Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj Janez Janša še ni vpisan v ZK?

Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-49458 sporočil: 2.114
[#1457801] 26.11.11 17:25 · odgovor na: ketika (#1457785)
Odgovori   +    4
[ketika]
> [wizardofoz]
> > [ketika]
> > Ni mi treba odgovarjat. Tudi tvojmu prjatlu branetu to povej.
> > Imam mamo ki bi vaju knockautirala s prvim udarcem pa je starejša od vaju, jaz sem pa veliko bolj nežna ampak popolnoma druga generacija in mi je bilo že v zibko položeno da se na moške ne oziram drugače kot za zabavo. Za kvarjenje povprečja inteligence pa jih ne rabim.
>
> Se strinjam z zadnjim stavkom. To ti gre že zdaj odlično.

Nehaj bevskat. Nimam časa. Berem Philipa Rotha : The plot against America in Žižka na Delu. Ti pejt pa nazaj brat Demokracijo. Poleg tega imam samo še 179 ur da diskreditiram tvojo Janšo.

Nasvet: Dej me pod ignorirane če imaš prostato v okvari.
Evo,glihkar dajem. Tovarne delavcem,tovarišica!
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1457846] 26.11.11 18:00
Odgovori   +    2
kaj pa posest v AVSTRALJIJ ,nič o tem,al kaj,a ja to je o IJJ tema ,o JJ se pa ne sme hovrt nič slabega , pa tud če je to sam neka poses tam nekje v Avstraliji....
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1457857] 26.11.11 18:09 · odgovor na: (#1457526)
Odgovori   +    3
[rename]
> [xelle2000]
> > [mrki2]
> > heh ehheheh , ne bo šlo , to nikakor ne bo ekvivalent BIG BANG Patriji , WTF , men tud 3 leta niso vpisal v ZK, pa še pol Ljubljane tega nima urejenega !?
>
> 3 leta ti niso vpisali, plombo si pa imel od prvega dne. Janša pa kar brez plombe, čudno, ne?
>
> morda ne bo vplivalo na volitve (meni je to čisto vseeno, ker mi noben ni všeč), vendar je žalostno, da zaradi takih ljudi mlade družine nismo mogle do ugodnih stanovanj. Prav spomnim se, kako pridno smo zbirali dokazila in jih pošiljali stanovanjskemu skladu, da smo potem zviseli. Res lepa izkušnja, sploh ko vidiš, da si zvisel (tudi zaradi) bodočega premiera, ki je sodeloval v kršitvi pogodbe (zakona?) zaradi osebnih koristi.
>
> Mah, naj zmaga kdorkoli, vsi so ******

Čakaj malo - rokometašica Krim Electe, Deja Doler in njen mož sta bila lastnika stanovanja in sta ga kupila od sklada.
Janša in Bačovnikova sta kupila od zakoncev Doler-Ivanović in če je kdo prinesel sklad naokrog, sta bila to prodajalca.
(Da se razumemo: tudi Janša je pri tem sodeloval, saj je moral vedeti, kaj je razlog, da se ne more vpisati v ZK!)

Ključno vprašanje seveda je, zakaj so tako luksuzna stanovanja prodajali na skladu? Raje bi jih zgradili kaj več, kot pa 40m2 samo teras itd.
Lahko bi tudi šli ugotavljati, zakaj sta ravno zakonca Doler-Ivanović dobila to stanovanje in kako in koliko sta ga plačala (Krim Electa press?).
tole je ne-afera

vzroki tega "problema" pa so vi idiotski slovenski stanovanjski politiki

t.i. mlade družine si niso mogle privoščiti nakupa tako velikega stanovanja, tudi po cenah sklada - luksuzna stanovanja po sbvencioniranih cenah je inteligentni nateg parazita zabotih Butalcev
čarli sporočil: 13.178
[#1458022] 26.11.11 21:02 · odgovor na: anon-49458 (#1457801)
Odgovori   +    3
[wizardofoz]
> [ketika]
> > [wizardofoz]
> > > [ketika]
> > > Ni mi treba odgovarjat. Tudi tvojmu prjatlu branetu to povej.
> > > Imam mamo ki bi vaju knockautirala s prvim udarcem pa je starejša od vaju, jaz sem pa veliko bolj nežna ampak popolnoma druga generacija in mi je bilo že v zibko položeno da se na moške ne oziram drugače kot za zabavo. Za kvarjenje povprečja inteligence pa jih ne rabim.
> >
> > Se strinjam z zadnjim stavkom. To ti gre že zdaj odlično.
>
> Nehaj bevskat. Nimam časa. Berem Philipa Rotha : The plot against America in Žižka na Delu. Ti pejt pa nazaj brat Demokracijo. Poleg tega imam samo še 179 ur da diskreditiram tvojo Janšo.
>
> Nasvet: Dej me pod ignorirane če imaš prostato v okvari.

Evo,glihkar dajem. Tovarne delavcem,tovarišica!
Čak a ni to jajo pel ko je hodil v jajce?:)
ketika sporočil: 4.267
[#1458035] 26.11.11 21:13 · odgovor na: (#1457777)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: ketika 26.11.2011 21:15
.................pardon pomota
anon-49458 sporočil: 2.114
[#1458052] 26.11.11 21:29 · odgovor na: čarli (#1458022)
Odgovori   +    1
[čarli]
> [wizardofoz]
> > [ketika]
> > > [wizardofoz]
> > > > [ketika]
> > > > Ni mi treba odgovarjat. Tudi tvojmu prjatlu branetu to povej.
> > > > Imam mamo ki bi vaju knockautirala s prvim udarcem pa je starejša od vaju, jaz sem pa veliko bolj nežna ampak popolnoma druga generacija in mi je bilo že v zibko položeno da se na moške ne oziram drugače kot za zabavo. Za kvarjenje povprečja inteligence pa jih ne rabim.
> > >
> > > Se strinjam z zadnjim stavkom. To ti gre že zdaj odlično.
> >
> > Nehaj bevskat. Nimam časa. Berem Philipa Rotha : The plot against America in Žižka na Delu. Ti pejt pa nazaj brat Demokracijo. Poleg tega imam samo še 179 ur da diskreditiram tvojo Janšo.
> >
> > Nasvet: Dej me pod ignorirane če imaš prostato v okvari.
>
> Evo,glihkar dajem. Tovarne delavcem,tovarišica!

Čak a ni to jajo pel ko je hodil v jajce?:)
Čisti možno. Sam očitno ga je morala srečati pamet. Ne rabiš bit prou bister da pogruntaš, da ropanje unih k ustvarjajo in dajanje lenuhom na dolgi rok ne pelje. Lenuhi valda protestirajo, sam tko to je...
birdrulez sporočil: 704
[#1458106] 26.11.11 23:03 · odgovor na: ketika (#1457174)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: birdrulez 26.11.2011 23:04
[ketika]
''KAR JANŠA PRAVI, JE ČISTA LAŽ! NEPREMIČNINSKI POSREDNIK JE PLAČAN 2% KUPNINE, DA NAPIŠE POGODBO, JO DA OVERITI NOTARJU, UREDI GLEDE PLAČILA DAVKA NA KAPITALSKI DOBIČEK IN PROMET Z NEPREMIČNINAMI, KAR VSE PLAČA PRODAJALEC IN NE KUPEC, TOREJ DEJA DOLER IN UROŠ IVANOVIĆ KOT PRODAJALCA IN NE JANŠA KOT KUPEC (URŠKA GA VERJETNO NI KUPILA S PRIPRAVNIŠKO PLAČO), POSKRBETI MORA ZA ZAVAROVANJE POSLA DO 150.000,00 EUR IN TAKOJ VLOŽITI PREDLOG ZA VPIS NEPREMIČNINE V ZEMLJIŠKO KNJIGO - TO JE CELO GLAVNA STVAR, KI JO NAREDI POSREDNIK. PLOMBA JE RAZVIDNA NASLEDNJI DAN V ELEKTRONSKI ZEMLJIŠKI KNJIGI. ZA TO NE RABI NOBENIH PODATKOV KOT POGODBO, KI JO JE SAM SESTAVIL, KUPEC NIČESAR VEČ NE POSREDUJE (JANŠA LAŽE). SDS LAŽE, KO PRAVI, DA JE VPIS V TEKU - TO BI BILO RAZVIDNO IZ PLOMBE, ČE BI BILO RES TAKO! GRE ZA OBID POGODBENEGA DOLOČILA, KI JE DOLOČALO, DA SE STANOVANJA IZ STANOVANJSKE VARČEVALNE SHEME NE SMEJO ODTUJITI V 3 LETIH OD NAKUPA! ZATO FORMALNO NI PREPISANO.''
??
To je to ? Zato je imel vse hipoteke na Komenskega stanovanju potem jih je pa prenesel direkt na hišo. Tudi tiste od kredita Mesarskega stanovanja. Kredita hipoteke ne moreš dobit samo s pogodbo ampak z vpisom v ZK, zato hipoteke na Mesarski nikoli ni bilo.
Če je to res in je dobil stanovanje iz fonda naj odstopi.
Odstopi kaj? Sedež na avtobusu bjondi, ki je pol ure noseča?
ketika sporočil: 4.267
[#1458191] 27.11.11 08:54 · odgovor na: 0329Softb (#1456393)
Odgovori   +    1
[0329Softb]
>Kdo vse ni poskrbel za vpis v zemljiško knjigo? Tudi Janez Janša ni prepisal ljubljanskega stanovanja na Mesarski

JANKOVIČ je zatajil svojo lastnino ne z vpisom v ZK, ampak z besedami. "Nisem lastnik", je rekel. Pa je.

JANŠA ni ničesar zatajil. Pravi, da je lastnik. A ga je kdo vprašal, če je ZK vložek že sproveden? Ni. Torej je lastnik stanovanja za katerega ni sproveden ZK postopek.

In sedaj k problemu tvojega članka Jaka !
Bilo bi korektno, če bi pred objavo povprašal Janšo o razlogih za (ne)vpis v ZK. Menda si že slišal, da znajo tudi po leto dni in več sprovajati vpise v ZK? Morda je Janša vložil ZK predlog že davno? Morda imajo v bloku kaj nerešeno in vpis sploh ni mogoč? Vpis v etažno lastnino zna biti včasih izjemno zajebana stvar, za razliko od normalnega vpisa v ZK. Da ne vlečem do nezavesti. Novinar Financ si. Vprašaj Janšo( drugič to raje naredi preden objaviš sum na barabijo, ki to tudi teoretično ni) zakaj ni vpisan kot lastnik.

Predvolilni čas je, teden dni do volitev. Novinarji, bodite novinarji. Raziščite in objavite svinjarije. Ne pomagajte konstruirati konstrukte tam kjer jih ni in to iz nič.

ps
V kolikor Janša ni vložil ZK predloga (ga je dolžan v roku 6 mesecev od sklenitve posla) predlagam, da ga prijavima midva osebno (kontaktiraj in se ti sopodpišem na prijavo). Na to temo potem naredi članek. Bomo vsaj vedeli kakšna je kazen za nespoštovanje postopka, čeprav je prekršek na ravni banalnosti ampak se strinjam, politik si tudi banalnosti ne sme privoščiti.

V kolikor koga zanimajo detajli na temo ZK. Vse od zakona do predpisov je tule :
www.slonep.net/vodic...ka-knjiga/
Po objavi tega članka se je oglasil tiskovni predstavnik SDS in najprej pojasnil: "Želeli bi vas obvestiti, da je nakup nepremičnine organizirala nepremičninska agencija Mreža nepremičnin d.o.o., ki svetuje pri postopku vpisa v ZK. Postopek vpisa v ZK je v fazi izvedbe."

Žal se je Janez Janša ponovno zlagal. Postopek vpisa v ZK in torej ZK predloga ni vložil. Zakaj samo on ve. Je pa povedal za vse portale in novinarje novo laž, da je zakril prvo.
To je razvidno tudi iz tega :
ZA TO NE RABI NOBENIH PODATKOV KOT POGODBO, KI JO JE SAM SESTAVIL, KUPEC NIČESAR VEČ NE POSREDUJE (JANŠA LAŽE). PLOMBA JE RAZVIDNA NASLEDNJI DAN V ELEKTRONSKI ZEMLJIŠKI KNJIGI.

Iz Dnevnika :
Soseska na Mesarski cesti, ki jo je sredi desetletja zgradil Gradis G, je namreč zemljiškoknjižno urejena, kar dokazujejo številne preknjižbe na tamkajšnjih stanovanjih, ki so bile opravljene v nekaj tednih.

Ne vem, vprašajte ga, mogoče bo pa Vam povedal , zakaj se je dvakrat zlagal ?
Ali razsaja neki virus med našimi politiki ?
čarli sporočil: 13.178
[#1458364] 27.11.11 12:33 · odgovor na: anon-49458 (#1458052)
Odgovori   +    2
[wizardofoz]
> [čarli]
> > [wizardofoz]
> > > [ketika]
> > > > [wizardofoz]
> > > > > [ketika]
> > > > > Ni mi treba odgovarjat. Tudi tvojmu prjatlu branetu to povej.
> > > > > Imam mamo ki bi vaju knockautirala s prvim udarcem pa je starejša od vaju, jaz sem pa veliko bolj nežna ampak popolnoma druga generacija in mi je bilo že v zibko položeno da se na moške ne oziram drugače kot za zabavo. Za kvarjenje povprečja inteligence pa jih ne rabim.
> > > >
> > > > Se strinjam z zadnjim stavkom. To ti gre že zdaj odlično.
> > >
> > > Nehaj bevskat. Nimam časa. Berem Philipa Rotha : The plot against America in Žižka na Delu. Ti pejt pa nazaj brat Demokracijo. Poleg tega imam samo še 179 ur da diskreditiram tvojo Janšo.
> > >
> > > Nasvet: Dej me pod ignorirane če imaš prostato v okvari.
> >
> > Evo,glihkar dajem. Tovarne delavcem,tovarišica!
>
> Čak a ni to jajo pel ko je hodil v jajce?:)

Čisti možno. Sam očitno ga je morala srečati pamet. Ne rabiš bit prou bister da pogruntaš, da ropanje unih k ustvarjajo in dajanje lenuhom na dolgi rok ne pelje. Lenuhi valda protestirajo, sam tko to je...
No pa meni verjemi, da ga pamet ni še srečala saj mu je je komunizem še kako ljub. In ne pišem na pamet ampak sem to videl na lastne oči kako je s komunističnimi metodami delal v samo stranki;)
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1458910] 27.11.11 21:28
Odgovori   +    0
?????????????
ketika sporočil: 4.267
[#1459012] 27.11.11 23:31
Odgovori   +    0
ohoho kaj sem pa jaz našla laalalallalllal

Iz zemljiške knjige je razvidno, da sta Deja Doler in Uroš Ivanović stanovanje od Stanovanjskega sklada Republike Slovenije (SSRS) kupila leta 2006 in ga v zemljiško knjigo vpisala leto dni kasneje. Stanovanje bilo plombirano oziroma je bila opravljena predzaznamba vpisa leta 2009 - 2010, na podlagi pogodbe iz maja 2009. Finance še navajajo, da v zemljiški knjigi na današnji dan ni nobene veljavne in nerešene plombe pri tej nepremičnini. Leta 2010 pa je bil vložen predlog zaznambe pridobitve lastninske pravice, ki je bil zavrnjen.

Ena od možnih razlag, zakaj je bil predlog zaznambe zavrnjen, je v tem, da kupci stanovanj od SSRS le-teh ne smejo prodati prej kot v petih letih brez pisnega soglasja stanovanjskega sklada. Sklad pa ima v tem času tudi predkupno pravico.



Predsednik vlade kupil luksuzno stanovanje iz stanovanjskega sklada za male pare. Bravo Janša ,če se pa iz tega zvlečeš si pa loh tud moj predsednik. Cezar ti ne seže do kolen. Ave Cezar.
ketika sporočil: 4.267
[#1459016] 27.11.11 23:36 · odgovor na: 0329Softb (#1458227)
Odgovori   +    0
Žurnal

Iz zemljiške knjige je razvidno, da sta Deja Doler in Uroš Ivanović stanovanje od Stanovanjskega sklada Republike Slovenije (SSRS) kupila leta 2006 in ga v zemljiško knjigo vpisala leto dni kasneje. Stanovanje bilo plombirano oziroma je bila opravljena predzaznamba vpisa leta 2009 - 2010, na podlagi pogodbe iz maja 2009. Finance še navajajo, da v zemljiški knjigi na današnji dan ni nobene veljavne in nerešene plombe pri tej nepremičnini. Leta 2010 pa je bil vložen predlog zaznambe pridobitve lastninske pravice, ki je bil zavrnjen.

Ena od možnih razlag, zakaj je bil predlog zaznambe zavrnjen, je v tem, da kupci stanovanj od SSRS le-teh ne smejo prodati prej kot v petih letih brez pisnega soglasja stanovanjskega sklada. Sklad pa ima v tem času tudi predkupno pravico.
anon-61944 sporočil: 1.284
[#1459285] 28.11.11 08:55 · odgovor na: ketika (#1456485)
Odgovori   +    2
Kaj pa tvoje dobro ime? Glej, državljani kot ti, so kaj hitro pozabili, da nas je pred 20 leti miting pregnal iz Ljubljane, bali smo se ljudi, s katerimi smo do nedavno živeli pod isto streho, pa ne, ker smo strahopetci, le pokazali so se barbare, trop idejno napumpanih osebkov, ki so bili dobro vodeni. Zato še ni čas, da volimo ZJ ali kogarkoli, ki ga je vsilil in podpiral in ga še podpira MK (npr. Kresalovo v preješnjem mandatu in tudi Pahorja, le da ima Pahor počiščeno z ideologijo preteklosti, kar ZJ žal nima). Zato bi bila za nas najboljša možna kombinacija Pahor-Janša. Oba sta usmerjena v prihodnost, imata male otroke in jima ni vseeno za prihodnost države, za razliko od Kučana, Stanovnika, Bučarja, ki ne gredo več v korak s časom in za razliko od ZJ, ki ima tako obremenjene ožje družinske člane in sam je obremenjen, skoraj ni nastopa, da se ne bi kaj zlagal, pa četudi je to otroška laž, tak človek žal ni primeren niti za župana, tudi župan bi moral biti moralno neoporečen človek, kaj šele, da vodi državo. Naj si ustanovi svoje podjetje in tam dokaže, kako je uspešen, potem bomo lahko govorili vsaj o super managerju. Slovenija ne potrebuje takega premiera kot je ZJ, če ga dobi, nismo z osamosvojitvijo dosegli nič, razen tega, da nas je večina državljanov v teh 20-letih spoznala, kaj smo izgubljali v skupni bivši državi in kak blefer je bil Tito in koliko hudega je njegova vladavina storila slovenskim družinam, intelektualcem, premožnim, iz državljanov je naredil kardelo poslušnih ovc in jih tako pohabil. Posledice so hude, če tega ne bi bilo, se mi danes ne bi na tem nivoju ubadali s krizo, za ZJ v javnosti sploh ne bi slišali, MK bi pa mirno užival pokojnino in niti slučajno ne bi aktivno posegal v politiko, pa tudi somišljenikov ne bi imel razen pri ostarelih, dementnih osebah, kar pa za državo ne bi prestavljajo nevarnosti. Sedaj jo predstavlja, tudi zaradi takih, kot si ti. Ne imenuj me nacionalista, vsak narod v bivših republikah najprej ceni svoje in potem vse drugo, če me razumeš, ker se vsi nekako vračamo h koreninam. To bi lahko vedel tudi predsednik Turk, kaj je za državo in državjane dobro in potem mu ne bi bilo težko odločiti, kdo bo premier. Nja pomisli na generala Maistra, zgodovina se nam ponavlja in vedno le izgubljamo ozemlja zaradi politike.
ketika sporočil: 4.267
[#1459380] 28.11.11 09:34 · odgovor na: anon-61944 (#1459285)
Odgovori   +    0
Heide, brez zamere, ne vem kaj delaš in kdo si, to da bi me prepričal s to tvojo kakofonijo , ki si jo skupaj napaberkoval , ne vem od kje , iz medijev, lastnega prepričanja, mnenj kakega lokalnega SDS odbora ....saj ni pomembno, upam da ne misliš, da nisi tako naiven glede svojega dometa in moje pameti in razgledanosti in nivoja. Glej, jaz se ne ukvarjam profesionalno s politiko moram pa reč da mi ni vseeno za državo. Če te to skrbi. Tako da vse kar ti lahko rečem je da sem dobronamerna oseba in da se ti MK , ZJ ali koga drugega v tej družbi ni potrebno bati v tej meri da bi bil tvoj način življenja ogrožen. Če res misliš kar si napisal, če pa je to samo copy paste povzetek SDS terenskega programa od vrat do vrat potem pa vzemi moje pisanje za brezpredmetno.
Pa veliko sreče ti želim

Strani: 1 2 3 4 5 6