Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija pred policijsko uro

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

anon-242092 sporočil: 5.152
[#1903071] 01.12.12 15:00 · odgovor na: code5 (#1903060)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 15:02
[code5]
> Saj, da ne marajo Janse je samopojasnjujoc in vseobsegajoc argument - to je to, ne marajo Janse. Folk, ki voli komuniste in eklatantne mafijce kot je srbski narko bandit, spufan aroganten neplacnik, tak folk ne mara Janse. Ja pa koga briga, kaj imajo rade/cesa ne marajo svinje? Da je tak folk iz Ljubljane je sicer tipicno, ampak tudi sam sem iz Ljubljane.

Ne maram vampov (in jih zato ne jem) in ne maram resničnostnih showov (in jih zato ne gledam). Med "ne marati" in "imeti pun qrac" je pa kvalitativna, ne samo kvantitativna razlika, ampak, kot že prej omenjeno, je treba imeti sposobnost abstraktnega razmišljanja, da to dojameš.
Svoje nauke prihrani za koga drugega, OK? A srbskega narkomafijca in bucarskih cuvarjev krvolocne slovenske zgodovine in sedanjosti, ki trdno temelji na slednji, pa nimas poln kurac?
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1903074] 01.12.12 15:03 · odgovor na: code5 (#1902962)
Odgovori   +    13
[code5]
> [Kamon]
> Ja in nosila si rdečo zvezdo in titovko? Jaki ste mi vi demokratični ljudje. Jebo vas.
>
> Drugače more pa sodišče odločit, da gre nekdo v zapor in ne ulica. Kje maš ti kako utemeljeno obtožbo zaradi česar bi moraj JJ sedeti?

Ali ti samo specifičnega pojma "protest" ne razumeš ali imaš težave z abstraktnim razmišljanjem tudi nasploh?
........... abstraktno razmišljanje - wtf pa je to!kot tiste slikarske packarije ki si jih vsak razlaga po svoje!in ko rečeš temu bob tj da je to kracarija in umetnost te pa zatolčejo češ da nič ne razumeš!mrš
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1903079] 01.12.12 15:08 · odgovor na: (#1903057)
Odgovori   +    4
[dasdas]
Bolj nasilno in nespretno, kot bo vlada ustavljala demonstrante, več političnih točk bo "stara levica" iztržila.
Natanko tako. Zato jih morajo pustiti, da protestirajo...
anon-223303 sporočil: 1.384
[#1903080] 01.12.12 15:08 · odgovor na: (#1902952)
Odgovori   +    5
[Krion]
ljudi, ki so zgolj maskirani, ki sicer ne storijo ničesar protipravnega, policija ne sme ustavljati


SAJ NI PUST!
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1903082] 01.12.12 15:10
Odgovori   +    5
...a do tle je že prišlo...
...Svobodna Slovenija...
...osvoboditelji-tadrugi-se za lastno rit bojijo...
...ajejej...kaj ti polizaji ščitijo, isto kar so ščitili pšrej...do sedaj...
...se spomnim, ko je zadet policaj v bifeju razlagal, ko je yuga propadala, kako se za službo ne boji, ker vsaka oblast rabi polaja...in zdej ga ablast nujno nuca...
...slovenska politika je podn od podna od samih hinavcev skuzastih vzdrževana...
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1903083] 01.12.12 15:11 · odgovor na: anon-248770 (#1903027)
Odgovori   +    12
[MF-531629]
Še en tak članek in prekinem naročnino na Finance in Moje finance. Hvala g. Frankl.
Vratio se barba iz Žurnala propadajočega, jebiga...
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1903086] 01.12.12 15:12 · odgovor na: code5 (#1903060)
Odgovori   +    18
[code5]
.. ampak, kot že prej omenjeno, je treba imeti sposobnost abstraktnega razmišljanja, da to dojameš.

O sebi pišeš mi levaki...in potem sem demonstrirala na Roški.

Vsa abstraktna algebra, ki jo zdaj nekomu očitaš je dodaten pesek, ki dokazuje tvoj realni obseg.

Obstoja pa možnost da bi ti človek verjel glede Roške. Samo stran je vprašljiva.
anon-30572 sporočil: 31
[#1903091] 01.12.12 15:17 · odgovor na: anon-36971 (#1903001)
Odgovori   +    13
Zanimivo v katero smer kanalizira situacijo agitprop "stare levice". Nevarno. Zelo :(
mislim da si bodo policaji, ko bo tega besnila konec, zaslužili neko nagrado: saj so glede na to, da nimajo nobenih izkušenj, ravnali izredno profesionalno.
sicer pa si 2 silnici močno želita, da bi policija pretiravala, ali pa da bi kdo od demonstrantov bil huje poškodovan. to so tisti, ki so dejansko odgovorni za kraje in nepravno državo in jih množica še ni znala poimenovat ter bi jim preusmeritev na grešnega kozla (prosto po azazelu) koristila pri nadaljnjem skrivanju in kraji.. drugi enako pomembni so tisti, ki si želijo trojke, zbijanja bonitetnih ocen zaradi nemirov npr na isti način, kot so za to izrabili katalonce. ali pa npr kot so obskurni intervju za radio ognjišče pripeljali do članka v FT - ta pot je vodila tudi prek financ. skratka, ki bi imeli korist od nesuvereno vodene slovenije ne glede, kakšni lopovi bi ji vladali.

(ps. za jubilejni 30.komentar v desetletju tukajle, in za popestritev jasnovidnih: leta 2007 sem se peljala po zoisovi cesti, ki je bila ob sončnem vzhodu kot iz filma hudičev odvetnik in videla dve zlobni sraki, ki sta napadli in kljuvali enega goloba. sem se ustavila in hupala, pa ni bilo nikjer nobenega in je golob skoraj umrl sredi prazne ceste. pa ni, in ga imamo zdaj na volitvah :D to so seveda bile le sanje, ki jih včasih imam in jim kar zaupam.
in kot se mi po zadnjih takih zdi, tej lažnivi in kradljivi bagri tudi zdaj ne bo uspelo, čeprav so na klanec pod hotelom odvrgli neprecenljivo zlato in ga je mimoidoči z otrokom pobral na poti do jezera-močvirja, kjer ga je hotel skriti zase. ampak otrok je padel v vodo in je rajši šel reševat otroka kot kup se mu je zdelo nakradenega zlata, ki ga je iz motne vode potem po njegovih napotkih potegnila ravno policija. tudi to so bile samo sanje, pa se mi zdi da tiste vrste, ki se uresničijo. bomo videli in na svidenje)
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1903095] 01.12.12 15:19 · odgovor na: anon-184513 (#1903030)
Odgovori   +    4
...Odlično...v enem dahu prebral...
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1903100] 01.12.12 15:21 · odgovor na: anon-30572 (#1903091)
Odgovori   +    7
[bonbona]
> Zanimivo v katero smer kanalizira situacijo agitprop "stare levice". Nevarno. Zelo :(

mislim da si bodo policaji, ko bo tega besnila konec, zaslužili neko nagrado: saj so glede na to, da nimajo nobenih izkušenj, ravnali izredno profesionalno.
sicer pa si 2 silnici močno želita, da bi policija pretiravala, ali pa da bi kdo od demonstrantov bil huje poškodovan. to so tisti, ki so dejansko odgovorni za kraje in nepravno državo in jih množica še ni znala poimenovat ter bi jim preusmeritev na grešnega kozla (prosto po azazelu) koristila pri nadaljnjem skrivanju in kraji.. drugi enako pomembni so tisti, ki si želijo trojke, zbijanja bonitetnih ocen zaradi nemirov npr na isti način, kot so za to izrabili katalonce. ali pa npr kot so obskurni intervju za radio ognjišče pripeljali do članka v FT - ta pot je vodila tudi prek financ. skratka, ki bi imeli korist od nesuvereno vodene slovenije ne glede, kakšni lopovi bi ji vladali.

(ps. za jubilejni 30.komentar v desetletju tukajle, in za popestritev jasnovidnih: leta 2007 sem se peljala po zoisovi cesti, ki je bila ob sončnem vzhodu kot iz filma hudičev odvetnik in videla dve zlobni sraki, ki sta napadli in kljuvali enega goloba. sem se ustavila in hupala, pa ni bilo nikjer nobenega in je golob skoraj umrl sredi prazne ceste. pa ni, in ga imamo zdaj na volitvah :D to so seveda bile le sanje, ki jih včasih imam in jim kar zaupam.
in kot se mi po zadnjih takih zdi, tej lažnivi in kradljivi bagri tudi zdaj ne bo uspelo, čeprav so na klanec pod hotelom odvrgli neprecenljivo zlato in ga je mimoidoči z otrokom pobral na poti do jezera-močvirja, kjer ga je hotel skriti zase. ampak otrok je padel v vodo in je rajši šel reševat otroka kot kup se mu je zdelo nakradenega zlata, ki ga je iz motne vode potem po njegovih napotkih potegnila ravno policija. tudi to so bile samo sanje, pa se mi zdi da tiste vrste, ki se uresničijo. bomo videli in na svidenje)
*****
P: Hvala. In srečno ;)
anon-168805 sporočil: 1.072
[#1903107] 01.12.12 15:25
Odgovori   +    6
Slovenija iz uro v uro bolj policijska, vojska je hvala bogu že takoj odpovedala sodelovanje.
anon-301728 sporočil: 1.282
[#1903111] 01.12.12 15:30
Odgovori   +    12
"Vlada ima namreč še drugo možnost. V Mariboru lahko v ponedeljek prepove vsako zbiranje. Razglasi lahko nekakšno policijsko uro."

No, pa smo tu, v Sloveniji seveda.
Hidden Agenda pisca je jasna , razen, če prizna, da nima pojma o demokraciji, da se je šolal in mislil v nekem drugem svetu?
The Option is yours, g. Hočevar, considering the options you have put.
Voule che lo scriva in un` altra lingua?
Do you want me to express myself in some other language?
serbščina mi ne gre nekako od rok.

Napoloeon on the rise?

ma kaj pa je sploh rekel?
Diplomiran?
10 sekund, predan kaj rečeš, premisli ( to se nanaša seveda name, jaz vsaj imam buffer zone na on)
anon-127452 sporočil: 2.567
[#1903113] 01.12.12 15:31
Odgovori   +    8
Če je policijska ura garant, da poblaznela rulja, ki bi naenkrat menjavala vse po vrsti in rušila pravni red naše države, totalno ne zblazni...pa naj bo policijska ura.
anon-103583 sporočil: 2.569
[#1903116] 01.12.12 15:32 · odgovor na: zgubar (#1903024)
Odgovori   +    4
[zgubar]
> [ostroge]
> Finance:
> "Slovenija pred policijsko uro"
>
> Slovenija pred diktaturo.

Kdo pa bo dajal diktat?
Zate nič novega. To bo interesni diktat kot so (politična) gibanja v bistvu nasploh. Diktat tistih, ki jim v interesu zaščite lastnih interesov dejansko stanje (v državi) ustreza, tistih, ki jim v interesu zaščite lastnih interesov dejansko stanje (v državi) ne ustreza (več), in tistih, ki ne vedo, kaj sploh hočejo, dokler jim tega nekdo (iz ozadja) ne diktira.

In med čakanjem na to so si slednji iz previdnosti najprej zagotovili zalogo granitnih kock, ker so nekje zasledili, da bo v borbi za dosego boljših časov baje treba ugrizniti tudi v granit.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1903120] 01.12.12 15:35 · odgovor na: (#1902982)
Odgovori   +    10
[Krion]
> [NICKNAME]
> > [Krion]
> > ljudi, ki so zgolj maskirani, ki sicer ne storijo ničesar protipravnega, policija ne sme ustavljati
>
> Zakaj ne ? Glede na čas 2h po začetki demonstracij in smer ? Pa če ni pust..
>
> In kaj če bi uspeli in bi res prišlo do pizdarije ? Kdo bi potem bil kriv, če je res da so jih prej sploh opazili.

www.iusinfo.si/Dnevn...x?id=90686

zato ker se skupine ustavljajo glede na poznano zgodovino izgredov skupine (če je skupino sploh mogoče identificirati enoznačno) - v to skupino padejo tipično nogometni navijači

če pa gre za neko dokaj novo tvorbo, potem pa brez poprejšnje izkušnje nimaš razloga, razen če imaš sposobnost branja misli ali pa stekleno kroglo, ki zanesljivo napoveduje prihodnost

Avtor nas prepričuje, da so izgredniki, ki so noreli po MB isti kot včeraj v Ljubljani. Glede na zelo očiten fužinski sleng enega od včerajšnjih metalcev granitnih kock to pomeni, da nas avtor prepričuje, da so ljubljančani prišli v Maribor delati pizdarije en teden nazaj, kar seveda pod vprašaj postavlja "spontanost" mariborskih demonstracij
Sicer ne vem, če živiš v Sloveniji, ampak o skupini fužinskih čefurjev razmišljati, kot o "novi tvorbi" in ne o čisto občajnem Deja vu ljubljanskem vsakdajniku ni resno. Ampak taka skupina nekje med demonstracijami = alarm.

Nimam krogle, misli pa res berem občasno.

Da bi sodelovali v MB, ne verjamem, saj je tajšnega "potenciala" ogromno. Limbuš = mali Beograd npr. kot se tudi hvalijo.

"Spontanost" MB protestov pa mislim da sploh ni več tema, ker danes le še malo ljudi ve, da so bili krivi radarji, jutri pa bo ta "vzrok" pozabljen. Zdaj tudi večina ve za kaj gre, v ponedeljek bo pa nov dan. Bolj svež.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1903122] 01.12.12 15:35 · odgovor na: anon-295331 (#1902895)
Odgovori   +    6
[Don Vito Corleone]
Vlada bi lahko v času krize beležila enormni politični kapital če bi le malo drugače delala tako pa pada v nemilost množice ostriženih ovac, honorarnih protestnikov in pa povampirjenih kariernih stricev, ki se celo življenje pasejo na davkoplačevalskem denarju.
Kako drugače? Ali tako kot kučan, turk in Janković?
anon-76818 sporočil: 4.031
[#1903127] 01.12.12 15:36
Odgovori   +    47
Policijska ura ? Eh, dolgcajt... Is that the best you can come up with ?

Moj mračni um si je zamislil mnogo bolj razburljivo varianto.

Namreč: recimo, da Janša in Gorenak takoj odpokličeta vse svoje komandose iz slovenskih ulic nazaj v štale (oz. kjerkoli jih pač že hranijo).

Kaj se zgodi ob naslednjih demonstracijah ?

Skupina nasilnih huliganov in izgrednikov, ups, naenkrat nima več tarče. Bogi. Granitne kocke so pa že vse pripravljene, molotovke zamešane, petarde nabavljene.

Ampak naenkrat ne vedo več, kaj bi z njimi. A bo šel ves trud njihovih skrbnih priprav v nič ? Joj, kam bi del, kam bi del ?

Toda poglej, poglej ! Tu so vendar vabljive izložbe trgovin, popolnoma nezavarovane, izzivalno okrenclane s prednovoletnimi lučkami. Tu so pisarne turističnih agencij, banke, javni uradi, cerkve, šole, bolnišnice, zasebne hiše, stanovanja... Vse še popolnoma nerazbito, sveže, neuporabljeno, šajbe ganc cele, vrata šibka, znotraj pa se skriva kdovekakšno (zasebno) bogastvo.

Et voila ! Granitne kocke zdaj ne letijo več na policiste (ker sploh niso prisotni), ampak letijo po zasebni in javni lastnini, letijo v glave nedolžnih mimoidočih , letijo v glave mirnih protestnikov, rastejo buške, pokajo lobanje, teče kri...

Hitro se organizirajo lokalne anarhistične brigade nove revolucije, katerih vodje pravočasno brihtno spoznajo, da je granitna kocka v novem redu vredna več od katerekoli diplome in da kaže to spoznanje čimprej dobro vnovčiti.

Lokalne anarhistične brigade postajajo vedno bolj pogumne, trkajo na vrata zasebnih trgovin, stanovanj in hiš, in v imenu ljudstva ljudstvu konfinirajo ozimnico, belo tehniko, avtomobile in ostale materialne dobrine. Tisti del ljudstva, ki ne razume nujnosti ukrepa, dobi v pojasnilo granitno kocko v glavo.

Ljudstvo, ki je do pred kratkim iz varne oddaljenosti in s polnimi želodci še navdušeno podpiralo anarhijo, je nekoliko razočarano nad razpletom dogodkov, ker zdaj protestov ne more več niti spremljati po TV (celoten home-cinema sistem je bil konfiniran in nacionaliziran).

Ljudstvo tudi nenavadno veliko krvavi in išče bolnišnično oskrbo, ta pa je naenkrat motena, ker so vse zdravstvene ustanove razbite, izropane in obljudene z govorečimi majmuni, zdravniki pa se skrivajo doma po kleteh.

Ljudstvo poskuša dvigniti prihranke na bankah in pobegniti preko meje, ampak banke so zaprte ali izropane.

Ljudstvo se zdaj začne resno držati za glavo. What the fuck have we done ?

Toda...takrat ! Takrat tam nekje iz zahoda, v sončni svetlobi obsijan, prijezdi princ na belem konju, nekoč zavržen, zdaj vogelni kamen, s skupino elitnih, do zob oboroženih komandosov. Ljudje, skoraj crknjeni od prevelike doze anarhistične svobode, ga sprejmejo z glasnimi vzkliki in prošnjami, da obnovi stari red. Njega, ki so ga hoteli prej živega sežgati. Taka je pač ljudska natura.

Ljudstvo mora včasih na lastni koži spoznati resničen, nerazredčen kaos živalske anarhije, da zna ceniti človeški red.

In nobene katarze ni brez bolečine, to že tudi vemo, kajne ?
macon sporočil: 12.861
[#1903128] 01.12.12 15:37 · odgovor na: code5 (#1902994)
Odgovori   +    21
[code5]
> [Kamon]
> Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
>
> Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.

Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.
Po mojem si zgrešila lokacijo, par sto metrov stran blizu Ljubljanice imaš magistrat in kriminalca, ki je s kolegi pokradel stotine milijonov Evrov a ste ga nekako "spregledali".

Do socializma smo že prišli, zanj je bila potrebna artikulacija krampov v tilnikih v rudniških rovih in kraških jamah zakopanih stotisočev.

Res, kako debilen in izprijen mora biti kdorkoli, ki se kaže z rdečo zvezdo in jugoslovansko zastavo. Podatkov je danes dovolj, vsak se lahko izobrazi, tako, da izgovarjanje na nisem vedel ne pomeni nič.

Podpiram, da policaji stolčejo vse, ki mahajo s komunajzarskimi simboli. Želim, da se jih za nekaj časa zapre in oglobi, ker ogrožajo to državo. Do komunistov, nacistov in fašistov ne sme biti nobene tolerance, naj se jih obravnava po črki zakona, ker ogrožajo celotno družbo.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1903130] 01.12.12 15:37 · odgovor na: QRK (#1902935)
Odgovori   +    5
[QRK]
Nekaj me pa skrbi: Vedno so demonstracije proti Janševi vladi. On je v 70 letih komunizma slabih 5 let na vladi.
Iz tega sledi, da demonstrirajo tisti, ki niso na vladi.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1903135] 01.12.12 15:41 · odgovor na: anon-128631 (#1902947)
Odgovori   +    4
[darko32]
Podatki iz terena jasno dokazujejo, da policija ni ustavila nasilnežev.
1.) vzrok je lahko to, da so bili obveščeni, da jih nesmejo ustavljati in jih morajo pustiti med ljudi, da izpade, da so ti protestniki barabini. Sočasno pa scenarij narediti tako, da se dva tepeta za publiko in sočasno še vsiskupaj tepejo tretjega. (mislim Policijo in naročeno skupino, ki bi skupaj udarila po protestnikih.)

2.) Ali pa zato, ker so se bali, da bodo dvignili celo Slovenijo v roku 2 ur na noge.

JAz ne verjamem, da bi naredili slednje ampak je šlo za skrbno načrtovani načrt, kateri je ciljal, da bi zblamirali ljudi in imel bi VINKO razlog, da prepove shode.
ŽAl je je v povezavi z komisijo in nadzor obveščevalnih skupin več kot očitno, da poročilo, ki ni bilo dano na mizo nekaj pomeni in nekdo ima korist od tega.
Samo če zberemo vse članke skupaj vidimo, da nekaj ne gre skupaj.
Najbrž si bi ti tisti, ki se je včeraj pretepal, sedaj se pa izgovjaš, da so drugi krivi.
anon-274438 sporočil: 2.890
[#1903136] 01.12.12 15:41 · odgovor na: anon-287297 (#1902969)
Odgovori   +    5
[Kamon]
Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
No slednjega se ni za bati, ker nam ze zdaj nihce ne posoja, oziroma je zelo drago.
Meni je na nek nacin zal, da ni Jankovic prevzel oblasti. Narod mora izkusit lakoto.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1903141] 01.12.12 15:44 · odgovor na: anon-184513 (#1903030)
Odgovori   +    7
[odlocno]
Če ste mi minuse dali vsi tisti za katere mislim, da nekaj razumejo, znajo in vedo, se jim zahvaljujem, ker so mi odprli oči.

Že jutri bomo odprli oči v nov dan, ko boste zopet lahko spremenili svoje mnenje, če vam bo to prineslo dodatne koristi. Ali pa vsaj večji ego!
Čist prijateljsko. Pri predzadnjem če-ju si se inteligentno zmazal, a ga z zadnjim ponovno podrl beri nista logična.

Pojdi in preberi teto, kaj je v forumskem življenju napisala, ugotovil boš da je čisti komi in ko ti povem da je zgornji stavek bil že zdavnaj uporabljen :
kot udeleženec roške sem zdaj na drugi strani bla bla boš videl da samo provocira.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1903143] 01.12.12 15:44 · odgovor na: code5 (#1902954)
Odgovori   +    10
[code5]
Jaz kot protestnica iz leta 1988 ti lahko direkt povem, kaj si mislim: takrat sem stala na Roški, da bi Janšo spustili iz zapora, včeraj sem bila pa na Kongresnem trgu zato, da bi ga vzeli nazaj.
Ja, zakaj? Ti je mogoče izpulil kak privilegij, ki ti ne pripada?
zgubar sporočil: 225
[#1903156] 01.12.12 15:51 · odgovor na: anon-103583 (#1903116)
Odgovori   +    3
[ostroge]
> [zgubar]
> > [ostroge]
> > Finance:
> > "Slovenija pred policijsko uro"
> >
> > Slovenija pred diktaturo.
>
> Kdo pa bo dajal diktat?

Zate nič novega. To bo interesni diktat kot so (politična) gibanja v bistvu nasploh. Diktat tistih, ki jim v interesu zaščite lastnih interesov dejansko stanje (v državi) ustreza, tistih, ki jim v interesu zaščite lastnih interesov dejansko stanje (v državi) ne ustreza (več), in tistih, ki ne vedo, kaj sploh hočejo, dokler jim tega nekdo (iz ozadja) ne diktira.

In med čakanjem na to so si slednji iz previdnosti najprej zagotovili zalogo granitnih kock, ker so nekje zasledili, da bo v borbi za dosego boljših časov baje treba ugrizniti tudi v granit.
Boljši časi?
Iskanje nečesa kar smo že imeli?
anon-184513 sporočil: 3.006
[#1903159] 01.12.12 15:54 · odgovor na: anon-116591 (#1903141)
Odgovori   +    2
Čisto prijateljsko, nisem še odločen ali sodiš v tretjo ali v šesto alinejo, vsekakor sodiš med tiste, ki niso razumeli, kaj sem napisal v prvem komentarju.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1903160] 01.12.12 15:55 · odgovor na: macon (#1903128)
Odgovori   +    11
[macon]
> [code5]
> > [Kamon]
> > Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
> >
> > Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
>
> Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.
Po mojem si zgrešila lokacijo, par sto metrov stran blizu Ljubljanice imaš magistrat in kriminalca, ki je s kolegi pokradel stotine milijonov Evrov a ste ga nekako "spregledali".

Do socializma smo že prišli, zanj je bila potrebna artikulacija krampov v tilnikih v rudniških rovih in kraških jamah zakopanih stotisočev.

Res, kako debilen in izprijen mora biti kdorkoli, ki se kaže z rdečo zvezdo in jugoslovansko zastavo. Podatkov je danes dovolj, vsak se lahko izobrazi, tako, da izgovarjanje na nisem vedel ne pomeni nič.

Podpiram, da policaji stolčejo vse, ki mahajo s komunajzarskimi simboli. Želim, da se jih za nekaj časa zapre in oglobi, ker ogrožajo to državo. Do komunistov, nacistov in fašistov ne sme biti nobene tolerance, naj se jih obravnava po črki zakona, ker ogrožajo celotno družbo.
Direktno ampak potrebno. ****

Glede zvezde pa : ko so Zvera najprej naskočili glede neke proslave brez Yu ikonografije. Odgovoril je : praznovali smo 20 obletnico osamosvojitve in takrat te zvezde ni bilo zraven torej ni potrebe .."

Napaka.

bila je še prekleto. SAMO NA DRUGI STRANI !!
anon-76818 sporočil: 4.031
[#1903164] 01.12.12 15:55
Odgovori   +    26
Preberite si malo zgodovino, kako se lahko takele stvari odvijejo in zaključijo.

Vstaje, nemiri, spopadi s policijo in vojsko, rušenje vlad, anarhija, inštalacija diktatorjev. Večinoma gre vedno po istem vzorcu.

Vse to je morda nekaj svežega za Butale, ampak naš stari svet je vse to že dal neštetokrat skozi.

Ampak mi si lahko prišparamo eno fazo (spopadi s policijo in vojsko), in gremo kar direktno iz nemirov v anarhijo.

Ja, morda bi šlo tako še najhitreje.

No, zgodovina sicer lahko postreže tudi z drugačnimi scenariji, če obstaja neka jasno izražena večina, ki je sposobna takoj po prevratu obnoviti vsaj osnovno stopnjo reda in miru.

Ampak v Butalah mi zgleda večja verjetnost, da se bo prej skregal vsak s vsakim in da take jasno izražene večine ne bo. Ergo...

No, da pa ne bo vse tako moreče, si pa morda (dokler vam še niso konfinirali home-cinema sistema) downloadajte The Dark Knight Rises. Tam ima zgodba srečen konec. Ampak tista zgodba ima tudi Batmana, tako da... Ne morem garantirat, da lahko računamo na popolnoma enak razplet dogodkov. Zaplet je pa lahko zelo, zelo podoben.

Ker mi postaja vse bolj jasno, da želijo nekateri jezni starci pred svojim srečanjem z Matildo v pekel potegniti tudi vse nas, skupaj z njimi.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#1903169] 01.12.12 15:58 · odgovor na: anon-61706 (#1903095)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-184513 01.12.2012 15:59
[dahvor]
...Odlično...v enem dahu prebral...
Dahvor, dahnem hvala.
Od zadaha po trohnelem rdečem telesu, ki prihaja iz nekaterih komentarjev me že boli glava.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1903172] 01.12.12 16:00 · odgovor na: macon (#1903128)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 16:02
[macon]
> [code5]
> > [Kamon]
> > Ja in proti čemu si protestirala? Proti kapitalizmu? Proti Janši, ker se ne bo več zadolževal in ti bo morebiti znižal plačo/pokojnino? Si želiš socialzma in neomejenega zadolževanja?
> >
> > Jst mam tud poln k... te države, sam mam saj mal bolj realen občutek kaj je narobe in sem bil žekje v tujini in vem kako tam stvari laufajo.
>
> Protestirala sem proti oktroirani, nesposobni, tatinski, lažnivi in goljufivi oblasti in glupim, psihopatskim kriminalcem, ki nam trenutno krojijo usodo. Do socializma in kapitalizma sploh še nismo prišli, ker je za to potrebna artikulacija besede, čemur pa ni mesto na ulici.

Po mojem si zgrešila lokacijo, par sto metrov stran blizu Ljubljanice imaš magistrat in kriminalca, ki je s kolegi pokradel stotine milijonov Evrov a ste ga nekako "spregledali".

Do socializma smo že prišli, zanj je bila potrebna artikulacija krampov v tilnikih v rudniških rovih in kraških jamah zakopanih stotisočev.

Res, kako debilen in izprijen mora biti kdorkoli, ki se kaže z rdečo zvezdo in jugoslovansko zastavo. Podatkov je danes dovolj, vsak se lahko izobrazi, tako, da izgovarjanje na nisem vedel ne pomeni nič.

Podpiram, da policaji stolčejo vse, ki mahajo s komunajzarskimi simboli. Želim, da se jih za nekaj časa zapre in oglobi, ker ogrožajo to državo. Do komunistov, nacistov in fašistov ne sme biti nobene tolerance, naj se jih obravnava po črki zakona, ker ogrožajo celotno družbo.
Absolutno, vsakega, ki maha z yugokomunisticnimi simboli smrti, bi morali policaji prefukati kot kozla, ker je to vec, kot zgolj jako neokusna provokacija, ampak je pravi security issue.
ketika sporočil: 4.267
[#1903176] 01.12.12 16:02 · odgovor na: anon-202018 (#1902881)
Odgovori   +    5
[zgagar]
Razglasi lahko nekakšno policijsko uro

izgleda da se je nekomu dokončno odpeljalo!

JA, SAMO TO NA ŽALOST NI NOVINAR.

Seveda se lahko kar takoj vprašate zakaj ste tako ogorčeni ? Zaradi policijske ure ali zaradi tega ker je to logično nadaljevanje dosedanjih ukrepov velikega vodje ?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8