Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Žerjav o prodaji Mercatorja: Nisem navdušen

Strani: 1 2 3

mataj18 sporočil: 5.000
[#1790195] 19.08.12 11:46 · odgovor na: (#1790193)
Odgovori   +    2
[rava]
zakaj ste mi pa pičke esdeesovske minuse začele talat?
sej sem napisala, da vaš šefe dobro zgleda, kaj še hočte?
Ha, ha, evo ti plus. Niso te dobro razumeli.:)

Lp, mataj18
shevchenko sporočil: 21.898
[#1790196] 19.08.12 11:47 · odgovor na: (#1790190)
Odgovori   +    2
Še enkrat: Trenutna udba je koncentrirana okoli Janše. In upam, da jih dobi po pički, še preden eskalira v kaj večjega, metode ima iste kot drugi zgodovinski komunistični in nacistični despoti.
zgodovinsko krivdo, da ima danes udbas vse pod kontrolo imajo virant in DL, ljudmila in NSI, erjavec in DESUS ter zerjav in SLS. tega jim ne bomo pozabili.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790197] 19.08.12 11:47 · odgovor na: (#1790190)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-242092 19.08.2012 11:47
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> >
>
> Cakaj no, takole pa ne bomo manipulirali, s clanstvom v SMS si de facto udbaski podmladek v najbolj dobesednem pomenu te fraze. Kam ste pa skrili tistega omladinskega kodercka, vasega prvega sefa?

Madona, to znate pri SDS podmladku napisat tako, da izgleda zlo če kandidiraš na lokalnih volitvah na listi SMS, in da izgleda čisto ok, če kandidiraš na listi največjega zbirališča gnojnih odpadkov, kar SDS je.

Še enkrat: Trenutna udba je koncentrirana okoli Janše. In upam, da jih dobi po pički, še preden eskalira v kaj večjega, metode ima iste kot drugi zgodovinski komunistični in nacistični despoti.

Glede na naše sodstvo, bi rekel, da tam ne bo nič in upam, da bo od sodelavcev, mislim, da oni že vedo, kateri so. Dajmo malo akcije, sicer bo vedno slabše, čez glavo vam je že tako ali tako zrasel. Ko se enkrat začne izsiljevanje, ga zlepa ni konec in gre samo še v spirali.
Ne da izgleda, temvec je zlo; komunisti, v katerekoli cunje se ze nasemite, ste zlo. To je aksiom. Nisem in nikoli nisem bil clan nobene stranke, kot mi ti podtikas - ti pa si (bil) clan in kandidat komunofasisticne omladinske stranke, drustva mladih titoista. Pa ce cvilis o Jansi kar hoces.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790231] 19.08.12 12:37 · odgovor na: (#1790226)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-242092 19.08.2012 12:49
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> Nisem in nikoli nisem bil clan nobene stranke, kot mi ti podtikas - ti pa si (bil) clan in kandidat komunofasisticne omladinske stranke, drustva mladih titoista. Pa ce cvilis o Jansi kar hoces.

Super, ti si že žnjti, ki skoči takoj v luft in gre ad hominem, ko kdo popljuva Janšo, pa tule vneto zagovarja, da ni v SDS, da ni niti simpatizer, da nima z Janšo nič, ipd, ipd.

Hkrati pa nima težav, pljuvati čez druge iste politične opice, kot so Pahor, Tuerk, Žerjav, ipd.

Ko pa kdo omeni Janšo v kontekstu "klošar", "cigo", "udbaš", "komunist" pa popizdi, ker je ja vsem jasno, da je Janša priden, delaven, da njegove udbaške metode sledenja ne samo nasprotnikov ampak tudi sodelavcev nimajo nič z udbo, da vsakokratni kadrovski desant SDSa na dobro plačana delovna mesta v JS in paraJS (rečmo Šircelj, kot najbolj razvpit tak primer pred kratkim) pomenijo le in samo "ustvarjanje delovnega okolja v katerem se sploh lahko dela" in d anjegove ideje o neprivatizaciji javnega nikakor ne morejo biti komunistične. A ne.

Zato še tebe vprašam - kje je fora? Do zdaj mi še nihče ni nič pametnega odgovoril, tako da sem še vedno prepričan, da ste Janševi privrženci le psi, ki rabite gospodarja, pa kako obglodano kost vsake tolk in ne znate mislit s s vojo glavo. To je dejansko edina razlaga, ki jo imam, za osebke kot si rečmo ti. (Nisi edini tak).

Ali pa se motim in je Janša res antikomunist. In zakaj? (Ne priznam odgovora: "ker ne mara kučana", ker se v komunističnih državah posamezni komunistični šefi tudi niso marali - kar poglej recimo "Valterjevo" udejstvovanje v moskvi). Zakaj Janša ne more biti ta "Valter", ki se bori proti slabim komunistom?

Kje je fora? Zakaj ne napišete nič lepega in spodbudnega o Janši, zakaj ta strašna paranoja glede udbe (ko pa je center te udbe ravno Janša), zakaj takoj nazaj ad hominem na nekoga, ki popljuva Janšo, in zakaj je pljuvanje čez druge politične bebote pa čisto OK, za razliko od pljuvanja čez Janšo?

Res me firbca, kje je fora?
Ves zgornji ropot ne more skriti dejstva, da si protiimperialist. Oziroma fascio-commie. To si tam spodaj v srciki svojega bistva, z zelenimi sanjami spetimi v butaro.

P.S.: Pa naj ti vseeno odgovorim: Jansa ni zgradil partijske kariere, ki bi mu garantirala politicno nesmrtnost, tako kot jo garantira raznim potrcem (evo, potrc se mi zdi tak klasicen primer, ni pa seveda edini, tu so se diklicke, pa omladinci iz ZSMS, absorbirani by LDS etc.) in ostalim komunistom, ki so, kar so, le zato, ker so predhodniki na njihovih pozicijah po vojni pobili desetino Slovencev in drzavo (Jugo) spremenili v kolhoz. Normalno, da simpatiziram z Janso - s kom pa naj? Zdaj najbrz pride kaj o "romarski poti v Jajce", ampak to me boli priblizno toliko, kot me boli, da sem v osnovni soli vzklikal "Smrt fasizmu, svoboda narodu!" - in najbrz v svoji otroski glavi celo verjel, da to nekaj pomeni. To sem premislil in prerasel ze davno, ti pac ne.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790238] 19.08.12 12:46 · odgovor na: (#1790236)
Odgovori   +    4
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [gsavli]
> > > [oQI23IDCN0948R]
> > >
> > > Nisem in nikoli nisem bil clan nobene stranke, kot mi ti podtikas - ti pa si (bil) clan in kandidat komunofasisticne omladinske stranke, drustva mladih titoista. Pa ce cvilis o Jansi kar hoces.
> >
> > Super, ti si že žnjti, ki skoči takoj v luft in gre ad hominem, ko kdo popljuva Janšo, pa tule vneto zagovarja, da ni v SDS, da ni niti simpatizer, da nima z Janšo nič, ipd, ipd.
> >
> > Hkrati pa nima težav, pljuvati čez druge iste politične opice, kot so Pahor, Tuerk, Žerjav, ipd.
> >
> > Ko pa kdo omeni Janšo v kontekstu "klošar", "cigo", "udbaš", "komunist" pa popizdi, ker je ja vsem jasno, da je Janša priden, delaven, da njegove udbaške metode sledenja ne samo nasprotnikov ampak tudi sodelavcev nimajo nič z udbo, da vsakokratni kadrovski desant SDSa na dobro plačana delovna mesta v JS in paraJS (rečmo Šircelj, kot najbolj razvpit tak primer pred kratkim) pomenijo le in samo "ustvarjanje delovnega okolja v katerem se sploh lahko dela" in d anjegove ideje o neprivatizaciji javnega nikakor ne morejo biti komunistične. A ne.
> >
> > Zato še tebe vprašam - kje je fora? Do zdaj mi še nihče ni nič pametnega odgovoril, tako da sem še vedno prepričan, da ste Janševi privrženci le psi, ki rabite gospodarja, pa kako obglodano kost vsake tolk in ne znate mislit s s vojo glavo. To je dejansko edina razlaga, ki jo imam, za osebke kot si rečmo ti. (Nisi edini tak).
> >
> > Ali pa se motim in je Janša res antikomunist. In zakaj? (Ne priznam odgovora: "ker ne mara kučana", ker se v komunističnih državah posamezni komunistični šefi tudi niso marali - kar poglej recimo "Valterjevo" udejstvovanje v moskvi). Zakaj Janša ne more biti ta "Valter", ki se bori proti slabim komunistom?
> >
> > Kje je fora? Zakaj ne napišete nič lepega in spodbudnega o Janši, zakaj ta strašna paranoja glede udbe (ko pa je center te udbe ravno Janša), zakaj takoj nazaj ad hominem na nekoga, ki popljuva Janšo, in zakaj je pljuvanje čez druge politične bebote pa čisto OK, za razliko od pljuvanja čez Janšo?
> >
> > Res me firbca, kje je fora?
>

> Ves zgornji ropot ne more skriti dejstva, da si protiimperialist. Oziroma fascio-commie. To si tam spodaj v srciki svojega bistva, z zelenimi sanjami spetimi v butaro.

In spet nek ad hominem izbljuvek v jezi.

Kje je fora, glede na to, da do SDSa in Janše nimaš in ne čutiš ničesar? A ga skrivaj vlečeš Janši al kaj? Nekje mora bit fora teh izlivov, glede na to, da nimaš(-te) čisto nič ne z Janšo, ne z SDS. Prav tako kot s Pahorjem in SD, a tam pa ne boš(-ste) pošizil(-i), ko bo jih bo kdo popljuval. Kje je fora?
Fora je, da je vsaka politicna kariera, ki sledljivo izhaja in se napaja iz trde kucanove linije, nelegitimna in protipravna. To je cisto vsa faking fora. Sicer pa si preberi se pripis v mojem prejsnjem postu.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790242] 19.08.12 12:54 · odgovor na: (#1790237)
Odgovori   +    3
[pirhovec]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> Kam ste pa skrili tistega omladinskega kodercka, vasega prvega sefa?

Ko je SMS izpadla iz parlamenta, ga je njegov politični mentor Milan Kučan (Černjak je bil pri njem politično izšolan enako, kot se zdaj intenzivno šola za vstop v politiko Šoltesa) za vse minulo mešanje dreka in služenje Udbomafiji nagradil z mestom predsednika Turistične zveze Slovenije, kjer je lahko (ker dovoljenje za imenovanje daje boter) zamenjal ob upokojitvi drugega Kučanovega bojnega tovariša, Marjana Rožiča.

Zamenjava na vrhu TZS je bila ob upokojitvi Rožiča izvedena v najboljši in najbolj transparentni maniri delovanja komunističnih nomenklatur, povsod so delovale, delegirale in imenovale tako. Boter-klient relacije. Kar reče boter, tako nato glasujejo za kandidate delegati skupščine.

Kje je zdaj, ne vem, na čelu TZS ga ni več, morda je nomenklatura ugotovila, da jim preveč krade.
Da, za nadaljevanje cernjakove kariere v TZS vem in je kajpada slednja, dokoncno potrdilo, da je cernjak kandidat udbomafije. Najprej ustanovis satelitsko udbasko stranko, nato nadaljujes kariero blizu pri drzavnem koritu - cista kucanisticna klasika.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790250] 19.08.12 13:00 · odgovor na: (#1790240)
Odgovori   +    7
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> Fora je, da je vsaka politicna kariera, ki sledljivo izhaja in se napaja iz trde kucanove linije, nelegitimna in protipravna. To je cisto vsa faking fora. Sicer pa si preberi se pripis v mojem prejsnjem postu.

Dobro, ampak to ne more biti razlog za sveto jezo, ko kdo poljuva Janšo, saj je bil tudi on viden omladinac v ZSMS, torej v "kučanovi liniji".

To mora biti nekaj drugega zadaj, nek erotični naboj, al potreba po močnem, trdem gospodarju, al kaj jaz vem.
Se zdalec ne tako viden, kot skoljc, predvsem pa popolnoma neprimeren, kar je seveda pokazala ertlova aretacija Janse. Z vsakim, ki ga aretira UDBA, simpatiziram. To je default. Janse ne pojmujem tako, kot ti svoje komunisticne klavce (in njih apologete), katerih velicastna dela te spravljajo v ekstazo. Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790252] 19.08.12 13:07 · odgovor na: (#1790251)
Odgovori   +    3
[pirhovec]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [pirhovec]
> > > [oQI23IDCN0948R]
> > >
> > > Kam ste pa skrili tistega omladinskega kodercka, vasega prvega sefa?
> >
> > Ko je SMS izpadla iz parlamenta, ga je njegov politični mentor Milan Kučan (Černjak je bil pri njem politično izšolan enako, kot se zdaj intenzivno šola za vstop v politiko Šoltesa) za vse minulo mešanje dreka in služenje Udbomafiji nagradil z mestom predsednika Turistične zveze Slovenije, kjer je lahko (ker dovoljenje za imenovanje daje boter) zamenjal ob upokojitvi drugega Kučanovega bojnega tovariša, Marjana Rožiča.
> >
> > Zamenjava na vrhu TZS je bila ob upokojitvi Rožiča izvedena v najboljši in najbolj transparentni maniri delovanja komunističnih nomenklatur, povsod so delovale, delegirale in imenovale tako. Boter-klient relacije. Kar reče boter, tako nato glasujejo za kandidate delegati skupščine.
> >
> > Kje je zdaj, ne vem, na čelu TZS ga ni več, morda je nomenklatura ugotovila, da jim preveč krade.
>
> Da, za nadaljevanje cernjakove kariere v TZS vem in je kajpada slednja, dokoncno potrdilo, da je cernjak kandidat udbomafije.

Ne rabiš tega potrdila, od nekoga, ki je mnogo bolj domač v slovenski politiki, zagotovo vem, da je Černjak kot šolarček hodil v večerno šolo h Kučanu.
Zanimivo. Kaj natancno pomeni "vecerna sola @ kurcan"? Najbrz ne le (angazirano) clanstvo pri pionirckih/omladincih?
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790265] 19.08.12 13:19 · odgovor na: (#1790258)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-242092 19.08.2012 13:21
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
>
>
> Se zdalec ne tako viden, kot skoljc, predvsem pa popolnoma neprimeren, kar je seveda pokazala ertlova aretacija Janse.

A, torej, je bil v kučanovi liniji, a je bil bolj priden komunist kot recimo zlobni Pahor. zato ga imaš za razliko od pahorja, rad. Al kako?

> Z vsakim, ki ga aretira UDBA, simpatiziram. To je default.

Ta moment je udba janša sam. Po mojih info. In srčno upam, da mu kdo od teh, ki jih izsiljuje, nastavi kako zanko v katero se bo ujel. Je pa spreten kot Valter, jebemuboga.

> Janse ne pojmujem tako, kot ti svoje komunisticne klavce (in njih apologete), katerih velicastna dela te spravljajo v ekstazo.

Kateri so tile komunistični klavci, ki se jim klanjam? Si malo bebav, a? Še enkrat - trenutno ima take metode v sloveniji ravno janša. Drži na kratko ne samo nasprotnike, ampak tudi sodelavce, o katerih zbira podatke, ki bi jih lahko kompromitirali. Čudovit človek, tale Janša. In zelo verjetno ni še nikogar ubil, kot ti moji klavci, a ne.

> Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.

Šur, komunist, ki ima za sovražnika komuniste. Pa to ti je jebeni Valter št. 2.
Seveda se jim klanjas, z vsem svojim protiimperialisticnim zeleno fasisticnim bistvom se jim klanjas. Zakaj je Jansa komunist, ker so ga komunisti zaprli? Potemtakem sta tudi Havel in Pucnik le latentna komunista. Kaksne udbaske metode, je Jansa med ljudstvo pomesal ovaduhe in likvidatorje, ali kaj? Od vseh zveri, ki se klatijo po zemlji, ste komunisti najnagravznejse.
mataj18 sporočil: 5.000
[#1790267] 19.08.12 13:20 · odgovor na: (#1790258)
Odgovori   +    1
[gsavli]
> [oQI23IDCN0948R]
>
>
> Se zdalec ne tako viden, kot skoljc, predvsem pa popolnoma neprimeren, kar je seveda pokazala ertlova aretacija Janse.

A, torej, je bil v kučanovi liniji, a je bil bolj priden komunist kot recimo zlobni Pahor. zato ga imaš za razliko od pahorja, rad. Al kako?

> Z vsakim, ki ga aretira UDBA, simpatiziram. To je default.

Ta moment je udba janša sam. Po mojih info. In srčno upam, da mu kdo od teh, ki jih izsiljuje, nastavi kako zanko v katero se bo ujel. Je pa spreten kot Valter, jebemuboga.

> Janse ne pojmujem tako, kot ti svoje komunisticne klavce (in njih apologete), katerih velicastna dela te spravljajo v ekstazo.

Kateri so tile komunistični klavci, ki se jim klanjam? Si malo bebav, a? Še enkrat - trenutno ima take metode v sloveniji ravno janša. Drži na kratko ne samo nasprotnike, ampak tudi sodelavce, o katerih zbira podatke, ki bi jih lahko kompromitirali. Čudovit človek, tale Janša. In zelo verjetno ni še nikogar ubil, kot ti moji klavci, a ne.

> Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.

Šur, komunist, ki ima za sovražnika komuniste. Pa to ti je jebeni Valter št. 2.
Sicer se ne bi vpletal, mi pa izgleda tako, kot da bi bil obravnavan na sodišču za neposlušnost.
Vsi na enega, ki se mora sam braniti. Njegove argumente pa omalovažujejo.
Ne, hvala!

Lp, mataj 18
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790288] 19.08.12 13:43 · odgovor na: (#1790281)
Odgovori   +    4
[pirhovec]
Ko je nomenklatura videla, kako uspešna je bila na volitvah 1996 z Desusom (5 poslancev), so šli tik pred volitvami 2000 lovit volivce še na drugi starostni pol, med politično in volivno neaktivno mladino (2000 so potem res dobili 4 poslance). Černjak in tik pred volitvami leta 2000 ustanovljena SMS sta 100% genuine iznajdba in produkt Kučana ter njegovih spin doktorjev.
Mozgansko neaktivna omladina je kajpada hvalezen volilni pool nelustriranih protokomunistov, ki vlecejo niti lutk, sefkov satelitskih udbo strank. Ista mozgansko neaktivna zombijevska omladina se penasto navdusuje tudi nad hanzki in solatarjem.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1790290] 19.08.12 13:45 · odgovor na: (#1790286)
Odgovori   +    1
[pirhovec]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.

To si pa lepo povedal.
potem takem bi moral biti tudi IJJ vajin sovražnik pa ni....??????????????????????
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790293] 19.08.12 13:49 · odgovor na: FIN-466864 (#1790290)
Odgovori   +    5
[FIN-466864]
> [pirhovec]
> > [oQI23IDCN0948R]
> >
> > Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.
>
> To si pa lepo povedal.

potem takem bi moral biti tudi IJJ vajin sovražnik pa ni....??????????????????????
Komunisti se boste morali vendar ze odlociti, ali je Jansa crni klerofasist, ali rudeci komunist, ne pa, da je enkrat eno, drugic drugo.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1790300] 19.08.12 14:02 · odgovor na: anon-242092 (#1790293)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIN-466864 19.08.2012 14:03
[oQI23IDCN0948R]
> [FIN-466864]
> > [pirhovec]
> > > [oQI23IDCN0948R]
> > >
> > > Janso razumem predvsem kot drzavljana, s katerim imava skupnega sovraznika - komunizem. Ne razumem ga kot gospodarja, temvec kot socloveka.
> >
> > To si pa lepo povedal.
>
> potem takem bi moral biti tudi IJJ vajin sovražnik pa ni....??????????????????????

Komunisti se boste morali vendar ze odlociti, ali je Jansa crni klerofasist, ali rudeci komunist, ne pa, da je enkrat eno, drugic drugo.
kot prvo jaz nisem komunist in nimam nič z njimi...!
kot drugo je pa kar oboje(IJJ),ker igra dvojno igro...po potrebi seveda...!
shevchenko sporočil: 21.898
[#1790308] 19.08.12 14:39 · odgovor na: (#1790306)
Odgovori   +    3
Po moje gre v bistvu kar za majmune, kot si ti, al pa pirhovec, ki komaj čakajo, da bi koga zatožili šefetu. verjetno ker potem dobijo eno ne čist do konca oglodano kost za nagrado, pohvalo in počoh za uhi, občutek pripadnosti krdelu al kaj podobnega . :)
ma, kje, tile komiji so zadovoljni ze, ce jih prvi udbas malo lepse pogleda...
macon sporočil: 12.861
[#1790365] 19.08.12 16:47 · odgovor na: (#1790185)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: macon 19.08.2012 16:48
[rava]

jj ima rosnih 54 let, zgleda odlično in v polni formi, zato zaenkrat ni prav nobenega razloga, da bi se upokojil. ljudi na power tripu tudi ne spraviš kar tako v penzjon.
če pa hoče vojno (in glede na ukrepe na gospodarskem področju že zgleda tako), jo bo tudi dobil - tako stanje mu bo pa spet ustrezalo. razen če jo popuši in bi moral bežat - v tem primeru bo prisilno upokojen. sds bo brez jja crknila, to je ziher.

Janšo ocenjujete po nekih svojih paranojah, ne pa glede na njegovo delovanje. Power trip je pri njemu precej manjši, to ti pove kako je dobil vlado. Ko je janković po volitvah grozil predsednikom drugih strank in dvakrat pogrnil pri izboru predsednika parlamenta (kar bi Pahor z lahkoto dobil, če ne bi bil janković tako neskončno omejen), je dal Janša povsem mir. Vskočil je, ko je janković sam izčrpal svoje možnosti. Janša je dobil vlado na način, da sploh ni hotel dobiti vlade. Vsako njegovo delovanje mediji raztrgajo po najbolj negativni liniji, tukaj pa ga niso, ker sploh ni deloval.

Rava, vojno pa boste morali bojevati eni drugi, mene v njej ne bo. Lahko tudi vi vsi, ki sanjate o njej.
shevchenko sporočil: 21.898
[#1790368] 19.08.12 16:50 · odgovor na: macon (#1790365)
Odgovori   +    2
ne lazi, ivan in gregor sta bila ze prej zmenjena za koalicijo. to se je videlo po tem, kako se grega zokija podjebaval, z ivanom pa sta se zmenila prakticno cez noc.
macon sporočil: 12.861
[#1790372] 19.08.12 16:59 · odgovor na: (#1790370)
Odgovori   +    6
[gsavli]
> [macon]
>
>
> Janšo ocenjujete po nekih svojih paranojah, ne pa glede na njegovo delovanje.

In kakšno je to njegovo delovanje? Glede NLB? Gradbeni baroni in javna naročila v času njegovega mandata? Mutni poslovi a la Janković? Negativna selekcija enakih ali večjih bebotov okoli sebe, kot je sam? Nadzor, izsiljevanje in diskreditacije raznih skupin ljudi, ne smao nasprotnikov, ampak tudi sodelavcev? privatizacija javnega premoženja in javnega sektorja? Kadrovski desanti na pomembna in dobro plačana državna delovna mesta?

dajte nam janševi cucki to malo podrobneje razložit, ker očitno nas je nekaj, ki vztrajno spregledamo nek detajl, po katerem se janša loči od ostalih političnih komijev.
Ja, v redu. Denar vse pove. NLB in ostalo državno sranje, ki je za ene zlatnina ter ravnanje s tem bo vse pokazalo. Če tega sranja ne proda, ga ne bom več volil.

Za jankoviča je pa "neodvisno" sodstvo. Kaj je z ovadbami? Kje so procesi? Kje je davek za Durs? Janša tukaj nima nič.

Cucek si ti sam. Vsegliharstvo je zate intelektualna pozicija, ampak to, da si bil na volilni listi SMS o tebi že zadosti pove. Pirhovec in Q23453 ali kaj je že sta ti dobro odgovarjala, ampak ti si kot pravo teslo opletal naprej z enim in istim. Ljudem se ne da več, razumeš?
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790378] 19.08.12 17:08 · odgovor na: (#1790275)
Odgovori   +    5
[gsavli]
> [pirhovec]
> Get lost, komsomolec.

Daj mi raje povej, zakaj že Janša ni komunist?
Janša ni komunist, ker danes ni več moderno biti komunist, ker tega danes v Sloveniji nihče ne bo priznal, še posebno pa ne politik, ki živi od antikomunističnega programa in politike.

To pa ne pomeni, da je demokrat. On je miselno ostal boljševik iz starih partijskih časov. Bil je ravno dovolj star in dovolj časa blizu (partijske) oblasti, da dobro ve, kako fino in udobno je vladati z absolutno oblastjo.
Absolutna oblast je edino, kar pozna in tako si predstavlja delovanje in reševanje te države. On bi vse znal in zmogel, samo če ne bi bilo te pokvarjene opozicije, pa sindikatov, pa sovražnih intelektualcev in ostalega spiska državnih sovražnikov.
Brez sovražnikov države, ki spodkopavajo njegove dobre namene on ne zna, kot tudi včasih partija ni znala.

Sicer pa bi on bil džek in car, samo če bi mu pustili, da dela kar hoče.

To je njegov problem, in predvsem kako priti do absolutne oblasti v razmerah vsaj formalno demokratične družbe in države. Biti maršal ob rednih volitvah, prejšnjemu to ni šlo skupaj :))

Kriza in izredne razmere pa mu dajejo še nekaj upanja.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790412] 19.08.12 18:18 · odgovor na: anon-167126 (#1789700)
Odgovori   +    1
[sam2004]
"Žerjav pravi, da bo glede drugega tira Koper-Divača v tej finančni perspektivi izvedena le kakšna faza"


Recimo arhiviranje vseh dosedanjih študij, predlogov in pametovanj...
Ne, človek je mislil na odsek Koper-Dekani.
anon-34928 sporočil: 972
[#1790413] 19.08.12 18:18 · odgovor na: (#1790322)
Odgovori   +    3
[gsavli]
> [pirhovec]
> Get lost, komsomolec.

In vse tiho je bilo...

Vsakič, ko vas janševe cucke vprašam za pojasnilo, zakaj je janša tako drugačen od ostalih politikov, ki delajo natančno iste pizdarije kot on, dobim le dva možna odziva:

- nadaljevanje bebavih ad hominem udbaških napadov. ali
- tišino.

na koncu vedno omagate in ste pol kar tiho. Zakaj ne bi enkrat janševi forumski thinktanki staknili glave skupaj in podali eno razlago zame pa za ostale, ki jih to zanima, v stilu: dajanje posojil prjatlom pod Janšo prek NLBja je različno od Ropovega/Pahorjevega, ker... Janševa nepregledna privatizacija oz. sploh pomanjkanje le te, je različna od Ropove/Pahorjeve, ker... Janševa diskreditacija politčnih nasprotnikov (in konkurentov. in čefurjev. in še koga.) je drugačna od tega, kar dela t.i. kučanov klan, ker... Janšev desant na sinekure je drugačen, ker... Janševi sumljivi posli (na sodišču nič dokazanih) so drugačni od jankovićevih (na sodišču nič dokazanih), ker...

Tako utemeljeno, z razlago, yougetthepucture (or not). Da bomo bebci, ki tega ne razumemo, spregledali.
Se pridružujem. Da bom kot bebec, ki ne razumem, spregledal :)

Mislim, da je doslej najboljši zaključek potegnil Jambrek (nekdaj ena prvih violin SDSa, trenutno pa z etiketo sodelavca SDV), ko je tudi sam spregledal, v kakšni druščini se nahaja:

"Zakaj bi bila SDS desna? Že tako čez prst bi rekel, da je to stranka ponižanih in razžaljenih, nižjih slojev, ki niso nikoli imeli privilegijev in so zaradi tega frustrirani."

In vedno so bili za njihovo nesrečo krivi drugi, v časih juge in poosamosvojitve "busanci", potem bogati prasci in tajkuni, danes pa so na splošno vsi, ki niso na njihovi liniji, komunajzarji.

Na spodnji povezavi je najbolj objektivni spletni portal v Sloveniji več dni zapored ponujal spodnjo fotogalerijo kot prvovrstni dogodek. Iskreno, ne vem, kakšno uslugo so lahko s tem prikazom "trde" volilne baze naredili sami stranki, namreč, če je to reprezentativni vzorec volilcev, ki želijo napredno Slovenijo, potem nam ni pomoči.

www.siol.net/data/fo...epeni.aspx
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790418] 19.08.12 18:26 · odgovor na: anon-34928 (#1790413)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-242092 19.08.2012 18:39
www.freeimagehosting.net/dj1qr

P.S.: V dobesedno minuti trije minusi, na koncu napol pozabljene teme. Uh, kako boli...

Pa se zakljucek pozivinjenega zura SDV zivin:

www.freeimagehosting.net/u7iam

www.freeimagehosting.net/51agy

Na, zivina, zri.
anon-34928 sporočil: 972
[#1790426] 19.08.12 18:34 · odgovor na: anon-242092 (#1790418)
Odgovori   +    3
[oQI23IDCN0948R]
www.freeimagehosting.net/dj1qr

P.S.: V minuti trije minusi, na koncu napol pozabljene teme. Uh, kako boli...

Tvojega odgovora sicer ne razumem, hvala pa, ker si delil z nami highlight iz osebnega albuma, imaš simpatično punco in filmski nasmeh.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790431] 19.08.12 18:42 · odgovor na: anon-34928 (#1790426)
Odgovori   +    3
[zois1]
> [oQI23IDCN0948R]
> www.freeimagehosting.net/dj1qr
>
> P.S.: V minuti trije minusi, na koncu napol pozabljene teme. Uh, kako boli...


Tvojega odgovora sicer ne razumem, hvala pa, ker si delil z nami highlight iz osebnega albuma, imaš simpatično punco in filmski nasmeh.
Tako prostasko babo imas najbrz ti doma, komunist.
anon-34928 sporočil: 972
[#1790432] 19.08.12 18:46 · odgovor na: anon-242092 (#1790418)
Odgovori   +    5
[oQI23IDCN0948R]

Na, zivina, zri.
Zgolj repostam, da se ne bi kaj izgubilo.

Z zgornjo vrstico me spominjaš na tiste, ki so v junijskih dneh leta 1945 delili "pravico". Hvala, ker si me opomnil, da ste tudi leta 2012 še med nami.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790433] 19.08.12 18:47 · odgovor na: anon-34928 (#1790413)
Odgovori   +    4
[zois1]

"Zakaj bi bila SDS desna? Že tako čez prst bi rekel, da je to stranka ponižanih in razžaljenih, nižjih slojev, ki niso nikoli imeli privilegijev in so zaradi tega frustrirani."

In vedno so bili za njihovo nesrečo krivi drugi, v časih juge in poosamosvojitve "busanci", potem bogati prasci in tajkuni, danes pa so na splošno vsi, ki niso na njihovi liniji, komunajzarji.

Na spodnji povezavi je najbolj objektivni spletni portal v Sloveniji več dni zapored ponujal spodnjo fotogalerijo kot prvovrstni dogodek. Iskreno, ne vem, kakšno uslugo so lahko s tem prikazom "trde" volilne baze naredili sami stranki, namreč, če je to reprezentativni vzorec volilcev, ki želijo napredno Slovenijo, potem nam ni pomoči.
Če nam res ni pomoči, potem je to idealni čas za ljudi, ki jim res ni pomoči.

Sicer pa dobro obveščeni pravijo, da ima za primer sprejetja zlatega fiskalnega pravila in padca OM na slovenske obveznice pod 6%, Boštjan M. Turk že pripravljen predlog, da največjega sina slovenskega naroda izvolimo za maršala in dosmrtnega predsednika brez omejitve mandata.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790434] 19.08.12 18:48 · odgovor na: anon-34928 (#1790432)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-242092 19.08.2012 18:49
[zois1]
> [oQI23IDCN0948R]
>
> Na, zivina, zri.

Zgolj repostam, da se ne bi kaj izgubilo.

Z zgornjo vrstico me spominjaš na tiste, ki so v junijskih dneh leta 1945 delili "pravico". Hvala, ker si me opomnil, da ste tudi leta 2012 še med nami.
Ce bi bil Diogen, bi ti rekel, da zri kaj drugega. Ponavljam, da se ne bo izgubilo: na, zivina, zri.
najobj sporočil: 31.920
[#1790550] 19.08.12 21:03 · odgovor na: (#1790398)
Odgovori   +    3
[gsavli]
> [pirhovec]
> > [macon]
> >
> > Ljudem se ne da več, razumeš?
>
>
> +1
Ne da se vam ne da več, ampak cucki ne znate razložiti, zakaj je vaš janša tako drugačen od jankovića, pahorja, ropa ipd...

ste pa tako samovšečni, da naj ostane tako - da se nam ostalim, ki tega ne razumemo, ne da nič dopovedati. :)

ampak škoda, da je tako, ker ne bo več cvetk tipa "janša ni iz kučanove linije", pa "janša edini lahko transparentno proda mercator", pa "janši je treba dati nekaj časa, da proda nlb", "janković je kriminalec, a ga ščiti skorumpirano sodstvo, janša pa ni kriminalec in ga isto sodstvo malo jebe. zato ne en ne drugi do zdaj še nista bila za nič obsojena.", "janša zbira kompromitirajoče podatke o vseh, ki bi lahko bili udbaši, s tem se bori proti udbi" ipd, itd. Škoda. :)
... čuj, pa kaj ni za cucke najbolj značilno, da oni lajajo in da mahajo z repom, kaj drugega pa od njih glih ne moreš pričakovati ... ajde, kakšen pes še koga obgrize, ampak pes konec koncev ni cucek ...
macon sporočil: 12.861
[#1790619] 19.08.12 22:17 · odgovor na: (#1790398)
Odgovori   +    5
[gsavli]
> [pirhovec]
> > [macon]
> >
> > Ljudem se ne da več, razumeš?
>
>
> +1

Ne da se vam ne da več, ampak cucki ne znate razložiti, zakaj je vaš janša tako drugačen od jankovića, pahorja, ropa ipd...

ste pa tako samovšečni, da naj ostane tako - da se nam ostalim, ki tega ne razumemo, ne da nič dopovedati. :)

ampak škoda, da je tako, ker ne bo več cvetk tipa "janša ni iz kučanove linije", pa "janša edini lahko transparentno proda mercator", pa "janši je treba dati nekaj časa, da proda nlb", "janković je kriminalec, a ga ščiti skorumpirano sodstvo, janša pa ni kriminalec in ga isto sodstvo malo jebe. zato ne en ne drugi do zdaj še nista bila za nič obsojena.", "janša zbira kompromitirajoče podatke o vseh, ki bi lahko bili udbaši, s tem se bori proti udbi" ipd, itd. Škoda. :)
Za začetek si cucek sam, dottore. Lajaš kot cucek, pišeš kot cucek, torej si...

Odgovore na svoje globokoumne blodnje si poišči na tem forumu kar sam. Nekako se nam ne da 100-tič odgovarjati eno in isto, ker si rahlo dolgočasen.
macon sporočil: 12.861
[#1790621] 19.08.12 22:23 · odgovor na: (#1790428)
Odgovori   +    2
Kar se tiče Janševega delovanja, se večinoma strinjam s tabo. Ne znam pa oceniti, koliko tu pomagajo Desus in SLS. Vsakakor ni operativen kot bi moral biti, da bi karkoli spremenil.

Vojna v današnjih razmerah v okviru Evropi ni več možna. Nukice in sodobna tehnika. En klinec z miško, ki je sendvič, lahko zradira tisoč razpizdenih talibanov in na koncu rigne.

Pozabi zgodovino. Sedaj je več spremenljivk, ki jih v zgodovini še ni bilo. Predvsem tehnika. Modeli s kalašnikovkami so proti sodobnim vojskam enako kot Hotentoti s sulicami proti mitraljezom in topovom iz leta 1900.

Strani: 1 2 3