slepo izpolnjevali.

Pahor je zmagal, ker je šel med ljudi.

Kar pa je lahko za našo demokracijo samo dobro.
anon-224493 sporočil: 1.106
[#1904853] 02.12.12 20:03 · odgovor na: anon-306111 (#1904652)
Odgovori   +    13
[GOMZI2012]
Očitno sami desničarji na tej strani.
Sram vas bodi, zaradi vas je Slovenija kjer je. Neonacsti pokvarjeni!!!
GOTOFI STE!
Očitno si zašei iz foruma Mladine ali Dnevnika. Le kje se jemljete taki debili!!
Takoj med ignorirane!!
anon-11190 sporočil: 719
[#1904861] 02.12.12 20:05 · odgovor na: anon-306111 (#1904652)
Odgovori   +    15
Jebi se, junfer
anon-132041 sporočil: 432
[#1904867] 02.12.12 20:08
Odgovori   +    3
No desni izdajalci, a se ne sramujete dejanja, da ste izvolili brigadirja in komunista Boruta Pahorja. Zakaj niste pustili, da se v levi družini stepejo kdo naj bo predsednik. A mislite, da je g. Janša tudi volil g. Pahorja? A vas je pri srcu, kaj stisnilo, ko ste mogli obkrožiti ime B. Pahor.Dajte se malo zamislit? Prosim, nobenega nerganja za leto ali dve, velja. Sicer pa vsak glas šteje, samo moj ne, ker me take z.... sploh ne ganejo. Zapomnite si: vsi so isti, levi ali desni.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1904878] 02.12.12 20:10 · odgovor na: anon-245643 (#1904793)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-295127 02.12.2012 20:11
[udarnikk]
> [nejaz]
> Ker so danes ovce v Butalah volile predsednika, je časopis Finance tja poslal posebnega poročevalca, ki je (za nekatere) poslal presenetljivo novico: ovce so za predsednika izvolile opico.
>
> Naš poročevalec je skušal na terenu preveriti, kakšen je bil razlog za tako presenetljivo odločitev.
> - Zakaj ste se odločili za opico?
> - Opica zna veliko stvari, ki jih ovce ne znamo: lahko stoji na dveh nogah, pa zanimive grimase dela, pa včasih spušča precej nenavadne zvoke, pa ...
> - A s prejšnjim predsednikom pa niste bili zadovoljni?
> - Ne, on je tak dolgočasen možakar, zadnjič sem skoraj zaspala med njegovim govorom.
> - A kadar govori opica, pa ne zaspite?
> - Kje pa, prav nasprotno: opica govori tako lepo, pa prepričljivo, pa vse nam obljublja – prej sem poslušala oddajo "Gostilna išče šefa", pa moram priznati, da so mi tiste oddaje, v katerih govori opica, precej bolj všeč ...
> - A je prejšnji predsednik naredil kaj slabega in ga morda niste izvolili zaradi tega?
> - Kaj pa vem, menda je imel veliko plačo, zdaj pa trdi, da nima skoraj nič denarja, pa na enem precej dragem potovanju je bil ...
> - Skratka: zapravljal je državni denar – a opica pa tega prej ni počela?
> - No, ja opica je s svojim tropom zapravila nekaj milijard evrov, ampak zdaj trdi, da je bilo to z dobrimi nameni in da tega ne bo več počela ...
> - In vi ji verjamete?
> - Ja, seveda, vi ne veste, kako prepričljivo govori! Pa take lepe učke ima, pa lepo se nasmeje ... prejšnji predsednik se sploh ni znal smejati!
> - Predsednik ima resno delo in najbrž mu ni do smeha. Je prejšnji predsednik še kaj zagrešil?
> - Ja, enega narkomana je pomilostil ...
> - Slišal sem, da je prejšnji teden vaše sodišče oprostilo eno skupino mednarodnih preprodajalcev mamil – a boste sodnike tudi zamenjali na volitvah? Mimogrede: nekje sem prebral, da je predsednik dobil predlog za tisto pomilostitev od ministrstva za pravosodje ...
> - Ja, ampak predsednik mora misliti s svojo glavo!
> - Ko je mislil s svojo glavo in ni podpisal imenovanja veleposlanika pri Tepanjčanih, pa butalskim ovcam menda tudi ni bilo prav?
> - Seveda ne, veleposlanika je predlagal predsednik vlade in temu ne bi smel nasprotovati ...
>
> Treba je priznati, da so argumenti za izvolitev novega predsednika vsekakor tehtni – kakor je v Butalah v navadi.
>
> Medtem sem slišal, da so 5 dni hoda od glavnega mesta Butal neke druge ovce, ki sebe imenujejo ofce in so znamenite zato, ker so zadnje čase postale zelo šarf in hočejo kar pojesti svojega poglavarja.
>
> Ker je v Butalah očitno zelo zanimivo, bom še nekaj časa ostal tu in se spet javim, ko bo kaj novega.

gotof si tudi ti, tele jedno
halo črt!! ;)
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1904882] 02.12.12 20:12 · odgovor na: anon-132041 (#1904867)
Odgovori   +    0
[rdomin1]
No desni izdajalci, a se ne sramujete dejanja, da ste izvolili brigadirja in komunista Boruta Pahorja. Zakaj niste pustili, da se v levi družini stepejo kdo naj bo predsednik. A mislite, da je g. Janša tudi volil g. Pahorja? A vas je pri srcu, kaj stisnilo, ko ste mogli obkrožiti ime B. Pahor.Dajte se malo zamislit? Prosim, nobenega nerganja za leto ali dve, velja. Sicer pa vsak glas šteje, samo moj ne, ker me take z.... sploh ne ganejo. Zapomnite si: vsi so isti, levi ali desni.
*****

Strani: 1 2 3 4