Strani: 1 2 3 4

anon-155085 sporočil: 1.715
[#954842] 12.10.10 17:59
Odgovori   +    17
Ja drobnič je celo odstopil.Ta bo dobil pa zlati znak tko kot un jeseniški udbovec. Turk že pripravlja odlikovanje. Tole pa je Severna Slovenija v malem.
anon-234811 sporočil: 155
[#954846] 12.10.10 18:00
Odgovori   +    6
ja najbolj bo dojel ko se bo za pet let preselil na dob, to je edina šola za take
macon sporočil: 12.861
[#954847] 12.10.10 18:00 · odgovor na: anon-1670 (#954840)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: macon 12.10.2010 18:11
[Maj]

Vsi smo tako ali drugače nadzorovani ampak do neke razumne mere, ne pa, da ti en vseskozi teži za hrbtom pa saj se zmeša tudi najbolj prisebnemu.

Sem pa za foro malo pisal po forumu Demokracije(na srečo sem se registriral s samo za to stran registriranim emailom.

V parih dneh so mi vdrli v epoštni predal in mi spremenili gesla,... ter hitro pokazali, kdo je tam šef;)
Maj, prav nič te nismo pogrešali. Kaj, ko bi se spet oglasil tam nekje Maja?

No ja, z Yuslocanom bosta lahko tvorila forumski dream duo.
anon-28393 sporočil: 3.368
[#954848] 12.10.10 18:01
Odgovori   +    6
Počasi dozoreva čas, da začnemo sestavljati našo slovensko črno listo. Hrvati so nas že prehiteli in uvideli, da jim "naši sjebaše državu".

www.index.hr/vijesti...17406.aspx

Prosim, da novinarji financ resno razmislijo o temi oziroma anketi: kdo je kriv za današnje družbeno-ekonomsko stanje v Sloveniji? Iz dneva v dan je namreč slabše.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#954853] 12.10.10 18:02 · odgovor na: anon-1670 (#954833)
Odgovori   +    6
[Maj]
> [dostiimam]
> Spomnite se kravala, ko je Drobnič samo odrinil mikrofon, ki mu ga je novinarka molila pod nos!

Pa razumeš, da je bil Drobnič minister, ki mora biti vzgled vsem, ne pa nek navaden mulc, ki ni nobena javna oseba in ga novinarji nimajo kaj zajebavat.
ampak novinar (tudi z vsemi žavbami namazan-a)je pa novinar v obeh primerih - in če bo tebe novinar kaj spraševal (podobno kot jankoviče glede elekte) ali bi mu tudi rekel da mu boš gobec r..... ali pa kaj podobnega ?
fabiani sporočil: 4.454
[#954858] 12.10.10 18:04 · odgovor na: anon-1670 (#954825)
Odgovori   +    11
[Maj]
> [fabiani]
> > [Maj]
> > > [fabiani]
> > > Lepo prosit dr. Andreja Perka, da sprejme odraslega brezdelneža v program celovite prevzgoje inclusive familija. Da se odrasel mulc nauči delat, prevzet odgovornost za svoja dejanja in sprejet kulturne norme večine Slovencev.
udi prav nič nikogar ne briga moje finančno stanje in to sredi noči.

Taprav dec bi zasledovalca za vogalom počakal in ga vsaj malo prijel za kravateljc, Jankovićev sin pa butast kot je na javnem mestu pred pričami začne vpiti na nadlegovalca in naredi najbolj butasto zadevo kar bi jih sploh lahko.
Majček men nikdar na misel,kaj šele v usta ni prišlo,da bi dal koga ubit! Mal si zamešal kar ta stari Janković klati o javnih osebah in privatnih osebah, ki jih potem opravičuje na uradnem papirju z glavo Mestne občine ljubljanske. Gospodarski kriminal in nečastno poslovanje. Po tem pa je firma Electa očitno znana, kar smo brali v medijih. Kapiš? Sicer imate pa ubogi forumski dežurčki težko dežurno delo in nobenega zadovoljstva, na forumih ni vogalov, da bi koga stresl kaj?
Skratka, ti vesoljnemu financarskemu forumu razglašaš, da je dobro bit lažniv in okol prinest poštene izvajalce in nihče ne sme nič vprašat, saj to je atova firma, ki še ni ko bajagi odplačana. In mi moramo biti lepo tiho, ker smo navadna raja brez poznanstev s policijsko ministrico? Fuj in fej.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#954860] 12.10.10 18:06 · odgovor na: anon-155085 (#954842)
Odgovori   +    0
[CHAVEZ]
Ja drobnič je celo odstopil.Ta bo dobil pa zlati znak tko kot un jeseniški udbovec. Turk že pripravlja odlikovanje. Tole pa je Severna Slovenija v malem.
Jeseniškemu udbovcu so znak podelili janševi svetniki.

Drek pa taka Severna Koreja, kjer novinarja, ki ti cel večer teži ne smeš poslati v 3PM.

Žal očitno vse bolj postajamo ZDA/Anglija, kjer se tudi novinarji lahko vtikajo v vse pa magar, če s tem povzročijo smrt, kot so jo v primeru britanske princese Diane.
deblo sporočil: 3.339
[#954868] 12.10.10 18:14
Odgovori   +    11
Jankovič kot človek, ki že leta dela in hodi po robu zakonitosti, je že večkrat tudi prijavljen policiji in tožilstvu, se po svoji volilni zmagi častno rokuje in sprejema čestitke od Stanovnika, Kresalove Golubiča, Zalarja in drugih iz naše oblasti, je poseben odraz značaja naših oblastnikov.Jankovičeva družina bo po vsem prilizovanju naših kvazi državnikov nazadnje res prevzela oblast nad oblastjo v "svobodni " Sloveniji, ne samo Ljubljani.
bc123a sporočil: 48.253
[#954869] 12.10.10 18:15 · odgovor na: anon-160593 (#954749)
Odgovori   +    5
[AntiZOKI]
Vseh 25 000 novih državljanov očitno strumno hodi na volitve, Ljubljančani pa raje na izlete v naravo.

No kakor koli že, srbski vožd je na oblasti, avtohtoni Ljubljančani bodo kmal postal etična manjšina,
Preden se razpocis od ksenofobije, porazdelitev glasov v LJ lepo kaze, da so za jankovica mocno glasovali ravno v mocno slovenskih naseljih - najmocneje je zmagal v LJ Trnovo (stari penzionisti press).
anon-200682 sporočil: 2.095
[#954872] 12.10.10 18:17 · odgovor na: anon-75574 (#954839)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-200682 12.10.2010 18:17
[1leny]
"Sin je do danes dojel, kakšne so posledice njegove izjave, zato: Ni bilo treba biti nič oster, pogovor s sinom opisuje Janković."

OMG -pa saj njegov sin ni star 5 let...
Star ne, ima pa mentalne sposobnosti na stopnji 5 letnika. Se ga spominjam iz srednje šole, bedak na kvadrat :)
anon-234332 sporočil: 896
[#954876] 12.10.10 18:19
Odgovori   +    9
No postavite se v kožo novinarja; nek razvajen sinček tranzicijskega čefo bogataša ti v pijanem stanju grozi, da te bo ubil, ker iščeš resnico o nejmu in njegovemu fotru, do enormnega premoženja pa ni nikakor niso prišli s plačo tateja iz mercatorja. Ko še veš s kakšnimi tipi se družijo, da o političnih vezah ne izgubljam besed... Mene bi bilo strah, resno strah.
anon-190292 sporočil: 2.667
[#954878] 12.10.10 18:20 · odgovor na: (#954805)
Odgovori   +    4
[gsavli]
"Janković je na današnji tiskovni konferenci povedal še, da se je po praznovanju v središču mesta sestal tudi z ministrico za notranje zadeve Katarino Kresal, vendar se o grožnjah Elikanu z njo ni pogovarjal."

Fiju, to pa je hitro ukrepanje.
tud za špagete nista imela časa
anon-101299 sporočil: 9.501
[#954884] 12.10.10 18:23 · odgovor na: anon-1670 (#954871)
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-101299 12.10.2010 18:25
[Maj]
> [zgagar]
> > [Maj]
> > > [dostiimam]
> > > Spomnite se kravala, ko je Drobnič samo odrinil mikrofon, ki mu ga je novinarka molila pod nos!
> >
> > Pa razumeš, da je bil Drobnič minister, ki mora biti vzgled vsem, ne pa nek navaden mulc, ki ni nobena javna oseba in ga novinarji nimajo kaj zajebavat.
>
> ampak novinar (tudi z vsemi žavbami namazan-a)je pa novinar v obeh primerih - in če bo tebe novinar kaj spraševal (podobno kot jankoviče glede elekte) ali bi mu tudi rekel da mu boš gobec r..... ali pa kaj podobnega ?

Jaz bi šel za vogal odpel hlače in mu rekel, da če sem mu že tako všeč, da me vseskozi zasleduje naj mi ga vsaj pofafa.

Malo nazaj je tako ena punca nekaj letala za menoj in sem jo počakal za vogalom in jo po..kal-no potem je bila pa srečna in mi dala mir.
Morda je pa Elikan tudi hotel kaj takega?
kuku,yuklokan je tu...

Jure Jugoslovanković je seveda javna oseba,jaz se recmo ne morem pojaviti ne v Obrazih ne v Lady.Jaz bogami tudi ne morem kupit ne mature,ne diplomirati iz šopske solate in demirkapijske paprike..da ga jebeš ne morem.

PS:pr nas (ruralno okolje,.da se razumemo) velja stari pregovor....kar je woče za življenja nakradu,bojo wotroci zapravli v par ljetah

PS2:rad bi videl uno,ki te je sledila in si jo potem za vogalo pof...l..Da ni bla Lajka?
anon-1670 sporočil: 14.712
[#954885] 12.10.10 18:25 · odgovor na: fabiani (#954858)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-1670 12.10.2010 18:32
[fabiani]
Majček men nikdar na misel,kaj šele v usta ni prišlo,da bi dal koga ubit!
Nad mano je priletel najemnik s sekiro in mi rekel, da me bo ubil pa še fotra zraven, če ga ne bova pustila pri miru.
Celo slikal sem ga, ko je proti meni držal sekiro.

Ko sva šla popravljat streho naše hiše, je name s strešnega okna metal rože, pepelnike, kuhinjsko desko,..

Policija pa, dokler vam nič ne naredi ne moremo nič-predlagamo, da se ga karseda izogibate, čeprav vam ne plačuje najemnine,...

Ko sva 90 dni po pravnomočni sodbi o izselitvi prišla do njega in mu rekla, da naj že spoka-naju je napadel in je fotra z betonskim koritom po glavi, da je padel skupaj in dobil več šivov....
Policija je končno napisala vsaj kazensko ovadbo.
Potem pa je zadeva čez kakšno leto končno prišla na sodišče in je dobil eno leto POGOJNO!

Dolžan nam je pa čez trideset jurjev evrov pa mu ne moremo nič, iz izvršbenega oddelka sodišča niti odgovora ne dobimo,...


Mene so pa zato, ker nisem hotel plačati enega minimalnega prekrška takoj prišli izkat in hoteli peljati za en mesec v uklonilni zapor.

Res odlično pravno državo imamo.

Do konca so zaščitene vse barabe, dolžniki, nadlegovalci,....
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954886] 12.10.10 18:26 · odgovor na: anon-1670 (#954769)
Odgovori   +    11
[Maj]
> [fabiani]
> Lepo prosit dr. Andreja Perka, da sprejme odraslega brezdelneža v program celovite prevzgoje inclusive familija. Da se odrasel mulc nauči delat, prevzet odgovornost za svoja dejanja in sprejet kulturne norme večine Slovencev.

Pa novinarji, ki sredi noči nadlegujejo nejavne osebe, bi tudi spadali tja.

Kam smo pa prišli, da se novinarji lahko spravljajo kar na vsakega?
Bi ti bilo všeč, da bi te kot čisto navadnega državljana stalno zasledovali in ti težili?

Tudi meni ni všeč, da ti za vsako sranje kriviš Janšo. Le zakaj pa ti Janši težiš, pa nisi novinar?
anon-51551 sporočil: 1.517
[#954887] 12.10.10 18:27 · odgovor na: macon (#954847)
Odgovori   +    6
Z zajkom pa trio.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954895] 12.10.10 18:40 · odgovor na: anon-198163 (#954824)
Odgovori   +    9
[simonjana]
Zdaj boste ne vem koliko dni pisali o tem, potem pa bo javni linč, ker ne bo obsojen vsaj na dosmrtno.Elikan je z vsemi žavbami namazan, takoj je vedel, kako mora reagirati.Če sam ni vedel, so mu hitro na Financah svetovali. Za obstoj kaznivega dejanja mora biti dokazano, da se je novinar resnično ustrašil in grožnjo razumel kot resnično. In prav rada bi vedela, kako zelo se je ubogi revež prestrašil, ko je en Jure rekel DJ-ju, daj tega ubij...haha.
Finance zadevo napihnile in zdaj izkoriščajo.Seveda se ta jure prav piše, da je treba udariti po njem z vsemi topovi. Pa kaj se vam je že čisto zmešalo ali kaj???
Prav rada bi vedela, kolikokrat je že ta novinar rekel komu "ubil te bom, če mi tole narediš", ali kaj podobnega.
Oče je obsodil, fant se je opravičil, policija bo pregledala in to je to.
Ampak, kot sem rekla, dokazati je potrebno resničen strah, tukaj pa gre za manipulacijo novinarja.
Dokaži kar sebi, če ti slučajno sedajle ne manipuliraš, da se prilizneš Jankovićem. Hinavsko vritolezništvo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#954897] 12.10.10 18:41 · odgovor na: anon-178479 (#954886)
Odgovori   +    1
[Aleister]
Tudi meni ni všeč, da ti za vsako sranje kriviš Janšo. Le zakaj pa ti Janši težiš, pa nisi novinar?
In kaj je novinar več od mene???

janša mi je z delom kot javna oseba/predsednik vlade pokradel čez 50 jurjev evrov(pa z njim nič dobrega naredil) in zato ga imam prvico do konca življenja pljuvat.

Če se lahko Jankovića pljuje, ki je ljudi zapufal za borih 500evrov(pa cel kup dobrega naredil), potem imam jaz mnogokrat večjo barabo pravico pljuvat vsaj še stokrat bolj.

Nimam pa nobene pravice pljuvat janševih otrok in tudi nobenega novinarja še nisem videl, da bi jih kaj nadlegoval.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954902] 12.10.10 18:45 · odgovor na: anon-1670 (#954825)
Odgovori   +    9
[Maj]
> [fabiani]
> > [Maj]
> > > [fabiani]
> > > Lepo prosit dr. Andreja Perka, da sprejme odraslega brezdelneža v program celovite prevzgoje inclusive familija. Da se odrasel mulc nauči delat, prevzet odgovornost za svoja dejanja in sprejet kulturne norme večine Slovencev.
> >
> > Pa novinarji, ki sredi noči nadlegujejo nejavne osebe, bi tudi spadali tja.
> >
> > Kam smo pa prišli, da se novinarji lahko spravljajo kar na vsakega?
> > Bi ti bilo všeč, da bi te kot čisto navadnega državljana stalno zasledovali in ti težili?
>
> Na javnem prostoru, pred polnočjo! Bolj se je za vprašat, kaj je tam pozno v noč počel Juretov sin in naslednji dan v šoli manjkal?
> Glede novinarjev, njihova dolžnost je da vprašajo, kar javni kšeftmani zamolčijo! Saj si bral Martina Krpana v šoli: "Tisto kar jih najbolj pojezi, jim zabelim!"

Janković mlajši ni nobena javna oseba saj ni kandidiral za nič, je en navaden mulc, ki mu je fotr dal pol firme v vodenje.

Novinar njemu meni in tebi nima kaj sledit in ga nadlegovat cel večer.
Kaj koga briga kaj jaz, ti ali pa nek Jankovićev sin(ki smo vsi polnoletni) delamo sredi noči zunaj, pa tudi prav nič nikogar ne briga moje finančno stanje in to sredi noči.

Taprav dec bi zasledovalca za vogalom počakal in ga vsaj malo prijel za kravateljc, Jankovićev sin pa butast kot je na javnem mestu pred pričami začne vpiti na nadlegovalca in naredi najbolj butasto zadevo kar bi jih sploh lahko.

Spet groziš. Ko se pa ti pritlehno kar naprej zaletavaš v Janšo, ki sploh ni več na oblasti, pa je to takim agresivnežem kot si ti kar prijetno opravilo. Oblastnike pa hvališ in jih zagovarjaš, kot kak lakaj. Če bi bil vsaj do opozicije objektiven, bi ti človek še verjel, da iskreno govoriš. Tako pa si pritlehen v napadanju ljudi, ki nimajo več oblasti in v servilnosti in hvalisanju tistih, ki so arogantno še na oblasti.
anon-120904 sporočil: 227
[#954903] 12.10.10 18:46
Odgovori   +    8
Ko sem jaz sodni delavki po telefonu rekel, da če se mi noče sodnica oglasiti po telefonu, jo bom počakal pred sodiščem sem takaj fasal kazensko ovadbo. Policist je bil v postopku zelo iznajdljiv in je našel mojo mobi številko kljub temu, da ni nikjer objavljena. Enih pa ne najdejo pa ne najdejo, čeprav je slo zelo majhna pravijo.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954904] 12.10.10 18:47 · odgovor na: anon-1670 (#954833)
Odgovori   +    8
[Maj]
> [dostiimam]
> Spomnite se kravala, ko je Drobnič samo odrinil mikrofon, ki mu ga je novinarka molila pod nos!

Pa razumeš, da je bil Drobnič minister, ki mora biti vzgled vsem, ne pa nek navaden mulc, ki ni nobena javna oseba in ga novinarji nimajo kaj zajebavat.
Ti tudi nimaš kaj zajebavat Janše, ker ni na oblasti, pa to stalno počneš. Pa še lažniv si zraven.
laufar1968 sporočil: 471
[#954907] 12.10.10 18:47
Odgovori   +    8
Sin od Zokija je "dojel"....po 24 urah streznitve se je fant "streznil" in se "opravičil".....halooooooo ?!!
Zakaj ga policija ne pripre za 48 ur in malo vpraša po zdravju ???
Kje je sedaj zakon za take in podobne "barabe"......ga ni....SRAMOTA !!!
Kresalka in Zalar pa glavo v pesek...to je obraz pravne države !!!
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954909] 12.10.10 18:49 · odgovor na: anon-1670 (#954840)
Odgovori   +    8
[Maj]
> [klemenstp]
> > [Maj]
> > Pa novinarji, ki sredi noči nadlegujejo nejavne osebe, bi tudi spadali tja.
> >
> > Kam smo pa prišli, da se novinarji lahko spravljajo kar na vsakega?
> > Bi ti bilo všeč, da bi te kot čisto navadnega državljana stalno zasledovali in ti težili?
>
> Maj tudi ti si nadzorovan, samo verjetno tega ne opaziš :)
>
> janševa Udbapress

Vsi smo tako ali drugače nadzorovani ampak do neke razumne mere, ne pa, da ti en vseskozi teži za hrbtom pa saj se zmeša tudi najbolj prisebnemu.

Sem pa za foro malo pisal po forumu Demokracije(na srečo sem se registriral s samo za to stran registriranim emailom.

V parih dneh so mi vdrli v epoštni predal in mi spremenili gesla,... ter hitro pokazali, kdo je tam šef;)

Z lepim se hvališ. Torej še sam priznaš, da ljuem v opoziciji kar naprej težiš in jih napadaš. Pa še lažnive izjave pišeš.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954911] 12.10.10 18:50 · odgovor na: macon (#954847)
Odgovori   +    8
[macon]
> [Maj]
>
> Vsi smo tako ali drugače nadzorovani ampak do neke razumne mere, ne pa, da ti en vseskozi teži za hrbtom pa saj se zmeša tudi najbolj prisebnemu.
>
> Sem pa za foro malo pisal po forumu Demokracije(na srečo sem se registriral s samo za to stran registriranim emailom.
>
> V parih dneh so mi vdrli v epoštni predal in mi spremenili gesla,... ter hitro pokazali, kdo je tam šef;)

Maj, prav nič te nismo pogrešali. Kaj, ko bi se spet oglasil tam nekje Maja?

No ja, z Yuslocanom bosta lahko tvorila forumski dream duo.
Pa še res je.
anon-198163 sporočil: 437
[#954912] 12.10.10 18:50 · odgovor na: anon-178479 (#954895)
Odgovori   +    2
Aleister, nisem iz lj, jankovičev osebno ne poznam. Upam pa, da premorem še vsaj malo zdrave pameti. Elikan zdaj govori, da mu je čudno na cesti, da se nelagodno počuti, da ga je strah.Haha, dobro so ga naučili. kaznivo dejanje je samo takrat, ko nekdo resno vzame grožnjo. Bravo elikan, upam, da si ponosen nase.
philips sporočil: 6.715
[#954913] 12.10.10 18:53 · odgovor na: anon-198163 (#954912)
Odgovori   +    2
[simonjana]
Aleister, nisem iz lj, jankovičev osebno ne poznam. Upam pa, da premorem še vsaj malo zdrave pameti. Elikan zdaj govori, da mu je čudno na cesti, da se nelagodno počuti, da ga je strah.Haha, dobro so ga naučili. kaznivo dejanje je samo takrat, ko nekdo resno vzame grožnjo. Bravo elikan, upam, da si ponosen nase.
Zdaj ga čaka pa še lep dolg dopust, da se umiri.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#954914] 12.10.10 18:53 · odgovor na: anon-1670 (#954860)
Odgovori   +    9
[Maj]
> [CHAVEZ]
> Ja drobnič je celo odstopil.Ta bo dobil pa zlati znak tko kot un jeseniški udbovec. Turk že pripravlja odlikovanje. Tole pa je Severna Slovenija v malem.

Jeseniškemu udbovcu so znak podelili janševi svetniki.

Drek pa taka Severna Koreja, kjer novinarja, ki ti cel večer teži ne smeš poslati v 3PM.

Žal očitno vse bolj postajamo ZDA/Anglija, kjer se tudi novinarji lahko vtikajo v vse pa magar, če s tem povzročijo smrt, kot so jo v primeru britanske princese Diane.

Kadarkoli kaj napišeš koga nadleguješ, ali se pa zlažeš.
1banka1 sporočil: 2.182
[#954916] 12.10.10 18:54
Odgovori   +    4
Pogojno 1 mesec bo dobil.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#954923] 12.10.10 19:03 · odgovor na: 1banka1 (#954916)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-1670 12.10.2010 19:13
[1banka1]
Pogojno 1 mesec bo dobil.
Krepko preveč.
Meni in fotru je en grozil s sekiro in to na naši parceli pa še kazenske ovadbe ni dobil za to.
Dobila sva pa midva s fotrom opozorilo, da naj se ga na daleč izogibava.

Če bo tu enako, potem bi morala policija Elikana opozoriti naj se Jankovičemu sinu čimbolj izogiba.

Tu se bodo lepo videla dvojna merila naše super pravne države!
anon-1670 sporočil: 14.712
[#954925] 12.10.10 19:05 · odgovor na: anon-178479 (#954914)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [Maj]
> > [CHAVEZ]
> > Ja drobnič je celo odstopil.Ta bo dobil pa zlati znak tko kot un jeseniški udbovec. Turk že pripravlja odlikovanje. Tole pa je Severna Slovenija v malem.
>
> Jeseniškemu udbovcu so znak podelili janševi svetniki.
>
> Drek pa taka Severna Koreja, kjer novinarja, ki ti cel večer teži ne smeš poslati v 3PM.
>
> Žal očitno vse bolj postajamo ZDA/Anglija, kjer se tudi novinarji lahko vtikajo v vse pa magar, če s tem povzročijo smrt, kot so jo v primeru britanske princese Diane.


Kadarkoli kaj napišeš koga nadleguješ, ali se pa zlažeš.
Kje je tukaj kakšna laž?

janševi Jeseniški svetniki niso nasprotovali podelitvi častnega občana Jesenic, če ne verjameš pa poglej in tu prilepi glasovanje občinskega sveta.

Če bi glasovali proti Ertl ne bi mogel dobiti naziva častni občan.

Strani: 1 2 3 4