Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Proti slabemu

Strani: 1 2 3 4 5

anon-238577 sporočil: 14.015
[#1869457] 06.11.12 09:49 · odgovor na: najobj (#1869443)
Odgovori   +    3
[najobj]

> hahaha, ti malo zajebavaš talibane, to ne bo dobro...

... čuj, jaz sem tote forumske janšajzerje očitno že tako zmedel, da sploh več ne vejo, kdaj jih zajebavam in kdaj ne ...
enkrat pogruntajo... ti to mene jebeš Paunoviću? youtu.be/gUQwDIxLIek
macon sporočil: 12.861
[#1869468] 06.11.12 09:58 · odgovor na: shevchenko (#1869428)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
> Slabo za medijske ljudi, ki naj bi gledali širšo sliko.

a širša slika je tisto, kar slišiš na janšaviziji in prebereš na janša.siol.net?
Ne, ampak kaj meni tujina o Janši in Jankoviću. EU in ZDA. O tem sem odgovarjal.
anon-293292 sporočil: 185
[#1869485] 06.11.12 10:09 · odgovor na: (#1869398)
Odgovori   +    5
Ti si pač narejen po opičji podobi, ker bog po muslimanih pač nima podobe. Če obrneš stvari iz votlega v prazno pač še nisi nič naredil. Naredila pa te tvoja ožja družba, ker širše še povohal nisi. Tvoj ment je v fazi rabim, ker preje si dobival, kar si potreboval.
anon-293435 sporočil: 336
[#1869486] 06.11.12 10:09 · odgovor na: najobj (#1869443)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [fibonaci]
> > [najobj]
> >
> > ... čuj, kaj si med tote funkcionalno nepismene štel tudi tote butaste forumske janšajzerje, ki ne razumejo pol kurca čisto nič in so meni za toti forum.finance.si/?m=...le&replies totalno zajebantski post dali oceno [+8/8], onima dvema, ki sta mi malo manj zajebantsko odgovorila, pa [-6/14] in [-5/11], ha ? ... khmm, samo vprašam ...

> hahaha, ti malo zajebavaš talibane, to ne bo dobro...

... čuj, jaz sem tote forumske janšajzerje očitno že tako zmedel, da sploh več ne vejo, kdaj jih zajebavam in kdaj ne ...

a si mi ti neki jaki frajer, da se kle nad temi retardiranimi reveži izživljaš

ps. ok, včasih zapaše...sej štekam

ps1. a maš še kakšen zgodovinski dokument v tistem stilu ? mogoče kej novejšega, kakšen turekov ukaz mogoče? ker to je zdej aktualno, ono iz preteklosti je že vsem jasno :)
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1869500] 06.11.12 10:22 · odgovor na: shevchenko (#1869419)
Odgovori   +    5
[shevchenko]
> [mataj]
> > Po štirih letih Barack Obama ni več ljubi bog. Leta 2008 je prodajal upanje in sanje.
>
> Potem pa prelomil vse obljube do zadnje.

glede na to, da bo glede na stavnice z romneyem gladko opravil, je ocitno delal dovolj dobro.
Ma, koga briga. Oba pajaca imata iste lastnike.

Če predvolilne obljube ne veljajo nič, volitve nimajo smisla.
čarli sporočil: 13.178
[#1869573] 06.11.12 11:12 · odgovor na: anon-116591 (#1869377)
Odgovori   +    4
[NICKNAME]
> [čarli]
> > [XTAXA]
> > Ou šit, sivi, pa ne da si padel na plave okice, kot nune?!?!?!? Če boš kdaj u našem koncu, pa le pridi na en štamprli (batištovke so super, uni z marelc j pa špica).
> >
> > lp
> > Robert
>
> Ja ja druže sivi je padel na plave okice;) Največja fora pa je da ni samo enkrat:)))))
> forum.finance.si/?m=...177&single

Že že ampak Pinot gris je "spregledal" in s tem zmagal. In vse več je takih. Morda tudi tvoj čas prihaja:)
Khm, jaz sem že zdavnaj spregledal in ne volim več sds od takrat naprej:) Leve komuniste pa nisem imel nikoli za alternativo, da bi jih volil. Očitno pa so zate tadesni komunisti še vedno alternativa ane:) Veš za razliko od tebe malo bolje poznam jajota in nasploh politično sceno;) Zato pa me jajoisti tudi tako sovražijo:)
anon-198677 sporočil: 345
[#1869579] 06.11.12 11:16
Odgovori   +    3
Zaupati ne gre Janši, še manj Jankoviču in tu se poraja vprašanje komu zaupati. Je kakšen ugleden podjetnik dovolj neumen, da se spusti med politične morske pse, ki so vajeni najprej gristi in šele potem vprašati. Šušteršič je ugleden človek, ne more pa ustvarjati čudežev. Verjetno se nam bo vtisnil v spomin kot človek, ki je ljudi popeljal v revščino, kriv ali nekriv ni bistveno, bistveno je, da je bil zraven. Končna pika na i slovenske tranzicije.
najobj sporočil: 31.920
[#1869580] 06.11.12 11:16 · odgovor na: anon-293435 (#1869486)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 06.11.2012 11:20
[Feboslav]
> [najobj]
> > [fibonaci]
> > > [najobj]
> > >
> > > ... čuj, kaj si med tote funkcionalno nepismene štel tudi tote butaste forumske janšajzerje, ki ne razumejo pol kurca čisto nič in so meni za toti forum.finance.si/?m=...le&replies totalno zajebantski post dali oceno [+8/8], onima dvema, ki sta mi malo manj zajebantsko odgovorila, pa [-6/14] in [-5/11], ha ? ... khmm, samo vprašam ...
>
> > hahaha, ti malo zajebavaš talibane, to ne bo dobro...
>
> ... čuj, jaz sem tote forumske janšajzerje očitno že tako zmedel, da sploh več ne vejo, kdaj jih zajebavam in kdaj ne ...
a si mi ti neki jaki frajer, da se kle nad temi retardiranimi reveži izživljaš

ps. ok, včasih zapaše...sej štekam

ps1. a maš še kakšen zgodovinski dokument v tistem stilu ? mogoče kej novejšega, kakšen turekov ukaz mogoče? ker to je zdej aktualno, ono iz preteklosti je že vsem jasno :)

... čuj, tu si se pa na narobnega obrnil, ker boš to moral onega denaca vprašat, ki je takrat tukaj forum.finance.si/?m=...434&single tako ponosno objavil, kaj vse je leta 1941 Kidrič vedel, da se bo zgodilo leta 1943 in je to že leta 1941 probal preprečit, pa mu kot pravemu komunističnemu šalabajzeru ni glih najbolj ratalo ... evo, mogoče pa oni Dežman tudi bere toti forum, pa bo še o Türku kaj na hitro napis ... eh, se opravičujem ... bo kaj našel v tistih svojih arhivih ...

P.S.: meni je bilo najbolj hecno, koliko eminentnih forumskih stručkotov za našo polpreteklo preteklost je toti hecni dokument kasneje še limalo na toti forum kot kronski dokaz zločinskosti onega ubogega Kidriča ...
čarli sporočil: 13.178
[#1869581] 06.11.12 11:16 · odgovor na: anon-45881 (#1869353)
Odgovori   +    3
[markoff]
Voliti proti slabemu ravno tako da dolgoročni pozitivni učinek. Težava je v tem, da so Slovenci že davno tega izgubili občutek za dobro in slabo.
Ja res ko voliš med hitlerjem in stalinom bo res imelo dolgoročni pozitivni učinek ane:)
čarli sporočil: 13.178
[#1869587] 06.11.12 11:19 · odgovor na: macon (#1869361)
Odgovori   +    2
[macon]
> [hrvatini]
> Kam naj ta folk pride s tako pokvarjenimi novinarkami ? Na ravni Dela, Dnevnika in Mladine !

Po mojem gre za babjo "feel good" logiko in "občutke". Sistem jankoviča pač slika z lepimi barvicami, medtem ko Janši lima rogove. Za večino ljudi je zapoved sistema vse kar rabijo in cenijo.

Pogledati izven in izza sistema ni tako lahko in ženske so bile vedno večje konformistke kot moški.

Potem je pa tu še kokošje, žensko brkljanje. Simona malo vzame tu, malo tam, ne razume kaj je pomembno in kaj le videz, kej prej in kaj potem, ter zbrklja eno tako neužitno kašo. Enostavno ne zna dobro logično razmišljati in razvrščati.
Taprav se oglaša o logiki, ki verjame v ISTI zadevi tako jajotu kot Trohi:) Ki se btw izključujeta v svojim izjavah o rabotah prvega;)
najobj sporočil: 31.920
[#1869607] 06.11.12 11:29 · odgovor na: macon (#1869440)
Odgovori   +    2
[macon]
> [sivi pinot barique]
> > [dorki22]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [dorki22]
> > > > Kritika vlade seveda ni poziv k zamenjavi oblasti, kot Sivi podtika Simoni, ampak točno to, kar piše - kritika. Izražena želja, da naj vlada začne delati stvari, ki jih je obljubljala pred manj kot enim letom.
> > > >
> > > > Zato smo jo volili.
> > > >
> > > > Lp
> > >
> > > ti je sigurno nisi volu.ti so volu polapismene krokarje,ki kurblajo fotokopirce 15 minut pred koncem dopustnega rok in vadijo podpise staršev (1 razred os.šole),takoj ko so dobil po pejđerju befel tovarša Njega
> >
> > Glede na tvoje izraze suština, polapismeno in podobno ne dvomim, da ti je srbohrvaško izrazoslovje ostalo pri srcu, pa si zato takrat nekoč obkrožil Milana Kučana. To je seveda bila tvoja odločitev in pravica.
> >
> > Jaz pa nisem nikoli volil niti Milana Kučana, niti stranke Zorana Jankoviča.
> >
> > Lp
> no,jaz Kučana sem..opranoglavi gimnazijec,napumpan s tekovinami,STMjem in podobnimi neumnostmi...in se tega danes sramujem,da sem tej pokveki,ki je najprej zabila nož Kavčiču v hrbet potem pa se je taisti prišel- gnida kazat na odkritje njegovega kipa, dal svoj glas.
> in se tega sramujem in se bom sramoval do konca dni...to podmuklo,spletkarsko,zahrbtno tvorbo,primarni karcinom slovenske družbe.Prase,ki se zdejle razglaša za protestantskega čutečeža...Veper,ki je še vedno svetla in nedotakljiva ikona Simon,Simonc,MojcPašnikov,Molkic,...
>
> Zato pozdravljam ustanovitev magari Sralo TV,samo da ne bom poslušal vedno ene in iste lajne Simonc,Simon in ostalih udov zatirane družbe 571 Kurb in Mar-kešev...
Ojoj, kučana si volil. Posuj se s pepelom. :)

Mene je nategnil samo Jelinčič, ko je s SNS-jem dobil kakih 10% glasov in 10 poslancev, ki so sem mu skozi mandat osuli na 4.

Čeprav se utegne kmalu dokončno izkazati, da me je ves čas nategoval tudi Janša. Neposredne komunajzarske bande pa nisem in ne bom nikoli volil.
... uff, ko bi ti vedel, kaj vse je друже Сиви delal, ko je on bio još mlad i neiskusan ... khmm, in se je potem tudi stariji i iskusniji s tistim pomotoma pohvalil na totem forumu, ampak ima srečo, da nimajo glih vsi oko sokolovo ...

P.S.: na naši gimnaziji друже Сиви pri slovenščini ne bi preživel prvega letnika ...
anon-293435 sporočil: 336
[#1869621] 06.11.12 11:35 · odgovor na: najobj (#1869580)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [Feboslav]

P.S.: meni je bilo najbolj hecno, koliko eminentnih forumskih stručkotov za našo polpreteklo preteklost je toti hecni dokument kasneje še limalo na toti forum kot kronski dokaz zločinskosti onega ubogega Kidriča ...

hehe, to je šlo pa mimo mene...ampak kolk moraš biti bogi v glavi da ti že po parih alinejah tistega ukaza ne potegne, da nekaj ne štima
anon-106712 sporočil: 3.698
[#1869704] 06.11.12 12:20
Odgovori   +    1
Žal pupa ne vidi dobro ali pa je do konca sprana z US propagando. Takole bom rekel, prvi del, kateri se tiče domače scene je kar v redu, drugi del pa čista tema.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#1869730] 06.11.12 12:34 · odgovor na: Skippy (#1869200)
Odgovori   +    3
[Skippy]
> [odlocno]
>
> Če drži, kar nam trosi novinarka, imamo pred seboj obdobje katastrofalnega sranja. Morda prava kriza šele prihaja, ne samo pri nas, po vsem svetu.

Če bi šel kaj po svetu, bi videl, da je kriza skoraj izključno omejena na evropske države. Drugje so v razcvetu. Evropa postaja celina blaznežev, kjer je ekonomija na zadnjem mestu, na prvem pa razne nesmiselne kregarije, zgodovina in vaši in naši klubi.
He, he, kam po svetu? V Afriko, na Kitajsko, v Rusijo ali morda v Ameriko? Kje jim gre odlično? Na Japonskem? Kje po svetu si bil, da si videl kako jim gre odlično?

Morda ste vi gospod sami oni gospod precednik - drugorazredni; za njega pa verjamem, da vidi samo kako gre drugim odlično!
anon-266126 sporočil: 336
[#1869743] 06.11.12 12:43 · odgovor na: anon-124848 (#1868857)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-266126 06.11.2012 12:49
[dpd]
Odlično!
In je res. 2x sem prebral članek, 15 minut sem bral komentarje na ta člane in potem sem eno uro kozlal, zaradi komentarjev, da ne bo pomote.

JA SIMONA, ZELO DOBER ČLANEK !!!


Mi vsi skupaj pa smo sirotinja dragi moji in postajamo sirotinja na kvadrat, čez par let še na kubik. Sirotinja, ker imamo zanič leve, desne, zelene in predvsem krvave politike. Sirotinja, ker nam je socializem jebal starše in stare starše v glavo in smo zjebani v glave mi vsi skupaj.

Nekje na internetu sem že ujel tole. Vsak od nas bi lahko bil Američan ali Švicar ampak mi skupaj dragi moji, smo cigani! Ok, ti buh, ki si se zdajle začel tresti in sliniti, ti nisi. Ti si "Ajnštajn". Ne sorry, ti si "Cvajštajn" ampak ti to kurc kaj pomaga z ozirom, da si obkrožen s cigani.
anon-213850 sporočil: 411
[#1869770] 06.11.12 13:00
Odgovori   +    3
Vsako kadrovanje bi moralo imeti podlago v kazenski in materialni odgovornosti ljudi na vodilnih mestih.
ODGOVORNOST!!
anon-117459 sporočil: 108
[#1869791] 06.11.12 13:13
Odgovori   +    3
Simona, čista desetka. S temi ljudmi na vladi in DZ ni prihodnosti.
anon-127452 sporočil: 2.567
[#1869796] 06.11.12 13:14
Odgovori   +    4
Meni je smešno, kako v Sloveniji levičarji navijajo za Obamo, desničarji pa za Romneya. Meni je vseeno, kdo zmaga, ameriška politika zaradi tega ne bo v nobenem oziru nič drugačna.

Če sem brutalno iskren, od ZDA me zanimajo samo literatura in filmi, pa še glede slednjega samo klasično in novohollywoodsko obdobje do začetka 80-ih.
MD-471480 sporočil: 837
[#1869877] 06.11.12 14:06 · odgovor na: (#1869116)
Odgovori   +    0
Jaz pa nisem nikoli volil niti ...niti...

Samo po tem te nihče ne more oceniti niti kot dobrega niti kot boljšega.
Poznavanje tujih jezikov je še vedno ,upam, pozitivna stvar.
Kanzon sporočil: 2.392
[#1869890] 06.11.12 14:14 · odgovor na: anon-127452 (#1869796)
Odgovori   +    3
[Valuk]
Meni je smešno, kako v Sloveniji levičarji navijajo za Obamo, desničarji pa za Romneya. Meni je vseeno, kdo zmaga, ameriška politika zaradi tega ne bo v nobenem oziru nič drugačna.

Če sem brutalno iskren, od ZDA me zanimajo samo literatura in filmi, pa še glede slednjega samo klasično in novohollywoodsko obdobje do začetka 80-ih.
Levi in desni sploh ne obstajajo,to je samo orodje kako priti do plena.Je pa razlika,da eni delajo,drugi bluzijo.
anon-255689 sporočil: 1.111
[#1869893] 06.11.12 14:15
Odgovori   +    4
Ej Simonca, Simonca, po Janši je treba ves čas tolči, če zaradi uravnoteženosti, a ne?
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1869930] 06.11.12 14:32 · odgovor na: anon-293435 (#1869621)
Odgovori   +    2
[Feboslav]
> P.S.: meni je bilo najbolj hecno, koliko eminentnih forumskih stručkotov za našo polpreteklo preteklost je toti hecni dokument kasneje še limalo na toti forum kot kronski dokaz zločinskosti onega ubogega Kidriča ...


hehe, to je šlo pa mimo mene...ampak kolk moraš biti bogi v glavi da ti že po parih alinejah tistega ukaza ne potegne, da nekaj ne štima
ti tega ne razumeš, to je samo ena od lekcij treninga za pravega talibana;

če hočeš biti pravi, zvesti, hrabri in neustrašni taliban potem moraš vse to prenesti ne da bi trenil z očesom, ne sme te ustaviti vsaka sovražnikova provokacija, kaj šele, da bi se spraševal ali je nekaj res ali ni;

če tako reče talibansko vrhovništvo potem je to zakon, nema tu trte mrte;

ko enkrat obvladaš take lekcije potem si pravi, potem vedo, da se na tebe lahko zanesejo!
anon-293435 sporočil: 336
[#1869954] 06.11.12 14:50 · odgovor na: anon-238577 (#1869930)
Odgovori   +    0
[fibonaci]
> [Feboslav]
> > P.S.: meni je bilo najbolj hecno, koliko eminentnih forumskih stručkotov za našo polpreteklo preteklost je toti hecni dokument kasneje še limalo na toti forum kot kronski dokaz zločinskosti onega ubogega Kidriča ...
>
>
> hehe, to je šlo pa mimo mene...ampak kolk moraš biti bogi v glavi da ti že po parih alinejah tistega ukaza ne potegne, da nekaj ne štima

ti tega ne razumeš, to je samo ena od lekcij treninga za pravega talibana;

če hočeš biti pravi, zvesti, hrabri in neustrašni taliban potem moraš vse to prenesti ne da bi trenil z očesom, ne sme te ustaviti vsaka sovražnikova provokacija, kaj šele, da bi se spraševal ali je nekaj res ali ni;

če tako reče talibansko vrhovništvo potem je to zakon, nema tu trte mrte;

ko enkrat obvladaš take lekcije potem si pravi, potem vedo, da se na tebe lahko zanesejo!
:)

čeprav sva skoraj soimenjaka (= febonaci) pa se tu ne morem strinjati. ne gre za trening, zdi se mi da je prave talibane že narava tako obdarila. trening v katerokoli smer nima žal nobenega učinka. ajd, lp
murje sporočil: 5.120
[#1870075] 06.11.12 15:55
Odgovori   +    0
SAJ NI RES, PA JE!

Asociacija na vse volilne igre in igrice v tem obdobju, bodisi, da so to ameriške, kjer so v zadnjih 48 urah v predsedniški kampanji potrošili kar 2mrd€ ali pa tudi pri nas, kjer nam istočasno predvajajo samogovore vseh treh kandidatov v Operi, pa še brez obveznega občinstva povrhu. Četudi ob njihovi darežljivi pomoči 2,4mrd€, velikih poplavah, ki so v teh dneh prizadele obe državi, smo si tudi enotni v tem, da se organizira show v stilu "kruha in iger", s tem, da tisti, ki nima dovolj kruha, se mora žal, posluževati takšnih reklamnih potez, samo za to, da bi obogatel ali si pač tudi na tak način pomagal. Kakor že hočete, poglejte reklamno sporočilo, saj ga po vsej verjetnosti nisem edini dobil, kjer v čudoviti slovenskospakedranščini vabi še vedno naivne vlagatelje...

Posojila po 2% na vašem računu v 24 urah
Sara McAfee [smcafee@usouthal.edu]

Spoštovani posojilojemalca,

OCEAN FINANCE in hipoteke, je tržnica, kjer se ljudje sposoditi denar, izogibajo bankam po obrestni meri, tako nizko, kot 2%, tako varni in nezavarovana posojila, slabo kreditno, Home Posojila Posojila, šola, itd potrjen v okviru 48hours ali manj od 3000 Pounds do 900,000,000.00 funtov Vsi zainteresirani vlagatelj bi nas takoj za več informacij z vlogo za spodaj;.

POSOJILA PRIJAVNICA
1) Ime in priimek ...
2) Spol:
3) Posojilo potrebna količina:
4) Posojilo Trajanje:
5) Domači naslov:
6) Država:
7) poklic:
8) Mesečni dohodek:
9) Plača Datum:
10) Številka mobilnega telefona:

OPOMBA: Odgovorov ne pošlje na naš e-predelovalni oddelek:
oceanloansltd@hotmail.co.uk ne bodo obdelali

S spoštovanjem,
Galina Shvab
Oglasa in posojilni policist
oceanloansltd@hotmail.co.uk
anon-124848 sporočil: 1.700
[#1870102] 06.11.12 16:13 · odgovor na: anon-266126 (#1869743)
Odgovori   +    1
Točno tako. Hvala za podporo. lp
anon-260868 sporočil: 406
[#1870163] 06.11.12 16:49
Odgovori   +    1
Z vsem se strinjam razen s tem, da sta izvršnica in pavšalni davek kakršnakoli rešitev !!
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1870217] 06.11.12 17:26
Odgovori   +    2
Hecen prispevek CNN-a iz clevelanda; tudi slovenska skupnost je pomemben dejavink v teh volitvah.

www.youtube.com/watc...AnP0JJWVdk
anon-270623 sporočil: 46
[#1870670] 06.11.12 23:13
Odgovori   +    1
Levaki nas bodo pahnili v brezno. Sramota kakšni hvalospevi PS!
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1870732] 07.11.12 05:18 · odgovor na: anon-17378 (#1869277)
Odgovori   +    2
[komunike]
> [jani639]
> Politik, kot je Barack Obama, v ZDA lahko nastane...yeah,dolgčas...
>
> www.youtube.com/watc...m6kHLR07ZY
>
> 29 minuta....
>
>
>
> mimgrede,a je JJ dolžan komu 13 let okroglih 100 jurjov?sam prašam,simona...


Menda nekemu Čanžeku, vsaj tako je brati po spletu ...

(pozicija: oba akterj šerifa, iz PS in iz SDS, samo tekmujeta, kdo bo večji lopov do ljudi, ki jima nasedajo - tudi s pomočjo medijskega pranja možganov)
ma pust ti kaj se bere po spletu...po splertu piše da ima bolnico v avstralijhi,pa skoz gostuje v polju..aja,udbovc ki je bil oproščen v zadevim MB prav da je kriv za srebrenico...mene zanimajo dejstva...ga je kdo na sodno terjal ali poskušal izterjat..

da bi bil dolžen 3 milijone kot šerif?a veš kaj bi počel mediji...tako nepristranski kot so..


aja,čanžek...naj toži,ne sam gobca...njegov baje sin se je oglasil ne nekem forumu in napisal nič lepe stvari o njem..

Strani: 1 2 3 4 5