Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković premagal Janšo

Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-1006 sporočil: 1.881
[#1471487] 04.12.11 22:29
Odgovori   +    0
DZ bo razdrobljen in zelo koristno bi bilo, da bi prag uvrstitve dvignili na ~6%. Tako bi koalicijo sestavljale zgolj npr. dve, max tri stranke.

Problem je zgolj v tem, da razen v primeru dogovora ZJ-JJ tega ni možno speljati - mali nimajo interesa.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1471488] 04.12.11 22:29 · odgovor na: bc123a (#1471474)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [EdiSce]
> Meni je bil manever Janša-Virant zelo zabaven.
>
> Daj usegliharski kljukec malo pomisli, kaj bi koristilo, če bi si Virant-Janša razdelila zagotovljenih 30% desnih glasov.
>
> Edina opcija desne zmage (brez udba SLS podtaknjencev), ki bi dejansko lahko naredila karkoli v željeni smeri reform, je bila, da se Viranta čim bolj potisne na levo in pobere zmerne in inteligentne levičarje, ki so sposobni dojeti resnost situacije in razumeti izbire.

Ti pravis miniranju viranta s pogodbami "potiskanje v levo"?! Potiskal bi ga v levo, ce bi ga obtozil, da mu je dedek bil partizan in da ima doma titovo sliko, mater. Ne pa da so ga z desne minirali s tistimi pogodbami, ki gredo slovenski butalski pameti najbolj v nos.

Po ustanovitvi virantove stranke je veljalo SDS+Virant = 50%. To bi bila edina kombinacija, ki bi imela vsaj sanse resiti slovenijo brez bankrota.

> Žal sta podcenjevala Butalsko pamet. Big mistejk.

S tem se strinjam.
usegliharski liberalci, ki naj bi volili po principu manjšega zla bi morali tako pogodbo (glede na ostalo ponudbo) požreti
1357 sporočil: 7.095
[#1471502] 04.12.11 22:32
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 1357 04.12.2011 22:37
Zanimivo, da je zahodni del države pretežno podprl Jankoviča, vzhodni pa pretežno Janšo. Res je meja na Trojanah, ne samo gefgrafsko topografska ampak predvsem memntalna. Pa kakor koli že kdo gleda na to ali si to tolmači.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1471504] 04.12.11 22:33 · odgovor na: (#1471419)
Odgovori   +    1
[tadejkot]
Ni jim spasa. Če bodo nacionalizirali grejo iz EU. Potem se pa naprej z nacionaliziranimi nepremičninami (kar je na banki bomo jasno pobrali juri - bank run, če mene vprašaš) pasejo travo. Pičkajimmaterna butalska. Tudi brez tukajšnih nepremičnin bomo preživeli zunaj - vsaj jaz.
Po zajebu, ki sledi in ko ne bo važno, če je za kaj kakšen cent zmanjkal, bo EU breme in izgon bo vodji dobrodošel.
anon-233228 sporočil: 1.301
[#1471507] 04.12.11 22:34 · odgovor na: (#1471499)
Odgovori   +    1
Če sta bila zmenjena, slaba igra, grenka šala.
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1471512] 04.12.11 22:36
Odgovori   +    5
Kako prav je imel Pahor,ko je rekel:še kolcalo se vam bo po meni.Pahorjeva vlada je bila poden,to pa je poden od podna !Si predstavljate Jankovića ko odgovarja na poslanska vprašanja!zadolžili..nje,zadilžili..nje,kot v Mercatorju!Prišli smo od Borata k Jokerju!
anon-265889 sporočil: 130
[#1471524] 04.12.11 22:39
Odgovori   +    1
1fatamorgana [ 20:18 ] Ni kaj pripisati kolega. Pa tako sem ljubil to slovenijo.
anon-32120 sporočil: 7
[#1471543] 04.12.11 22:45
Odgovori   +    4
Ko spremljam izide volitev v Slo, mi pride na misle tale šala:
Gre policist (slo. volilec) po tržnici (spremlja predvolilna soočenja) in se ustavi ob stojnici cigana (...vstai po želji), ki prodaja peške od jabolk (kr neki po domače).
"Kaj, peške od jabolk po EUR za eno samo peško?" se razburi policaj.
"No, no ampka veste tile peški so čudežni (naša stranka), nekaj povsem novega, to niso peški to vam da modrost (bomo prvi na vasi mestu, predmestju, v arestih in na vseh tiralicah...btw)!!! In 3 EUR za modrost no...ekskluzivno pri nas!
"No ja, pa daj eno" reče policaj, vzame peško jo poje in se mu posveti...
"Pa saj če bi za tri eur kupil dve kili jabolk bi i mel vsaj 50 pešk..." zastoka policaj...
"No vidite že deluje, in to je šele začetek..."odvrne sigan...in karavana gre dalje...
anon-170731 sporočil: 2.226
[#1471562] 04.12.11 22:50
Odgovori   +    0
Bravo Zoki,pokazal si SDS-ovcem da se njihova kratko vidna politika ne izide.Vsi ki smo Z.J. volili smo v njemu prepoznali edinega trenutno sposobnega človeka za vodenje države in izboljšanja stanja v njej za vse državljane.
anon-182216 sporočil: 1.343
[#1471566] 04.12.11 22:51
Odgovori   +    3
miljonar na čelu vlade, to si ljudje želijo, tudi življenje so pripravljeni dati za take, ane SV
anon-204194 sporočil: 1.513
[#1471680] 04.12.11 23:13
Odgovori   +    4
Takole, pogledano z distance in brez čustev: carji so vsi, ki so šli v to volivno tekmo.

Bedaki, BEDAKI, smo pa mi, Slovenci. Samodestruktivni do konca.

Zaslužimo si življenje, ki ga bomo z izvoljeno elito živeli.
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1471693] 04.12.11 23:17 · odgovor na: anon-37668 (#1470958)
Odgovori   +    2
[bizi10]
Ne moreš verjet. Slovenci svaka vam čast. Še vas bodo karali eni in isti. Sram me je da sem slovenc ker mamo tak glup narod. Kakšen je postopek zamenjave državljanstva?
Glede na slovenščino si bolj slab "slovenc"..
bc123a sporočil: 48.253
[#1471767] 04.12.11 23:33 · odgovor na: anon-25464 (#1471488)
Odgovori   +    3
[EdiSce]
> [bc123a]
> Ti pravis miniranju viranta s pogodbami "potiskanje v levo"?! Potiskal bi ga v levo, ce bi ga obtozil, da mu je dedek bil partizan in da ima doma titovo sliko, mater. Ne pa da so ga z desne minirali s tistimi pogodbami, ki gredo slovenski butalski pameti najbolj v nos.
>
> Po ustanovitvi virantove stranke je veljalo SDS+Virant = 50%. To bi bila edina kombinacija, ki bi imela vsaj sanse resiti slovenijo brez bankrota.
>
> > Žal sta podcenjevala Butalsko pamet. Big mistejk.
>
> S tem se strinjam.

usegliharski liberalci, ki naj bi volili po principu manjšega zla bi morali tako pogodbo (glede na ostalo ponudbo) požreti
Tvoji sofizmi so mi tuji - kaj je torej slo narobe?

Morda to, da so "usegliharski liberalci" mentalni konstrukt zagrizenih jansevikov?
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1471773] 04.12.11 23:35 · odgovor na: anon-204194 (#1471680)
Odgovori   +    5
[Karla1]
Takole, pogledano z distance in brez čustev: carji so vsi, ki so šli v to volivno tekmo.

Bedaki, BEDAKI, smo pa mi, Slovenci. Samodestruktivni do konca.

Zaslužimo si življenje, ki ga bomo z izvoljeno elito živeli.
Mene ne šteti tukaj zraven. Volil sem SDS!
anon-79735 sporočil: 16.531
[#1471781] 04.12.11 23:39 · odgovor na: anon-204194 (#1471680)
Odgovori   +    0
[Karla1]
Takole, pogledano z distance in brez čustev: carji so vsi, ki so šli v to volivno tekmo.

Bedaki, BEDAKI, smo pa mi, Slovenci. Samodestruktivni do konca.

Zaslužimo si življenje, ki ga bomo z izvoljeno elito živeli.
Kocka je padla, zmagal je Jankovič, Janša napovedal predčasne volitve, JPD pa bankrot in prisilno upravo.
Ali ima Slovenija sploh kakšno drugo možnost izogiba mračni napovedi bivšega ministra EDS, kot izvesti DD EDS davčno reformo?
Nima, ima pa srečo, da Jankovič ve, da se ničesar drugače voditi ne da, kot podjetje.
V generičnem pomenu besede, seveda.
Ne kot Mercator, kajti lastniki družbe država so vsi državljani.
Nihče nima večine.
Večino ima milijon in en glas.
Ni ga čarovnika, ki bi tako večino lahko zadovoljil drugače, kot z ustrezno višino DD dividende.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1471869] 05.12.11 00:07 · odgovor na: bc123a (#1471767)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-25464 05.12.2011 00:18
[bc123a]
> [EdiSce]
> > [bc123a]
> > Ti pravis miniranju viranta s pogodbami "potiskanje v levo"?! Potiskal bi ga v levo, ce bi ga obtozil, da mu je dedek bil partizan in da ima doma titovo sliko, mater. Ne pa da so ga z desne minirali s tistimi pogodbami, ki gredo slovenski butalski pameti najbolj v nos.
> >
> > Po ustanovitvi virantove stranke je veljalo SDS+Virant = 50%. To bi bila edina kombinacija, ki bi imela vsaj sanse resiti slovenijo brez bankrota.
> >
> > > Žal sta podcenjevala Butalsko pamet. Big mistejk.
> >
> > S tem se strinjam.
>
> usegliharski liberalci, ki naj bi volili po principu manjšega zla bi morali tako pogodbo (glede na ostalo ponudbo) požreti

Tvoji sofizmi so mi tuji - kaj je torej slo narobe?

Morda to, da so "usegliharski liberalci" mentalni konstrukt zagrizenih jansevikov?
na volišča so prišli neizobraženi delavci, ki pa so vseeno med tistimi, ki ustvarjajo dodano vrednost (in jih taki kot Jankovič brezskorpulozno strižejo), in pod parolo usi glih kradejo, izvolili Jankoviča, ki za razliko od intelektualnega Viranta, ki s svojimi intelektualizmi "meša meglo", nekaj tudi ima za pokazat - recimo Stožice

Zoki je zmagal s parolo "delu čast in oblast" in to dobesedno, usegligharstvo v dolgoprstenju pa mu je priskrbelo primerno idejno platformo

p.s. v spominu imam, da so virantove pogodbe prvi lansirali na Dnevniku. Na račun Viranta pa je največ pridobil Pahor; kar sem tukaj že napisal in to že takrat, ko so vsi tukajšni usegliharji skakali v luft, da Janša pobira Virantove glasove

pp.s. Če bo kdo pobrskal med mojimi starejšimi zapisi. Delavstvo za intelektualnega Viranta ni glasovalo zaradi jemanja poslanske socialne podpore, ampak zaradi resentimenta, da nihče ne more biti za svoje delo plačan 40 eur/uro. Biti vrhunsko plačan za svoje delo, je v Butalah večji greh kot kraja, zato ker Butalca boleče opominja, da je v vseh možnih ozirih inferioren bedak, ki ne more dobro živeti od lastne pameti in dela.

Zato je goljufanje države za socialno podporo nacionalni šport in s tem vse drugo kot pravni, etični ali moralni prekršek.
bc123a sporočil: 48.253
[#1472029] 05.12.11 01:06 · odgovor na: anon-25464 (#1471869)
Odgovori   +    3
[EdiSce]
na volišča so prišli neizobraženi delavci, ki pa so vseeno med tistimi, ki ustvarjajo dodano vrednost (in jih taki kot Jankovič brezskorpulozno strižejo), in pod parolo usi glih kradejo, izvolili Jankoviča, ki za razliko od intelektualnega Viranta, ki s svojimi intelektualizmi "meša meglo", nekaj tudi ima za pokazat - recimo Stožice

Zoki je zmagal s parolo "delu čast in oblast" in to dobesedno, usegligharstvo v dolgoprstenju pa mu je priskrbelo primerno idejno platformo
Ce pogledas volilni izzid in udelezbo po regijah, bos videl precej enostavnejso razlago: volilci desnice so ostali doma, ker so bili prepricani, da bo desnica pac zmagala. Kar je smesno prav obratno od ocitkov desnice anketarjem: da s tem, ko pripisujejo sanse za zmago tistim, ki dejansko ne vodijo, forsirajo prav tistega. Sedaj je bilo ravno obratno.

Najvecja volilna udelezba je bila tam, kjer je jankovic najmocneje zmagal. Mislim da je prav fino korelirana udelezba z jankovicevim rezultatom. Ob relativno majhni razliki na vrhu (24k glasov) je to se toliko bolj pomembno.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1472154] 05.12.11 06:23 · odgovor na: bc123a (#1472029)
Odgovori   +    1
[bc123a]
Ce pogledas volilni izzid in udelezbo po regijah, bos videl precej enostavnejso razlago: volilci desnice so ostali doma, ker so bili prepricani, da bo desnica pac zmagala. Kar je smesno prav obratno od ocitkov desnice anketarjem: da s tem, ko pripisujejo sanse za zmago tistim, ki dejansko ne vodijo, forsirajo prav tistega. Sedaj je bilo ravno obratno.

Najvecja volilna udelezba je bila tam, kjer je jankovic najmocneje zmagal. Mislim da je prav fino korelirana udelezba z jankovicevim rezultatom. Ob relativno majhni razliki na vrhu (24k glasov) je to se toliko bolj pomembno.
em, ali pa ravno obratno od očitkov levice, da so desni volilci bolj disciplinirani ...

Kar sem opisal, je moje opažanje obnašanja in izbiranja ljudi, ki jih dobro poznam. Desničarji so se udeležili volitev as usual, levičarji tudi ... se je pa aktivirala nepismena in skrajno zarukana skupina, ki je zadnjih 10 let volilno abstinirala.

So pa to pripadniki druge generacije priseljencev iz južnih republik, ki je še danes hvaležna Titu, da je njihove starše popeljala iz različnih jugoslovanskih vukojebin in jim dala stanovanja in službe (za nekaj, kar ni nihče rabil). Meni recimo je zelo interesantno to, da je Zokija volila hrvaška družina, ki so jim v Vukovarju Srbi pobili skoraj vse sorodstvo med zadnjo balkansko vojno.
bc123a sporočil: 48.253
[#1472158] 05.12.11 06:28 · odgovor na: anon-25464 (#1472154)
Odgovori   +    0
[EdiSce]
em, ali pa ravno obratno od očitkov levice, da so desni volilci bolj disciplinirani ...
Mozno. Jaz teh ocitkov nisem dajal.
Kar sem opisal, je moje opažanje obnašanja in izbiranja ljudi, ki jih dobro poznam. Desničarji so se udeležili volitev as usual, levičarji tudi ... se je pa aktivirala nepismena in skrajno zarukana skupina, ki je zadnjih 10 let volilno abstinirala.

So pa to pripadniki druge generacije priseljencev iz južnih republik, ki je še danes hvaležna Titu, da je njihove starše popeljala iz različnih jugoslovanskih vukojebin in jim dala stanovanja in službe (za nekaj, kar ni nihče rabil). Meni recimo je zelo interesantno to, da je Zokija volila hrvaška družina, ki so jim v Vukovarju Srbi pobili skoraj vse sorodstvo med zadnjo balkansko vojno.
Se najmanjsi problem pri jankovicu je to, da je srb, ki se vedno leseno govori slovensko.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1472161] 05.12.11 06:30 · odgovor na: bc123a (#1472158)
Odgovori   +    5
[bc123a]
Se najmanjsi problem pri jankovicu je to, da je srb, ki se vedno leseno govori slovensko.
Verjemi mi, da mene prav nič ne bi motilo, če bi bil premier Mićo Mrkaić.
bc123a sporočil: 48.253
[#1472214] 05.12.11 07:18 · odgovor na: anon-25464 (#1472154)
Odgovori   +    0
[EdiSce]
Kar sem opisal, je moje opažanje obnašanja in izbiranja ljudi, ki jih dobro poznam. Desničarji so se udeležili volitev as usual, levičarji tudi ... se je pa aktivirala nepismena in skrajno zarukana skupina, ki je zadnjih 10 let volilno abstinirala.
Zanimivo mi je debatirati s tabo tudi zato, ker vcasih prideva do cisto nenavadnih zakljuckov. Tale tekst zgoraj ... se ti ne zdi, da je to legitimizacija vseh puckarij za nazaj in za naprej? To je: itak v sloveniji dominira levica, vprasanje je samo, ce vsi pridejo na volitve (in je torej legitimno vedno znova razmisljati o tem, kako nominalno zmago izpuliti desnici, ce ji ze morda rata, vkljucno z Turkovim modrovanjem o tem, da ni nujno dati mandata relativnemu zmagovalcu, razne pucko fore in tako naprej)?
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1472241] 05.12.11 07:36 · odgovor na: bc123a (#1472214)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-25464 05.12.2011 07:38
[bc123a]
> [EdiSce]
> Kar sem opisal, je moje opažanje obnašanja in izbiranja ljudi, ki jih dobro poznam. Desničarji so se udeležili volitev as usual, levičarji tudi ... se je pa aktivirala nepismena in skrajno zarukana skupina, ki je zadnjih 10 let volilno abstinirala.

Zanimivo mi je debatirati s tabo tudi zato, ker vcasih prideva do cisto nenavadnih zakljuckov. Tale tekst zgoraj ... se ti ne zdi, da je to legitimizacija vseh puckarij za nazaj in za naprej? To je: itak v sloveniji dominira levica, vprasanje je samo, ce vsi pridejo na volitve (in je torej legitimno vedno znova razmisljati o tem, kako nominalno zmago izpuliti desnici, ce ji ze morda rata, vkljucno z Turkovim modrovanjem o tem, da ni nujno dati mandata relativnemu zmagovalcu, razne pucko fore in tako naprej)?
ne razumem, kaj si hotel reči z "legitimizacijo"?

Drugače pa Butalam od nekdaj vladajo tribalne vrednote. Ob dejstvu popolne odsotnosti pravne države, to pomeni stagnacijo.

Mimogrede Ljudske univerze so organizirale predvajanja filma in predavanja o Bilderbergih (in nevarnostih liberalnega kapitalizma) po tovarnah.

Ko so mi sorodniki, ki jih do pred kratkim ni brigalo nič drugega kot fuzbal začeli tupiti in intelektualizirati o mednarodnem finančnem sistemu, sem skoraj na rit padel, kaj jih je pograbilo. Ko so o tem začeli blejati še neki ženini sorodniki iz popolnoma drugega konca Butalske kure, mi je postalo jasno, da ta proletarski intelektualizem ni naključen.

V Butalah vlada drhal na vseh nivojih. Drhali pa je lahko prodati kakršno koli neumnost, sploh če zraven dobijo še potrdilo, da so intelektualci.
anon-253232 sporočil: 537
[#1472277] 05.12.11 07:57 · odgovor na: anon-25464 (#1472241)
Odgovori   +    3
[EdiSce]
> [bc123a]
> > [EdiSce]
> > Kar sem opisal, je moje opažanje obnašanja in izbiranja ljudi, ki jih dobro poznam. Desničarji so se udeležili volitev as usual, levičarji tudi ... se je pa aktivirala nepismena in skrajno zarukana skupina, ki je zadnjih 10 let volilno abstinirala.
>
> Zanimivo mi je debatirati s tabo tudi zato, ker vcasih prideva do cisto nenavadnih zakljuckov. Tale tekst zgoraj ... se ti ne zdi, da je to legitimizacija vseh puckarij za nazaj in za naprej? To je: itak v sloveniji dominira levica, vprasanje je samo, ce vsi pridejo na volitve (in je torej legitimno vedno znova razmisljati o tem, kako nominalno zmago izpuliti desnici, ce ji ze morda rata, vkljucno z Turkovim modrovanjem o tem, da ni nujno dati mandata relativnemu zmagovalcu, razne pucko fore in tako naprej)?

ne razumem, kaj si hotel reči z "legitimizacijo"?

Drugače pa Butalam od nekdaj vladajo tribalne vrednote. Ob dejstvu popolne odsotnosti pravne države, to pomeni stagnacijo.

Mimogrede Ljudske univerze so organizirale predvajanja filma in predavanja o Bilderbergih (in nevarnostih liberalnega kapitalizma) po tovarnah.

Ko so mi sorodniki, ki jih do pred kratkim ni brigalo nič drugega kot fuzbal začeli tupiti in intelektualizirati o mednarodnem finančnem sistemu, sem skoraj na rit padel, kaj jih je pograbilo. Ko so o tem začeli blejati še neki ženini sorodniki iz popolnoma drugega konca Butalske kure, mi je postalo jasno, da ta proletarski intelektualizem ni naključen.

V Butalah vlada drhal na vseh nivojih. Drhali pa je lahko prodati kakršno koli neumnost, sploh če zraven dobijo še potrdilo, da so intelektualci.
Scary as hell. Zdaj vem, kako so se počutili razgledani Nemci, ko so morali opazovati vzpon nacizma na oblast.
anon-207813 sporočil: 450
[#1472347] 05.12.11 08:24 · odgovor na: anon-204194 (#1471680)
Odgovori   +    1
[Karla1]
Takole, pogledano z distance in brez čustev: carji so vsi, ki so šli v to volivno tekmo.

Bedaki, BEDAKI, smo pa mi, Slovenci. Samodestruktivni do konca.

Zaslužimo si življenje, ki ga bomo z izvoljeno elito živeli.
Nekaj je res hudo narobe s temi volitvami, saj ni bil nihče od teh "carjev" vesel rezultata, še zmagovalec ne! Jaz sem gledala njegova čustva, pa se mi je zdelo, da je zelo prestrašen, še tistega narejenega nasmeha ni več premogel...Volitve samih poražencev!
anon-91158 sporočil: 910
[#1472369] 05.12.11 08:33
Odgovori   +    0
Že leta poslušamo kako so vzorci mediane natančni, zdaj pa naenkrat in prvič bistveno napačni. Murgl-UDBo-gremlin obvlada situacijo z prekaljeno infrastrukturo. Če dober del Slovencev ni dejansko prfuknen, so te volitve v rokohitrskem stilu prirejene. Je pa precej krivde tudi na Janši, ne zna in ne zmore biti všečen vsem tistim tetam in mamcam ki namesto vsebine kupujejo embalažo. Ogromno škodo je Janša naredil glede Viranta, z enim strelom je sesul kolena obema. Sama sposobnost ni zadostna, v politiki je pač nujen tisti prefinjen diplomatski nastop z malo več vedrine. Peter's Law pravi da vsak leader enkrat pride do pozicije ki ji ni dorasel in Janković ima priložnost da se dokaže ali pa pokuri vse svoje dosedanje "kvalitete".
najobj sporočil: 31.920
[#1474411] 05.12.11 20:02 · odgovor na: (#1473851)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2011 20:07
[cink]
> [rename]
> > [cink]
> > ad1) Požar je pa trobilo koga? Še enkrat, sploh ne polemiziram o tem ali je Jambrek Udba ali ne, ampak o tem kdaj to pride na dan. In komu ta trenutek objave koristi (vsaj po vseh uradnih odzivih sds je bilo pa verjetno tudi tebi jasno, da sds misli da vse kar škodi virantu njim koristi), komu bi pa objava v preteklosti zelo škodovala.
> >
>
> Saj sem se strinjal in dodal, da je politika pač qurba in če se ukvarjaš z njo, lahko pričakuješ, da tudi kaj fašeš.
>
> > ad2) Virant je na javno zanikal da bi obljubil Janši, da ne bo ustanovil svoje stranke. Kaj pa Janša ob vseh napadih na Viranta pridobi je pa verjetno zgolj retorično vprašanje, se ti ne zdi...
>
> Nisem videl tega zanikanja. Lahko poveš kje in kdaj?
> (Dvomim pa, ker bi to novinarji takoj pograbili in nesli očitek Janši, da si je izmislil Virantovo obljubo.)
>
>
> >
> > ad3) Koalicija, ki sem jo navedel, nas kamot spravi iz EMU...
>
> Žal se tega volilci ne zavedajo.
> In da ne bo prepozno, ko bodo to ugotovili.
ad2) na enem soočenju

ad3) jebiga sad...

... ja, in na enem drugem soočenju je en (= Janša) od obeh očital drugemu (= Virant), da je obsojenec in takorekoč kriminalec ...

... khmm, ob tem pa je oni prvi (= Janša) čisto slučajno pozabil povedati, da je oni drugi (= Virant) obsojen zato, ker se je javno izpostavil v korist njega (= Janše), ko je v oddaji Odmevi na Televiziji Slovenija onemu Kosu očital, da protikorupcijsko komisijo "vodi sporna oseba, ki je bila doslej že v mnogih spletkah proti nekdanjemu predsedniku vlade Janezu Janši" ...

... evo, in je potem Virant za nastavljanje svojega hrbta od Kosa fasal tožbo, od sodišča obsodbo ... khmm, od našega Man of Honour Janeza Janše pa v soočenju na TV potem še očitek, da Virant sploh nima kaj iskati na volitvah, ker je obsojenec in takorekoč kriminalec ...

... ja, za nekatere je v teh naših krajih pojmovanje časti prav zanimivo, ni kaj ...


P.S.: www.demokracija.si/s...ega-meseca ...
anon-257757 sporočil: 483
[#1477251] 06.12.11 23:05 · odgovor na: anon-25464 (#1472154)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-257757 06.12.2011 23:06
[EdiSce]
So pa to pripadniki druge generacije priseljencev iz južnih republik, ki je še danes hvaležna Titu, da je njihove starše popeljala iz različnih jugoslovanskih vukojebin in jim dala stanovanja in službe (za nekaj, kar ni nihče rabil). Meni recimo je zelo interesantno to, da je Zokija volila hrvaška družina, ki so jim v Vukovarju Srbi pobili skoraj vse sorodstvo med zadnjo balkansko vojno.
Krvno maščevanje in nacionalistični konflikt ter državljanska vojna je pozabljena, čim so volilci prepričani da bo (bedna) mesečna plača (vsaj malo) boljša. Tokratni volilci so na njim ljubega Zokija gledali kot na Jugoslovana, torej nadnacionalno, podobno kot na Tita. Koliko obljub jim bo realno izpolnil bo zelo zanimivo opazovati.
(ne rabim resničnostnega šova- veselico si naredim v realnosti ;(
anon-257757 sporočil: 483
[#1477267] 06.12.11 23:14 · odgovor na: (#1471895)
Odgovori   +    1
[rava]
ja, valda je zoki car.
ob temle, kar si napisal, pa sem pomislila, kakšna je pravzaprav definicija vsegliharja.
ker pazim na svoj fakju, sem ti jo raje dala na zs.
Ad1. Carji so imeli ponavai trdo rokoin meč...
Ad2. A lahko še za javnost objaviš prilagojeno verzijo? ;)))

Strani: 1 2 3 4 5 6