Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavite Spomenko Hribar - drugič

Strani: 1 2 3 4

RTM sporočil: 4.799
[#1280514] 07.07.11 20:28 · odgovor na: anon-101299 (#1280131)
Odgovori   +    10
[sivi pinot barique]
PS:A Darko Bulat je še živ,ali so ga zaprli v kašno ustanovo?
na drevesu čaka v zasedi.
RTM sporočil: 4.799
[#1280520] 07.07.11 20:36 · odgovor na: (#1280475)
Odgovori   +    14
[rename]

Ne le toleriranje, pač pa tudi izdatno nagrajevanje akterjev zločinov in njihovih potomcev, ki so zagotavljali poveličevanje klavske revolucije nas je pripeljalo v zločinsko družbo.
Po mnenju zgodovinarja Mitje Ferenca bi bilo zelo napačno vso krivdo naprtiti vsem enotam jugoslovanske armade, ki so se ob koncu vojne znašle na slovenskem ozemlju. "Toda sedaj vemo, da so vsaj del pobojev v Hudi jami izvajali slovenska OZNA in slovenske enote: tretja brigada Vojske državne varnosti, vključena v divizijo Knoja,"

goo.gl/dkGy2

cirkularka stanovnik pa spizdi v filadelfijo.
najobj sporočil: 31.920
[#1280584] 07.07.11 22:12 · odgovor na: (#1280577)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 07.07.2011 22:12
[rename]
> [RTM]
> > [rename]
> >
> > Ne le toleriranje, pač pa tudi izdatno nagrajevanje akterjev zločinov in njihovih potomcev, ki so zagotavljali poveličevanje klavske revolucije nas je pripeljalo v zločinsko družbo.
>
> Po mnenju zgodovinarja Mitje Ferenca bi bilo zelo napačno vso krivdo naprtiti vsem enotam jugoslovanske armade, ki so se ob koncu vojne znašle na slovenskem ozemlju. "Toda sedaj vemo, da so vsaj del pobojev v Hudi jami izvajali slovenska OZNA in slovenske enote: tretja brigada Vojske državne varnosti, vključena v divizijo Knoja,"
>
> goo.gl/dkGy2
>
> cirkularka stanovnik pa spizdi v filadelfijo.
V Leljakovi knjigi Huda jama - Teharje imaš poimenski seznam članov slovenske enote, ki je izvajala poboje. Vse sami kleni Slovenci. Nekateri priimki so posebej zanimivi, še posebej, če poznaš njihove potomce in njihove kariere.

... ja, in ki bi se seveda morali vsi po vrsti kar sami obesiti, ker so brez dvoma krivi dejanj svojih staršev in potemtakem niso vredni svojega življenja ... khmm, saj si ti to tako mislil, a ne ? ...


P.S.: pizda, ti si dejansko prfuknjen ...
najobj sporočil: 31.920
[#1280593] 07.07.11 22:21 · odgovor na: (#1280585)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 07.07.2011 22:27
[rename]
> [najobj]
> > [rename]
> > > [RTM]
> > > > [rename]
> > > >
> > > > Ne le toleriranje, pač pa tudi izdatno nagrajevanje akterjev zločinov in njihovih potomcev, ki so zagotavljali poveličevanje klavske revolucije nas je pripeljalo v zločinsko družbo.
> > >
> > > Po mnenju zgodovinarja Mitje Ferenca bi bilo zelo napačno vso krivdo naprtiti vsem enotam jugoslovanske armade, ki so se ob koncu vojne znašle na slovenskem ozemlju. "Toda sedaj vemo, da so vsaj del pobojev v Hudi jami izvajali slovenska OZNA in slovenske enote: tretja brigada Vojske državne varnosti, vključena v divizijo Knoja,"
> > >
> > > goo.gl/dkGy2
> > >
> > > cirkularka stanovnik pa spizdi v filadelfijo.
>
> > V Leljakovi knjigi Huda jama - Teharje imaš poimenski seznam članov slovenske enote, ki je izvajala poboje. Vse sami kleni Slovenci. Nekateri priimki so posebej zanimivi, še posebej, če poznaš njihove potomce in njihove kariere.
>
>
> ... ja, ki bi se seveda morali vsi po vrsti kar sami obesiti, ker so brez dvoma krivi dejanj svojih staršev in potemtakem niso vredni svojega življenja ... khmm, saj si ti to tako mislil, a ne ? ...
>
>
> P.S.: pizda, ti si dejansko prfuknjen ...
Ti si fuknjen, ker mi polagaš besede, ki jih nisem nikoli izrekel.
Meni osebno je ta poimenski seznam marsikaj pojasnil, pa ne bom direktno o imenih in priimkih govoril, čeprav bi lahko.
Niso otroci krivi za dejanja svojih staršev - so pa sokrivi v toliko, ker so uživali privilegije in to je dokazljivo. Štipendije, delovna mesta, napredovanja itd.
Če je tebi vseeno za to, kaj se je dogajalo leta 1945 vsaj drugih ne žali, ki nismo ravnodušni do teh zločinskih dejanj.

Ravnokar sem prebral odličen komentar v zvezi s tem in ga kar kopiram v celoti:

Huda jama je največja sramota evropske demokracije. Sramota je že dejstvo, da je v Evropi do tako velikega obsega povojnih pobojev sploh lahko prišlo, še posebej, ker so Angleži očitno za namere komunistov vsaj deloma vedeli. Za slovenski narod je še posebej sramotno dejstvo, da je bil zločin izpeljan na tako okruten način. V rudnik so namreč zaprli žive ljudi, pred tem pa so jih posipali z živim apnom. O obsegu sramote priča tudi dejstvo, da so se je zavedali celo slaboumni zločinci sami, saj so rudniški jašek večkrat zazidali, da nebi prišlo do odkritja zločina. Sramota države je v dejstvu, da zločine prikriva in ne omogoči dostojnega pokopa žrtev. Sramota civilne družbe je v tem, da nemo stoji in nič ne reče, čeprav je znano, da so bili med žrtvami celo otroci in mlada dekleta, ki se jim prav gotovo, ob še tako hudi zlonamernosti, ne more pripisati kakih zločinov, ki bi na nakršenkoli način lahko opravičevali zločin, ki je nastal izvensodno in po končani vojni. Sramota slovenske partije je v tem, da je bil zločin del njenega načtrovanega delovanja, da je razne "majorje Mitje, glasom katerih so se zločini dogajali" šolala pri enemu večjih evropskih zločincev Stalinu, od katerega so se naučili tudi nečloveških metod, katrerim so dodali še kanček slovenske lumpenproletarske ustvarjalnosti.
Vse državljane je lahko sram, da se ob odkritih zločinih ne zganemo, da ne odstavimo predsednika države, ki mu odkrita trupla pomenijo drugorazredno vprašanje, da prenašamo nedejavnost organov pregona, da toleriramo "akademike", ki na skrivaj onemogočajo razkritje zločina in se z leti uvrščamo med sokrivce enega največjih zločinov nad civilnim prebivalstvom.
Sram me je, da sem preko očeta nehote povezan z akterji tega, ljudem zamolčanega, pa vendar vsem na nek način slutenega zločina. Sram me je, da nas potomci zločincev danes učijo demokracije, prava in morale!

... čuj, preberi še enkrat, kaj (ni)si napisal (zdaj spet in tam zgoraj malo prej), ker to je zdaj že klasika, da jaz tebi "polagam besede, ki jih nisi nikoli izrekel" ...


P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
anon-101299 sporočil: 9.501
[#1280594] 07.07.11 22:23 · odgovor na: (#1280585)
Odgovori   +    22
[rename]
> [najobj]
> > [rename]
> > > [RTM]
> > > > [rename]
> > > >
> > > > Ne le toleriranje, pač pa tudi izdatno nagrajevanje akterjev zločinov in njihovih potomcev, ki so zagotavljali poveličevanje klavske revolucije nas je pripeljalo v zločinsko družbo.
> > >
> > > Po mnenju zgodovinarja Mitje Ferenca bi bilo zelo napačno vso krivdo naprtiti vsem enotam jugoslovanske armade, ki so se ob koncu vojne znašle na slovenskem ozemlju. "Toda sedaj vemo, da so vsaj del pobojev v Hudi jami izvajali slovenska OZNA in slovenske enote: tretja brigada Vojske državne varnosti, vključena v divizijo Knoja,"
> > >
> > > goo.gl/dkGy2
> > >
> > > cirkularka stanovnik pa spizdi v filadelfijo.
>
> > V Leljakovi knjigi Huda jama - Teharje imaš poimenski seznam članov slovenske enote, ki je izvajala poboje. Vse sami kleni Slovenci. Nekateri priimki so posebej zanimivi, še posebej, če poznaš njihove potomce in njihove kariere.
>
>
> ... ja, ki bi se seveda morali vsi po vrsti kar sami obesiti, ker so brez dvoma krivi dejanj svojih staršev in potemtakem niso vredni svojega življenja ... khmm, saj si ti to tako mislil, a ne ? ...
>
>
> P.S.: pizda, ti si dejansko prfuknjen ...

Ti si fuknjen, ker mi polagaš besede, ki jih nisem nikoli izrekel.
Meni osebno je ta poimenski seznam marsikaj pojasnil, pa ne bom direktno o imenih in priimkih govoril, čeprav bi lahko.
Niso otroci krivi za dejanja svojih staršev - so pa sokrivi v toliko, ker so uživali privilegije in to je dokazljivo. Štipendije, delovna mesta, napredovanja itd.
Če je tebi vseeno za to, kaj se je dogajalo leta 1945 vsaj drugih ne žali, ki nismo ravnodušni do teh zločinskih dejanj.

Ravnokar sem prebral odličen komentar v zvezi s tem in ga kar kopiram v celoti:

Huda jama je največja sramota evropske demokracije. Sramota je že dejstvo, da je v Evropi do tako velikega obsega povojnih pobojev sploh lahko prišlo, še posebej, ker so Angleži očitno za namere komunistov vsaj deloma vedeli. Za slovenski narod je še posebej sramotno dejstvo, da je bil zločin izpeljan na tako okruten način. V rudnik so namreč zaprli žive ljudi, pred tem pa so jih posipali z živim apnom. O obsegu sramote priča tudi dejstvo, da so se je zavedali celo slaboumni zločinci sami, saj so rudniški jašek večkrat zazidali, da nebi prišlo do odkritja zločina. Sramota države je v dejstvu, da zločine prikriva in ne omogoči dostojnega pokopa žrtev. Sramota civilne družbe je v tem, da nemo stoji in nič ne reče, čeprav je znano, da so bili med žrtvami celo otroci in mlada dekleta, ki se jim prav gotovo, ob še tako hudi zlonamernosti, ne more pripisati kakih zločinov, ki bi na nakršenkoli način lahko opravičevali zločin, ki je nastal izvensodno in po končani vojni. Sramota slovenske partije je v tem, da je bil zločin del njenega načtrovanega delovanja, da je razne "majorje Mitje, glasom katerih so se zločini dogajali" šolala pri enemu večjih evropskih zločincev Stalinu, od katerega so se naučili tudi nečloveških metod, katrerim so dodali še kanček slovenske lumpenproletarske ustvarjalnosti.
Vse državljane je lahko sram, da se ob odkritih zločinih ne zganemo, da ne odstavimo predsednika države, ki mu odkrita trupla pomenijo drugorazredno vprašanje, da prenašamo nedejavnost organov pregona, da toleriramo "akademike", ki na skrivaj onemogočajo razkritje zločina in se z leti uvrščamo med sokrivce enega največjih zločinov nad civilnim prebivalstvom.

Sram me je, da sem preko očeta nehote povezan z akterji tega, ljudem zamolčanega, pa vendar vsem na nek način slutenega zločina. Sram me je, da nas potomci zločincev danes učijo demokracije, prava in morale!
..saj veš,kak gre una martra....mal nas je,pozabmo na preteklost,glejmo v prihodnost..
sej ni Igor Kardeljtes kriv,da je vnuk Speransa in da je pristal na računskem sodišču...Pa Ciril sin človekoljuba Mitje,pa da je rojakinja Najobjektivnejšega tota Mojca Rdečipašnik za nagrado,ker se je iz totega becirka preselila u Šetinc gasse morala za doto narditi Te Deum (točneje Te Milanum)
najobj sporočil: 31.920
[#1280604] 07.07.11 22:30 · odgovor na: (#1280597)
Odgovori   +    1
[dorki22]
> [najobj]
> P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!

Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))

... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...


P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...
anon-205499 sporočil: 428
[#1280606] 07.07.11 22:32
Odgovori   +    9
Bravo! Mi piace.
najobj sporočil: 31.920
[#1280609] 07.07.11 22:34 · odgovor na: anon-101299 (#1280594)
Odgovori   +    2
[sivi pinot barique]
> [rename]
> > [najobj]
> > > [rename]
> > > > [RTM]
> > > > > [rename]
> > > > >
> > > > > Ne le toleriranje, pač pa tudi izdatno nagrajevanje akterjev zločinov in njihovih potomcev, ki so zagotavljali poveličevanje klavske revolucije nas je pripeljalo v zločinsko družbo.
> > > >
> > > > Po mnenju zgodovinarja Mitje Ferenca bi bilo zelo napačno vso krivdo naprtiti vsem enotam jugoslovanske armade, ki so se ob koncu vojne znašle na slovenskem ozemlju. "Toda sedaj vemo, da so vsaj del pobojev v Hudi jami izvajali slovenska OZNA in slovenske enote: tretja brigada Vojske državne varnosti, vključena v divizijo Knoja,"
> > > >
> > > > goo.gl/dkGy2
> > > >
> > > > cirkularka stanovnik pa spizdi v filadelfijo.
> >
> > > V Leljakovi knjigi Huda jama - Teharje imaš poimenski seznam članov slovenske enote, ki je izvajala poboje. Vse sami kleni Slovenci. Nekateri priimki so posebej zanimivi, še posebej, če poznaš njihove potomce in njihove kariere.
> >
> >
> > ... ja, ki bi se seveda morali vsi po vrsti kar sami obesiti, ker so brez dvoma krivi dejanj svojih staršev in potemtakem niso vredni svojega življenja ... khmm, saj si ti to tako mislil, a ne ? ...
> >
> >
> > P.S.: pizda, ti si dejansko prfuknjen ...
>
> Ti si fuknjen, ker mi polagaš besede, ki jih nisem nikoli izrekel.
> Meni osebno je ta poimenski seznam marsikaj pojasnil, pa ne bom direktno o imenih in priimkih govoril, čeprav bi lahko.
> Niso otroci krivi za dejanja svojih staršev - so pa sokrivi v toliko, ker so uživali privilegije in to je dokazljivo. Štipendije, delovna mesta, napredovanja itd.
> Če je tebi vseeno za to, kaj se je dogajalo leta 1945 vsaj drugih ne žali, ki nismo ravnodušni do teh zločinskih dejanj.
>
> Ravnokar sem prebral odličen komentar v zvezi s tem in ga kar kopiram v celoti:
>
> Huda jama je največja sramota evropske demokracije. Sramota je že dejstvo, da je v Evropi do tako velikega obsega povojnih pobojev sploh lahko prišlo, še posebej, ker so Angleži očitno za namere komunistov vsaj deloma vedeli. Za slovenski narod je še posebej sramotno dejstvo, da je bil zločin izpeljan na tako okruten način. V rudnik so namreč zaprli žive ljudi, pred tem pa so jih posipali z živim apnom. O obsegu sramote priča tudi dejstvo, da so se je zavedali celo slaboumni zločinci sami, saj so rudniški jašek večkrat zazidali, da nebi prišlo do odkritja zločina. Sramota države je v dejstvu, da zločine prikriva in ne omogoči dostojnega pokopa žrtev. Sramota civilne družbe je v tem, da nemo stoji in nič ne reče, čeprav je znano, da so bili med žrtvami celo otroci in mlada dekleta, ki se jim prav gotovo, ob še tako hudi zlonamernosti, ne more pripisati kakih zločinov, ki bi na nakršenkoli način lahko opravičevali zločin, ki je nastal izvensodno in po končani vojni. Sramota slovenske partije je v tem, da je bil zločin del njenega načtrovanega delovanja, da je razne "majorje Mitje, glasom katerih so se zločini dogajali" šolala pri enemu večjih evropskih zločincev Stalinu, od katerega so se naučili tudi nečloveških metod, katrerim so dodali še kanček slovenske lumpenproletarske ustvarjalnosti.
> Vse državljane je lahko sram, da se ob odkritih zločinih ne zganemo, da ne odstavimo predsednika države, ki mu odkrita trupla pomenijo drugorazredno vprašanje, da prenašamo nedejavnost organov pregona, da toleriramo "akademike", ki na skrivaj onemogočajo razkritje zločina in se z leti uvrščamo med sokrivce enega največjih zločinov nad civilnim prebivalstvom.

> Sram me je, da sem preko očeta nehote povezan z akterji tega, ljudem zamolčanega, pa vendar vsem na nek način slutenega zločina. Sram me je, da nas potomci zločincev danes učijo demokracije, prava in morale!
..saj veš,kak gre una martra....mal nas je,pozabmo na preteklost,glejmo v prihodnost..
sej ni Igor Kardeljtes kriv,da je vnuk Speransa in da je pristal na računskem sodišču...Pa Ciril sin človekoljuba Mitje,pa da je rojakinja Najobjektivnejšega tota Mojca Rdečipašnik za nagrado,ker se je iz totega becirka preselila u Šetinc gasse morala za doto narditi Te Deum (točneje Te Milanum)

... khmm, malo več preciznosti, lepo prosim ... tovariša najobjestnejšega je pravilno ...
najobj sporočil: 31.920
[#1280610] 07.07.11 22:36 · odgovor na: (#1280608)
Odgovori   +    2
[rename]
Kar ti še enkrat preberi.
Ja in kaj sem napisal?
Da je zanimiv poimenski seznam članov KNOJa ki so izvajali povojne poboje.
In na seznamu sem prepoznal ljudi, ki so bili vplivni v naših krajih in poznam njihove otroke in njihove kariere.
Kje ti tu vidiš, da bi se moral kdorkoli obesiti?

... eh, kurc ... paranoja, jebiga ...
anon-101299 sporočil: 9.501
[#1280615] 07.07.11 22:41 · odgovor na: najobj (#1280604)
Odgovori   +    29
[najobj]
> [dorki22]
> > [najobj]
> > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...

> Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
>
> Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))


... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...


P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...

dej,kolega štojerec,zdej pa nehaj srat...koli me burac za bosanske pizdarije...idi na baščaršiju...mene briga moj narod in njegova kalvarija 20@45...

jaz vem samo to,da je morala revolucija ,če se je htela obdržati na oblasti 45tga uničiti vse,kar je imelo pamet in znalo ustvarjat..
dej si mal poglej,koga so po kratkom postupku in koga so izgnali...
bogate kmete,intelektualce,duhovščino,zdravnike,podjetn ike,tovarnarje...razredne sovražnike...
kaj je ostalo? mitingaši,lenuhi,povzpetneži,teoretičari,revolu cioneri...Isti kurac je zdej na oblasti...
najobj sporočil: 31.920
[#1280617] 07.07.11 22:42 · odgovor na: (#1280612)
Odgovori   +    1
[dorki22]
Dve napaki v tvojem sklepanju:

1. ne veš, kake pizdarije so morilci doživeli, če so jih sploh
2. ne veš, če so umorjeni bili odgovorni za iste pizdarije

Opravičuješ krute umore z nekimi fantazijami. Dokaze pa mirno spregledaš. Priden komunajzar oprani, lahko sedeš!

... a sn dobo petko, ha ? ...


P.S.: čuj, ti si boljši od mene, ker delaš samo eno napako ... khmm, ti ne ločiš med opravičevanjem in med ugotavljanjem ...
najobj sporočil: 31.920
[#1280619] 07.07.11 22:44 · odgovor na: anon-101299 (#1280615)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 07.07.2011 22:47
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [dorki22]
> > > [najobj]
> > > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
> > Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
> >
> > Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
>
>
> ... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
>
> P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...


dej,kolega štojerec,zdej pa nehaj srat...koli me burac za bosanske pizdarije...idi na baščaršiju...mene briga moj narod in njegova kalvarija 20@45...

jaz vem samo to,da je morala revolucija ,če se je htela obdržati na oblasti 45tga uničiti vse,kar je imelo pamet in znalo ustvarjat..
dej si mal poglej,koga so po kratkom postupku in koga so izgnali...
bogate kmete,intelektualce,duhovščino,zdravnike,podjetn ike,tovarnarje...razredne sovražnike...
kaj je ostalo? mitingaši,lenuhi,povzpetneži,teoretičari,revolu cioneri...Isti kurac je zdej na oblasti...

... čuj, sem mislil, da tebi nese malo dalje, pa sem se očitno zajebal ...


P.S.: koji kurac si ti onega murglskega dvakrat prostovoljno volil, če si vse to vedel, ha ? ...
najobj sporočil: 31.920
[#1280625] 07.07.11 22:50 · odgovor na: (#1280621)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 07.07.2011 22:56
[dorki22]
> [najobj]
> > [dorki22]
> > Dve napaki v tvojem sklepanju:
> >
> > 1. ne veš, kake pizdarije so morilci doživeli, če so jih sploh
> > 2. ne veš, če so umorjeni bili odgovorni za iste pizdarije
> >
> > Opravičuješ krute umore z nekimi fantazijami. Dokaze pa mirno spregledaš. Priden komunajzar oprani, lahko sedeš!
>
>
> ... a sn dobo petko, ha ? ...
>
>
> P.S.: čuj, ti si boljši od mene, ker delaš samo eno napako ... khmm, ti ne ločiš med opravičevanjem in med ugotavljanjem ...
Točno tako se ugotavlja - da se ignorira dokaze. Bravo, petka.

Lahko noč, ded.

... čuj, ti pa idi zdaj najprej pet minut klečat v kot, ker si očitno slovenščino prešprical v kompletu ...


P.S.: potem pa poglej v SSKJ, kaj pomeni beseda "ugotavljanje" in kaj beseda "ignoriranje" ... khmm, da besede "opravičevanje" niti ne omenim ...

... čuj, kaj ti sebi pluse meni pa minuse talaš, ha ? ... khmm, ali pa so tudi ob tej pozni uri forumski kreteni še vedno na dežurstvu, ha ? ...
lukamiha sporočil: 673
[#1280634] 07.07.11 23:07
Odgovori   +    17
Resnično in odlično napisano!
anon-245692 sporočil: 442
[#1280638] 07.07.11 23:13
Odgovori   +    13
Levi ali desni, sploh ni važno. Temu pisanju se je potrebno prikloniti. Jančar, dobivaš konkurenta!!!
anon-12560 sporočil: 3.563
[#1280670] 08.07.11 00:15 · odgovor na: (#1280597)
Odgovori   +    12
[dorki22]
> [najobj]
> P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...

Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!

Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
Mataj je njegov nadrejen politkomisar.
Nekam slab mentor, da mladiči take velike napake delajo.
Morda bo Mataj poslal Najobj na šolanje v Moskvo.
anon-171197 sporočil: 814
[#1280726] 08.07.11 06:56
Odgovori   +    6
Super!!!
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1280731] 08.07.11 07:02 · odgovor na: anon-101299 (#1280615)
Odgovori   +    13
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [dorki22]
> > > [najobj]
> > > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
> > Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
> >
> > Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
>
>
> ... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
>
> P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...


dej,kolega štojerec,zdej pa nehaj srat...koli me burac za bosanske pizdarije...idi na baščaršiju...mene briga moj narod in njegova kalvarija 20@45...

jaz vem samo to,da je morala revolucija ,če se je htela obdržati na oblasti 45tga uničiti vse,kar je imelo pamet in znalo ustvarjat..
dej si mal poglej,koga so po kratkom postupku in koga so izgnali...
bogate kmete,intelektualce,duhovščino,zdravnike,podjetn ike,tovarnarje...razredne sovražnike...
kaj je ostalo? mitingaši,lenuhi,povzpetneži,teoretičari,revolu cioneri...Isti kurac je zdej na oblasti...
*****
P: Ja, seveda, saj so njih otroci danes na oblasti. Kri ni voda.
anon-43477 sporočil: 982
[#1280937] 08.07.11 09:11 · odgovor na: anon-245692 (#1280638)
Odgovori   +    9
In ne prvič, vsaka dva tedna nas razveseli s svojo lucidnostjo in načinom pisanja. Res užitek brati. Bravo Korsika, bravo Frankl.
najobj sporočil: 31.920
[#1280940] 08.07.11 09:12 · odgovor na: anon-12560 (#1280670)
Odgovori   +    0
[salto]
> [dorki22]
> > [najobj]
> > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
> Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
>
> Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
Mataj je njegov nadrejen politkomisar.
Nekam slab mentor, da mladiči take velike napake delajo.
Morda bo Mataj poslal Najobj na šolanje v Moskvo.

... čuj, kaj je zdaj ? ... a Saltojove zvezde že laufajo, ha ? ...
anon-74683 sporočil: 2.063
[#1280945] 08.07.11 09:14 · odgovor na: anon-101299 (#1280615)
Odgovori   +    1
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [dorki22]
> > > [najobj]
> > > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
> > Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
> >
> > Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
>
>
> ... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
>
>
> P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...


dej,kolega štojerec,zdej pa nehaj srat...koli me burac za bosanske pizdarije...idi na baščaršiju...mene briga moj narod in njegova kalvarija 20@45...
heh pa še tvoj narod te briga le v kontekstu, kako krivdo naprtiti potomcem zločincev, jih diskriminirati... janez je ponosen nate :D
temnik sporočil: 70
[#1280981] 08.07.11 09:30
Odgovori   +    11
Spomenka jo jma že rastegneno in nikoli se ji ne bo več skrčila,"moralo"namreć,he he pa zastop če moreš.
anon-101299 sporočil: 9.501
[#1281081] 08.07.11 10:16 · odgovor na: anon-74683 (#1280945)
Odgovori   +    16
[castro]
> [sivi pinot barique]
> > [najobj]
> > > [dorki22]
> > > > [najobj]
> > > > P.S.: niti ti niti jaz nimava pojma, kaj je takrat(!) gnalo tiste ljudi v dejanja, ki so jih storili ... khmm, le da se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
> >
> > > Gnali so jih ukazi, bogtenimarad!
> > >
> > > Glede relativizacije boš moral k mataju na šolanje :-))
> >
> >
> > ... ja, pa štiri leta pizdarij, ki so jih oni preživeli, njihovi najdražji pa ne ... khmm, o katerih niti ti niti jaz nimava pojma, pa se jaz tega zavedam, ti pa ne ...
> >
> >
> > P.S.: priporočam ti ogled filma Lepa sela lepo gore iz nedavne bosanske pizdarije ...
>
>
> dej,kolega štojerec,zdej pa nehaj srat...koli me burac za bosanske pizdarije...idi na baščaršiju...mene briga moj narod in njegova kalvarija 20@45...
>

heh pa še tvoj narod te briga le v kontekstu, kako krivdo naprtiti potomcem zločincev, jih diskriminirati... janez je ponosen nate :D
točno,potomci zločincev so bili v priviligiranem položaju nasproti ostalim...to pa ni prav,ali pač? Kok je že rekel Ziherle? Levica je vendarle sposobnejša od desnice...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1281088] 08.07.11 10:21 · odgovor na: anon-241892 (#1280060)
Odgovori   +    5
[Zico44]
A ta še ne bo nehal srat? Nikoli ne bomo pozabili, kako je "nadziral" IB v Istrabenzu. In kaj je oz. kaj bo sploh ostalo...
Čim je prišel Pahor na oblast, je bilo konec privatizacije, tudi za ceno sesutja gospodarstva. Lepo ti piše v članku kako sta Lahovnik in Pahor sesuvala gospodarstvo, ki se je privatiziralo.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1281090] 08.07.11 10:23 · odgovor na: anon-259195 (#1280058)
Odgovori   +    6
[filofaks]
Janša trenutno ne financira nobenega brezplačnika (denar of Patrie so že počrpali, končni razplet na Finskem še ni znan, zato je bolje se začasno potuhniti). G. Korsika in podobni zapolnjujejo trenutno praznino, kar naenkrat se je pojavil kot komet in pljuva po Spomenki Hribar in po vseh, ki si upajo podvomiti v Velikega Vodjo. V vsakem časopisu je v komentarjih mogoče zaslediti vsaj enega "komentatorja", ki vztrajno pljuva po vsem, kar ne diši po SDS, pa ni važno za kakšno vsebino gre. Volk (JJ) menja dlako, ne menja pa navad. Če bi s takimi metodami kandidiral v neki normalni evropski državi (kar Slovenija zagotovo ni, in Spomenka Hribar ni prav nič kriva zato), ne bi prišel niti blizu parlamenta. Ne bom rekel "ustavite Korsiko", tip je navaden "kmet" na šahovnici, zakaj pa Finance trošijo prostor in papir za take tretjerazredne prispevke, pa mi ni jasno. Torej, Korsika, surogat za Janševe brezplačnike.
Veliki vodja je sedaj Pahor. Zgrešil si poanto.
anon-169261 sporočil: 1.078
[#1281110] 08.07.11 10:39
Odgovori   +    14
To sporočilo je izbrisal avtor (03.10.2017 16:04)
depersin sporočil: 10.224
[#1281169] 08.07.11 11:18 · odgovor na: anon-101299 (#1280594)
Odgovori   +    10
[sivi pinot barique]
..saj veš,kak gre una martra....mal nas je,pozabmo na preteklost,glejmo v prihodnost..
sej ni Igor Kardeljtes kriv,da je vnuk Speransa in da je pristal na računskem sodišču...
Ni kriv, je pa jasno povedal, da je ponosen na svojega dedka.
anon-201800 sporočil: 1.293
[#1281175] 08.07.11 11:22
Odgovori   +    11
odličen članek. žalostno pa je, da smo prisiljeni po celem življenju pod komunistično diktaturo, še vedno prenašati iste obraze na oblasti, ki delajo vneto na temu, da nas bo sram biti slovenec.
anon-74683 sporočil: 2.063
[#1281178] 08.07.11 11:22 · odgovor na: anon-101299 (#1281081)
Odgovori   +    2
tako, tako revanšizem je treba zganjat nad potomci zločincev, ker so jim starši pomagali (danes se pa to res ne spodobi) :)
anon-217896 sporočil: 3.961
[#1281195] 08.07.11 11:33
Odgovori   +    8
Sveto pismo za danasnji cas.

Strani: 1 2 3 4