Strani: 1 2

anon-163619 sporočil: 1.991
[#1767632] 24.07.12 14:30
Odgovori   +    10
Veber: Janša bi moral zaupnico vezati na holding

Pa na fiskalno pravilo, pa na kosilo v parlamentu, pa na vreme, pa na zastoj na avtocesti, pa na Turkovo prostato, pa na Kučanovo hrbtenico, pa na Jankovičeve račune na Cipru ... ni vrag, da vsaj zaradi ene stvari ne bi bila izglasovana nezaupnica.

Mislim, da bi se Veber moral preje moral vprašati po zdravi pameti. Žal so Brezje čisto na drugem koncu, kot Dolenjska.
anon-142459 sporočil: 951
[#1767662] 24.07.12 15:00 · odgovor na: anon-163619 (#1767632)
Odgovori   +    3
[nbrane]
Veber: Janša bi moral zaupnico vezati na holding

Pa na fiskalno pravilo, pa na kosilo v parlamentu, pa na vreme, pa na zastoj na avtocesti, pa na Turkovo prostato, pa na Kučanovo hrbtenico, pa na Jankovičeve račune na Cipru ... ni vrag, da vsaj zaradi ene stvari ne bi bila izglasovana nezaupnica.

Mislim, da bi se Veber moral preje moral vprašati po zdravi pameti. Žal so Brezje čisto na drugem koncu, kot Dolenjska.
pa na Kučanovo hrbtenico - ta je pa nima, če bi jo imel, bi bila Slovenija raj
hladnikp sporočil: 167
[#1767739] 24.07.12 16:11
Odgovori   +    1
Se mi je kar zdelo, da jih holding bolj boli, kot zlato pravilo v ustavi.
anon-190292 sporočil: 2.667
[#1767751] 24.07.12 16:22 · odgovor na: anon-170640 (#1767488)
Odgovori   +    0
[mrki2]
oh ubogi usraneti iz SD! , mate pa res spomin Amebe ! le kdo je zajebal 8 miljardic v 3 letih !? Sveti Peter ali Vaša Barbika ob pomoči Vebra in Lukšiča !!
menda nisi pozabil na Križaniča, ki k Lukšiču in Vebru najbolj paše.
anon-164762 sporočil: 642
[#1768389] 25.07.12 10:19 · odgovor na: anon-167126 (#1767576)
Odgovori   +    0
[sam2004]
> [pdv]
> > [hervardi]
> > > [pdv]
> > > > [sam2004]
> > > > > [boemen]
> > > > > Marksistični pocar pojdi na Hrvaško! Vi z Balkana ste k nam uvozili najbolj totalitaren režim-komunizem in smo zaradi vas v težavah od 2. svetovne vojne naprej !!! Kritiziraj rdečega Pohra !
> > > >
> > > > Ne, v buli smo od leta 1918!
> > >
> > > Odkar so v Sarajevu ubili prestolonaslednika so ti prostori en sam sod smodnika in mafije.
> >
> > niso ubili našega prestolonaslednika, ubili so okupatorskega, kaj se sekiraš.
>
> In k tem "okupatorjem" sedaj množično hodijo ubobožani Slovenci opravljati najslabša dela, da preživijo. Za časa Tita smo drli k njim po kavo, prašek in ostale osnovne potrebščine zaradi omejenih komunistov, ki so ustvarjali umetno pomanjkanje in manipulirali z državljani. Za časa Marije Terezije je lahko vsak izmed narodov monarhije uporabljal svoj jezik, v jugi smo pa vsi govorili srbsko. A se ti ne zdi žalostno, da se nihče od bratskih narodov ni učil slovensko? Po drugi svetovni vojni je bil slovenski jezik še cenjen, potem je Titek povsod uvedel srbski, da te razume svet. Kaj je pa ta okupator prinesel Bosni in kaj bi jim še, če ga ne bi ubili je pa vidno danes in ne bi bilo druge, pa zadnje vojne, na teh prostorih ne. Vsa arhitektura, ki izstopa so jo zgradili tvoji okupatorji in prinesli kulturo, kmetijstvo, šolstvo...

Brez veze se vznemirjat. Eni pač prisegajo na šajkače in opanke. In vso slavo Korošcem, da so se pravilno odločili!

Mi pa smo bili, smo in bomo ostali BLATNI DOL!
slavo Korošcem, da so se pravilno odločili? za avstrijo?
jaz sem ponosen Korošec in ne toleriram takega nemškutarskega izdajstva. proti avstriji in nemškutarjem se borimo že generacije.
ti si navaden izdajalec ničvredni (poglej kam pridejo izdajalci domovine po danteju).
in ne govori tega na glas na Koroškem, lahko te doleti jeza kakega zavednega Slovenca.
(TI BOŠ MENI OPANKAR GNUS IZDAJALSKI)

Strani: 1 2