Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Večinsko, cepci!

Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-242411 sporočil: 279
[#1529606] 11.01.12 10:08
Odgovori   +    2
Kratko in jedrnato, tragično in resnično.
anon-200682 sporočil: 2.095
[#1529613] 11.01.12 10:11 · odgovor na: anon-61944 (#1529473)
Odgovori   +    3
[0127Heide]
> [mocah1]
> Vrš kaj Simona, na prvem mestu tega seznama bi morali stati MEDIJI! Toliko sranja, kolikor ga pa mediji sproducirate, izkrivite, prirejate informacije, za to je pa res treba imeti dober želodec!
> Enostavno se ne lotite pravih problemov, to je, da na čelo izvršilne veje oblasti se nastavlja (ne voli ampak NASTAVLJA) samo utelešenje korupcije! In to je za ljudi te države sprejemljivo!?! Zakaj? Zato, ker vse kar Janša pove se demonizira, kritizira, sprevrača, popadate ga kot stekli psi, zaradi popolnoma logičnih izjav, kot je bila tista po objavi rezulatatov, da bo težko sestaviti vlado in bo taka vlada težko končala mandat, se pravi posledično bo prišlo najverjetneje do predčasnih volitev!
> Na drugi strani pa imate kriminalca, ki naj bi še za povrhu bil vpleten v kokainsko mafijske posle; človeka, ki ne zna govorit nobenega jezika, ne samo, da ne zna nobenega tujega jezika, človek, ki ima diplomo ekonomske fakultete pa mu je težava seštevanje v parlamentu, človek, ki ga njegovi zagovarjajo z tako hudo nestrpnostjo do drugačemislečih, da imaš občutek, da pretepanje in pobijanje drugačemislečih ni več daleč!
> To vse ste sproducirali mediji, ker ne uporabljate enako kritičnega poročanja do vseh akterjev! Upam, da se čutite odgovorni za nastalo sranje, če se pa ne čutite odgovorni, se pa vprašajte kaj vas loči in razlikuje od politike, ki nam vlada?! Meni se zdite samo podaljšana roka te svinjarije, ki se jo ne moremo ne zlepa, ne zgrda znebiti v tej državi!
> P.S. samo kot opomba, ker iz tvojih do sedanjih člankov vem, da se ti povsod prikazuje Janša, meni tudi ni ljub, daleč od tega, je pa vsekakor manjše zlo kot Zoki!

*****************
Mogoče je zadnje čase tudi ona kaj v slaščičarni ali na kavici? Na TV omizjih, ko je bila pa ni ne vem kako zgovorna, bolj vzvišena bi bila moja ocena. Ko je bila Petra še novinarka je bila najbolj konkretna od vseh tudi od Frankla, ki tudi melje, melje. Ne vemo pa, kako je kaj s sodnimi postopki, ki tečejo na sodišču, morda jih je to kaj zaustavilo (Petro?, Frankla?), Simona je pa kot Katarinca, luštkano vštimana, pa misli, da to potegne. A za poklica, ki ga onidve opravljata to žal ni dovolj!
Verjetno malo megli presojo tudi dejstvo, da njen možek veselo "sodeluje" z Mafijankovićevo familijo!
anon-275629 sporočil: 1.493
[#1529639] 11.01.12 10:21
Odgovori   +    1
Sebe ne prispevam med večinske cepce, ker ne spadam med tiste Slovence, ki ne doumejo, da je od njihove (ne)zabitosti oziroma izobraženosti odvisno razumevanje dejstva, da je od njihove odločitve na volitvah - v veliki meri - odvisno kako polna bo njihova denarnica v naslednjih štirih letih! No, pa strinjal bi se z mnenjem enega izmed komentatorjev, da bi avtorica lahko podala tudi kakšen predlog rešitve in ne le samo kritiko (čeprav je le-ta potrebna, da se razumemo!)!
Vinci sporočil: 5.933
[#1529653] 11.01.12 10:30 · odgovor na: (#1529190)
Odgovori   +    0
[FesjtCook]
> [Vinci]
> > [FesjtCook]
> > Jaz (in prepričan sem, da večina bralcev Financ) se v tvojih točkah ne najdemo.
>
> Itak. Jaz (in prepričan sem, da večina bralcev Financ) o sebi mislim, da sem nadpovprečno inteligenten, ampak ne morem tega pokazati zaradi komunistov in Kučana. Še dobro, da sem skromen, ker drugače bi bil 100%, da sem genij in mi komunisti in Kučan namerno mečejo polena pod noge. :)))

Misliš, da je Kučan "The Godfather" ? Ne verjamem... ;)
Ne vem in me ne zanima. Samo povzel sem razmišljanje večine na forumu. Tudi kakšnega posebnega razloga, da bi bila porazdelitev bralcev Financ in še posebej sodelujočih na tem forumu bistveno različna od porazdelitve vseh Slovencev, ni.
anon-61944 sporočil: 1.284
[#1529683] 11.01.12 10:41 · odgovor na: anon-200682 (#1529613)
Odgovori   +    5
[mocah1]
> [0127Heide]
> > [mocah1]
> > Vrš kaj Simona, na prvem mestu tega seznama bi morali stati MEDIJI! Toliko sranja, kolikor ga pa mediji sproducirate, izkrivite, prirejate informacije, za to je pa res treba imeti dober želodec!
> > Enostavno se ne lotite pravih problemov, to je, da na čelo izvršilne veje oblasti se nastavlja (ne voli ampak NASTAVLJA) samo utelešenje korupcije! In to je za ljudi te države sprejemljivo!?! Zakaj? Zato, ker vse kar Janša pove se demonizira, kritizira, sprevrača, popadate ga kot stekli psi, zaradi popolnoma logičnih izjav, kot je bila tista po objavi rezulatatov, da bo težko sestaviti vlado in bo taka vlada težko končala mandat, se pravi posledično bo prišlo najverjetneje do predčasnih volitev!
> > Na drugi strani pa imate kriminalca, ki naj bi še za povrhu bil vpleten v kokainsko mafijske posle; človeka, ki ne zna govorit nobenega jezika, ne samo, da ne zna nobenega tujega jezika, človek, ki ima diplomo ekonomske fakultete pa mu je težava seštevanje v parlamentu, človek, ki ga njegovi zagovarjajo z tako hudo nestrpnostjo do drugačemislečih, da imaš občutek, da pretepanje in pobijanje drugačemislečih ni več daleč!
> > To vse ste sproducirali mediji, ker ne uporabljate enako kritičnega poročanja do vseh akterjev! Upam, da se čutite odgovorni za nastalo sranje, če se pa ne čutite odgovorni, se pa vprašajte kaj vas loči in razlikuje od politike, ki nam vlada?! Meni se zdite samo podaljšana roka te svinjarije, ki se jo ne moremo ne zlepa, ne zgrda znebiti v tej državi!
> > P.S. samo kot opomba, ker iz tvojih do sedanjih člankov vem, da se ti povsod prikazuje Janša, meni tudi ni ljub, daleč od tega, je pa vsekakor manjše zlo kot Zoki!
>
> *****************
> Mogoče je zadnje čase tudi ona kaj v slaščičarni ali na kavici? Na TV omizjih, ko je bila pa ni ne vem kako zgovorna, bolj vzvišena bi bila moja ocena. Ko je bila Petra še novinarka je bila najbolj konkretna od vseh tudi od Frankla, ki tudi melje, melje. Ne vemo pa, kako je kaj s sodnimi postopki, ki tečejo na sodišču, morda jih je to kaj zaustavilo (Petro?, Frankla?), Simona je pa kot Katarinca, luštkano vštimana, pa misli, da to potegne. A za poklica, ki ga onidve opravljata to žal ni dovolj!

Verjetno malo megli presojo tudi dejstvo, da njen možek veselo "sodeluje" z Mafijankovićevo familijo!
Toliko o neodvisnem novinarju! Časopis v tuji lasti še ne pomeni, da ni pristranski, bi lahko bil, ampak ne z domačim vodstvom, saj vodilni manager mora bit tujec, sicer je takoj razprodaja. Ja, kot rečeno sem žensko gledala na enem zadnjih Slakovih soočenj, je bila vzvišena, povedala ni pa nič, le kameri se je nastavljala in sem bila presenečena, da Finance plačujejo take urednike in jih pošiljajo na soočenja in omizja in ko pogledam njene prispevke, niso vredni urednika. Zato je morda res najbolje, da samo povzemajo tuje in slovenske časopise, blogerje, pišejo o kulinariki, o zadevah, ki so se že zgodile ...
anon-217896 sporočil: 3.961
[#1529687] 11.01.12 10:43 · odgovor na: anon-5355 (#1528838)
Odgovori   +    0
*****
bc123a sporočil: 48.253
[#1529745] 11.01.12 11:05 · odgovor na: anon-167067 (#1529532)
Odgovori   +    2
[vuksan]
Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?
Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
anon-127452 sporočil: 2.567
[#1529773] 11.01.12 11:20 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    1
Se strinjam.
Vinci sporočil: 5.933
[#1529833] 11.01.12 11:49 · odgovor na: (#1529811)
Odgovori   +    0
Kam vodi to vprašanje? Kaj bi rad povedal, ker ne pišem o politiki, temveč o cepcih?
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530268] 11.01.12 14:18 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [vuksan]
> Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?

Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
Ampak a je point, če sem bil jaz osebno brezposeln?

Samo to sem hotel reči, da zadeve niso enoznačne. A je Slovenija "basket case" v evropskem merili (torej dno), Pravim, da številke tega ne povejo. A vsaka osebna tragedija je prav to-tragedija.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530269] 11.01.12 14:18 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [vuksan]
> Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?

Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
Ampak a je point, če sem bil jaz osebno brezposeln?

Samo to sem hotel reči, da zadeve niso enoznačne. A je Slovenija "basket case" v evropskem merili (torej dno), Pravim, da številke tega ne povejo. A vsaka osebna tragedija je prav to-tragedija.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530271] 11.01.12 14:18 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [vuksan]
> Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?

Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
Ampak a je point, če sem bil jaz osebno brezposeln?

Samo to sem hotel reči, da zadeve niso enoznačne. A je Slovenija "basket case" v evropskem merili (torej dno), Pravim, da številke tega ne povejo. A vsaka osebna tragedija je prav to-tragedija.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530272] 11.01.12 14:19 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [vuksan]
> Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?

Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
Ampak a je point, če sem bil jaz osebno brezposeln?

Samo to sem hotel reči, da zadeve niso enoznačne. A je Slovenija "basket case" v evropskem merili (torej dno), Pravim, da številke tega ne povejo. A vsaka osebna tragedija je prav to-tragedija.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530273] 11.01.12 14:19 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [vuksan]
> Stopnja brezposelnosti med manjšimi v EU. Torej, ponovno: zakaj se izpostavlja Slovenija?

Si bil kdaj brezposeln? Potem ves da je v sloveniji najtezje biti brezposeln, ker je trg delovne sile tako zaprt in nefleksibilen. Zato imamo dolgotrajno brezposelne, zato gre veliko mladih iz faksov direkt na zavod, zato je z izjemo kreditne orgije vsak slovenski recovery v bistvu "jobless recovery".
Ampak a je point, če sem bil jaz osebno brezposeln?

Samo to sem hotel reči, da zadeve niso enoznačne. A je Slovenija "basket case" v evropskem merili (torej dno), Pravim, da številke tega ne povejo. A vsaka osebna tragedija je prav to-tragedija.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530280] 11.01.12 14:21 · odgovor na: bc123a (#1529745)
Odgovori   +    0
Ja, tale odgovor x 4 (ali kok) je rezultat mojega nestrpnega pritiskanja gumba "objavi". Družboslovci, kaj češ.
bc123a sporočil: 48.253
[#1530291] 11.01.12 14:25 · odgovor na: anon-167067 (#1530280)
Odgovori   +    1
[vuksan]
Ja, tale odgovor x 4 (ali kok) je rezultat mojega nestrpnega pritiskanja gumba "objavi". Družboslovci, kaj češ.
danes delujejo finance nekam pocasi, ocitno se pozna, da je pomemben dan.

sicer pa, tragedija brezposelnosti v sloveniji se ne skriva v stevilkah, ampak v naravi brezposelnosti, ki je v sloveniji izrazito depresivna.

- dolgotrajna brezposelnost, iz katere je za starejse izhod (predcasna) penzija, za zenske nosecnost, za mlade moske ga pa zal ni
- brezperspektivnost in rigidnost trga delovne sile. Saj tudi tezko reces dipl. filozofu naj gre na komunalo pometat, ker ga bo tam sef socutno pogledal, in rekel "ja tebe je pa res skoda, ker si studiran" in dal sluzbo mujotu z zacasno delovno vizo, pa ce ga filozof na kolenih prosi, da bi rad pometal, ker je minimalc vec kot socialna podpora.

Vprasal sem te, ce si bil ze kdaj brezposeln zato, ker osebna nota tu zelo veliko pomeni pri razumevanju zgornjih dveh tock in tudi tega, zakaj brezposelnost v normalnejsih drzavah ni tako velika tragedija, kot v sloveniji.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530299] 11.01.12 14:30 · odgovor na: (#1529421)
Odgovori   +    2
[janezpizdek]
> [vuksan]
> > Vedno me hkrati šokira in razveseli, ko kašnega novega komunističnega shizofrenika-lopova spravim na čistino pa se tam kar sam dezauvira, ter tako kot ti tu, izreče pošastno trditev, da "sosed sme soseda zaklati če ta ima veliko več premoženja kot on". Čeprav sam že dolgo vem, da v Sloveniji še kako obstajate sjebani umi, ki tako razmišljate, sem veliko bolj vesel, ko se tak kot ti zdaj sami dezauvirate in da meni te teze ni treba izrekati, hehe.

Seveda nima smisla posebej izpostavljati, da filozofske, socialne in sociološke teoretične podstati in normalnih znanstvenih definicij fenomena davkov ne poznate, niste nikdar niti poskusili preučiti in doumeti in vas, tako kot mafijo in hajduke nikdar niso niti zanimali.
Kolega, jaz sem ti s svojo metaforo pač povedal, čemu tudi služijo davki. Družba ni stabilna, če so premoženjske razlike prevelike. Temu reci zavist, pa je vseeno. To obstaja. Zato so Indijanci iz SZ ZDA imeli "potlač", običaj, da je familija, ki je akumulirala največ, v veliki večdnevni fešti, orgiji, to razdelila, pognala po grlu. Če bi akumulacija obstala, bi razgnala indijansko družbo na milijon kosov,

Ne govorimo o večji bajti, nakitu, dragem avtu...

Govorimo o recentni raziskavi, ki lastništvo večine svetovnega kapitala na koncu raznih lastniških verig koncentrira na par tisoč družin. To ne more obstati dolgoročno brez brutalnega nasilja in pranja glav z liberalnimi bedastočami. Na svetu je sedem milijard ljudi.

In ti- zavzemaš se za pregon korupcije in tajkunov, na oblast pa bi spravil osebo in njegove postreščke, ki so pokradli firme kot Intereuropa, Hit, Luka Koper, Telekom, Zvon Holdinga, itd...Res poštenje!
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1530314] 11.01.12 14:35 · odgovor na: bc123a (#1530291)
Odgovori   +    1
Razumem te.

Če bi liberalnejši pristop tu pomagal...Moraš vedeti, pa vprašaj kakšnega odvetnika, ki se s tem ukvarja, da delavcev v Sloveniji ni tako težko odpustiti. Samo določene korake moraš narediti. Večinoma gre za pravno neznanje malih in srednjih delodajalcev.

Hire and fire sistem sam po sebi po moje ne deluje. Zdaj, danes, v ZDA- očitno ne. Filozof ostane filozof. Če pa ga kombiniraš z danskim sistemom efektivnega vseživljenskega izobraževanja in solidno (javno financirano) socialno varnostjo v času brezposelnosti, je drugače...Ampak vedi, da ima Danska večji javni sektor od Slovenije (po deležu v BDP).
bc123a sporočil: 48.253
[#1530358] 11.01.12 14:52 · odgovor na: anon-167067 (#1530314)
Odgovori   +    2
[vuksan]
Razumem te.

Če bi liberalnejši pristop tu pomagal...Moraš vedeti, pa vprašaj kakšnega odvetnika, ki se s tem ukvarja, da delavcev v Sloveniji ni tako težko odpustiti. Samo določene korake moraš narediti. Večinoma gre za pravno neznanje malih in srednjih delodajalcev.
Pa saj ni samo to problem. Verjamem, da se da, ce si dovolj zoprn, ali pa imas dovolj zoprnega odvetnika. Problem je konceptualen, in razsirjen prakticno po vseh porah druzbe in trga delovne sile. Diplomiranci nocejo delati "nizjih" del, a tudi ce jih, jih delodajalci (pa se sodelavci pozneje) sumnicavo gledajo. Nezaposleni so tisti trenutek, ko postanejo nezaposleni, vredni manj kot kup dreka. Slovenci so namrec solidarni samo z jezikom in pri zaposlitvi je ze tako, da sta tisti, ki sluzbo ze ima, in tisti, ki je nima, nekaj svetlobnih let narazen po polozaju. Z drugimi besedami, brezposeln ne more prakticno nic, da bi se izkazal, da je enako dober kot nekdo, ki sluzbo ze ima, ali pa celo boljsi od njega. In bo brezposeln, tudi ce si bo oni, ki je zaposlen, pilil nohte v sluzbi in igral solitaire.

Sindikati pa vso to sarado podpirajo v imenu "solidarnosti". Japajade. Saj je jasno, da sluzijo samo na zaposlenih, in v bistvu 100.000 nezaposlenih nima nobenega svojega predstavnika. Nikjer. Vsi so samo zelo "solidarni" z njimi. Z jezikom. In upanjem, da jih bodo uspeli odriniti dovolj dalec stran od svojega delovnega mesta. Tudi ce zato gre se kaj drugega cugrund.
dani14 sporočil: 6.657
[#1530466] 11.01.12 15:43 · odgovor na: bc123a (#1530291)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: dani14 11.01.2012 15:44
.
dani14 sporočil: 6.657
[#1530467] 11.01.12 15:44 · odgovor na: bc123a (#1530291)
Odgovori   +    0
[bc123a]
sicer pa, tragedija brezposelnosti v sloveniji se ne skriva v stevilkah, ampak v naravi brezposelnosti, ki je v sloveniji izrazito depresivna.

- brezperspektivnost in rigidnost trga delovne sile. Saj tudi tezko reces dipl. filozofu naj gre na komunalo pometat, ker ga bo tam sef socutno pogledal, in rekel "ja tebe je pa res skoda, ker si studiran" in dal sluzbo mujotu z zacasno delovno vizo, pa ce ga filozof na kolenih prosi, da bi rad pometal, ker je minimalc vec kot socialna podpora.

To pa sploh ni več res, morda je bilo pred leti res nekako tako, a časi so se spremenili.
anon-231263 sporočil: 1.165
[#1530472] 11.01.12 15:47
Odgovori   +    1
ja, narod, ki po 60 letih še vedno uživa (in trpi) v shizmi, bi storil modro potezo, če bi s e odločil za večinski volilni sistem.
bc123a sporočil: 48.253
[#1530477] 11.01.12 15:53 · odgovor na: dani14 (#1530467)
Odgovori   +    1
[dani14]
> - brezperspektivnost in rigidnost trga delovne sile. Saj tudi tezko reces dipl. filozofu naj gre na komunalo pometat, ker ga bo tam sef socutno pogledal, in rekel "ja tebe je pa res skoda, ker si studiran" in dal sluzbo mujotu z zacasno delovno vizo, pa ce ga filozof na kolenih prosi, da bi rad pometal, ker je minimalc vec kot socialna podpora.


To pa sploh ni več res, morda je bilo pred leti res nekako tako, a časi so se spremenili.
Se vedno je tako, res pa da primer, ki mi je blizu ni filozof in pometanje, ampak dve izobrazbi, ki sta malo blizje. In ja, oseba je dobila sluzbo, a z veliko zmajevanja z glavo v smislu "joj, pa vas je skoda".
dani14 sporočil: 6.657
[#1530494] 11.01.12 16:03 · odgovor na: bc123a (#1530477)
Odgovori   +    0
Torej je dobil službo in tvoja teorija pade, kot sem rekel.
bc123a sporočil: 48.253
[#1530525] 11.01.12 16:19 · odgovor na: dani14 (#1530494)
Odgovori   +    0
[dani14]
Torej je dobil službo in tvoja teorija pade, kot sem rekel.
Ze vtikanje v to se mi zdi brezveze. Kaj pa nekoga briga, ce hoce nekdo z doktoratom pucati skrete? Gre za to, da to fejk socutje sploh se obstaja, v sirsi shemi razmer na slovenskem trgu delovne sile.
dani14 sporočil: 6.657
[#1530550] 11.01.12 16:30 · odgovor na: bc123a (#1530525)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [dani14]
> Torej je dobil službo in tvoja teorija pade, kot sem rekel.

Ze vtikanje v to se mi zdi brezveze. Kaj pa nekoga briga, ce hoce nekdo z doktoratom pucati skrete? Gre za to, da to fejk socutje sploh se obstaja, v sirsi shemi razmer na slovenskem trgu delovne sile.
Misliš da obstaja kraj ali država, kjer se delodajalcu ne bo zdelo čudno, da mu nekdo z doktoratom čisti WC?
bc123a sporočil: 48.253
[#1530571] 11.01.12 16:39 · odgovor na: dani14 (#1530550)
Odgovori   +    1
[dani14]
> [bc123a]
> > [dani14]
> > Torej je dobil službo in tvoja teorija pade, kot sem rekel.
>
> Ze vtikanje v to se mi zdi brezveze. Kaj pa nekoga briga, ce hoce nekdo z doktoratom pucati skrete? Gre za to, da to fejk socutje sploh se obstaja, v sirsi shemi razmer na slovenskem trgu delovne sile.

Misliš da obstaja kraj ali država, kjer se delodajalcu ne bo zdelo čudno, da mu nekdo z doktoratom čisti WC?
ZDA?
azraazra sporočil: 994
[#1530940] 11.01.12 17:49
Odgovori   +    1
Na koncu bo vse dobro. Če ni dobro, potem še ni konec.
anon-169261 sporočil: 1.078
[#1531294] 11.01.12 19:11 · odgovor na: anon-201286 (#1529160)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (15.08.2018 23:01)
anon-236938 sporočil: 1.078
[#1531300] 11.01.12 19:13
Odgovori   +    0
Presenetljivo in resnično!

Strani: 1 2 3 4 5 6