58 min
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
3 ure
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
4 ure
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
5 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
5 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
6 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
7 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
8 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
8 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
9 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
9 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
9 ur
Utrip iz Gornje Radgone
12 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
12 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 3
13 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
17 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice
17 ur
Poletje je pred vrati: kje bo največ inšpektorjev, koga in kaj bodo pregledovali 1
17 ur
Koliko je pametna naša industrija in kako bo še pametnejša? (PRO)

Strani: 1 2

anon-214019 sporočil: 256
[#1766830] 23.07.12 21:45 · odgovor na: (#1766825)
Odgovori   +    6
[rubec]
> 4. McDonald
Le prišepnem ti lahko, da za McDonaldom, pod točko 5, pride dinastija Bureck.
Pri nas zelo razvejana familija.
Na katerem mestu pa je dinastija Chevapchci?

Ne bodo nio tako skrivnosten in nam razkrij še druga imena, pleaseeeee!
anon-214019 sporočil: 256
[#1766855] 23.07.12 22:13 · odgovor na: (#1766841)
Odgovori   +    5
[rubec]
> [bas3]
> > [rubec]
> > > 4. McDonald
> > Le prišepnem ti lahko, da za McDonaldom, pod točko 5, pride dinastija Bureck.
> > Pri nas zelo razvejana familija.
>
> Na katerem mestu pa je dinastija Chevapchci?
>
> Ne bodo nio tako skrivnosten in nam razkrij še druga imena, pleaseeeee!

V pobrateni nam Boliviji na prvem mestu. Le da se tam imenujejo Chegevarovići.
Zavajaš, tale "Ej_ga_ti" je bil po rodu iz Argentine in so ga posvojil Kubanci. Natanko tako, kot naši kučanovci unga opankarja. Ali pa ne misliva iste rodbine »El Che«.
anon-245582 sporočil: 5.963
[#1766860] 23.07.12 22:19 · odgovor na: anon-214019 (#1766765)
Odgovori   +    4
+++++
Hvala obema! Že dolgo se nisem tako sladko nasmejal. Prijeten večer še naprej!
anon-214019 sporočil: 256
[#1766959] 24.07.12 06:45 · odgovor na: anon-245582 (#1766860)
Odgovori   +    5
[RJSlo]
Hvala obema! Že dolgo se nisem tako sladko nasmejal. Prijeten večer še naprej!
Hvala, prvi rezultati so že tu. Rating mi je padel s 59 na 55. Napisal sem petnajst ne preveč slabo ocenjenih komentarjev in pridobil dva prijatelja. Gustel me pa za to kaznuje.

Nauk; v Sloveniji je smeh strogo prepovedan in se drago plača.
anon-16272 sporočil: 1
[#1767003] 24.07.12 07:51
Odgovori   +    0
Akad. prof. dr. Jože Trontelj bi bil najprimernejši kandidat za predsednika!
anon-96546 sporočil: 1.682
[#1767051] 24.07.12 08:31
Odgovori   +    2
Miha Brejc? Nima šans, Jankovičevi ga ne bi podprli...
Dr.Davorin Kračun bi bil najboljši. No ja, pristal bi verjetno tudi Zlatko Zahovič in menim, da bi imel najširšo podporo..... čeprav bi bil meni ljubši Iztok Mlakar... bi nam vsaj odpel kdaj kakšen šanson na državni proslavi namesto govorance....
Gustl sporočil: 13.629
[#1767162] 24.07.12 09:50 · odgovor na: anon-214019 (#1766959)
Odgovori   +    2
[bas3]
> [RJSlo]
> Hvala obema! Že dolgo se nisem tako sladko nasmejal. Prijeten večer še naprej!

Hvala, prvi rezultati so že tu. Rating mi je padel s 59 na 55. Napisal sem petnajst ne preveč slabo ocenjenih komentarjev in pridobil dva prijatelja. Gustel me pa za to kaznuje.

Nauk; v Sloveniji je smeh strogo prepovedan in se drago plača.
Gustl te čisto nič ne kaznuje. Če se ti in nekaj tvojih shizo različic strinjate, da ste med seboj prijatelji, in je recimo tvojemu Chromu všeč, kar je napisal tvoj IE, Mozilla te pa doda za prijatelja, to še ne pomeni, da si res pridobila prijatelje in dobre ocene.
anon-214019 sporočil: 256
[#1767291] 24.07.12 11:14 · odgovor na: Gustl (#1767162)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-214019 24.07.2012 11:19
[Gustl]
Gustl te čisto nič ne kaznuje. Če se ti in nekaj tvojih shizo različic strinjate, da ste med seboj prijatelji, in je recimo tvojemu Chromu všeč, kar je napisal tvoj IE, Mozilla te pa doda za prijatelja, to še ne pomeni, da si res pridobila prijatelje in dobre ocene.
Zanimivo, Gustel ima doktorat iz psihiatrije, prepoznava shizi variante in jih ima preventivno vključene v FQ. Ga ni čez novinarja z dvojnim doktoratom, ki vse zna in se spozna še na finance. Ko se boš naveličal Financ imaš pri meni službo za tvojo dvakratno dosedanjo plačo.

PS:

Torej za FQ štejejo samo prijatelji, ocene pa ne? Ali kakor za koga?
Nekdo lahko dobi ogromno minusov s pravimi prijatelji se ti minusi spremenijo v pluse, al kako?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1768030] 24.07.12 21:00 · odgovor na: Gustl (#1767162)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [bas3]
> > [RJSlo]
> > Hvala obema! Že dolgo se nisem tako sladko nasmejal. Prijeten večer še naprej!
>
> Hvala, prvi rezultati so že tu. Rating mi je padel s 59 na 55. Napisal sem petnajst ne preveč slabo ocenjenih komentarjev in pridobil dva prijatelja. Gustel me pa za to kaznuje.
>
> Nauk; v Sloveniji je smeh strogo prepovedan in se drago plača.

Gustl te čisto nič ne kaznuje. Če se ti in nekaj tvojih shizo različic strinjate, da ste med seboj prijatelji, in je recimo tvojemu Chromu všeč, kar je napisal tvoj IE, Mozilla te pa doda za prijatelja, to še ne pomeni, da si res pridobila prijatelje in dobre ocene.
Stari, tebi je pa tuga na dopustu. Ali so to bolj muke takega dela, ki je 24/7? Privoščim ti eno hladno antinaci pivo!

Rating 55; nimaš jajc... na 25 ga nastavi, da ne bo nekih dvomov :-))
Gustl sporočil: 13.629
[#1768123] 25.07.12 06:59 · odgovor na: anon-207617 (#1768030)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [Gustl]
> > [bas3]
> > > [RJSlo]
> > > Hvala obema! Že dolgo se nisem tako sladko nasmejal. Prijeten večer še naprej!
> >
> > Hvala, prvi rezultati so že tu. Rating mi je padel s 59 na 55. Napisal sem petnajst ne preveč slabo ocenjenih komentarjev in pridobil dva prijatelja. Gustel me pa za to kaznuje.
> >
> > Nauk; v Sloveniji je smeh strogo prepovedan in se drago plača.
>
> Gustl te čisto nič ne kaznuje. Če se ti in nekaj tvojih shizo različic strinjate, da ste med seboj prijatelji, in je recimo tvojemu Chromu všeč, kar je napisal tvoj IE, Mozilla te pa doda za prijatelja, to še ne pomeni, da si res pridobila prijatelje in dobre ocene.

Stari, tebi je pa tuga na dopustu. Ali so to bolj muke takega dela, ki je 24/7? Privoščim ti eno hladno antinaci pivo!

Saj nisem na dopustu. V ponedeljek sem vikend podaljsal, ker so bile na mejah gnece zaradi pozarov. Na dopustu sem bil ze januarja :) pivo bom pa vseeno, sam da se vreme za tenis sestavi...

Strani: 1 2