Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Treba bo varčevati na vsakem koraku

Strani: 1 2 3 4 5

anon-184333 sporočil: 4.775
[#1404394] 18.10.11 19:20
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: anon-184333 18.10.2011 19:25
"Ustanovitev t. i. slabe banke, ki bi prevzela slaba posojila državnih bank." Kdo pa bo to plačal ? Iz te moke že ne bo kruha.
Največ bi naredili s tem, da bi ustanovili slabo parlamentarno stranko, ki bi prevzela vse tranzicijske politike.
čarli sporočil: 13.178
[#1404395] 18.10.11 19:20 · odgovor na: Skippy (#1404347)
Odgovori   +    10
[Skippy]
Nič ne pomaga, če ukineš ministrstvo - nato pa delavce razporediš drugam. Vprašati se je tudi treba, če je zdaj pravi čas za prodajo deležev kar vsevprek, npr. glede na to, da so nam za Telekom pod prejšnjo vlado ponujali 400+ evrov na delnico.
Lej, če se bo spet čakalo na pravi čas glede državnega premoženja spet ne bo nič prodano. Najleši časi za prodajo so šli leta 2007 in ti se ne bodo vrnili kar še nekaj časa. Veš kok je rekla Thacherjeva: "Kdo če ne mi in kdaj če ne zdaj";) Tega jj kakor vemo ni sposoben narediti, ker ga zanima samo kotrola oz se želi pridružiti "eliti";)
anon-68796 sporočil: 1.216
[#1404396] 18.10.11 19:21
Odgovori   +    4
"Dobički od trgovine z orožjem"...vsakršne koristi prodaj pod mizo...ogromne škode...klientilističnih tipov "lovšin"...pogojno rečeno, najrazličnejše "provizije"...množica tajkunskih "petkov"...itd....brez takih in podobnih "anomalij"...bi Slovenija marsikaj prihranila...ampak je...žal tako...da je politično frazarjenje ...ZASTONJ...
anon-29400 sporočil: 691
[#1404400] 18.10.11 19:24
Odgovori   +    13
Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404407] 18.10.11 19:29
Odgovori   +    6
Obramboslovje je najboljša finančna veda!

"v naslednjem mandatu na vsakem koraku varčevati in storiti vse za povečanje proračunskih prihodkov, vendar pa bo trajalo leto in pol do dve leti za zmanjšanje primanjkljaja v skladu z maastrichtskimi kriteriji"

Kot bi bral manifesto KPJ, za naslednji 5 letni plan.

Bravo!
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404410] 18.10.11 19:29 · odgovor na: anon-29400 (#1404400)
Odgovori   +    11
[naturas]
Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404412] 18.10.11 19:32 · odgovor na: anon-105466 (#1404410)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-228757 18.10.2011 19:33
[bricktop]
> [naturas]
> Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.

Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
??????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????

Kdo je prosperiral?

A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404414] 18.10.11 19:34 · odgovor na: anon-228757 (#1404412)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-105466 18.10.2011 19:34
[zajko]
> [bricktop]
> > [naturas]
> > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
>
> Ker je država v času njegove vlade prosperirala.

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????

Kdo je prosperiral?

A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404416] 18.10.11 19:36 · odgovor na: anon-105466 (#1404414)
Odgovori   +    4
[bricktop]
> [zajko]
> > [bricktop]
> > > [naturas]
> > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> >
> > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
>
> ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
>
> Kdo je prosperiral?
>
> A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?

A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404424] 18.10.11 19:41 · odgovor na: anon-228757 (#1404416)
Odgovori   +    13
[zajko]
> [bricktop]
> > [zajko]
> > > [bricktop]
> > > > [naturas]
> > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > >
> > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> >
> > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> >
> > Kdo je prosperiral?
> >
> > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
>
> A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?

No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404432] 18.10.11 19:46 · odgovor na: anon-105466 (#1404424)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-228757 18.10.2011 19:48
[bricktop]
> [zajko]
> > [bricktop]
> > > [zajko]
> > > > [bricktop]
> > > > > [naturas]
> > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > >
> > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > >
> > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > >
> > > Kdo je prosperiral?
> > >
> > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> >
> > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
>
> No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.

Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.

Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
anon-162285 sporočil: 25
[#1404433] 18.10.11 19:47
Odgovori   +    2
...drugim pa teče voda v grlo.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404440] 18.10.11 19:56 · odgovor na: anon-228757 (#1404432)
Odgovori   +    10
[zajko]
> [bricktop]
> > [zajko]
> > > [bricktop]
> > > > [zajko]
> > > > > [bricktop]
> > > > > > [naturas]
> > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > >
> > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > >
> > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > >
> > > > Kdo je prosperiral?
> > > >
> > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > >
> > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> >
> > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
>
> Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...

Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.

Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...

PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!
anon-166232 sporočil: 3.600
[#1404445] 18.10.11 19:59 · odgovor na: anon-228757 (#1404384)
Odgovori   +    9
Si že kdaj od paranoidnega šizofrenika pričakoval skladnost izjav?
Pravzaprav ne.

Najbolj sem si zapomnil njegovo slavno izjavo glede RTV prispevka. V predreferendumski kampanji je sds posebej poudarjala, da bo novi zakon prispeval k nižjemu rtv prispevku. Ker je po sprejemu še vedno bil 11 eur kot prej, je na eksplicitno vprašanje kdaj bo, odgovoril, da je zaradi inflacije že realno nižji za odstotek(!). In poudaril, da nikoli niso trdili, da bo prišlo do drastičnega zniževanja prispevka.

Evo skladnosti izjav.

p.s.
Če bi jaz stranki najprej obljubil nižjo ceno, ob nakupu pa ji odvrnil, da je morda res ista, vendar zaradi inflacije realno nižja, bi me na gobec.

Janezu pa ploskajo, he he.
najobj sporočil: 31.922
[#1404447] 18.10.11 20:00 · odgovor na: anon-166232 (#1404380)
Odgovori   +    6
[COP]
> [bc123a]
> > [0590]
> > Zakaj ni število ministrstev zmanjšal že ko je bil na oblasti?
>
> ma ministrstev lahko naredi se 10 dodatnih, ali pa jih 10 ukine, to ni niti pljunek v proracunu. sama ukinitev ministrstva ne prihrani NIC, zero, prihranilo bi se, ce bi ukinili naloge zaposlenih (in valjda, teh kao ne moremo, ker ....) in bi ti postali visek, ki SE NE BI samo prerazporedil znotraj JU...
Žal je res.

JJ je bil zelo ekspliciten in je navedel, da bo zaradi zmanjšanja števila ministrstev prihranek 1 mlr v štirih letih. Kar pomeni 250 mil letno. Ob dejstvu, da je v JU 33.000 zaposlenih, bi to pomenilo takojšnje(!) odpuščanje okrog 15-20% zaposlenih.

Glede na to, da je v naslednjem stavku posebej poudaril zamrznitev (ne zmanjšanje!) proračunskih izdatkov v dialogu(!) s socialnimi partnerji, pa lahko mirno zaključimo, da je s povedanim v nasprotju sam s sabo.

Sliši se pa fajn, to pa.

p.s.
Prihranek ob zamrznitvi. Jesuskristus!

... jezuskristus, kakšen picajzl si ti ... ja, kaj nimaš drugega dela, kot zdaj tukaj neke številke premetavat ...
anon-198668 sporočil: 2.998
[#1404452] 18.10.11 20:02
Odgovori   +    9
Še dobro, da Janši niso dovolili ustanoviti 13 pokrajin, kar bi stalo dodatnih 1,3 milijard na leto. Kaj pa bi zdaj s tem? Jih ukinjali?
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404461] 18.10.11 20:06 · odgovor na: anon-105466 (#1404440)
Odgovori   +    4
[bricktop]
> [zajko]
> > [bricktop]
> > > [zajko]
> > > > [bricktop]
> > > > > [zajko]
> > > > > > [bricktop]
> > > > > > > [naturas]
> > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > >
> > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > >
> > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > >
> > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > >
> > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > >
> > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > >
> > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> >
> > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
>
> Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
>
> Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.

Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...

PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!
:-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.
najobj sporočil: 31.922
[#1404463] 18.10.11 20:06 · odgovor na: (#1404196)
Odgovori   +    6
[s69t]
To je vredno objave, ne pa dnevno pet člankov o Jankoviću, ki razen lastne hvale nima povedati absolutno ničesar vsebinskega.
... ja, se strinjam ...


P.S.: forum.finance.si/?m=...380&single ...
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404468] 18.10.11 20:09 · odgovor na: anon-228757 (#1404461)
Odgovori   +    9
[zajko]
> [bricktop]
> > [zajko]
> > > [bricktop]
> > > > [zajko]
> > > > > [bricktop]
> > > > > > [zajko]
> > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > [naturas]
> > > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > > >
> > > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > > >
> > > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > > >
> > > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > > >
> > > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > > >
> > > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > > >
> > > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> > >
> > > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
> >
> > Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
> >
> > Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
>
> Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
> Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...
>
> PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!

:-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.
Od katolicizma do agrarnih prispodob, tele "urbani" rdeči vojački so prav zabavni.

"Može on iz sela, al selo iz njega nikada." hehehehehehehehe
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404471] 18.10.11 20:11 · odgovor na: anon-166232 (#1404445)
Odgovori   +    11
[COP]
>Si že kdaj od paranoidnega šizofrenika pričakoval skladnost izjav?

Pravzaprav ne.

Najbolj sem si zapomnil njegovo slavno izjavo glede RTV prispevka. V predreferendumski kampanji je sds posebej poudarjala, da bo novi zakon prispeval k nižjemu rtv prispevku. Ker je po sprejemu še vedno bil 11 eur kot prej, je na eksplicitno vprašanje kdaj bo, odgovoril, da je zaradi inflacije že realno nižji za odstotek(!). In poudaril, da nikoli niso trdili, da bo prišlo do drastičnega zniževanja prispevka.

Evo skladnosti izjav.

p.s.
Če bi jaz stranki najprej obljubil nižjo ceno, ob nakupu pa ji odvrnil, da je morda res ista, vendar zaradi inflacije realno nižja, bi me na gobec.

Janezu pa ploskajo, he he.
Mene je najbolj nasmejala njegova izjava, da ustvarjajo delovna mesta z visoko dodano vrednostjo.

Samo poglej si selitveni prirast 2006-2008, sami doktorji znanosti iz Bosne. :-)
anon-228757 sporočil: 2.790
[#1404482] 18.10.11 20:19 · odgovor na: anon-105466 (#1404468)
Odgovori   +    3
[bricktop]
> [zajko]
> > [bricktop]
> > > [zajko]
> > > > [bricktop]
> > > > > [zajko]
> > > > > > [bricktop]
> > > > > > > [zajko]
> > > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > > [naturas]
> > > > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > > > >
> > > > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > > > >
> > > > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > > > >
> > > > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > > > >
> > > > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > > > >
> > > > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > > > >
> > > > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> > > >
> > > > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > > > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
> > >
> > > Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
> > >
> > > Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
> >
> > Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
> > Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...
> >
> > PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!
>
> :-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.

Od katolicizma do agrarnih prispodob, tele "urbani" rdeči vojački so prav zabavni.

"Može on iz sela, al selo iz njega nikada." hehehehehehehehe
Rdeča je sicer lepa barva, samo ni moja.

Ko o kome, kurva o poštenju, seljak o selendri.
anon-247461 sporočil: 92
[#1404519] 18.10.11 20:43
Odgovori   +    5
Janez ,a ko je sedanja garnitura to začela si jo pa na vse podle načine torepediral. Ubogi ,vsi če te izvolimo.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404549] 18.10.11 21:06 · odgovor na: anon-228757 (#1404482)
Odgovori   +    2
[zajko]
> [bricktop]
> > [zajko]
> > > [bricktop]
> > > > [zajko]
> > > > > [bricktop]
> > > > > > [zajko]
> > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > [zajko]
> > > > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > > > > [naturas]
> > > > > > > > > > Janša, saj si že imel to priložnost, zakaj pa jih nisi zmanjšal takrat ko si bil na vladi. Sam jezik te je.
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Ker je država v času njegove vlade prosperirala.
> > > > > > > >
> > > > > > > > ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
> > > > > > > >
> > > > > > > > Kdo je prosperiral?
> > > > > > > >
> > > > > > > > A poznaš tisto slavno pripovedko, o 7 debelih kravah, ki so bile požrte od 7 suhih?
> > > > > > >
> > > > > > > A poznaš ti pregovor da Kilavom kurcu svaka dlaka smeta?
> > > > > >
> > > > > > No, no nisem ti jaz kriv, če ti pubične dlake glavico preraščajo.
> > > > >
> > > > > Zmanjkalo brezveznih bibličnih izgovorov? Volitve do Svetih treh kraljev, izhod iz krizo do Božiča in Leta suhih krav.
> > > > > Saj se mi je zdelo da ste v Vrhovnem štabu prešaltali na hardcore katolicizem...
> > > >
> > > > Nije žvaka za seljaka, kot računalnik ni za tebe.
> > > >
> > > > Čustvena reakcija? Priznaj zaljubljen si, v svojega pastirja.
> > >
> > > Razočaral si. Lahko bi omenil hostijo namesto žvake. Na primer: "Ni Jagnje Božje za vsakogar," ali kaj podobno bibličnega.
> > > Boš natreniral, samo da te Lukšit še ene parkrat pošlje špijonirat na mašo, hehehe...
> > >
> > > PS: V zadnjem stavku si narobe postavil vejico. To mora da je ljubav... LOL!
> >
> > :-) Duhovite ovce me vedno nasmejijo. Vsakič isto, beee, beee samo, da je pastir "naš" tudi če nas čez prepad pelje.
>
> Od katolicizma do agrarnih prispodob, tele "urbani" rdeči vojački so prav zabavni.
>
> "Može on iz sela, al selo iz njega nikada." hehehehehehehehe

Rdeča je sicer lepa barva, samo ni moja.

Ko o kome, kurva o poštenju, seljak o selendri.
Kot si napisal, hehehehe...
anon-97761 sporočil: 5.181
[#1404553] 18.10.11 21:08
Odgovori   +    7
osumljenec večih kaznivih dejanj o varčevanju. :)
anon-77500 sporočil: 792
[#1404558] 18.10.11 21:16
Odgovori   +    9
Vi le udrihajte po JJ, verjamem, da se marsikdo boji za svoje privilegije, ki jih imel pod pokvarjeno levico. Pridni in pošteni Slovenci ga bomo pa z veseljem volili.
anon-178358 sporočil: 777
[#1404563] 18.10.11 21:22
Odgovori   +    4
Janša bo baje legaliziral marihuano. pogooglajte. Treba je rečt ne janševiškim hašišarjem

lmgtfy.com/?q=janša...+marihuano
anon-267211 sporočil: 293
[#1404575] 18.10.11 21:43
Odgovori   +    5
Johnny lepotec pravi, da bo treba varčevati na vsakem koraku... - look who's talking...
anon-151592 sporočil: 1.355
[#1404585] 18.10.11 21:54 · odgovor na: anon-263795 (#1404232)
Odgovori   +    7
[modrasfsst]
> [premza]
> >Povedal je tudi, da z ustanovitvijo t. i. slabe banke, ki bi prevzela slaba posojila državnih bank, NLB ne bi več potrebovala finančnih injekcij v višini 250 in 400 milijonov evrov
>
> NLB ne, bo pa finančne inekcije potem potrebovala ta slaba banka? Ne morš sam sebe za lase z vode potegnit. Lahko sicer ven potegneš rit, če dovolj močno potegneš, ampak potem je pač glava pod vodo.



Saj ne veste kaj je "slaba banka" in kako se financira! ojojejjj!
Ja, res te malo zmede tole okrog "slabih bank"...tudi sam sem, ko sem prvič slišal ta izraz, pomislil, koji kurac nam bo še ena slaba banka...
anon-58746 sporočil: 3.738
[#1404594] 18.10.11 22:00 · odgovor na: anon-263795 (#1404254)
Odgovori   +    2
bogi, bogi bogi...
rx170 sporočil: 6.403
[#1404599] 18.10.11 22:04
Odgovori   +    7
Spoštovani Janez, priložnost zamujena ne vrne se nobena. Raje se s svojo ženičko in sinčkom ukvarjaj.

Naslednji prosim.

Strani: 1 2 3 4 5