Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kučan: Razmere v državi niso normalne

Strani: 1 2 3 4 5

anon-76887 sporočil: 18.121
[#98535] 30.06.07 21:50 · odgovor na: anon-35163 (#98534)
Odgovori   +    0
In se tudi ne bo, če boste zadovoljni z obstoječim združenjem vampirjev ;-)
anon-35163 sporočil: 30.643
[#98537] 30.06.07 21:58 · odgovor na: anon-76887 (#98535)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
In se tudi ne bo, če boste zadovoljni z obstoječim združenjem vampirjev ;-)

Pri alternativah, kakršne imamo, nam kaj drugega niti ne preostane.

To, da se zna nekdo bolje usajat kot mi, pač ni dovolj.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#98538] 30.06.07 21:59 · odgovor na: (#98536)
Odgovori   +    0

NavadniNimda je napisal(a):


Ne, mislim na Inteligenco, povsem v konceptualnem smislu.

Apartheid se lahko zganja samo do ljudi, ne do koncepta.
anon-9013 sporočil: 5.146
[#98543] 01.07.07 00:26 · odgovor na: anon-35163 (#98522)
Odgovori   +    0
Zato, ker bi pri 15 letni oblasti neke normalne 'bande' imel  tri krat večjo plačo, kot jo imaš. Pri enakih cenah. Dve tretjini ti je, oziroma, ti ,oziroma, ti še bo pobrala Kučanova banda. Če Kučanovo bando rukneš ob tla in jo spraviš tja kamor že deset let spada, to je v arest, boš imel tri krat večjo plačo, kot jo imaš. To se pa ja splača. 

Enfrice.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98545] 01.07.07 00:58 · odgovor na: anon-118376 (#98530)
Odgovori   +    0

Xsena333 je napisal(a):


Ali ne piše v Ustavi RS, da je mandat predsednika RS 5 let? A ni bil MK na tem položaju 12 let?
ni bil, bil je deset let - dva mandata. in sedaj bo zopet dva, tako kot mu omogoča Ustava RS :))
tisti dve leti je bila druga funkcija; predsednik predsedstva mislim, da še SRS... 
anon-107195 sporočil: 208
[#98546] 01.07.07 01:43 · odgovor na: anon-102514 (#98545)
Odgovori   +    0

schcuka je napisal(a):

ni bil, bil je deset let - dva mandata. in sedaj bo zopet dva, tako kot mu omogoča Ustava RS :))
tisti dve leti je bila druga funkcija; predsednik predsedstva mislim, da še SRS... 
Hudir pa tak ?! Ne vem, če bom to&nbs p;mirno preživela. Ali ga bodo spet nune izvolile, ali so le-te že iz celibata izstopile in ga bodo spet  ;kot ne-nune izvolile :(
anon-117911 sporočil: 854
[#98547] 01.07.07 03:08 · odgovor na: anon-102514 (#98415)
Odgovori   +    0

schcuka je napisal(a):

kaj, gradbeno firmo ima tudi, ta tranzicijski tajkun!?!
 
KOT JE BIL VEDNO PRVA STRANKA V NOVOODPRTEM MERCATORJU, SEVEDA Z MEDIJSKIM POMPOM, TAKO JE TUDI VEDNO USTOLIČEVAL SVOJO SODRGO..........................TOREJ, V ZBILJSKEM GAJU JE OB VSEM POMPU NAREDIL ŠE KORAK DALJE, IN SICER, VZIDAL JE TEMELJNI KAMEN OB ZAČETKU GRADNJE................DA BI INVESTITORJU ŠE MALO BOLJ POMAGAL....................OVADBA JE PA V KOŠU ZA SMETI, TOREJ, ČE BI SE ZGODILO, DA NA NASLEDNJIH VOLITVAH ZMAGA ZLSD, BI NAJSLABŠO ODNESLA ČISTILKA, ZAGOTOVO, BI ŠLA SEDET, KER NI DOKUMENTACIJE NAŠLA IN VLOŽILA, KAMOR SODI
prerok sporočil: 3.248
[#98552] 01.07.07 08:19 · odgovor na: anon-35163 (#98511)
Odgovori   +    0

mataj je napisal(a):

A ni to ena s televizije? Ne gledam tistih jajc.

Ma ne una Fata (nimam TV). Od intelektualcev gre takole. Išo Mujo da sluša kurs o seksualnom ponašanju, seksualnim zarazama i kako se očuvati od toga. I kad se vrati, zapita ga Fata: "Oj Mujo, što s' naućio?" "Fato, puno toga i jako zanimljivo. Samo mi jedno nije jasno; doktor je non-stop upotrebljavo tu reč 'Penis vamo, penis namo'. Znaš ti Fato, što je to penis?" "Pa Mujo, to ti je ono kod intelektualaca. Isto ko kurac samo puno malecko."
anon-94166 sporočil: 2.855
[#98553] 01.07.07 08:32
Odgovori   +    0
Razmere v državi so naravnost fantastične. S takšno gospodarsko rastjo za katero je zaslužna edino ta vlada, bomo kmalu vodilni v Evropi, s plačo 300 € so se ljudje navadili preživeti brez težav, iz tujine hodijo gledat in se učit kako imamo urejno zdravstvo, šolstvo, kulturo, stopnja varnosti ljudi je najvećja v zadnjih 15 letih, kriminaliteta se zmanjšuje, korupcije in kliententizma praktično ni več, stopnja politične kulture je zavidljiva, medijska svoboda še nikdar ni bila tako očitna, če končaš fakulteto se lahko celo zaposliš na delovnem mestu s srednješolsko izobrazbo, brezposelnost se zmanjšuje, za starejše delavce, invalidne osebe je poskbljeno kot še nikoli dosedaj, penzije rastejo, v svetu smo prepoznavni po inovativnosti in razvoju in ne po notranjih zdrahah, vrednote kot so znanje, medsebojno spoštovanje, dobrota, solidarnost so nadomestile strankarsko pripadnost, kliententizem, sebičnost , boj za oblast je nadomestil boj  in skrb za ljudi.....Skratka razmere v državi so še kako normalne in se še izboljšujejo.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#98554] 01.07.07 08:36 · odgovor na: anon-94166 (#98553)
Odgovori   +    0

terminator je napisal(a):
Razmere v državi so naravnost fantastične. S takšno gospodarsko rastjo za katero je zaslužna edino ta vlada, bomo kmalu vodilni v Evropi, s plačo 300 € so se ljudje navadili preživeti brez težav, iz tujine hodijo gledat in se učit kako imamo urejno zdravstvo, šolstvo, kulturo, stopnja varnosti ljudi je najvećja v zadnjih 15 letih, kriminaliteta se zmanjšuje, korupcije in kliententizma praktično ni več, stopnja politične kulture je zavidljiva, medijska svoboda še nikdar ni bila tako očitna, če končaš fakulteto se lahko celo zaposliš na delovnem mestu s srednješolsko izobrazbo, brezposelnost se zmanjšuje, za starejše delavce, invalidne osebe je poskbljeno kot še nikoli dosedaj, penzije rastejo, v svetu smo prepoznavni po inovativnosti in razvoju in ne po notranjih zdrahah, vrednote kot so znanje, medsebojno spoštovanje, dobrota, solidarnost so nadomestile strankarsko pripadnost, kliententizem, sebičnost , boj za oblast je nadomestil boj in skrb za ljudi.....Skratka razmere v državi so še kako normalne in se še izboljšujejo.

In za vse to smo potrebovali le tri leta. Torej smo ena izmed redkih držav, kjer je v treh letih vse mogoče.
anon-94166 sporočil: 2.855
[#98556] 01.07.07 08:45 · odgovor na: anon-6533 (#98554)
Odgovori   +    0
Zanesljivo je Slovenija ena redkih  držav, če ne celo edina,  kjer je "nemogoče je mogoče"..
babi2 sporočil: 3.480
[#98557] 01.07.07 08:51
Odgovori   +    0
Ex predsednik daje komentarje, kmalu bomo imeli še enega. Obema je z zakonom ali ustavo omogočeno, da imata kabinet, kadre, šoferja itd. Torej bosta kar dva na davkoplačevalskih ramenih dajala komentarje in se vtikala v dnevno politiko v državi. Nič nimam proti, toda to naj delata kot ex predsednika za svoj denar. Zato predlagam spremembo zakona, pa bo država privarčevala...
anon-92151 sporočil: 925
[#98558] 01.07.07 08:55
Odgovori   +    0
Preveč prozorno. Kučan nam pravi "ker mene in mojih ni na oblasti, so razmere nenormalne". Tak stavek pač ni normalen, ampak je čisto partijski.
anon-94166 sporočil: 2.855
[#98559] 01.07.07 09:02 · odgovor na: anon-92151 (#98558)
Odgovori   +    0
Ali si tudi ti eden tistih za katerega ni pomembno kaj kdo pove temveč kdo kaj pove oz . vsebina ki jo nekdo  pove sploh ni pomembna.
prerok sporočil: 3.248
[#98561] 01.07.07 09:23 · odgovor na: anon-94166 (#98559)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: prerok 01.07.2007 09:25
Pa poglejmo, kaj nam je prinesel članek:

"Nekdanji slovenski predsednik Milan Kučan meni, da razmere v državi niso normalne, pač pa skrb zbujajoče
»Normalno je, da je na slovesnosti, ki zaznamuje rojstvo države, prisoten predsednik države in da tam opravi svojo funkcijo, ki ni samo protokolarna; da torej tudi govori,« je v pogovoru za Mladino povedal nekdanji predsednik države Milan Kučan . "Kar se je zgodilo tokrat, je še eden od kazalcev, da razmere v državi niso normalne, pač pa skrb zbujajoče, in da je treba o njih resno premisliti," meni Kučan.

prerok=drži. Mislim, da so se forumaši s to trditvijo strinjali.

Nekdanji predsednik je tudi pojasnil, da je bil, ko so iz protokola spraševali, ali se bo udeležil slovesnosti na dan državnosti, na Hrvaškem. "Tako so iz kabineta tudi odgovorili. V Slovenijo sem prišel pravočasno in ugotovil, da predsedniku države na državni proslavi ni omogočeno govoriti oziroma ni zaželeno, da govori. To se mi je zdelo nesprejemljivo, zato sem se odločil, da na proslavo ne grem," je povedal.

prerok=tu se začenja fak. Kučan tu zavaja kot je dolg in širok. Predesniku so vse navedeno želeli omogočiti, pa je ponudbo zavrnil. Potem je, Shaman pravi po naročilu expredsednika, spremenil stališče, pa mu je organizator lepo povedal da "sad je više kasno". Če bi bil Kučan iskalec resnice, bi jasno spregovoril tudi o muhavosti Drnovška. O tem Kučan nič, samo o tem da nekdo kao izvaja pritisk na predsednika. Torej prva crknjena miš.

Kučan: Predsedniku države se mora omogočiti govor na državni proslavi "Odnos do te najvišje državne funkcije mora biti državotvoren in spoštljiv. Ker sem jo nekoč opravljal tudi sam, se mi je zdelo potrebno stopiti v bran funkcije in s tem na stran nosilca, ki to funkcijo opravlja. Ni razloga, da predsedniku države ni omogočeno govoriti na državni proslavi, če to želi," je še izpostavil.

prerok=pa magari, če predsednik države 1/2 minute pred proslavo reče, da hoče govoriti? Med resnimi ljudmi stvari ne tečejo tako. Kučan zavaja. Bodite pozorni, Kučan pravi, da ni razloga da ... Magari padale ošpičene prekle. Dajansko pa pravi, da moramo biti vsi državljani talci predsednika republike, ko se slednjemu slednjič dvigne. To ni resna državniška drža, to je otroški vrtec. Druga crknjena Kučanova miš.

Na vprašanje, zakaj se v Sloveniji dogaja, da se ob državnih proslavah politiki vedno sprejo, Kučan odgovarja, da gre za "pomanjkanje državotvorne zavesti, ki je posledica miselnosti, da je država plen tistih, ki dobijo mandat, da jo upravljajo. Če sem konkretnejši, plen tistih, ki zase mislijo, da so osamosvojitelji. Gre za logiko, 'država bo takšna, kot želimo mi, če ne, je ne bo'."

prerok=da, vendar Kučan spada v isto kategorijo. Zakaj, ker Kučan zase misli, ker derivati njegove miselne linije trdijo, da so tudi osamosvojitelji. Ergo, spadajo v gornji odstavek. Kučan tu manipulira in namiguje na ne-vem-koga, sebe pa kao izključuje. Dejansko pa trdi, da sam želi "sa bvo država takšna, ko želi on, če ne, je ne bo". Kučan ne želi iskati resnice. Ustvarjanje megle pač ni iskanje resnice. Lahko bi rekel JJ&Co hočejo uzurpirati državo, pa tega ne naredi. Zakaj? Tretja crknjena miš.


Kučan: Ne bom kandidiral za predsednika , sem pa pripravljen koga podpreti O kandidaturi na predsedniški tekmi je Kučan dejal, da ne bo kandidiral, "sem pa pripravljen pomagati ali podpreti, če bo to seveda zaželeno, kandidaturo tistega kandidata, za katerega bom prepričan, da bi uspešno opravljal to funkcijo". Ob tem je potrdil, da se je s prvakom SD Borutom Pahorjem pogovarjal o dogajanju v državi in o njegovi kandidaturi. Pri tem mu Kučan ni nič svetoval, "povedal sem mu svoje mnenje, mislim pa, da je njegova odločitev nekoliko pozna". "Njegov dolgi premislek je precej zaprl prostor nekaterim drugim ljudem, ki bi morda bili pripravljeni kandidirati na volitvah za predsednika republike, pa se za to niso odločili. Sedaj je malo časa, da bi okrepili svojo prepoznavnost v javnosti in bi ujeli čas, ki ga v polni meri izkorišča Alojz Peterle ," pojasnjuje nekdanji predsednik. O dveh kandidatih t.i. leve opcije, Ivu Vajglu in Mitji Gaspariju , o katerih se špekulira, Kučan meni, da imata oba sposobnosti opravljati funkcijo predsednika republike. "Drugo vprašanje pa je, ali sta izvoljiva."

prerok=kaj pove zadnji odstavek? Fanta sta OK, pa nimata šans? Fanta sta OK, in boste videli hudiča? Ali se je Kučan sposoben o neki stvari jasno izreči? Ne mi plozat, da je odlika diplomata, da nič ne pove in vedno deluje podtalno. Tri crknjene miši v enem kozarcu kislih kumaric. Neužitno.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#98563] 01.07.07 09:37 · odgovor na: anon-9013 (#98543)
Odgovori   +    0
Ampak čakaj Enfrice: užitek, biti pokoren in pod oblastjo KKK je pa tudi nekaj vreden, se ti ne zdi :-))))))))))
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98572] 01.07.07 10:12 · odgovor na: anon-107195 (#98546)
Odgovori   +    0

statusquo je napisal(a):

Hudir pa tak ?! Ne vem, če bom to&nbs p;mirno preživela. Ali ga bodo spet nune izvolile , ali so le-te že iz celibata izstopile in ga bodo spet  ;kot ne-nune izvolile :(
glede na to, da ga je takrat, ob prvih volitvah, evidentno podpiral tudi pokojni nadškof RKC to ni nič čudnega...
anon-108605 sporočil: 421
[#98575] 01.07.07 10:14
Odgovori   +    0
Ima kr prav. Sam pri sebi vidim kaj se dogaja. V službo sem prišel, ko je bil na oblasti LDS - brez političnih vez. Danes, ko lahko pokažem rezultate, ki se lahko merijo v denarni enoti in ne v neki "zaslug za stranko" enoti, me prehitevajo ljudje, ki ne vedo nič o delu za katerega dobivajo večjo plačo kot jaz in to le zato, ker imajo "rumeno člansko izkaznico". Lahko levi in desni govorijo kar hočejo - veliko ljudi na lastni koži občuti kaj pomeni "sproščena" Slovenija in račun za to pride na volitvah - glas mene in moje družine gre definitivno levici!
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98576] 01.07.07 10:14 · odgovor na: anon-117911 (#98547)
Odgovori   +    0

grafit je napisal(a):

 
KOT JE BIL VEDNO PRVA STRANKA V NOVOODPRTEM MERCATORJU, SEVEDA Z MEDIJSKIM POMPOM, TAKO JE TUDI VEDNO USTOLIČEVAL SVOJO SODRGO..........................TOREJ, V ZBILJSKEM GAJU JE OB VSEM POMPU NAREDIL ŠE KORAK DALJE, IN SICER, VZIDAL JE TEMELJNI KAMEN OB ZAČETKU GRADNJE................DA BI INVESTITORJU ŠE MALO BOLJ POMAGAL....................OVADBA JE PA V KOŠU ZA SMETI, TOREJ, ČE BI SE ZGODILO, DA NA NASLEDNJIH VOLITVAH ZMAGA ZLSD, BI NAJSLABŠO ODNESLA ČISTILKA, ZAGOTOVO, BI ŠLA SEDET, KER NI DOKUMENTACIJE NAŠLA IN VLOŽILA, KAMOR SODI
 
humor ti pak ni blizu. zna biti, da je težko takole življenje...
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98580] 01.07.07 10:25 · odgovor na: babi2 (#98557)
Odgovori   +    0

babi2 je napisal(a):
Ex predsednik daje komentarje, kmalu bomo imeli še enega. Obema je z zakonom ali ustavo omogočeno, da imata kabinet, kadre, šoferja itd. Torej bosta kar dva na davkoplačevalskih ramenih dajala komentarje in se vtikala v dnevno politiko v državi. Nič nimam proti, toda to naj delata kot ex predsednika za svoj denar. Zato predlagam spremembo zakona, pa bo država privarčevala...
 
neumen predlog. politično pristranski. in nepotreben, ker bomo imeli še naprej samo enega bivšega. in enega ponovno aktualnega. samo kanclije bosta zamenjala :))
anon-125189 sporočil: 398
[#98585] 01.07.07 10:35
Odgovori   +    0
Razmere v državi niso normalne za politike in ostalo mafijo.
Za delavce in upokojence, ki se preživljajo s 400 - 500 EUR, pa še manj.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98587] 01.07.07 10:43 · odgovor na: (#98582)
Odgovori   +    0

dob je napisal(a):


Ali naj ti zavida, ker si ti sposoben vse Kučanovo sranje dobrodušno sprejeti s humorjem?
 
Meni Kučanova vladavina ni bila sranje. Ampak velika torta najslajših nadevov. In obeta se nam nova pojedina.
pa svečke bomo tudi pihali na torti zmagoslavja. novih deset :))
anon-117911 sporočil: 854
[#98591] 01.07.07 11:07 · odgovor na: anon-102514 (#98576)
Odgovori   +    0

schcuka je napisal(a):

 
humor ti pak ni blizu. zna biti, da je težko takole življenje...
 
POVSEM USTREZEN REK, KI VELJA ZATE,
NE DELAJ SE NOREGA, KAJTI, TAK LAHKO TUDI OSTANEŠ,
VENDAR, ZATE ŽAL PREPOZNO
anon-9013 sporočil: 5.146
[#98597] 01.07.07 12:03 · odgovor na: anon-125189 (#98585)
Odgovori   +    0
Za Kućana razmere v državi niso normalne zato, ker njegova rdeča banda ne more več tako krasti kot je prej, ko je Kućan še sam obvladoval vzvode politične in ekonomske moči.
 
Ko so bili Kućana vprašali, kje so po njegovem mnenju sedaj delavci, je bil odgovoril, da so delavci tam, kjer so vedno bili, torej za stroji v tovarnah. Po tem se vidi, da Kućan ni bil nikoli mislil, da bi delavci bili lahko tudi lastniki podjetij, tako kot to za Ameriške delavce misli Bush. Zato seveda ni čudno, da Kućan s pomočjo svoje rdeče bande delavcev ni bil samo množično poslal na cesto, ampak jih je bil tudi množično razlastil. Vendar Kućan in njegovi banditi niso kradli družbene lastnine, ampak lastnino, ki je bila tik pred tem, da se privatizira, zato je v stroki obveljalo, da je bil KUĆAN kot predsednik republike Slovenije skupaj s svojo komunajzersko bando Slovencem KRADEL privatno lastnino. Za krajo privatne lastnine pa se povsod po svetu gre v arest, razen v Sloveniji. Vidimo torej, kaj tega komunajzerskega bandita še čaka.

Enfrice.
anon-45015 sporočil: 760
[#98598] 01.07.07 12:35 · odgovor na: anon-9013 (#98597)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):
Za Kućana razmere v državi niso normalne zato, ker njegova rdeča banda ne more več tako krasti kot je prej, ko je Kućan še sam obvladoval vzvode politične in ekonomske moči.
 
Ko so bili Kućana vprašali, kje so po njegovem mnenju sedaj delavci, je bil odgovoril, da so delavci tam, kjer so vedno bili, torej za stroji v tovarnah. Po tem se vidi, da Kućan ni bil nikoli mislil, da bi delavci bili lahko tudi lastniki podjetij, tako kot to za Ameriške delavce misli Bush. Zato seveda ni čudno, da Kućan s pomočjo svoje rdeče bande delavcev ni bil samo množično poslal na cesto, ampak jih je bil tudi množično razlastil. Vendar Kućan in njegovi banditi niso kradli družbene lastnine, ampak lastnino, ki je bila tik pred tem, da se privatizira, zato je v stroki obveljalo, da je bil KUĆAN kot predsednik republike Slovenije skupaj s svojo komunajzersko bando Slovencem KRADEL privatno lastnino. Za krajo privatne lastnine pa se povsod po svetu gre v arest, razen v Sloveniji. Vidimo torej, kaj tega komunajzerskega bandita še čaka.

Enfrice.
 
Enfrice,
dokler ne bo ta komunistični-zarotniški-levičarski-sinister tandem "kučan-drnovšek & Camarila" v Sloveniji resnično odrinjen na SMETIŠČE slovenske zgodovine, naša čudovita deželica ne bo "Normalna".
Vidiš, da ta tandem sistematično-načrtno-zarotniško že leto dni dela na projektu destabilizacije Slovenije in sedaj že govori takorekoč o "izrednih razmerah", za kar je tovariš Drnovšek kot Predesdnik Predsedstva SFRJ podpisal TAJNI Uradni List SFRJ za primer "vanrednih razmera". Ta Uradni List za njih-te komunistične zločince ŠE VEDNO VELJA.
Zaradi tega je bil Drnovšek lani tudi formalno ovaden Carli DelPonte v Hagu in ta ovadba pri nas doma še ni bila formalno ovržena.
Spopad glede SOVA je še eno od dosedaj nedotaknjenih gnezd teh naših komunističnih zločincev, in nekdanji šef SOVA Podbregar je sedaj posebni svetovalec pri Uradu Predsednika RS Slovenija. To je tasti predsednik Drnovšek, ki ga omenjam zgoraj., in to je taisti človek, ki je kar po elektronski pošti čez noč odpustil praktično vse svoje osebje, da je potem "selektivno" nazaj zapolnil svoj kabinet.
Enfrice, opravka imamo z zločinskim manjakom, ki so v navezi s "kučan & Camarilo" pripravljeni v duhu dobro znane KONTINUITETE uporabiti dobesedno VSA sredstva. Stvari so veliko bolj resne kot povprečne slovenske "ofce" slutijo.
Lp, M.S.
Special question for you: ZAKAJ nisi TI osebno kandidiral za novega predsednika LDS ???????????????????
anon-9013 sporočil: 5.146
[#98599] 01.07.07 12:43 · odgovor na: anon-45015 (#98598)
Odgovori   +    0
Ker mi tega ni niče ponudil, kar pa še ne pomeni, da mi kdaj ne bo.Enfrice.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98600] 01.07.07 12:59 · odgovor na: anon-117911 (#98591)
Odgovori   +    0

grafit je napisal(a):

 
POVSEM USTREZEN REK, KI VELJA ZATE,
NE DELAJ SE NOREGA, KAJTI, TAK LAHKO TUDI OSTANEŠ,
VENDAR, ZATE ŽAL PREPOZNO
 
dere se tisti, ki ve, da nima prav.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98601] 01.07.07 13:02 · odgovor na: (#98592)
Odgovori   +    0

dob je napisal(a):


Čestitam! Toda če imaš ti rojstni dan, to še ne pomeni, da moram tudi jaz praznovati.
 
si pa dobrodošel. na pol kranjske z žemljico in senfom ter polič rebule...
anon-102514 sporočil: 6.114
[#98602] 01.07.07 13:04 · odgovor na: (#98594)
Odgovori   +    0

NavadniNimda je napisal(a):

 
Sej ne govori o praznovanju, pač pa o tem, da boš moral plačati to njegovo veseljačenje. In veliko drugih tudi...
 
:)))
in se boš lahko iz NavadniNimda preimenoval v OskubljeniNimda...
anon-6533 sporočil: 5.777
[#98604] 01.07.07 13:06 · odgovor na: anon-102514 (#98600)
Odgovori   +    0

schcuka je napisal(a):


dere se tisti, ki ve, da nima prav.

Ali pa tisti, ki ima polno bedakov okoli sebe, pa še vedno verjame, di jim lahko kaj dopove.

Strani: 1 2 3 4 5