Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Eden od protestnikov napadel fotografinjo Financ

Strani: 1 2 3 4

anon-58746 sporočil: 3.738
[#931671] 22.09.10 10:33
Odgovori   +    0
insceniran predvolilni zaplet.....nekdo je lepo izrabil stisko... lahko ga je sram
anon-64031 sporočil: 292
[#931689] 22.09.10 10:40 · odgovor na: anon-58746 (#931671)
Odgovori   +    8
Verjemi, da za včerajšnjim izbruhom ni bilo politike vzadaj - vse je le človeška stiska!
Gustl sporočil: 13.629
[#931743] 22.09.10 11:01 · odgovor na: anon-15715 (#931589)
Odgovori   +    12
[Dudek]
Fotografinja Financ..hm, po čem se je tam dalo ugotoviti, da gre za fotografinjo financ in ne za navadnega radovedneža ?
Aja, a navadnega radovedneža pa lahko fizično napadeš? Pa kaj se vam je sfuzlalo?
anon-15715 sporočil: 6.084
[#931751] 22.09.10 11:05 · odgovor na: Gustl (#931743)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [Dudek]
> Fotografinja Financ..hm, po čem se je tam dalo ugotoviti, da gre za fotografinjo financ in ne za navadnega radovedneža ?

Aja, a navadnega radovedneža pa lahko fizično napadeš? Pa kaj se vam je sfuzlalo?
Kje sem jaz napisal, da lahko in kakšno zvezo ima tvoje vprašanje z mojim komentarjem ? Drži se napisanega in odgovori na moje vprašanje, ki si ga citiral. :)
anon-214372 sporočil: 3.048
[#931753] 22.09.10 11:06
Odgovori   +    0
Hm, samo še bakle manjkajo na teh slikah. Pa še te samo še vprašanje časa...
Gustl sporočil: 13.629
[#931756] 22.09.10 11:10 · odgovor na: anon-15715 (#931751)
Odgovori   +    6
[Dudek]
> [Gustl]
> > [Dudek]
> > Fotografinja Financ..hm, po čem se je tam dalo ugotoviti, da gre za fotografinjo financ in ne za navadnega radovedneža ?
>
> Aja, a navadnega radovedneža pa lahko fizično napadeš? Pa kaj se vam je sfuzlalo?

Kje sem jaz napisal, da lahko in kakšno zvezo ima tvoje vprašanje z mojim komentarjem ? Drži se napisanega in odgovori na moje vprašanje, ki si ga citiral. :)

Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?
blink sporočil: 3.523
[#931764] 22.09.10 11:13 · odgovor na: abeno (#931316)
Odgovori   +    1
[abeno]
Opravljala je svoje delo.
Da zadovolji potrebe voajerjev.
Saj ne, da opravičujem storjeno dejanje ampak "sršenje gnezdo" lahko fotografiraš z makro objektivom ali pa s teleobjektivom. Razlika v zdravju fotografa bo več kot očitna.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#931777] 22.09.10 11:18 · odgovor na: Gustl (#931756)
Odgovori   +    1
[Gustl]
Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?
Tudi jaz se čudim temu, da niste napisali "mimoidočo žensko osebo, ki je fotografirala", ampak "fotografinjo Financ". Pokazala kartico ? A je ni imela zunaj in jasno vidne ?
anon-124452 sporočil: 6.934
[#931783] 22.09.10 11:22 · odgovor na: (#931761)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [yuslocan]
> > [NavadniNimda]
> > Rušenje ceste naj bi pospešilo odtekanje vode iz okoliških vasi, a temu nasprotujejo MOL...
> >
> > Sram me je kot Ljubljančana s tako zločinsko MOL-otovsko mestno vlado, ki samo grozi, jemlje in sere, baje pa tudi žepotrparijo zganja.
>
> Hmmm, baje ti tudi serješ......sploh po forumu....

Tipično yuzloslovenarsko početje: če nimaš argumentov, se loti političnih nasprotnikov z ad-hominem napadi. Konec koncev je potrebno uporabiti vsa stredstva, da se zaščiti ugled in kariera ljubljanskega Pakistankoviča. Koga pa brigajo tam eni kljukci na Ižanski, ki povrh vsega še žepanovi volilci niso, ajetko?

Ti prvi neargumantirano napišeš, da mestna vlada samo grozi, jemlje in serje pa še krade povrh.

Pa večina v Ljubljani ne misli tako. Pišeš daleč od tiste realnosti, ki jo vidi večina.

Kaj pa je to drugega kot tisto, kar sem napisal.
pobalin sporočil: 14.456
[#931784] 22.09.10 11:22 · odgovor na: Gustl (#931756)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?
Lahko bi imela kakšen telovnik z napisom novinar/press/Finance, ali pa - kot v starih ameriških filmih - klobuk in v obrobo zataknjen velik napis press. :-)
Vsekakor se je znašla na kraju in v času, kjer so vladale posebne razmere.
anon-201467 sporočil: 599
[#931789] 22.09.10 11:25
Odgovori   +    8
Žalostno je kar se dogaja na Barju, ljudje so pravzaprav pozabljeni od sveta in župan, ki bi moral biti vzgled in prvi ponuditi pomoč, je najprej reševal svojega donatorja v Murglah in prostore v Stožicah in medtem ko so nesrečniki nemočno borili za vse kar imajo, se je "naš" župan režal in prirejal ognjemet v Stožicah. Nepojmljivo za civiliziran svet, vse skupaj že spominja na grozovite dogodke po vojni.

Policija je bila včeraj tam z vso bojno opremo, pa ne zato da bi pomagala obupanim ljudem, ampak da bi zaščitila Jankovićeve interese, vprašanje tudi kdo je napadel novinarko. Res bi se lahko vsaj tisti dobronamerni ljudje zganili in naredili nekaj koristnega za nemočne ljudi. To kar se njim dogaja v teh dneh, ali še kaj hujšega, se lahko prav kmalu zgodi nam vsem.

Valter, vsem tam živečim želim močne volje in trdne živce, srečno!
Gustl sporočil: 13.629
[#931844] 22.09.10 12:04 · odgovor na: anon-15715 (#931777)
Odgovori   +    4
[Dudek]
> [Gustl]
> Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?

Tudi jaz se čudim temu, da niste napisali "mimoidočo žensko osebo, ki je fotografirala", ampak "fotografinjo Financ". Pokazala kartico ? A je ni imela zunaj in jasno vidne ?
Over and out...kuku...
anon-64031 sporočil: 292
[#931851] 22.09.10 12:07 · odgovor na: Gustl (#931756)
Odgovori   +    12
Sicer ni opravičljivo za napad na novinarko, ampak ljudje so se ob vsem prej naštetem nekako naveličali dvajsetič v petih dneh odgovarjati na novianrsko vprašanje "Kako se počutite?"

In sedaj se bo v medijih hotelo pokazati grde, zabite, agresiven Ižance, ki so si zaslužili vse kar se jim dogaja, ker tako al pa tako napadajo novinarje!

Ne morem se opravičiti novinarki v imeno vseh Ižanceh, lahko se ji v svojem, čeprav me ni bilo zraven. Obnem se zahvaljujem tistim medijem, ki so šli med ljudi in pokazali kaj se res dogaja pri nas.

Sicer boste imeli novinarji pri nas kot kaže še dosti dela, novo deževje prihaja, do takrat kot kaže ne bo bo nič sanirano... tako, da v nedeljo po shopingu na Rundiku vabljeni še na en hitri ogled Barjelanda z zabitimi, neukrotljivimi domorodci.

Valter brani Barje!
anon-9939 sporočil: 17.846
[#931856] 22.09.10 12:10 · odgovor na: anon-15715 (#931777)
Odgovori   +    7
[Dudek]
> [Gustl]
> Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?

Tudi jaz se čudim temu, da niste napisali "mimoidočo žensko osebo, ki je fotografirala", ampak "fotografinjo Financ". Pokazala kartico ? A je ni imela zunaj in jasno vidne ?
Hmm, a "mimoidoče ženske osebe, ki fotografira" pa se sme tepst in ji razbit aparat, ali kako?

Finance so napisale, da gre za njihovo fotografinjo ker najbrž to tudi je. Če bi šlo za fotografinjo kakega drugega časopisa ali medija in tega Finance ne bi vedele, potem bi verjetno res napisale, da so na Barju napadli "mimoidočo žensko osebo, ki je fotografirala".

Se tudi jaz ponujam za pomoč, če kdo potrebuje kakšen prevoz do cca. 80 cm globine.
philips sporočil: 6.715
[#931859] 22.09.10 12:12 · odgovor na: anon-9939 (#931856)
Odgovori   +    3

Se tudi jaz ponujam za pomoč, če kdo potrebuje kakšen prevoz do cca. 80 cm globine.
Lepo. Zdaj bi morala vojska Patrie (Svarune?) ponuditi, saj naj bi bile amfibijska vozila.
anon-124971 sporočil: 108
[#931866] 22.09.10 12:16
Odgovori   +    9
sam živim v murglah in lahko povem, da se vodi nismo izognili. na Barju, pa je tako ali tako pol hiš na črno zgrajenih, en od pogojev pa je bil povezan tudi z poplavno varnostjo objektov. na barju pa ni nič poplavno varno! Je BARJE!
Gustl sporočil: 13.629
[#931869] 22.09.10 12:17 · odgovor na: anon-64031 (#931851)
Odgovori   +    9
[Valter]
Sicer ni opravičljivo za napad na novinarko, ampak ljudje so se ob vsem prej naštetem nekako naveličali dvajsetič v petih dneh odgovarjati na novianrsko vprašanje "Kako se počutite?"
Verjamem in res, to ni opravičilo.
In sedaj se bo v medijih hotelo pokazati grde, zabite, agresiven Ižance, ki so si zaslužili vse kar se jim dogaja, ker tako al pa tako napadajo novinarje!
To si običajno ustvarijo nekateri bralci sami. Poglej že ta forum. Iz novice, da je eden od protestnikov (pri čemer se ne ve, kdo je bil in od kod) napadel našo novinarko, je prišlo do posploševanja, stereotipov in do "ižanske požarne". Zdaj sicer lahko spet rečemo, da je tudi za to medij kriv, ker je to objavil in kao spodbuja tako mišljenje, ampak potem smo hitro pri temu, da je bolje, da se nič ne objavi, ker si lahko kdo potem napačno razlaga.

Ne morem se opravičiti novinarki v imeno vseh Ižanceh, lahko se ji v svojem, čeprav me ni bilo zraven. Obnem se zahvaljujem tistim medijem, ki so šli med ljudi in pokazali kaj se res dogaja pri nas.
Točno to. Brez medijev bi večina mislila, da je težav konec. In če se bo kaj na bolje premaknilo, se bo verjetno tudi zaradi medijev, še posebej sedaj pred lokalnimi volitvami.

Razumem, da so ljudje nervozni in obupani, ampak če komu poči živec, naj se lepo zdere nad novinarjem in ga pošlje nekam, fizično nasilje nima tu kaj iskat.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#931889] 22.09.10 12:27 · odgovor na: Gustl (#931844)
Odgovori   +    5
[Gustl]
> [Dudek]
> > [Gustl]
> > Če bi jo kdo vprašal, bi jim (vsem trem kretenom) lahko pokazala press kartico. Pa je ni nihče vprašal. In kljub temu, oseba je bila fizično napadena. Kaj ima to veze, ali je naključno mimoidoči ali novinar?
>
> Tudi jaz se čudim temu, da niste napisali "mimoidočo žensko osebo, ki je fotografirala", ampak "fotografinjo Financ". Pokazala kartico ? A je ni imela zunaj in jasno vidne ?

Over and out...kuku...
Seveda, še na nobeno vprašanje nisi odgovoril, da je napadalec utrujen, neprespan in zaradi tega izjemno živčen nisi pomislil in si ga takoj imenoval kretenom.
Da je fotografinja mogoče nedorasla situaciji lahko pomisli samo kakšen zlobnež, ane ? kuku tudi
anon-64031 sporočil: 292
[#931894] 22.09.10 12:32 · odgovor na: Gustl (#931869)
Odgovori   +    3
Mogoče mal hecno (za koga) a lahko kdo ljudem na Barje pripelje kemične WC-je?

Sicer je to fajn delat v vodo ampak nekak ni glih fajn, da to pol okol plava!
anon-64031 sporočil: 292
[#931897] 22.09.10 12:35 · odgovor na: Gustl (#931869)
Odgovori   +    0
Gustl

a lahko, en video link z Dnevnika gor prpopam k se bo videlo kako ljudje sredi Ljubljane živijo te dni?
Gustl sporočil: 13.629
[#931900] 22.09.10 12:36 · odgovor na: anon-64031 (#931897)
Odgovori   +    0
[Valter]
Gustl

a lahko, en video link z Dnevnika gor prpopam k se bo videlo kako ljudje sredi Ljubljane živijo te dni?

Seveda. Vedno se lahko popa vsebinsko smiselne linke, če se popa tekst, se popa le najbolj relevanten tekst in se doda link na original.
anon-234987 sporočil: 76
[#931901] 22.09.10 12:37 · odgovor na: anon-64031 (#931894)
Odgovori   +    3
[Valter]
Mogoče mal hecno (za koga) a lahko kdo ljudem na Barje pripelje kemične WC-je?

Sicer je to fajn delat v vodo ampak nekak ni glih fajn, da to pol okol plava!
Zelo pametno. Čudno, da ni nihče tega sprožil že preje.
anon-64031 sporočil: 292
[#931904] 22.09.10 12:38 · odgovor na: Gustl (#931900)
Odgovori   +    0
Lej tle se vidi kaj se dogaja: www.dnevnik.si/novic...1042389323

Popravi pls link, če je potrebno, da bo le na video.

A
chef sporočil: 2.986
[#931915] 22.09.10 12:48 · odgovor na: anon-64031 (#931894)
Odgovori   +    6
kar se Črne vasi tiče, tam je vrle gradbene "guruje" zanimal samo in zgolj masten zaslužek. škoda edino, ker se je toliko (predvsem mladih družin) ujelo na limanice in imajo zdaj štiri stene sredi jezera. prav bi bilo, da se malo "potipa" vse tiste, ki so sodelovali v vsej tej verigi (spreminjanje namembnosti parcel, večinoma so bili tam barjanski travniki, izdaja gradbenih dovoljenj itd...pod mizo so šli najbrž enormni zneski).
anon-64031 sporočil: 292
[#931928] 22.09.10 12:56 · odgovor na: chef (#931915)
Odgovori   +    3
Ja to mi je popolnoma jasno. Da so tam nekateri lepo zaslužili.

Amapk mislim, da je o tem za razpravljati po tem, ko se pomaga ljudem, ki so sedaj tam ujeti.

Če mal posmiliš rabijo wc-je, higienske robčke, razkužila, kakšne manjše pečke (ni luštno v vlažnih sobah čeprav so v višjih nadstropjih), če bo v petek ponovno dež in poplave bi vojska lahko odstopila kak agregat, če bo treba spet odklapljat elektriko. Vojska ima visoka vozila, ki bi lahko prišla do hiš brez problema nej to dostavijo (hrano in pijačo so sami splavarli do hiš)
anon-15715 sporočil: 6.084
[#931945] 22.09.10 13:07 · odgovor na: anon-64031 (#931928)
Odgovori   +    1
Na V202 so (Janković ) povedali, da so se strokovnjaki ušteli z oceno, da bo prekop ceste dobra rešitve..
anon-175923 sporočil: 661
[#931963] 22.09.10 13:16 · odgovor na: anon-64031 (#931928)
Odgovori   +    0
Ste prebivalci med sabo organizirani?
anon-64031 sporočil: 292
[#931970] 22.09.10 13:27 · odgovor na: anon-175923 (#931963)
Odgovori   +    3
Kolikor se da smo.

V tem smislu, če gre en na "kopno", da prinese iz trgovine stvari še za ostale.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#931981] 22.09.10 13:39 · odgovor na: (#931809)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 22.09.2010 13:42
[NavadniNimda]
> [yuslocan]
> > [NavadniNimda]
> > > [yuslocan]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Rušenje ceste naj bi pospešilo odtekanje vode iz okoliških vasi, a temu nasprotujejo MOL...
> > > >
> > > > Sram me je kot Ljubljančana s tako zločinsko MOL-otovsko mestno vlado, ki samo grozi, jemlje in sere, baje pa tudi žepotrparijo zganja.
> > >
> > > Hmmm, baje ti tudi serješ......sploh po forumu....
> >
> > Tipično yuzloslovenarsko početje: če nimaš argumentov, se loti političnih nasprotnikov z ad-hominem napadi. Konec koncev je potrebno uporabiti vsa stredstva, da se zaščiti ugled in kariera ljubljanskega Pakistankoviča. Koga pa brigajo tam eni kljukci na Ižanski, ki povrh vsega še žepanovi volilci niso, ajetko?
>
>
> Ti prvi neargumantirano napišeš, da mestna vlada samo grozi, jemlje in serje pa še krade povrh.
>
> Pa večina v Ljubljani ne misli tako. Pišeš daleč od tiste realnosti, ki jo vidi večina.
>
> Kaj pa je to drugega kot tisto, kar sem napisal.
1.) Grozi: poglej kako Jankovič grozi okoliškim krajem, da jih bo nasilno konvertiral kar v zbiralnika jezera za vodo. Kaj bo pa z njihovimi bajtami in njivami? Temu jaz rečem grožnje, Jankovič pa temu reče socialna-naravnananost. Kdo ima prav?
Malo in namenoma si to napihnil. Groziti ne more, postopki sprejemanja prostorskih planov so z zakonom določeni, pa tudi ZJ ni tako neumen, da bi javno grozil volivvem. Sploh ne pred volitvami.
2.) Jemlje: poglej koliko je Jankovič vzel Ljubljani in tudi Sloveniji. Pa kar še ne misli nehati.
To vztrajno nabijanje, da je nekaj vzel Ljubljančanom ni več produktivno. Velika večina ne vidi tega na takšen način. A bi rad vsilil svoje mnenje s ponavljanjem mantre.
3.) Sere: kljub nujnim potrebam, je Jankoviču prva prioriteta un napol razpadajoč štadion, da lahko nategne svoje tupoglave volilce.
Nujne potrebe o katerih pišeš so v domeni države in lokalnih skupnosti. Predlagano je bilo, pa zavrnjeno. Zdaj bodo malo premislili.

Zakaj je stadion razpadajoči? Jaz sem ga obiskal in nisem tega videl. Je sicer še v delu ampak zagotovo ni razpadajoči.

Tupoglavi volivci. Hmmm....a samo zato, ker ne mislijo kot ti? A si ti vzorec in simbol slovenske pameti? A ni ustavna in demokratična pravica vsakega, da ima svoje mnenje. Veliko si pisal o "enoumju" z druge strani. S svoje točke gledanja bi ga rad vsilil, ali kaj?

Glej, tudi če je nekaj vsebine v tvojih besedah, se o njej ne pogovarjamo, ker napišeš preveč radikalno politično pobarvano oceno, ki se je lahko spodbija. Potem se več pogovarjamo o tvoji neprimerni oceni, kot o resnični vsebini.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#932000] 22.09.10 13:57 · odgovor na: anon-64031 (#931970)
Odgovori   +    1
[Valter]

Človeku v nesreči je treba pomagati, in nihče od zunaj ne razume vseh razsežnosti problema, kot vi, ujeti v vodo.

Vseeno imam eno vprašanje kot zunanji opazovalec.

Kaj bi pomenilo prebijanje ceste za vas in kaj za sosede?

Ali se bo problem rešil če ga preložimo sosedu?

Ali ni boljše poiskati takšno rešitev, ki ne bo ogrožala ne vas ne sosedov?

Strani: 1 2 3 4