Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.631
[foore]
Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.

Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..

Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......

Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
Sprejmi, da boš z nacionalističnimi izpadi slej kot prej letel ven iz foruma...

Logika je pa v tem, da smo bili vzgajani in šolani s "širšo in ožjo domovino" (3. razred OŠ, SND), torej so bili Srbi bolj bratje in ne tujci. Mlajše generacija niso imele te osnovnošolske "obuke" in so zato Srbi tujci.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1242479

Strani: 1

foore sporočil: 12.753
[Gustl]
> [foore]
> Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.
>
> Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..
>
> Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......
>
> Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........

Sprejmi, da boš z nacionalističnimi izpadi slej kot prej letel ven iz foruma...

Logika je pa v tem, da smo bili vzgajani in šolani s "širšo in ožjo domovino" (3. razred OŠ, SND), torej so bili Srbi bolj bratje in ne tujci. Mlajše generacija niso imele te osnovnošolske "obuke" in so zato Srbi tujci.
Kakšni nacionalistični ispadi. Jasno in naravnost mi povej. Ali ni Srb, Hrvat, Avstrijec tujec...Ne mi sedaj govorit o logiki, kaj si bil vzgajan in šolan.

Zakaj smo se osamosvojili, če rinemo nazaj na balkan in sprejemamo dejstvo, da so priseljenci pristni Slovenci......

Strani: 1