Strani: 1 2 3

anon-112890 sporočil: 3.228
[#1633130] 28.03.12 14:38
Odgovori   +    10
Drago Kos, pismo je javno in niti ni odgovor Dragu Petku, temveč javnosti. Saj je to namen objavljanja v časopisu Finance, kaj ne? Spraševanje ali je Miro Petek negdanji novinar ali politik in da si želi Pezdir zgladiti odnos s prvakom SDS je dojemanje Draga Kosa in percipiranje za kaj bi se negdo oglašal. Če smo imela takšnega predsednika protikorupcijske komisije, ki vidi v pezdirjevi zgodbi to glavno točko Pezdirjevega oglašanja, potem razumem zakaj je protikorupcijska komisija neuspešna. Ne pozabimo, da je Drago Kos "ustanovitelj" protikorupcijske komisije in je položil temelje za njeno delovanje. Dokler se bo delovalo na takšen način, da se bo videlo korupcijo samo pri konkurentih, toliko časa bo komisija neuspešna, saj je namen korupcije pridobitev premoženja, ki pa nima barve.
anon-74446 sporočil: 3.247
[#1633258] 28.03.12 15:52
Odgovori   +    6
Miro Petek in Drago Kos sta oba Korošca zato ju bom vprašal:

1) kako je na tožilstvu Slovenj Gradec z zadevo s koroške kjer smo prebrali v časopisu VEČER, da so koroški kriminalisti ovadili ateja Kozmusa (30 milijonov evrov)in sina Kozmusa, ki mu je atej Kozmus prepustil informatizacijo firme Prevent , ki jo je upravljal 10 milijonov evrov)

2) nadalje bi ju vprašal kaj je z zadevo o kateri je pisal Dnevnik. Gre za zemljišče v Hrvaški Istri, ki bi moralo pripasti Republiki Sloveniji pa je zastonj prešlo v roke Pineste in Širnika pol Slovenca pol Hrvata iz društva Slovensko hrvaških prijateljev. Zadevo je nekdo črtal z dnevnega reda in privatnik Širnik je omastil brk. kot je videti iz zapisa v Dnevniku. Omenjeni, vpleteni in domnevno sumljivi Božo Dimnik. Širnik, Miklavčič, Bručan. Je kaj novega?
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1633306] 28.03.12 16:12 · odgovor na: anon-45881 (#1633118)
Odgovori   +    2
[markoff]
> Strokovno je bila Pezdirjeva kolumna torej napaka.

Laično pa ugotavljam, da je Pezdir s kolumno naredil več v boju zoper korupcijo kot ptiček Kos celotno svojo kariero in to pove vse o za naš proračun dragemu Dragu.

> katerih namen je zgolj gladiti odnose z novo vlado, predvsem pa z njenim predsednikom

Pezde rdeči. Kdor ni z vami, je zagotovo za Dolfeja, Inkvizicijo in TemnegaPrinca(TM), je tako?
Nič ni naredil Pezdir. Meglo meša, k njemu strici niso pristopili. Pa nisem rekel, da stricev ni. Ampak Pezdirc jih ni videl, samo dela zmedo, da ne bomo videli kako se uničuje sociala.
siap sporočil: 2.195
[#1633324] 28.03.12 16:20 · odgovor na: anon-167067 (#1633306)
Odgovori   +    8
Pa pizde rdečetalibanske. na odprtju tabu tem je naredil več kot vi v 22 letih.

komentiraj razsodbo Stojkota in brunhildin zagovor, da je denar "kredit za hišo"

za žemljo in pašteto pa v rest, nda??

ps. Še stroškov sodišča ne rabi plačati. press
sporočil: 5.640
[#1633424] 28.03.12 17:08
Odgovori   +    1
problem je v tem ker ni bila kolumna "vsklajena " z mentorji stricev?
anon-245582 sporočil: 5.963
[#1633427] 28.03.12 17:10
Odgovori   +    1
Ne, tudi po tukaj prebranem še vedno verjamem v pošteni namen Radota Pezdirja. Način, kako je to storil je sicer vprašljiv. Upam, da bo stopil še kakšen korak naprej.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1633441] 28.03.12 17:23 · odgovor na: anon-231230 (#1632969)
Odgovori   +    11
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
>
> Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
>
> Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
>
> Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.



Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Oprosti, hobotnica amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co.za izrazito in neupravičeno podcenjevanje. Sem šel malo pogledat za nazaj, pa videl, da si/ste mi potem, ko je bila kaka tema že zdavnaj mrtva in skoraj zaprta za minusiranje, v enem dnevu obesili na grbo kar naenkrat 20-30 (???) minusov. Ocena, da operiraš preko 10 lovk/nickov je bila torej sila naivna. Konkretno pri tejle temi si/ste po prvih dveh dopoldanskih hkratnih strelih na povsem nepovezani zadevi popoldne v poldrugi uri (morda po predvidenem koncu Gustlovega šihta?) spustil/i rafal iz dodatnih neverjetno številnih cevi mitraljeza bolne ali dobro plačane entitete. Jaka muda. V vseh primerih zadošča pogled na število plusminusiranj pri približno sočasno objavljenih postih, da je hitro vse jasno. Dajmo, bebo, obdelaj ustrezno na pričujoči način ponoči še temo postdiplomke na biokemiji. Ali se pak ne boš upal?

Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
anon-257757 sporočil: 483
[#1633478] 28.03.12 17:46 · odgovor na: anon-212013 (#1632882)
Odgovori   +    1
[rollercoaster]
Kos naj bo kar lepo tiho, zelo tiho, čisto pssst! (zip it!!!), ker ko je bil on na funkciji...se je dogajalo in zgodilo - nič! Manj kot nič! Nič od niča pri niču z ničem. Nič.

Oziroma, če bi kaj delal, kaj šele strokovno, bi morda Pezdirju sploh ne bilo potrebno tako dregniti v zatečeno stanje.

Skratka, Pezdir thumbs up, Kos thumbs down.
No, no, to pa ne drži čisto! Ko je bil kos šef protikorupcijske kmetije, hm, komisije, je včasih sodil na nogometnih tekmah. Torej je bil aktiven!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1633606] 28.03.12 19:33 · odgovor na: anon-231230 (#1633441)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-242092 28.03.2012 19:36
[vinopivec]
> [vinopivec]
> > [vinopivec]
> > Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
> >
> > Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
> >
> > Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
> >
> > Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.
>
>
>
> Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...


Oprosti, hobotnica amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co.za izrazito in neupravičeno podcenjevanje. Sem šel malo pogledat za nazaj, pa videl, da si/ste mi potem, ko je bila kaka tema že zdavnaj mrtva in skoraj zaprta za minusiranje, v enem dnevu obesili na grbo kar naenkrat 20-30 (???) minusov. Ocena, da operiraš preko 10 lovk/nickov je bila torej sila naivna. Konkretno pri tejle temi si/ste po prvih dveh dopoldanskih hkratnih strelih na povsem nepovezani zadevi popoldne v poldrugi uri (morda po predvidenem koncu Gustlovega šihta?) spustil/i rafal iz dodatnih neverjetno številnih cevi mitraljeza bolne ali dobro plačane entitete. Jaka muda. V vseh primerih zadošča pogled na število plusminusiranj pri približno sočasno objavljenih postih, da je hitro vse jasno. Dajmo, bebo, obdelaj ustrezno na pričujoči način ponoči še temo postdiplomke na biokemiji. Ali se pak ne boš upal?

Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
Isti vzorec opazam tudi sam, ne le pri sebi: npr. zdaj sem se kronolosko vzvratno sprehodil skozi Shamanove prispevke, in tisti, ki so stari kaksna dva tedna in vec, so skoraj izkljucno koncali z negativno oceno, kar je na tem forumu precedens. Drzi, kar ugotavljas - omenjeni talibani (ali pa, kar sem tudi ze posumil, avtomatika nove uredniske politike, kar bi bilo se bolj zaskrbljujoce) imajo najraje mrhovino, torej mrtve threade.

Gustl se naj pac odloci (ce se mu sploh zdi omembe vredno, ce se more in ce se seveda sme), ali bo pustil, da se forum degradira na 24-kurni poden, ali pa bo pocistil s khmerovskimi fanatiki, ker tole postaja ze prifuknjeno.

P.S.: Kot sem nekoc ze omenil, najbolj elegantna in enostavna resitev bi bila ukinitev rdece puscice, tako da bi ostala le zelena, ker Gustlu potem ne bi bilo treba spilati policaja.
anon-7020 sporočil: 1.410
[#1633609] 28.03.12 19:36
Odgovori   +    3
Ali se lahko vključimo v debato? Najprej zakaj računi za elektriko tako na nož. Ker Pezdir ni hotel plačati. Povprašajte malo referente, kako je pljuval. In zakaj sedaj korupcija? Da pomaga prijateljem, ki so ga ''malo'' odstavili, morda da pomaga sebi. Sicer je dimna bomba bila vržena samo Pezdir bo izblebetal zakaj. Samo poslušati treba nekaj časa.
anon-131555 sporočil: 1.422
[#1633623] 28.03.12 19:47
Odgovori   +    0
Na Kosova mnenja in njegova priporočila ne dam prav nič. Še posebaj na tista v zvezi s preprečevanjem korupcije.
Še malo pa nam bodo Kosi začeli po medijih barabinsko nabijati, da je Pezdir z izjavami kriv, da organi pregona korupcije ne morejo več učinkovito preganjati, da so zaradi Pezdirja še manj učikoviti.
Takemu, kot je Kos, ki te že na začetku z viška zajebava, da ne ve, s kom se pogovarja, pa te pozna, ni vreden, da mu odgovarjaš in z njim debateraš. Odvratno!
anon-236938 sporočil: 1.078
[#1633682] 28.03.12 20:26
Odgovori   +    0
Bolje je poskusit nekaj naredit, kot 100 let modrovat in ne narediti nič!
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1633704] 28.03.12 20:45 · odgovor na: siap (#1633324)
Odgovori   +    5
[siap]
Pa pizde rdečetalibanske. na odprtju tabu tem je naredil več kot vi v 22 letih.

komentiraj razsodbo Stojkota in brunhildin zagovor, da je denar "kredit za hišo"

za žemljo in pašteto pa v rest, nda??

ps. Še stroškov sodišča ne rabi plačati. press
Stojko bi moral v zapor. Samo še zmeraj ne vem, zakaj misliš, da je Pezdir heroj. Lahko bi javno povedal, kdo ga je hotel podkupiti. Še bolje, lahko bi sodeloval s policijo in jim nastavil past.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1633761] 28.03.12 21:21
Odgovori   +    0
Kakšne so kaj cene poppersa te dni?
Gustl sporočil: 13.629
[#1634018] 29.03.12 07:05 · odgovor na: anon-242092 (#1633606)
Odgovori   +    5
[oQI23IDCN0948R]
Gustl se naj pac odloci (ce se mu sploh zdi omembe vredno, ce se more in ce se seveda sme), ali bo pustil, da se forum degradira na 24-kurni poden, ali pa bo pocistil s khmerovskimi fanatiki, ker tole postaja ze prifuknjeno.
Plan je počistiti s fanatiki vseh barv. Saj sem povedal, da so tole verjetno zadnji meseci anonimnosti. Pod imenom in priimkom se fanatiki potuhnejo in zganjajo svoj fanatizem drugje.

Morda čez čas do nas pristopi kaka zdravstvena ustanova in nas sponzorira, če nazaj uvedemo anonimnost.

Sicer pa...imaš ignor funkcijo. Ne vem, kje je problem. Razen morda v mazohizmu.
Gustl sporočil: 13.629
[#1634022] 29.03.12 07:10 · odgovor na: anon-231230 (#1633441)
Odgovori   +    4
[vinopivec]
Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?

Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.
bc123a sporočil: 48.253
[#1634032] 29.03.12 07:15 · odgovor na: Gustl (#1634018)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bc123a 29.03.2012 07:15
[Gustl]
> [oQI23IDCN0948R]
> Gustl se naj pac odloci (ce se mu sploh zdi omembe vredno, ce se more in ce se seveda sme), ali bo pustil, da se forum degradira na 24-kurni poden, ali pa bo pocistil s khmerovskimi fanatiki, ker tole postaja ze prifuknjeno.

Plan je počistiti s fanatiki vseh barv. Saj sem povedal, da so tole verjetno zadnji meseci anonimnosti. Pod imenom in priimkom se fanatiki potuhnejo in zganjajo svoj fanatizem drugje.
neee... kaj pa oporecniki? :)
dani14 sporočil: 6.657
[#1634110] 29.03.12 08:10 · odgovor na: anon-167067 (#1633704)
Odgovori   +    2
[vuksan]
> [siap]
> Pa pizde rdečetalibanske. na odprtju tabu tem je naredil več kot vi v 22 letih.
>
> komentiraj razsodbo Stojkota in brunhildin zagovor, da je denar "kredit za hišo"
>
> za žemljo in pašteto pa v rest, nda??
>
> ps. Še stroškov sodišča ne rabi plačati. press

Stojko bi moral v zapor. Samo še zmeraj ne vem, zakaj misliš, da je Pezdir heroj. Lahko bi javno povedal, kdo ga je hotel podkupiti. Še bolje, lahko bi sodeloval s policijo in jim nastavil past.
Tako, kot so novinarji Thalerja ujeli pri korupciji, zdaj bi pa bedak tožil vse po vrsti?
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1634136] 29.03.12 08:18 · odgovor na: Gustl (#1634022)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [vinopivec]
> Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.

No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?

Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.

Ignore je lepa zadeva in bebca ni več potrebno gledati, dokler ne pride z novim nickom. Pa nov krog za vsakega od tistih 70-100, ki bebca ne prebavljamo. Če ga ti že na viru odrežeš, se bo resda verjetno (kot sam vedno praviš) pojavil z novimi nicki in gremo tudi tu v nov krog. Razlika je v tem, da v opciji b do uvedbe (?) novih pravil foruma ni gnjavljenja, kakršnega uprizarja konkretno šamanu in meni. Če je +/- vezan na nick, kot ocene pri člankih, potem verjetno ni težava ugotoviti vseh aktualnih nickov te entitete. Lahko mu/jim razpošlješ najprej vljudno opozorilo, lahko pa nicke izbrišeš - ali jim le onemogočiš dostop do dela na forumu, da njihovi spomeniki ostanejo. Če še ni vezan, pač to opcijo dodaš in sproti registriraš dogajanje ter prideš do istega rezultata. Kot zunanji te možnosti nimam.
Gustl sporočil: 13.629
[#1634144] 29.03.12 08:22 · odgovor na: anon-231230 (#1634136)
Odgovori   +    3
[vinopivec]
> [Gustl]
> > [vinopivec]
> > Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
>
> No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?
>
> Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.


Ignore je lepa zadeva in bebca ni več potrebno gledati, dokler ne pride z novim nickom. Pa nov krog za vsakega od tistih 70-100, ki bebca ne prebavljamo. Če ga ti že na viru odrežeš,
Kako bebca odrežeš pri viru?

Glede +/- se pa ne preveč sekirat. Ocene bebcev se drugače štejejo.
macon sporočil: 12.861
[#1634151] 29.03.12 08:26 · odgovor na: anon-231230 (#1632969)
Odgovori   +    2
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Je to pisal kriminalist Drago Kos, ki je bil eden glavnih akterjev v 2. eliminaciji Janše (odstranitev obrambnega ministra)?
>
> Morda nekajletni šef protikorupcijske komisije Drago Kos, eden glavnih akterjev v 3. eliminaciji Janše (Patria), ki v svojem posvečenem mandatu kaj prida korupcije ni opazil, ker ni bila one ta grde barve?
>
> Ali pa nogometni sodnik Drago Kos, ki sodi bojda med boljše delilce pravice na travi in bi mu zelo težko oporekal avtoriteto na nogometnem področju?
>
> Le ne razumem, kaj ima Pezdir z nogometno korupcijo, domnevam, da ni pisal o njej.



Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...

Mene tudi obdelujejo z minusi zadnje tedne. Kako pa veš, da je ena in ista oseba?
najobj sporočil: 31.920
[#1634198] 29.03.12 08:46 · odgovor na: Gustl (#1634144)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 08:48
[Gustl]
> [vinopivec]
> > [Gustl]
> > > [vinopivec]
> > > Sorry, Gustl, tole presega vse meje. Ali res ne zmoreš odstraniti te nagravžne pijavke s foruma večinoma zelo normalnih, izobraženih in razgledanih posameznikov? Ali naj se raje odstranimo sami (kakor kdo, seveda) in te slej ko prej pustimo samega z njo? Dela bo resda manj. Če gre za posameznika - psihopata, ga lahko odstraniš, če gre za kaj drugega (v kar sem skoraj prepričan), pa dodatno ustrezno še opozoriš forumaše in predvsem tudi koga zunanjega na zlorabljanje mnenjskega foruma s strani določene politično motivirane skupine.
> >
> > No, a mi daš nasvet, kako se ob trenutnem sistemu v forumu odstrani psihopata?
> >
> > Jaz ga imam zate: uporabi ignor funkcijo. Psihopat namreč potrebuje občinstvo in ti si najboljša motivacija.
>
>
> Ignore je lepa zadeva in bebca ni več potrebno gledati, dokler ne pride z novim nickom. Pa nov krog za vsakega od tistih 70-100, ki bebca ne prebavljamo. Če ga ti že na viru odrežeš,
Kako bebca odrežeš pri viru?

Glede +/- se pa ne preveč sekirat. Ocene bebcev se drugače štejejo.

... čuj, ti bom jaz povedal, kako odrežeš bebca pri viru ... evo, bebca odrežeš pri viru tako, da pri ocenjevanju postov narediš copy/paste programske rešitve, ki jo že imaš narejeno pri ocenjevanju člankov ... no, in ko bo odpravljena ta "druga" anonimnost, sploh ne bo treba odpravljati "prve" anonimnosti, ki pa bo definitivno odrezala vse bebce ... khmm, bo pa ta odprava "prve" anonimnosti razen nekaj eksibicionistov in wannabe politikov tretje lige, ki jim je komentiranje vsega živega itak njihov posel, z vašega foruma odrezala tudi vse ali pa vsaj veliko večino drugih sedaj še prisotnih ljudi, ki jim ni glih preveč do tega, da bi ljudje s prstom kazali za njimi na cesti, pa da o tem, da bi jih zaradi svojih mnenj lahko dobili kje na gobec od tistih bebcov, ki jih sedaj v svojem nemočnem besu zgolj anonimno minusarijo, niti ne govorim ... ja, grejt sakses, bi rekel oni pizdek ...


P.S.: copy/paste programske rešitve, ki jo že imate narejeno pri ocenjevanju člankov, zna narediti vsak petošolec, ki ga zanima delo z računalniki ...
anon-119197 sporočil: 9.214
[#1634220] 29.03.12 08:55 · odgovor na: Gustl (#1634144)
Odgovori   +    0
Napravite možnost ignore na hash ip-ja (da ne bo cisto razvidno, kdo je kdo), ki se ga pokaže na profilu uporabnika. Vaši tehniki bodo že razumeli prednosti (in slabost) tega.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1634223] 29.03.12 08:58
Odgovori   +    8
Kos piše:

Mnogo bolje bi bilo, če bi z zadevo najprej seznanil policijo ali protikorupcijsko komisijo, počakal nekaj časa, da bi videl, kako bodo ukrepali in se šele potem razjezil tudi javno - zaradi ugotovitev teh organov ali/in zaradi njihove neodzivnosti. To bi priporočal tudi vsem naslednjim prijaviteljem.. Naj naprej pristojni državni organi naredijo svoje.
Na državne organe čakamo dvajset let - nič se ni zgodilo. Mnogo jih je najprej šlo na državne organe. In če je v prvih letih to bilo samoumevno, ker so državni organi pač bili neposredno podrejeni in izhajajoči iz organiziranega kriminala, ki je bil na oblasti, pa to ni več samoumevno po 20 letih, ko se je že skoraj menjala generacija.

Spisi se še vedno pozabljajo v omarah, sodna učnkovitost je pregovorna. Točno tako, kot se je tega lotil Pezdir, se je tega treba lotiti. Njegova eksplozivna kolumna je test, ali je ljudska pamet že na tej ravni, da želi kaznovati korupcijo. Ker državni organi nikakor niso, in samo ljudska pamet, ki zdaj ima volilno moč, jih v to lahko prisili.

Pa da ne bo kdo mislil, da sem naenkrat dobil visoko mnenje o ljudski pameti - da je željna krvi in linča, ni blazen dosežek, posebej ker bi sama rada še naprej goljufala.

Vsekakor pa je napredek, če slovenci zgolj iz fovšije kaznujemo uspešne koruptivneže, in počasi in strukturno to našo lastnost pretvorimo v kontrolni mehanizem, ki korupcije ne bo dopuščal.

Dober test ljudske modrosti bo tudi butična sodba za Zidarja in Hildo.

Počasi vendarle prihajamo v tisto nevarno stanje, ko je špeha zmanjkalo, in nam ne more biti več vseeno za vse, kar se svinjskega dogaja. Morda bodo to krvavi trenutki, ampak stanje brez špeha je edino, kar lahko len, nihilističen, zdolgočasen narod premakne. Verjetno na slabše - ampak brez tega bi mrtvilo trajalo v večnost,kar je še slabše.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1634307] 29.03.12 09:40 · odgovor na: najobj (#1634198)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [Gustl]
> > [vinopivec]
> >


... čuj, ti bom jaz povedal, kako odrežeš bebca pri viru ... evo, bebca odrežeš pri viru tako, da pri ocenjevanju postov narediš copy/paste programske rešitve, ki jo že imaš narejeno pri ocenjevanju člankov ... no, in ko bo odpravljena ta "druga" anonimnost, sploh ne bo treba odpravljati "prve" anonimnosti, ki pa bo definitivno odrezala vse bebce ... khmm, bo pa ta odprava "prve" anonimnosti razen nekaj eksibicionistov in wannabe politikov tretje lige, ki jim je komentiranje vsega živega itak njihov posel, z vašega foruma odrezala tudi vse ali pa vsaj veliko večino drugih sedaj še prisotnih ljudi, ki jim ni glih preveč do tega, da bi ljudje s prstom kazali za njimi na cesti, pa da o tem, da bi jih zaradi svojih mnenj lahko dobili kje na gobec od tistih bebcov, ki jih sedaj v svojem nemočnem besu zgolj anonimno minusarijo, niti ne govorim ... ja, grejt sakses, bi rekel oni pizdek ...


V osnovi noro, da se nekdo sekira, če mu nekdo daje minuse,kaj je to preobčutljivost (jaz minusov sicer ne dajem, ne da se mi, dobesedno).

Anonimnost ima svoje prednosti. Osebi, ki misli tako kot vsi drugi, ali osebi, ki je morda član družbene elite, kot oni Simič, ki se včasih oglaša...je lahko tuliti, da tisti, ki "ima jajca" se bo pač razkril.

Ampak v resnici je to v družbenih razmerah kakršne imamo, samo pot v to, da bo na tem forumu desničarsko enoumje, kakršno že je na pol. Oseba na nizkem delovnem mestu, kjer je šef Janšist, podjetnik, ki želi kandidirati na javnih razpisih, kdo se bo upal v taki državi in politični klimi kaj kritizirati Janšo?
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1634594] 29.03.12 12:49 · odgovor na: macon (#1634151)
Odgovori   +    5
[macon]
> [vinopivec]
>
>
>
> Pa spet redni zasluženi pozdrav dežurni agitprop minusarski entiteti amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co. (najmanj še pet nickov), ki tako ljubeznivo, ponavadi v nekaj minutah, s poljubnim številom minusov sledi vsakemu mojemu postu, tako o biokemiji, kot o politiki in vremenu. Lepo je imeti norega oboževalca. Šaman z istim debilčkom/aktivistom na grbi se bo verjetno strinjal...


Mene tudi obdelujejo z minusi zadnje tedne. Kako pa veš, da je ena in ista oseba?

Skupen jim je maksimalen agresivni primitivizem in besedni zaklad. Pa saj takih je še kar nekaj na isti strani jarka za pljuvanje, a tele nicke kot rdeča nit povezuje še nekaj drugega. Če ti tule napišem, bo psihopatu/agitprop celici jasno, na kaj mora bolje paziti pri naslednjih. Zato - verjemi mi, hobotnica odreagira vedno po taktirki, kot plešoči medved. Včeraj sem ga/jih sporovociral na dva načina in povsem predvidljivo se je nato resneje lotil minusiranja zgoraj omenjenega posta glede PR kampanje neke mlade biokemičarke. Na temi, kjer se odzovejo dva, trije ožje zainteresirani, se pojavi ravno na moja posta velik negativen interes. Na pričujoči temi pa se je zdaj očitno ustrašil... Bo raje minusiral ob izteku te možnosti. Iz števila cevi, za katerega se bo takrat odločil.

Spremljaj še sam to zabavno izmenjavo mnenj med samimi naštetimi nicki, pa akcije vsi za enega, eden za vse - ko gre novo pridobljeni nick kot vsi prejšnji množično na ignore in nato hobotnica vsaj enega drži nad fak 40 s pomočjo ostalih (prijatelji, plusi...). Živa folklora. Inteligentno, a glede na število nickov bolno od konca. Vsekakor pa obvladljivo, če bi bila želja.

Zakaj nisem 100% prepričan, da gre za le enega psihota temveč morda za agitprop celico (veselih udbovcev, predanih FDVjevcev, gojencev Marije v Polju, nekdo je predlagal kar uredništvo Mladine), ki pisari pamflete in ciljano preganja nekaj kakorkoli že izbranih desnih intelektualcev? Sem ondan dobil na isti post z istega nicka (enega naštetih) najprej razumen in razmišljujoč odgovor; pa čez manj kot pet minut klasično pobesnelo gnojnico socialnega podna iz čisto drugega filma. Sta se za računalnikom zamenjala operaterja? Ali je, kar je resda verjetneje, psiho vmes a) dobil napad, oziroma b) pozabil zamenjati nick?

Pred časom sem pod drugim nickom zaradi istega problema z isto, takrat še bistveno manj razraščeno hobotnico, po konfliktu s Črtom po nekajletnem pisarjenju zapustil ta forum. In se nanj vrnil poldrugo leto kasneje z drugim, da bi imel mir. Pa očitno ne gre.

BTW, v nadaljevanju teme sem opazil zgražanje enega bolj kultiviranih zapriseženih antijanšistov, antidesničarjev, antikrščanov, antiameričanov itd. (torej klasika slovenskega družboslovnega cveta), ki mu nikakor ni jasno, kaj lahko koga v tej zadevi moti, saj hobotnica vendar skrbi za pričakovano in obvezno uravnoteženost mnenj v forumu... How bizarre, how bizarre.
najobj sporočil: 31.920
[#1634793] 29.03.12 14:36 · odgovor na: anon-167067 (#1634307)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 14:40
[vuksan]
> [najobj]
> > [Gustl]
> > > [vinopivec]
> > >
>
>
> ... čuj, ti bom jaz povedal, kako odrežeš bebca pri viru ... evo, bebca odrežeš pri viru tako, da pri ocenjevanju postov narediš copy/paste programske rešitve, ki jo že imaš narejeno pri ocenjevanju člankov ... no, in ko bo odpravljena ta "druga" anonimnost, sploh ne bo treba odpravljati "prve" anonimnosti, ki pa bo definitivno odrezala vse bebce ... khmm, bo pa ta odprava "prve" anonimnosti razen nekaj eksibicionistov in wannabe politikov tretje lige, ki jim je komentiranje vsega živega itak njihov posel, z vašega foruma odrezala tudi vse ali pa vsaj veliko večino drugih sedaj še prisotnih ljudi, ki jim ni glih preveč do tega, da bi ljudje s prstom kazali za njimi na cesti, pa da o tem, da bi jih zaradi svojih mnenj lahko dobili kje na gobec od tistih bebcov, ki jih sedaj v svojem nemočnem besu zgolj anonimno minusarijo, niti ne govorim ... ja, grejt sakses, bi rekel oni pizdek ...
V osnovi noro, da se nekdo sekira, če mu nekdo daje minuse,kaj je to preobčutljivost (jaz minusov sicer ne dajem, ne da se mi, dobesedno).

Anonimnost ima svoje prednosti. Osebi, ki misli tako kot vsi drugi, ali osebi, ki je morda član družbene elite, kot oni Simič, ki se včasih oglaša...je lahko tuliti, da tisti, ki "ima jajca" se bo pač razkril.

Ampak v resnici je to v družbenih razmerah kakršne imamo, samo pot v to, da bo na tem forumu desničarsko enoumje, kakršno že je na pol. Oseba na nizkem delovnem mestu, kjer je šef Janšist, podjetnik, ki želi kandidirati na javnih razpisih, kdo se bo upal v taki državi in politični klimi kaj kritizirati Janšo?

... eh, jaz sem se itak javil samo zaradi tega forum.finance.si/?m=...018&single posta, ker zgleda, da se bo moja "kariera" na tem forumu počasi iztekla ...


P.S.: v osnovi je noro, da norec ocenjuje norca ... ja, pa s tem norcem seveda ne mislim na malo preveč občutljivega vinskega bratca, ampak na ...
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1634934] 29.03.12 15:48 · odgovor na: najobj (#1634793)
Odgovori   +    3
[najobj]


P.S.: v osnovi je noro, da norec ocenjuje norca ... ja, pa s tem norcem seveda ne mislim na malo preveč občutljivega vinskega bratca, ampak na ...

Dragi Čuj, hvala za preventivno pojasnilo, da se mi tlak ni povsem po nepotrebnem dvignil...

Jebi ga, od gimnazije dalje sem bil nekje med sangvinikom in kolerikom, zdaj, ko so stara leta tako rekoč pred vrati, me zapušča še zadnja toleranca do provokatorjev, debilov in barab. Zaenkrat lahko to averzijo do pretežne mere še fizično podprem, auf biks pa čreva na plot, kot rečete (še vedno?) tam gor pri vas, a še nekaj let, pa bom lahko ob vedno nižji toleranci do enakih tipov samo še bentil in robantil. Sede in bolj potihoma. Takle mamo.

Sem zapisal zato, da ti pomaga razumeti mojo sveto vojno proti hobotnici amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co., Co. je očitno 10+, ki ob deklarirani nevtralnosti oziroma bolje neaktivnosti Gustla vedno bolj obvladuje ta nekoč izvrstni forum različnih mnenj. Ideja o umiku minusov, ki jo je dal forumaš z veliko črkami, je gotovo ena možnih kvalitetnih rešitev v vmesni fazi do nič-več-anonimnega foruma. 30 plusov za hobotničino razmišljanje na enem njenih nickov bo itak splošna zabava tistim, ki jih ne bodo imeli na shit listi. Še vedno pa ostane hobotnici medsebojno proglašanje lovk za prijatelja in s tem fak vsaj nekaterih nad 40 - verjetno, pač ne poznam algoritma. Logično to spremlja tudi uvrščanje sovražnikov-posameznikov na shit listo vsake lovke. Klinc, če se bo še naprej pridno priglašal z novimi nicki, bo edini vidni forumaš izbrana lovka...

Anonimnost - kar se mene tiče, me ne-anonimnost ne skrbi, dokler smo pod budnim očesom EU. Prav zato bom do konca odločno napadal Murgle-Vinterca navezo, ki nas hoče voditi v neko zelo, zelo drugo smer, iz katere smo komaj ušli. Tam pa lahko ime in priimek res postaneta usodna.
najobj sporočil: 31.920
[#1634952] 29.03.12 15:59 · odgovor na: anon-231230 (#1634934)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2012 16:00
[vinopivec]
> [najobj]
>
>
> P.S.: v osnovi je noro, da norec ocenjuje norca ... ja, pa s tem norcem seveda ne mislim na malo preveč občutljivega vinskega bratca, ampak na ...
Dragi Čuj, hvala za preventivno pojasnilo, da se mi tlak ni povsem po nepotrebnem dvignil...

Jebi ga, od gimnazije dalje sem bil nekje med sangvinikom in kolerikom, zdaj, ko so stara leta tako rekoč pred vrati, me zapušča še zadnja toleranca do provokatorjev, debilov in barab. Zaenkrat lahko to averzijo do pretežne mere še fizično podprem, auf biks pa čreva na plot, kot rečete (še vedno?) tam gor pri vas, a še nekaj let, pa bom lahko ob vedno nižji toleranci do enakih tipov samo še bentil in robantil. Sede in bolj potihoma. Takle mamo.

Sem zapisal zato, da ti pomaga razumeti mojo sveto vojno proti hobotnici amy2011 - bobanduras - posavski - yuslocan - petrovc01 - sadovnjak & Co., Co. je očitno 10+, ki ob deklarirani nevtralnosti oziroma bolje neaktivnosti Gustla vedno bolj obvladuje ta nekoč izvrstni forum različnih mnenj. Ideja o umiku minusov, ki jo je dal forumaš z veliko črkami, je gotovo ena možnih kvalitetnih rešitev v vmesni fazi do nič-več-anonimnega foruma. 30 plusov za hobotničino razmišljanje na enem njenih nickov bo itak splošna zabava tistim, ki jih ne bodo imeli na shit listi. Še vedno pa ostane hobotnici medsebojno proglašanje lovk za prijatelja in s tem fak vsaj nekaterih nad 40 - verjetno, pač ne poznam algoritma. Logično to spremlja tudi uvrščanje sovražnikov-posameznikov na shit listo vsake lovke. Klinc, če se bo še naprej pridno priglašal z novimi nicki, bo edini vidni forumaš izbrana lovka...

Anonimnost - kar se mene tiče, me ne-anonimnost ne skrbi, dokler smo pod budnim očesom EU. Prav zato bom do konca odločno napadal Murgle-Vinterca navezo, ki nas hoče voditi v neko zelo, zelo drugo smer, iz katere smo komaj ušli. Tam pa lahko ime in priimek res postaneta usodna.

... ja, saj glih zato pa sem jaz napisal tisti post Gustlnu, ker sem ziher, da bi za petošolca čisto preprosta copy/paste programska rešitev že obstoječe(!) programske rešitve, zelo hitro odpravila razloge za tvojo in še za marsikatero sveto vojno ... jebiga, tudi norec verjetno nima rad, da vsi vejo, da je norec ...
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1634981] 29.03.12 16:09 · odgovor na: (#1633620)
Odgovori   +    4
[dob]
> [oQI23IDCN0948R]
> Gustl se naj pac odloci (ce se mu sploh zdi omembe vredno, ce se more in ce se seveda sme), ali bo pustil, da se forum degradira na 24-kurni poden, ali pa bo pocistil s khmerovskimi fanatiki, ker tole postaja ze prifuknjeno.

Gustl je to nalašč naredil, z namenom, in si ne pusti nič dopovedati, še kar misli, da je to pametno.
Meni se zdi neumno, ampak hej... on je šef.
Gustlova najgloblja natura je konformizem. "Fanatiki vseh barv," pravi.

Strani: 1 2 3