Strani: 1 2 3

anon-92708 sporočil: 125
[#1455573] 25.11.11 08:40 · odgovor na: anon-162251 (#1455559)
Odgovori   +    4
Dober povzetek včerajšnjega dne.
anon-217896 sporočil: 3.961
[#1455583] 25.11.11 08:43
Odgovori   +    3
Kaksna le volilna soocenja, to je mazohizem za tiste, ki Sloveniji resnicno hocejo nekaj dobrega. Vse skupaj je pariranje Pahorjevemu puhlemu populizmu in jankovicu, ki samo za tanajbolj butaste ne deluje kot volk v trenutni cloveski preobleki. Zivela norost.
anon-91833 sporočil: 324
[#1455612] 25.11.11 08:54
Odgovori   +    3
mene pa je zmotilo vodenje oddaje g. Kerčmar, tako je skakala v besede govrnikov, tako je večina samo ona govorila in vsiljevala svoja mnenja, tisti ki pa so bili izzvani da povedo kako bodo predsednikovali pa sploh ne!
rudim sporočil: 3.433
[#1455623] 25.11.11 08:59
Odgovori   +    0
vse te scenarije je bilo možno predvideti glede na naštudirano psihologijo množice in raznoraznimi dobro plačanimi svetovalci. Vseskupaj potrjuje dejstvo, da bomo na koncu že v kratkem končno dobili tehnično vlado, vlado zgolj strokovnjakov, ki bodo plitike nagnali iz predverja kot so to storili pri zasedbi fakultete.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1455625] 25.11.11 09:01 · odgovor na: macon (#1455446)
Odgovori   +    3
[macon]
> [yuslocan]
> Prepričljivo najboljši Borut Pahor.
>
> Edini politik po izobrazbi in diplomatskem obnašanju.
>
> Vse drugo:
>
> KLUMP

A to, da si tako neumen, kaj boli? Ne vem, samo vprašam.
Ko se ti med državno službo sprehajaš po forumu Financ sigurno nekoga boli. Recimo davkoplačevalce, ki plačujejo tvoje internetne izlete v forume Financ in različne sex strani. Zanimiva je tudi cela vrsta tvojih vprašanj na sex straneh, ki kaže na tvoje spolne preference, kot je recimo ....... itd...

No, saj sam veš, kaj te najbolj zanima!

Zdaj jaz tebe vprašam, a kaj boli?
anon-114042 sporočil: 1.236
[#1455635] 25.11.11 09:07
Odgovori   +    1
virant gre itak skupaj z jankovičem...bo mafija vladala pa bo.. janša se bo pa spečal s pahorjem..je treba še kaj ugibati kdo s kom kdaj zakaj..
anon-50958 sporočil: 1.963
[#1455644] 25.11.11 09:11
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-50958 25.11.2011 09:22
Dvomim da bi se z JJ najprej dogovarjal. Vse je že zmenjeno in ostanejo samo še: SDS, NSi, DeSUS, SLS, SNS, ki pa nikakor ne bodo mogle doseči polovico +1! Torej , lahko skromno, toda vizionarsko vidimo, da se bo zgodilo nekaj hudega. JJ bo zmagal, toda vlade mu ne bo uspelo vkup spravt. Torej, zgodil se bo pogrom večinske stranke. Bo to dobro za zlovenijo?
Najbolje bi pa bilo, da se bodo te volitve sploh razveljavile iz kakšnegakoli razloga in bi tako lahko Slovenija sestavila vlado narodne enotnosti.
anon-120717 sporočil: 1.317
[#1455645] 25.11.11 09:11 · odgovor na: sopranos (#1455275)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-120717 25.11.2011 09:13
[sopranos]
Sem gledal soočenje. Daleč najslabši je bil Jankovič. bil je agresiven, nestrpen, prepirljiv. Stalno je delal grimase. Tudi žena se je izkazala kot nekdo, ki mu je takšno pehanje za denarjem in mojo zelo pomembno.

Virant se je dobro držal. Od vseh kandidatov je bil najbolj konkreten, z najbolj izdelanim programom.

Zelo umirjen se je izkazal Janša. Priznal je celo nekaj svojih napak. Ob Urški se je kar malo raznežil Presenetil je s tem, da se je nekajkrat celo pošalil.

Pahor je spet zganjal malo teatra. Bolje sicer kot Jankovič, a če potegnem črto, precej neiskreno in zaigrano. Vidi se, da ne obvlada situacije. Tudi odnos z ženo je bil precej neiskren.
no ja...

mene predvsem vedno znova razocara nastop janse. pustimo za trenutek ostale.

jst bi priporocal jansi, da se sam udelezi teh seminarjev komuniciranja, ki ga prirejajo v sds, da bi sam postal "guru komuniciranja." za moje pojme je absolutno prevec umirjen, pasiven, premalo direkten in napadalen. vse skupaj meji ze na neko plasnost in strah.

namesto, da bi artikulirano in direktno zelo jasno izpostavil neumnosti drugih ter predstavil svoja stalisca, vedno znova zelo pasivno in zaspano odreagira na kakrsnekoli napade. tudi direktno pri samem zagovarjanju in predstavljanju svojih stalisc se mi tip kr nekoliko smili. ne vidim in ne cutim energije, strasti, impulzivnosti, odlocnosti,... nicesar.

da to dosezes ni potrebno, da si tak pajac kot je pahor.

vmes med odmorom je bila reklama od sds, ki je je lepo demonstrirala to melanholicnost - tisti ubogi sestavek o pametnih resitvah pove tako, kot bi ga nekdo zbudil sredi noci.

mi je zal, da morm to rect ampak bi se jansa lahko marsikaj naucil od pahorja. pa sploh ne, da bi mi pahorjevo nastopanje kot celota bilo usec, ampak jansevo je se toliko slabse.
anon-220534 sporočil: 695
[#1455663] 25.11.11 09:16
Odgovori   +    3
Ker si očitno zaslužimo, da nas vodi General Janez, nas čaka tudi tale ekipa (nikar ne mislite, da gre za šalo!):
Minister za versko vzgojo in šolstvo Ivan Štuhec
Minister za ameriške interese Dimitrij Rupel
Minister za propagando, medije in narodnozabavno kulturo Branko Grims
Minister za pravosodje in branjenje lika in dela Janeza Janše Franci Matoz
Minister za 10% in promet Zvone Černač
Minister za gospodarski kriminal Jože Zagožen
Minister za nabavo oklepnikov in obrambo Andrej Lovšin
Minister za iskanje notranjih sovražnikov Tone Krkovič
Minister za uničenje visokega šolstva Milan Zver
Vodje obveščevalne službe Darko Njavro
Generalna državna tožilka Barbara Brezigar
Predsednik vrhovnega sodišča Lovro Šturm
Predsednik protikorupcijske komisije Pavle Rupar
Predsednik računskega sodišča Boris Popovič
direktor RTVSLO Tone Jerovšek
urednica informativnega programa RTVSLO Rosvita Pesek
če nas ne rešijo Avstrijci ali Finci, se nam obetajo desetletja svobode, obilja in sreče.
res smo bečki konjušari press
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1455664] 25.11.11 09:16 · odgovor na: macon (#1455492)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-124452 25.11.2011 09:35
[macon]
> [0731KeLcX]
> > [macon]
> > > [yuslocan]
> > > Prepričljivo najboljši Borut Pahor.
> > >
> > > Edini politik po izobrazbi in diplomatskem obnašanju.
> > >
> > > Vse drugo:
> > >
> > > KLUMP
> >
> > A to, da si tako neumen, kaj boli? Ne vem, samo vprašam.
>
> Vsak ima svoj pogled in stališče, kar je edino pravilno. Da uporabim tvojo besedo (neumen) to verjetno misliš sam zase?

Mislim, da so njegova stališča izprijena in da jih nikdar ni bil sposoben razumno zagovarjati. Z največjo lahkoto mu jih trgamo na kosce, vendar ga vse klofute, ki jih je dobil na tem forumu, ne ustavijo. To kaže, da piše kar piše, ker je bodisi:
-neumen (ali nor)
-plačan

V eni točki je nad njim popizdil tudi Frankl (česar ni naredil še pri nikomur pa pišemo res vse mogoče) in ga sploh ne povsem vljudno zaprosil, naj se spelje s foruma.

Ti si pa bolj nov, a ne?
Glej Macan, o tem sva večkrat debatirala, pa se vedno znova zapletaš v konflikt. Zato ti bom še enkrat ponovil dobro znane besede:

Če pišeš o drugih najprej in se spuščaš v osebnostne kvalifikacije, poglej najprej v sebe.

Nekoga (mene) obmetavati z neumnim je najlažje, ker so to prazne besede.

Za tebe pa imamo dokaze, ki držijo (JJ, kje mate dokaze, pokažite dokaze).

1. Prvi je ta da se oglašaš v forum Financ med službo, pa še službo imaš v javni upravi (tvoje besede v postih).

To je zares pokvarjeno in bolano. Mi te plačujemo, ti pa med službo svinjaš po forumu.

2. Drugi je ta, da med službo surfaš tudi po različnih internetnih sex straneh in se oglašaš v sex forume z istim nickom, kot ga uporabljaš tukaj, torej "macon". (za enega informatika zelo neumno in samovšečno).

3. Glede Frankla pa gre samo za strah da mu slučajno zaradi mojih komentarjev ne uide položaj glavnega urednika Dela, in je odreagiral kot ogrožen človek, kar mu ne zamerim. V informacijo pa prilagam kronologijo tega dialoga s Franklom:

forum.finance.si/ind...704&single
forum.finance.si/ind...358&single
forum.finance.si/ind...629&single
forum.finance.si/ind...358&single
forum.finance.si/ind...825&single
forum.finance.si/ind...812&single
forum.finance.si/ind...616&single
macon sporočil: 12.861
[#1455728] 25.11.11 09:35 · odgovor na: anon-124452 (#1455664)
Odgovori   +    3
[yuslocan]

Glej Macan, o tem sva večkrat debatirala, pa se vedno znova zapletaš v konflikt. Zato ti bom še enkrat ponovil dobro znane besede:

Če pišeš o drugih najprej in se spuščaš v osebnostne kvalifikacije, poglej najprej v sebe.

Nekoga (mene) obmetavati z neumnim je najlažje, ker so to prazne besede.

Za tebe pa imamo dokaze, ki držijo (JJ, kje mate dokaze, pokažite dokaze).

1. Prvi je ta da se oglašaš v forum Financ med službo, pa še službo imaš v javni upravi (tvoje besede v postih).

To je zares pokvarjeno in bolano. Mi te plačujemo, ti pa med službo svinjaš po forumu.

2. Drugi je ta, da med službo surfaš tudi po različnih internetnih sex straneh in se oglašaš v sex forume z istim nickom, kot ga uporabljaš tukaj, torej "macon". (za enega informatika zelo neumno in samovšečno).

3. Glede Frankla pa gre samo za strah da mu slučajno zaradi mojih komentarjev ne uide položaj glavnega urednika Dela, in je odreagiral kot ogrožen človek, kar mu ne zamerim. V informacijo pa prilagam kronologijo tega dialoga s Franklom:
Glej, bolnik, ti bom spet odgovoril:

1. Ti očitno poznaš samo delo na normo, ko mora nekdo v delovnem času narediti toliko in toliko kosov nečesa. Ali pa referente, katerim stojijo pred šalterjem stranke, ki dlje čakajo, če referenta ni za šalterjem. Meni recimo petnajst minut teče obdelava ali test in takrat lahko prebiram ta forum ali pijem kavo. Mainframe takrat dela.

2. Najbrž res boli, če si tako neumen, kot si ti. + blokirane imamo facebooke, strani za nalagat fotke, družabna omrežja ipd. Forum financ je po moje skoraj edini forum, ki ga lahko sploh pogledam. Pa pošte kot je gmail.

3. Tvoji komentarji Franklu ne ogrožajo ničesar, samo beden se nam zdiš.

Res si sirota pa še do konca pokvarjen.
anon-201800 sporočil: 1.293
[#1455752] 25.11.11 09:43
Odgovori   +    0
pahor očitno ni še dobil klica iz murgel. je pa obnašanje sd edinstven primer v politki (seveda balkana). nekdo jim uniči stranko in oni niti pisnejo ne o tem, zna bit da bodo padli na 5% in nobene resne pripombe na to. dobro jih drži mali spletkarček za jajca. ker bo necenjeni predsednik šturk moral dati oblast hiv koaliciji+sd+virant lahko pričakujemo hiter potop te države.
Kernest sporočil: 2.298
[#1455753] 25.11.11 09:44 · odgovor na: anon-220534 (#1455663)
Odgovori   +    3
[dinosep]
Ker si očitno zaslužimo, da nas vodi General Janez, nas čaka tudi tale ekipa (nikar ne mislite, da gre za šalo!):
Minister za versko vzgojo in šolstvo Ivan Štuhec
Minister za ameriške interese Dimitrij Rupel
Minister za propagando, medije in narodnozabavno kulturo Branko Grims
Minister za pravosodje in branjenje lika in dela Janeza Janše Franci Matoz
Minister za 10% in promet Zvone Černač
Minister za gospodarski kriminal Jože Zagožen
Minister za nabavo oklepnikov in obrambo Andrej Lovšin
Minister za iskanje notranjih sovražnikov Tone Krkovič
Minister za uničenje visokega šolstva Milan Zver
Vodje obveščevalne službe Darko Njavro
Generalna državna tožilka Barbara Brezigar
Predsednik vrhovnega sodišča Lovro Šturm
Predsednik protikorupcijske komisije Pavle Rupar
Predsednik računskega sodišča Boris Popovič
direktor RTVSLO Tone Jerovšek
urednica informativnega programa RTVSLO Rosvita Pesek
če nas ne rešijo Avstrijci ali Finci, se nam obetajo desetletja svobode, obilja in sreče.
res smo bečki konjušari press
lukšič, svetlik, križanič, kresal, zalarj, vlačič, .... in vrhunski dirigent so za tvoj nabor še vedno nedosgljivi in ostajajo "sanska ekipa" oz. vzorec za "dream team" - Dokazano v praksi. 4 december o'reši nas s čimerkoli !
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1455756] 25.11.11 09:45 · odgovor na: macon (#1455728)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 25.11.2011 09:59
[macon]
> [yuslocan]
>
> Glej Macan, o tem sva večkrat debatirala, pa se vedno znova zapletaš v konflikt. Zato ti bom še enkrat ponovil dobro znane besede:
>
> Če pišeš o drugih najprej in se spuščaš v osebnostne kvalifikacije, poglej najprej v sebe.
>
> Nekoga (mene) obmetavati z neumnim je najlažje, ker so to prazne besede.
>
> Za tebe pa imamo dokaze, ki držijo (JJ, kje mate dokaze, pokažite dokaze).
>
> 1. Prvi je ta da se oglašaš v forum Financ med službo, pa še službo imaš v javni upravi (tvoje besede v postih).
>
> To je zares pokvarjeno in bolano. Mi te plačujemo, ti pa med službo svinjaš po forumu.
>
> 2. Drugi je ta, da med službo surfaš tudi po različnih internetnih sex straneh in se oglašaš v sex forume z istim nickom, kot ga uporabljaš tukaj, torej "macon". (za enega informatika zelo neumno in samovšečno).
>
> 3. Glede Frankla pa gre samo za strah da mu slučajno zaradi mojih komentarjev ne uide položaj glavnega urednika Dela, in je odreagiral kot ogrožen človek, kar mu ne zamerim. V informacijo pa prilagam kronologijo tega dialoga s Franklom:

Glej, bolnik, ti bom spet odgovoril:

1. Ti očitno poznaš samo delo na normo, ko mora nekdo v delovnem času narediti toliko in toliko kosov nečesa. Ali pa referente, katerim stojijo pred šalterjem stranke, ki dlje čakajo, če referenta ni za šalterjem. Meni recimo petnajst minut teče obdelava ali test in takrat lahko prebiram ta forum ali pijem kavo. Mainframe takrat dela.
Vsak, ki krade kaj, ima vedno opravičilo. (včasih ti mainframe dela po cel dan, glede na število postov). Med čakanjem bi lahko delal tudi kaj drugega koristnega za državo (javno upravo). Pri privatniku tega ne bi upal.
2. Najbrž res boli, če si tako neumen, kot si ti. + blokirane imamo facebooke, strani za nalagat fotke, družabna omrežja ipd. Forum financ je po moje skoraj edini forum, ki ga lahko sploh pogledam. Pa pošte kot je gmail.
Za IT delavca reči da ima blokirane FB in sex strani je zelo, zelo neumno in bolano, saj si ti tisti ki blokira, ali deblokira, ali celo ima WiFi ključek s sabo. Lari fari macon za naivneže.
3. Tvoji komentarji Franklu ne ogrožajo ničesar, samo beden se nam zdiš.
Komentarje lahko preberejo vsi uporabniki foruma v prejšnjem postu.
Res si sirota pa še do konca pokvarjen.
Kdo je zdaj sirota, macon? Kdo je pokvarjen?

Po moje ti. Kradeš čas v javni upravi, ko te mi plačujemo, pa še surfaš po sex straneh. Da ne pišem o tvojih nenavadnih spolnih preferencah, ki se jih lahko vidi na sex straneh.
sopranos sporočil: 11.404
[#1455805] 25.11.11 10:00 · odgovor na: anon-120717 (#1455645)
Odgovori   +    4
[tripson]
> [sopranos]
> Sem gledal soočenje. Daleč najslabši je bil Jankovič. bil je agresiven, nestrpen, prepirljiv. Stalno je delal grimase. Tudi žena se je izkazala kot nekdo, ki mu je takšno pehanje za denarjem in mojo zelo pomembno.
>
> Virant se je dobro držal. Od vseh kandidatov je bil najbolj konkreten, z najbolj izdelanim programom.
>
> Zelo umirjen se je izkazal Janša. Priznal je celo nekaj svojih napak. Ob Urški se je kar malo raznežil Presenetil je s tem, da se je nekajkrat celo pošalil.
>
> Pahor je spet zganjal malo teatra. Bolje sicer kot Jankovič, a če potegnem črto, precej neiskreno in zaigrano. Vidi se, da ne obvlada situacije. Tudi odnos z ženo je bil precej neiskren.

no ja...

mene predvsem vedno znova razocara nastop janse. pustimo za trenutek ostale.

jst bi priporocal jansi, da se sam udelezi teh seminarjev komuniciranja, ki ga prirejajo v sds, da bi sam postal "guru komuniciranja." za moje pojme je absolutno prevec umirjen, pasiven, premalo direkten in napadalen. vse skupaj meji ze na neko plasnost in strah.

namesto, da bi artikulirano in direktno zelo jasno izpostavil neumnosti drugih ter predstavil svoja stalisca, vedno znova zelo pasivno in zaspano odreagira na kakrsnekoli napade. tudi direktno pri samem zagovarjanju in predstavljanju svojih stalisc se mi tip kr nekoliko smili. ne vidim in ne cutim energije, strasti, impulzivnosti, odlocnosti,... nicesar.

da to dosezes ni potrebno, da si tak pajac kot je pahor.

vmes med odmorom je bila reklama od sds, ki je je lepo demonstrirala to melanholicnost - tisti ubogi sestavek o pametnih resitvah pove tako, kot bi ga nekdo zbudil sredi noci.

mi je zal, da morm to rect ampak bi se jansa lahko marsikaj naucil od pahorja. pa sploh ne, da bi mi pahorjevo nastopanje kot celota bilo usec, ampak jansevo je se toliko slabse.
Če bi vsi štirje včeraj prvič nastopali in jih javnost še ne bi poznala, potem bi se s tabo strinjal.

Toda zadeve je potrebno postaviti v kontekst. Velik del slovenskih medijev (levo usmerjenih) - Dnevnik, Delo, Večer, Mladina, delno tudi POP TV in RTV SLO ter številni javnomnenjski voditelji, ki so blizu levice (Miheljak, Hribarjeva, Semolič, Štrukelj, Žerdin, Uhan, Kovač, Repovž, Markeš itd.) Janšo že 20 let slikajo kot nekakšno poosebljenje hudiča. Kot človeka, ki je odgovoren za vse slabo v državi. Nekakšnega novodobnega Hitlerja.

Ravno zato je bil Janšev nastop dober. Pokazal je, da je pripravljen priznati napake, da ima toplo človeško plat, da je oče, mož itd. Da ni napadalen in da je sposoben sprejemati kompromise.

Pahor se je izkazal kot najbolj nesposoben predsednik vlade v zgodovini Slovenije. Za razliko od Janše, NI pripravljen priznati napake (Križanič, AUKN, Dimic, Kresal, Golobič, Erjavec itd.). Pogovor s sindikati je tudi pokazal, da ni človek, ki bi iskal kompromis, ampak je stvari vodil enostransko. Tako da če imajo ljudje malo več spomina kot zlata ribica, potem bi se jim njegov nastop moral zdeti popolno sprenevedanje in laganje.

Za Jankoviča se je pokazalo, da je prepirljiv in da ni človek dialoga ter da laže, da se kar kadi. Skupaj z ženo sta pokazala, da sta pogoltna na denar in oblast.

Virant je bil soliden. A pokazalo se je, da ni material za predsednika vlade. Bi pa bil odličen koalicijski partner, ki bi pomagal urediti javno upravo, sodstvo ter znižati davke ter odpraviti številne administrativne ovire. Ker je meni osebno to zelo pomembno, sem njegov nastop ocenil kot boljši kot Jankovičev ali Pahorjev.
anon-216391 sporočil: 3.795
[#1455845] 25.11.11 10:12 · odgovor na: anon-124452 (#1455329)
Odgovori   +    1
[yuslocan]
> [dostiimam]
> Da je Poštenjanković vzoren učenec Kučjankovića je dokazal s tem, ko je poskušal uporabiti Šrotovo izjavo za diskreditacijo Janše. Totalno abotno! In to zelo zgovorno priča o njegovem intelektualnem dosegu - skratka nivo zvijačnega orientalskega SOLATARJA!!

Ma kakšne neumnosti klobasaš, bog te nima rad.

Šrotova diskreditacija Janše, PRAVIŠ.

Potem, ko so vsi udeleženci potrdili da je to res (Šrot, Starina Kosem, Gantar, celo Bavčar je nakoncu popustil v Mladini) in objavljene so kopije dogovora, in je Starina Kosem povedala vse o dogodkih v pisarni predsednika vlade, celo Janša na TV enkrat priznal da je to bila napaka in ti tukaj PIŠEŠ O NEKI DISKREDITACIJI.

Pa še drugim upate reči da so ovce!!!!!!

Naj vas zastopi kdor more.
Nisem mislil na mantre o prodaji Mercatorja ampak na izjavo Šrota, ko je hvalil Janšo v intervjuju. Sicer pa bi morda bilo bolje, da bi Poštenjaković prevzel Mercator, potem bi imel Šrot brata tajkuna! Nisem pa čisto prepričan, ker Kučjankovič bi za njega poskrbel pa če bi morali prodati NLB.
ketika sporočil: 4.267
[#1455854] 25.11.11 10:14 · odgovor na: anon-220534 (#1455663)
Odgovori   +    1
Ampak tele volilci SDS ki imajo v LJ bežigrad Dimitrija na volilni listi SDS bodo pa res najbrž pogledal stran, hitr obkrožl pa not vrgel, pa letel ven iz volišča v spovednico.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1455886] 25.11.11 10:20 · odgovor na: anon-216391 (#1455845)
Odgovori   +    0
[dostiimam]
> [yuslocan]
> > [dostiimam]
> > Da je Poštenjanković vzoren učenec Kučjankovića je dokazal s tem, ko je poskušal uporabiti Šrotovo izjavo za diskreditacijo Janše. Totalno abotno! In to zelo zgovorno priča o njegovem intelektualnem dosegu - skratka nivo zvijačnega orientalskega SOLATARJA!!
>
> Ma kakšne neumnosti klobasaš, bog te nima rad.
>
> Šrotova diskreditacija Janše, PRAVIŠ.
>
> Potem, ko so vsi udeleženci potrdili da je to res (Šrot, Starina Kosem, Gantar, celo Bavčar je nakoncu popustil v Mladini) in objavljene so kopije dogovora, in je Starina Kosem povedala vse o dogodkih v pisarni predsednika vlade, celo Janša na TV enkrat priznal da je to bila napaka in ti tukaj PIŠEŠ O NEKI DISKREDITACIJI.
>
> Pa še drugim upate reči da so ovce!!!!!!
>
> Naj vas zastopi kdor more.

Nisem mislil na mantre o prodaji Mercatorja ampak na izjavo Šrota, ko je hvalil Janšo v intervjuju. Sicer pa bi morda bilo bolje, da bi Poštenjaković prevzel Mercator, potem bi imel Šrot brata tajkuna! Nisem pa čisto prepričan, ker Kučjankovič bi za njega poskrbel pa če bi morali prodati NLB.
No, nisem tega imel v mislih.

Sicer še vedno ni gotovo, ali je izjava Šrota podtaknjeno kukavičje jajce, ali gre za kaj drugega. Zanimivo, da je tudi Bavčar spet zelo blizu Ivana, kar nekaj pomeni. (Veš kje se muhe zbirajo..)

Čas bo pokazal pravo ozadje, bomo videli v kratkem.
anon-45881 sporočil: 7.327
[#1456127] 25.11.11 11:46
Odgovori   +    1
Janković bi pri pogajanjih s sindikati uporabil metode iz Mercatorja in MOL
Torej bi morali sindikati najprej nakazati donacijo Union Olimpiji ali RK Krim, pa skleniti še kak posel z Electo za obnovo kakšne sindikalne stavbe, npr. počitniških domov.

Mafija, ki se je ne bi sramoval niti Al Capone.
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1456266] 25.11.11 12:41 · odgovor na: anon-185072 (#1455548)
Odgovori   +    0
[gricco]
,Ponovil je tudi, da je hiša v Grosuplju formalno njegova, sicer pa jo je podaril sinu.'

tudi jaz imam za nekaj k eur delnic, ampak denar od prodaje bom dal otrokom, tako da po jankovićevo v bistvu nimam delnic
pametno..če finančno zablucijo jim nimajo kaj vzet,če se ločijo vse ostane v družini..

sej ne rečem,dobra taktika,ampak tak človek ne more bit v politiki..

Strani: 1 2 3