Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jankovića kmalu ne bo več

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9

RTM sporočil: 4.799
[#1405569] 19.10.11 13:25 · odgovor na: anon-236667 (#1402934)
Odgovori   +    5
[Honda27]
B.Korsika-vase mnenje ne zanima veliko oseb.
tov. moped: prebral pa si ga ! ! !
RTM sporočil: 4.799
[#1405579] 19.10.11 13:31 · odgovor na: anon-209529 (#1403085)
Odgovori   +    4
[treska]
Tile botri imajo zelo kratek spomin. Pred tremi leti so sto na uro navijali za KGB. Zadeva se je totalno izjalovila, predčasne volitve so pred vrati, oni pa ne premorejo niti malo samokritike, ker so za to situacijo SOODGOVORNI. Tokrat je zadeva še bolj zastrašujoča. Koliko in kako velikanske okostnjake skriva Zoki, dejansko nimamo dovolj razvite domišljije. Ta zgodba pa nazorno kaže na hudo barabijo, ko se je 60 mil znašlo na varnem na zasebnih računih. Da je Ljubljano zrihtal: hallo, saj se vendar pretakajo ogromni denarji, naredil je pa dve brvi čez Ljubljanico, pa še to je zafušan, saj eden je pozimi prava drsalnica, drugi pa prihaja baje v resonanco z gasilsko sireno. parkirne hiše so vse za prijatelje, javno-zasebno partnerstvo, ko prijatelji služijo, Zoki pa pobira imenitne procente. Kaj ima od tega mesto, nič. Samo pomislite na vse parkirne hiše in parkirišča po Ljubljani, dnevno se nateče po 250.000 eur ali še več, kdo ve; krasna zadeva za utajo davkov (čisti keš večino v kovancih).
A se ti kripel bataljon 26-tih sploh zaveda, da jih bo narod klical na odgovornost, ko bo zadeva totalno zavožena. V resnici je njihovo početje žaljivo do volilnih upravičencev, ker nam odrekajo sposobnost, da bi se znali prav odločiti, zato nam neokusno tendenciozno vsiljujejo Zokita. Njihovo početje me spominja na izgubljeno tekmo, ko se izteka tudi sodnikov podaljšek. Takrat gre soigralcem v pomoč še vratar, da bi iz zadnje prekinitve dali gol. Janković nima šans. Upam, da bo slo pomlad imela dovolj modrosti in Barsine elegance, da zokitu zabijejo še en lep gol na prazna vrata.
*****
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1405603] 19.10.11 13:42 · odgovor na: anon-234197 (#1405401)
Odgovori   +    3
[ladopot]
> [Aleister]
> > [ladopot]
> > Pravijo, da kri ni voda! In če veš, da ima Opanković zaprto Virantovo sestrično, verjemi, da ga ne gleda kot luna svojo voditeljico zemljo. Sploh se pa Virant zaveda, da ni neki odganjalec desničarskih ali JJ-fuhrerjevih volilcev (JJ-fuhrerju so tako vsi v zaroti - bolno pač), ampak da lahko (tudi iz volilcev fuhrerjevih krogov) naredi svojo bazo volilcev! Mora jim pa nekaj ponuditi, in do zdaj je v JJ-fuhrerjevi vladi le on naredil kaj koristnega - za nas volilce je to dovolj!
>
> Vse kar koristnega pripisuješ Virantu, so naredili njegovi podrejeni. On sam je komplikator, ki ne razume, da je sodna veja oblasti enaka ostalima dvema vejama oblasti in se je kregal z njimi, namesto da bi sodeloval. Kar kaže, da je imel veliko avtonomijo oblasti v vladi in stranki, kateri sploh ni pripadal. Taki samo izkoristijo priložnost zase, volivci so v drugem planu. Verjetno je tudi zato njegov odnos zate dovolj.

Morda se je pa spremenil, odkar ima politično odgovornost! Prav pa je, da se ne strinja s pravosodnim sistemom, ki ga je treba nedvomno spremeniti in to radikalno v učinkovit sistem, ne pa da je inštitut za pisanje spisov nedolžnosti lopovom in to z naslovom "Sodba v imenu ljudstva"!
To je res. Vendar ne moreš urejati pravosodnega sistema tako, da ljudem odrekaš plače zato, ker so sodniki in imajo poklicno avtonomijo. Pošteno mora biti urejeno in na individualni ravni.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1405645] 19.10.11 13:52 · odgovor na: (#1405586)
Odgovori   +    4
[rename]
> [Aleister]
> > [IztokLajovic]
> > Dragi Aleister, samo eno stališče sem zapisal narobe, za kar sem se vsem opravičil. Ostalo pa kar drži, samo upati si morate pogledati stvari objektivno. Ker pa niste objektivni in ker nimate svojega mnenja in to sami dobro, predobro veste, si verjetno svojega imena ne upate zaupati niti svojemu intimnemu dnevniku, kaj šele, da bi se na tem forumu predstavili s svojim imenom!
>
> Ne. Samo eno stališče ti je macon dokazal, da je narobe. Ostalih stališč se nikomur ni dalo ovreči. Pa so isto napačna.

Jaz sem jih ovrgel, vendar "ne ćuje dobro...." ;-)
Ja, res je. Sem se takoj po oddanem pisanju spomnila, da je bilo tako. Mislim, da je eden od tistih, ki kar naprej mlatijo isto prazno slamo. Mogoče je sploh škoda časa za branje njegovih sporočil, ker na vsak argumet odgovorijo z žalitvami ali blebetanjem.
anon-169378 sporočil: 945
[#1405662] 19.10.11 13:56 · odgovor na: anon-28718 (#1403462)
Odgovori   +    4
[IztokLajovic]
Tale Bojan Korsika je pa prav smešen tič: niti enkrat še ni ničesar napisal o aferah SDS, vse kar napiše pa temelji na teoriji zarot, ki jih pripravljajo drugi. Janša si je nabral pa kar nekaj čudovito nepristranskih zagovornikov in vernikov
Vsi Slovenci pač nimajo pohabljenih možganov in imajo vsa malo svojega razuma, in bodo volili JJ. Levičarji pa so nba liniji, kar pomeni ,da nimajo svojega razuma.
RTM sporočil: 4.799
[#1405679] 19.10.11 13:59 · odgovor na: anon-28718 (#1403811)
Odgovori   +    5
[IztokLajovic]
Odgovor LAŽEŠ je tipični odgovor nekoga, ki se mu podira svet v katerega slepo verjame, saj ne more verjeti trditvi. Poglejte si stanje javnih financ ob nastopu Janševe vlade (zadolženost veliko manj kot 1 mrd eur) in ob koncu (zadolženost 8 mrd eur) - in to v času največje konjunkture in blaginje!
bizgec s pravim imenom ? !

8 milijard je puf vseh, ki ne spadajo v državni dolg: privat podjetja, fizične osebe.

ni čudno, ker teh 8 milijard še sekret certifikatu mencingerju niso jasne !
RTM sporočil: 4.799
[#1405715] 19.10.11 14:09 · odgovor na: anon-86926 (#1404038)
Odgovori   +    5
[jacktop]
> [macon]
> > [IztokLajovic]

Makonček lažeš kot pes teče.

> > SDS-ove afere (mimogrede - SDS po mojem mnenju ni stranka ampak verska sekta):
> > - prodaja Mercatorja (Janša je naročil Starino-Kosemovi, da mora prenehati pisati zapisnik za preostali del sestanka, ko je bil govor o prodaji Mercatorja, sedaj pa trdi, da Mercatorja ni prodal Šrotu in Bavčarju, saj vendar ni o tem nobenega zapisnika)
Pogodbo o prodaji Mercatorja je podpisal Tadej Tufek, perspektivni kader SD in grobar Adrie.
>
> Oškodovanje države?
Seveda netransparentna in pod ceno prodaja državnega premoženja (KAD in SOD). Pa še Petrol so hotli poplenit.

>
> > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
>
> Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.

Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).
Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!

>
> > - Kazniva predvolilna akcija: financiranje brezplačnikov kot spremljajoč element volilne kampanje
>
> Brezplačniki so bili trije, eden pro-levi. Kako je z njim? Kako je s kaznivostjo raznih merjenj javnega mnenja kot je sveže Delovo in predvolilno propagando za kvazi levico, ki je 100x močnejša kot za drugo stran?
Zavajaš; Brezplačnikov je bilo in jih je še več; ampak samo dva sta izhajala samo v času pred volitvami in razni SDS spin doktorji,(verjeno bo znani analitik Makarović nekoč priznal) so po lažnimi imeni (pardon psevdonimi)pisali oz pljuvali.

> > - Zadolžitev Slovenije za 8 mrd eur v času blaginje - in še trdijo, da je bil Bajuk najboljši finančni minister doslej
>
> LAŽEŠ.

> Ne poznam dejstev in mi je številka pretirana; je pa država delala eno bilanco z dobičkom za potrebe tebi podobnih vernikov, drugo z zgubo pa za Evropsko skupnost.

> > - Očitno paktiranje s Cerkvijo kljub ustavni določbi, da je cerkev ločena od države: vrnitev premoženja v naravi namesto plačila odškodnine z upoštevanjem vložka države. Šturm kot templjarski vitez je imel za državo nižjo prioriteto kot za Rimsko katoliško cerkev.
>
> S cerkvijo so paktirale VSE vlade, ker je bila levica na oblasti večino časa po 1991, se vprašaj zakaj je levica paktirala z njo.

Eno je paktirati v okviru ustave drugo in zakonov je eno, s privilegiji ki so izven zakona in celo ustave dobrikanjem za protiusluge na nedeljskih mašah in podporo v propagandi. Tudi propadli cerkveni Pid "Zvonovi" z okoli 800 milj. eur zgube se negativno odražjo na kondicijo gospodarstva in tdi gržave, čeprav so najbolj popušili verniki v sklade.

Vernike je sicer težko prepričati a morda bo kdo ločil med nakladanjem in realnostjo.
> >
> > Naj bo dovolj. Če bi naštel še veliko več, to za vas, VERNIKE sekte SDS, ne velja nič.
>
> Ti si vernik, ker tako ubogo lažeš.
Preostalo sranje je nevredno komentarja !
najobj sporočil: 31.983
[#1405745] 19.10.11 14:19 · odgovor na: RTM (#1405715)
Odgovori   +    4
[RTM]
> [jacktop]
> > [macon]
> > > [IztokLajovic]
>
> Makonček lažeš kot pes teče.
> > > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
> >
> > Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.
>
> Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).
Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!
... ja, in čisto slučajno so bili dokumenti napačno zloženi točno tako, da so fotopirani kot celota povedali točno tisto, kar je hotel povedati tisti, ki jih je slučajno napačno zložil in fotokopiral ... ja, res je, nič ni bilo ponarejenega ...
Preostalo sranje je nevredno komentarja !
... ja, se strinjam ...
anon-28393 sporočil: 3.368
[#1406156] 19.10.11 17:50
Odgovori   +    1
zoki de mafija bo slej ali prej podivjal in se strgal iz ketne. Človek je psihopat in človek brez zavor - enostavno nima nikakršne moralne bremze. Ugrizil bo tudi "političnega očeta" - slej ali prej.
anon-266097 sporočil: 8
[#1406509] 19.10.11 22:29
Odgovori   +    1
Odlična analiza in komunajzarska paraliza
iz številnih dvorcev in novih titotvorcev!

Jankovićev ptič bil golobič,
črni kos le njun tičji štos!
Za veliko volilno zmedo
pa je v rabi mali K-torpedo!
Tako je zdaj vse znano,
in dolg davi "Ljubljano"!
anon-100306 sporočil: 11
[#1406743] 20.10.11 07:48
Odgovori   +    1
bavčarjev "glasnogovornik"!!
macon sporočil: 12.861
[#1406790] 20.10.11 08:20 · odgovor na: najobj (#1405745)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [RTM]
> > [jacktop]
> > > [macon]
> > > > [IztokLajovic]
> >
> > Makonček lažeš kot pes teče.
> > > > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
> > >
> > > Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.
> >
> > Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).

> Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!

... ja, in čisto slučajno so bili dokumenti napačno zloženi točno tako, da so fotopirani kot celota povedali točno tisto, kar je hotel povedati tisti, ki jih je slučajno napačno zložil in fotokopiral ... ja, res je, nič ni bilo ponarejenega ...
Meni to kompenzira, da kažejo, da je bil Turk res obveščen iz drugega vira kot iz medijev kar je trdil, ampak kot sem že napisal, kdo pa se spomni takih malenkosti izpred desetletij. Verjamem, da je bila vsa afera "vihar v kozarcu vode". Turk mi ni kaj prida kriv, Janša se je brezveze zaganjal. Levi so potem pogrevali in napihovali do onemoglosti.

Zadeva je lepo pokazala nizek nivo politične kulture vseh vpletenih.
najobj sporočil: 31.983
[#1406948] 20.10.11 09:20 · odgovor na: macon (#1406790)
Odgovori   +    1
[macon]
> [najobj]
> > [RTM]
> > > [jacktop]
> > > > [macon]
> > > > > [IztokLajovic]
> > >
> > > Makonček lažeš kot pes teče.
> > > > > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
> > > >
> > > > Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.
> > >
> > > Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).
> > Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!
>
> ... ja, in čisto slučajno so bili dokumenti napačno zloženi točno tako, da so fotopirani kot celota povedali točno tisto, kar je hotel povedati tisti, ki jih je slučajno napačno zložil in fotokopiral ... ja, res je, nič ni bilo ponarejenega ...
Meni to kompenzira, da kažejo, da je bil Turk res obveščen iz drugega vira kot iz medijev kar je trdil, ampak kot sem že napisal, kdo pa se spomni takih malenkosti izpred desetletij. Verjamem, da je bila vsa afera "vihar v kozarcu vode". Turk mi ni kaj prida kriv, Janša se je brezveze zaganjal. Levi so potem pogrevali in napihovali do onemoglosti.

Zadeva je lepo pokazala nizek nivo politične kulture vseh vpletenih.

... evo, s tem se strinjam ...


P.S.: nikakor pa ne morem "požreti" kretenske razlage, da neka lepljenka, ki je sestavljena sicer iz originalnih dokumentov, ampak je sestavljena tako, da ponareja dejansko stanje, ni ponarejanje ... pa, pizda jim je materina šalabajzerska pokvarjena, kaj pa je potem to, ha ? ...
najobj sporočil: 31.983
[#1406978] 20.10.11 09:32 · odgovor na: (#1406905)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 20.10.2011 09:35
[rename]
> [macon]
> > [najobj]
> > > [RTM]
> > > > [jacktop]
> > > > > [macon]
> > > > > > [IztokLajovic]
> > > >
> > > > Makonček lažeš kot pes teče.
> > > > > > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
> > > > >
> > > > > Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.
> > > >
> > > > Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).
> > > Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!
> >
> > ... ja, in čisto slučajno so bili dokumenti napačno zloženi točno tako, da so fotopirani kot celota povedali točno tisto, kar je hotel povedati tisti, ki jih je slučajno napačno zložil in fotokopiral ... ja, res je, nič ni bilo ponarejenega ...
>
> Meni to kompenzira, da kažejo, da je bil Turk res obveščen iz drugega vira kot iz medijev kar je trdil, ampak kot sem že napisal, kdo pa se spomni takih malenkosti izpred desetletij. Verjamem, da je bila vsa afera "vihar v kozarcu vode". Turk mi ni kaj prida kriv, Janša se je brezveze zaganjal. Levi so potem pogrevali in napihovali do onemoglosti.
Velikovec ni bilo poročilo o neki kraji krompirja v kmetijski zadrugi ali pa o sabotaži nekega kamiona. Velikovec je bila huge zadeva, jaz sem bil v tistih letih srednješolec in se spomnim, kako se je potihem govorilo o akcijah udbe v tujini.
Zato nikakor ne kupim razlage, da se ni spomnil "takih malenkosti". Ne nazadnje, ko so dokumenti prišli na plano, Türk tudi ni dal izjave "uh, saj res, na to sem pa pozabil, da sem dobival gore papirja v vednost", ampak so vsi samo ropotali o tem, da so dokumenti ponarejeni.
> Zadeva je lepo pokazala nizek nivo politične kulture vseh vpletenih.

Se strinjam.
Ne pa pozabit, da so tudi močno ovirali Omerzo, ki je brskal po arhivih, kar pomeni, da jih tale Velikovec zelo žuli.

... čuj, nihče ni ropotal, da so dokumenti(množina!) ponarejeni, ampak je ropotal, da je dokument (ednina!) oziroma lepljenka iz dokumentov ponarejen ... ja, in samo upam, da dojameš razliko ...


P.S.: Türk gor ali dol, tisti sestavljen(!) dokument je ponaredek in Janša se je vsaj meni izkazal za šalabajzera na kvadrat, če je verjel, da tega ne bo nihče opazil in da se je v kaj takega sploh spustil ... khmm, če zdaj celo odmislim na podlost njegovega početja ... aja, pa ne mi slučajno zdaj s takimi, češ da on ni nič vedel ...


... hahaha ... dežurni forumski kreteni so že na delu ... bravo, temu se reče pozornost ...
najobj sporočil: 31.983
[#1407253] 20.10.11 11:32 · odgovor na: (#1407035)
Odgovori   +    1
[rename]
> [najobj]
> > [macon]
> > > [najobj]
> > > > [RTM]
> > > > > [jacktop]
> > > > > > [macon]
> > > > > > > [IztokLajovic]
> > > > >
> > > > > Makonček lažeš kot pes teče.
> > > > > > > - Ponarejanje dokumentov: za dosego svojih političnih ciljev ne izbirajo sredstev. Trdijo, da so bili zgolj kreativni, šlo pa je za najbolj podlo delo: iz dveh dokumentov, ki sta bila časovno daleč narazen, so sestavili enega in trdili, da je to en sam dokument, namen pa je bil očrniti predsednika republike
> > > > > >
> > > > > > Dokumenti niso bili ponarejeni, kažejo, da je Turk dobil poročilo še drugače kot iz medijev vendar pozneje. Ni posebej relevantno, ker se za daleč nazaj Turk vsega tudi ne spomni.
> > > > >
> > > > > Lažeš kot pes; dokumenti so bili ponarejeni, kar je celo priznal Janša (prvič, ko so ga novinarji stisnili v kot).
>
>
> > > > Dokumenti so bili napačno zloženi in fotopirani kot celota. Tisti napačno dodan dokument je kot tak pristen. Nič ni bilo ponarejenega!
> > >
> > > ... ja, in čisto slučajno so bili dokumenti napačno zloženi točno tako, da so fotopirani kot celota povedali točno tisto, kar je hotel povedati tisti, ki jih je slučajno napačno zložil in fotokopiral ... ja, res je, nič ni bilo ponarejenega ...
>
> > Meni to kompenzira, da kažejo, da je bil Turk res obveščen iz drugega vira kot iz medijev kar je trdil, ampak kot sem že napisal, kdo pa se spomni takih malenkosti izpred desetletij. Verjamem, da je bila vsa afera "vihar v kozarcu vode". Turk mi ni kaj prida kriv, Janša se je brezveze zaganjal. Levi so potem pogrevali in napihovali do onemoglosti.
> >
> > Zadeva je lepo pokazala nizek nivo politične kulture vseh vpletenih.
> ... evo, s tem se strinjam ...
>
>
> P.S.: nikakor pa ne morem "požreti" kretenske razlage, da neka lepljenka, ki je sestavljena sicer iz originalnih dokumentov, ampak je sestavljena tako, da ponareja dejansko stanje, ni ponarejanje ... pa, pizda jim je materina šalabajzerska pokvarjena, kaj pa je potem to, ha ? ...
Vsak ima svoje stališče do lepljenke. Jaz se strinjam z Žigo Turkom, da bi morali dokumente predstaviti kot samostojne datoteke, ne pa vse skupaj v eni datoteki. In to so na spletni strani SDS potem tudi popravili.
... ja, ampak potem učinek, ki so ga hoteli z lepljenko doseči, ne bi bil več isti ... khmm, popravili pa so šele potem, ko so jim povsem jasno razkrili manipulacijo (= ponarejanje) ...
A vendar samostojna datoteka prav nič ni ponarejala dejanskega stanja. Dejansko stanje je, da je Türk o Velikovcu vedel več, kot navadni smrtniki iz poročanja medijev.
... da je Türk o Velikovcu vedel več, kot navadni smrtniki iz poročanja medijev, je glede na njegovo takratno funkcijo najbolj normalna stvar na svetu ... khmm, po lepljenki sodeč, pa bi naj Türk malodane sam podstavil tisto bombo ... ja, in razlika je očitna, a ne ? ...
Če zdaj odmisliš lepljenko in pozabiš, da si te dokumente videl skupaj v eni datoteki in greš na www.sds.si in si ogledaš posamezne datoteke, boš videl, da je moja trditev pravilna.
... jebiga, lepljenke preprosto ne morem odmisliti, ker je o lepljenki govora ... khmm, namreč glih lepljenka oziroma iz nje izhajajoče sosledje dogodkov in NE posamezni dokumenti, ki so jo sestavljali, je bila osnova za vse tisto Janševo sranje, ki ga je čisto brezveze polil po Türku in se mu je čisto upravičeno zlila nazaj ...


P.S.: Türk ni niti pod razno po mojem "okusu", da ne bo pomote ...
najobj sporočil: 31.983
[#1407314] 20.10.11 11:56 · odgovor na: (#1407275)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 20.10.2011 11:58
[rename]
Kača je predolga, zato izpuščam do sedaj povedano.

Nihče ni nikoli trdil niti ne namigoval, da je Türk načrtoval ali nadziral teroristično dejanje v Velikovcu. To so sproducirali tisti, ki so ga na vse pretege branili.

Povsem enak učinek bi lahko dosegli z objavo dokumentov v posamičnih datotekah, zato je nepotrebna lepljenka toliko bolj absurdno dejanje.

In vsi Türkovi branilci samo vpijete "lepljenka, lepljenka" (v najboljšem primeru), oziroma "ponaredili so dokumente, ponaredili, ponaredili".

Kot sem ti rekel, pozabi na lepljeno.
Jaz sem dokumente skrbno prebral. Si jih tudi ti?
Pojdi si ogledat dokumente, kot so prikazani sedaj in boš tudi ti lahko ugotovil, da je bila časovnica naslednja:
17.9.1979: Atentat

25.12.1979: Türk imenovan za predsednika komisije za manjšinska in izseljenska vprašanja

23./24.6 1980: proces proti atentatorjema Blajevi in Vidmarju.

1.7.1980: Dopis, ki ga Republiški komite za mednarodno sodelovanje pošilja tudi Türku in ima kot prilogo poročilo ambasade sfrj na dunaju z dne 23. in 24.6.1980.
Vsebuje pa tudi prejšnja poročila in komentarje takoj po atentatu (september, oktober 1979), strani so oštevilčene od 1-12 , torej je šlo za povzetek za celovito informiranje.
Ključne so zadnje tri strani, očitno fotokopija teleprinterskih poročil ambasade sfrj z dne 23 in 24.6.1980.
Teh dokumentov v javnosti ni bilo, kar dokazuje, da je Türk vedel več, kot "mnogi drugi ljudje pri nas".

Če torej za rezime uporabim tale odstavek iz spletne strani SDS:
Predsednik države Danilo Türk je 4. 3. 2010 za Radio Slovenija namreč izjavil: »Takrat, ko se je ta dogodek zgodil sem bil osupel, tako kot mnogi drugi ljudje pri nas, nobenih ozadij tega dogodka takrat nisem poznal in tudi mi danes niso znana.« Za nacionalno televizijo pa se je prav tako odzval z izjavo, da je bil o dogodku obveščen zgolj iz medijev in da ne takrat ne danes ne pozna ne ozadij ne podrobnosti dogodka.

Še dva linka dodajam.
Opravičilo bralcem spletne strani: www.sds.si/news/8352
Dokumenti v posamičnih datotekah: www.sds.si/news/8244

... čuj, o Türkovih "branilcih" si še enkrat preberi P.S. iz mojega zadnjega posta ...


P.S.: sploh nisem bral dokumentov, ker je bil namen tistih jajc oziroma šmorna viden iz aviona, detajli me pa roko na srce sploh ne zanimajo ... khmm, opravičiti pa so se v SDS bili enostavno prisiljeni ...
najobj sporočil: 31.983
[#1407352] 20.10.11 12:12 · odgovor na: (#1407321)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.10.2011 12:15
[rename]
> [najobj]
>
> ... čuj, poglej še enkrat P.S. iz mojega zadnjega posta ...
>
>
> P.S.: sploh nisem bral dokumentov, ker je bil namen tistih jajc oziroma šmorna viden iz aviona, detajli me pa roko na srce sploh ne zanimajo ... khmm, opravičiti pa so se v SDS bili enostavno prisiljeni ...
No ti vsaj priznaš, da dokumentov nisi bral, drugi še tega ne priznajo.
In čeprav te detajli ne zanimajo, ti je vse jasno in prostodušno udrihaš po SDS, čeprav ne maraš Türka.
... čuj, jaz "udriham" po nepotrebnem brezveznem šalabajzerskem polivanju gnoja KOGARKOLI po KOMUKOLI ... khmm, SDS in Türk "igrata" v tej MOJI(!) zgodbi stranski vlogi ...
Flancaj to komu drugemu, jaz sem prestar za pravljice.

Pa se vsaj strinjaš, da se je zlagal?
... ja, če misliš na tisto, kar si malo prej boldal ...


P.S.: jaz verjamem, da imam zelo dober spomin, ampak če me kdo vpraša, kaj sem delal leta 1979, bi imel težave, priznam ... aja, saj se strinjaš, da je dovolj teh jajc ... khmm, vsaj zaenkrat ...
anon-182327 sporočil: 1.484
[#1407382] 20.10.11 12:23
Odgovori   +    4
"Jankovića kmalu ne bo več!" Seveda, ker bo moral zaradi kriminala, ki ga zganja on in njegovi sinovi, kmalu po volitvah pobegniti v tujino. Verjetno na Malto, kjer ima svoj disko.
anon-216391 sporočil: 3.795
[#1407395] 20.10.11 12:31
Odgovori   +    5
Fantje ne pozabite na Drugorazrednega. On ima tudi kakšnega Jolyja v rokavu! Kot je bil sposoben odlikovati Ertla, nam lahko zakuha še kaj hujšega. Ni zastonj protestiral proti Janševi vladi!
anon-86926 sporočil: 4.065
[#1407462] 20.10.11 12:54 · odgovor na: anon-178479 (#1404219)
Odgovori   +    2
Daj ti Aliojsterica malo se zresni, in ne nakdaj takih bedarij kot stara vaška tercijalka.

Meni gre na kozlajne že to da gredo SDS-ovski strankarski "udarniki" (z istimi metodami kot udbaši pred desetletji) sploh vohlat in brskat po arhivih z namenom da kompromitirajo določeno osebo - predsednika. To pove o trenutni kvaliteti možgansih trustov SDS-a največ!
Potem pa malo najdejo tukaj malo v naslednjem letu in naredijo zlepljenko da ga obtožijo. In ko novinarji odkrijejo prevaro in prirejanje listin z nameno dikreditacije, se sevada najprej znesejo nad njimi, a ko resnica pride končno na dan se posipajo s pepelom.
Kot tisti SDS-ov računalnih ki je vsake 3 sekunde poslal na RTV glas za njohovega prvaka. In ker je najbrž računalničar zaspal, je Janša v anketi zmagal s takim številom prenosti ki bi jih tudi na volitvah težko dobil.
Slepi sebe in morda nekaj forumašev, kolikor hočeš te Janševe laži ne bodo postale resnica, razen morda v tvojih blodnjah, tudiče jih nakladaš na formu vsak dan.
anon-59913 sporočil: 130
[#1407494] 20.10.11 13:05 · odgovor na: anon-100306 (#1406743)
Odgovori   +    2
ponaredki - čigav "glasnogovornik" pa so Delo, Dnevnik in Večer?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1407546] 20.10.11 13:29 · odgovor na: anon-234197 (#1405401)
Odgovori   +    1
[ladopot]
> [Aleister]
> > [ladopot]
> > Pravijo, da kri ni voda! In če veš, da ima Opanković zaprto Virantovo sestrično, verjemi, da ga ne gleda kot luna svojo voditeljico zemljo. Sploh se pa Virant zaveda, da ni neki odganjalec desničarskih ali JJ-fuhrerjevih volilcev (JJ-fuhrerju so tako vsi v zaroti - bolno pač), ampak da lahko (tudi iz volilcev fuhrerjevih krogov) naredi svojo bazo volilcev! Mora jim pa nekaj ponuditi, in do zdaj je v JJ-fuhrerjevi vladi le on naredil kaj koristnega - za nas volilce je to dovolj!
>
> Vse kar koristnega pripisuješ Virantu, so naredili njegovi podrejeni. On sam je komplikator, ki ne razume, da je sodna veja oblasti enaka ostalima dvema vejama oblasti in se je kregal z njimi, namesto da bi sodeloval. Kar kaže, da je imel veliko avtonomijo oblasti v vladi in stranki, kateri sploh ni pripadal. Taki samo izkoristijo priložnost zase, volivci so v drugem planu. Verjetno je tudi zato njegov odnos zate dovolj.

Morda se je pa spremenil, odkar ima politično odgovornost! Prav pa je, da se ne strinja s pravosodnim sistemom, ki ga je treba nedvomno spremeniti in to radikalno v učinkovit sistem, ne pa da je inštitut za pisanje spisov nedolžnosti lopovom in to z naslovom "Sodba v imenu ljudstva"!
Morda se mu pa zdi, da se mu ni treba spremeniti, da se morajo spremeniti vsi drugi, ker je on tako nekonflikten tip. Kaj praviš?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1407568] 20.10.11 13:40 · odgovor na: anon-40964 (#1405176)
Odgovori   +    2
[0917Metro]
> [Aleister]
> > [0917Metro]
> > > [rename]
> > > > [denac]
> > > > > [rename]
> > > > > > [denac]
> > > > > > > [mao]
> > > > > > > Razen če si avtor pridržuje pravico, da odloča o tem, kdo lahko kandidira in kdo ne. To pa je potem spet totalitarni režim, ki mu daje kruh za postranski zaslužek.
> > > > > > >
> > > > > >
> > > > > > Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati. In to ni nikakršen totalitarizem. Je huda žalitev za vse poštene ljudi. Mafijec NE SME kandidirati! Pika!
> > > > >
> > > > > Spoštovani kolega, tokrat se pa ne morem strinjati s teboj.
> > > > > Janković seveda lahko kandidira, v kolikor izpolnjuje zakonsko predpisane pogoje.
> > > >
> > > > Načeloma imaš prav. Zakoni pa imajo luknje. Da pripuščajo vsakogar na volitve pa ni prav. Tu bi morala biti ostra selekcija že pred vložitvijo kandidature. Janković je sploh ni vložil. Vložili so jo mediji, ki ga že eno leto agresivno propagirajo za mandatarja. Ovce se strinjajo, jaz se ne morem. To zame ni demokracija, ampak oster diktat: Janković ali pa nihče.
> > >
> > > Saj se strinjam in tudi jaz upam, da ga bo Slovenija zavrnila.
> > > A vendar, vztrajam na tem, da naj ga zavrnejo volilci, ne pa "grupa građana" ;-)
> >
> > ;) denac se zavzema za demokracijo in pravni sistem samo tako dolgo ko je njemu všeč, pol pa udri z diktaturo...Pa tolk ima proti komunističnemu režimu za povedat, sam se pa praktično v vsakem postu zanj zavzema...
>
> Nisi navedel niti enega argumenta, zato je tvoja navedba, da se "denac" zavzema za diktaturo podtikanje.

Saj vem da je brezveze ampak a ti sploh znaš brati pa vsaj dve možganski celici uporabiti? Kaj pa je tole: "Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati."
Take, ki me zmerjajo, dam kar na "ignore". Če se hočeš pogovarjati, se lahko brez zmerjanja. Denac je napisal, da si pridržuje pravico, da se izjasni, da Janković ne bi smel kandidirati, ni mu pa preprečil kandidature. Torej ne more biti diktator. Poleg tega pa Janković niti noče kandidirati po rednem postopku, ampak išče neke izvenzakonske poti, da bi prišel do mandatarstva. To je dosti močan razlog, da se "denacu" zdi, da lahko na glas reče, da si pridržuje pravico, da Janković ne sme kandidirati (z goljufijami). Ti se zavzemaš za neko navidezno pravičnost, da lahko eni počnejo kar hočejo, denac pa terja pravico v dobro ljudi proti Jankovićevi kandidaturi iz več konkretnih utemeljenih razlogov. Barabinstvo pač ne more biti dober standard za kandidata za mandatarja.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#1407621] 20.10.11 13:55 · odgovor na: anon-178479 (#1407568)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-40964 20.10.2011 13:57
[Aleister]
> [0917Metro]
> > [Aleister]
> > > [0917Metro]
> > > > [rename]
> > > > > [denac]
> > > > > > [rename]
> > > > > > > [denac]
> > > > > > > > [mao]
> > > > > > > > Razen če si avtor pridržuje pravico, da odloča o tem, kdo lahko kandidira in kdo ne. To pa je potem spet totalitarni režim, ki mu daje kruh za postranski zaslužek.
> > > > > > > >
> > > > > > >
> > > > > > > Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati. In to ni nikakršen totalitarizem. Je huda žalitev za vse poštene ljudi. Mafijec NE SME kandidirati! Pika!
> > > > > >
> > > > > > Spoštovani kolega, tokrat se pa ne morem strinjati s teboj.
> > > > > > Janković seveda lahko kandidira, v kolikor izpolnjuje zakonsko predpisane pogoje.
> > > > >
> > > > > Načeloma imaš prav. Zakoni pa imajo luknje. Da pripuščajo vsakogar na volitve pa ni prav. Tu bi morala biti ostra selekcija že pred vložitvijo kandidature. Janković je sploh ni vložil. Vložili so jo mediji, ki ga že eno leto agresivno propagirajo za mandatarja. Ovce se strinjajo, jaz se ne morem. To zame ni demokracija, ampak oster diktat: Janković ali pa nihče.
> > > >
> > > > Saj se strinjam in tudi jaz upam, da ga bo Slovenija zavrnila.
> > > > A vendar, vztrajam na tem, da naj ga zavrnejo volilci, ne pa "grupa građana" ;-)
> > >
> > > ;) denac se zavzema za demokracijo in pravni sistem samo tako dolgo ko je njemu všeč, pol pa udri z diktaturo...Pa tolk ima proti komunističnemu režimu za povedat, sam se pa praktično v vsakem postu zanj zavzema...
> >
> > Nisi navedel niti enega argumenta, zato je tvoja navedba, da se "denac" zavzema za diktaturo podtikanje.
>
> Saj vem da je brezveze ampak a ti sploh znaš brati pa vsaj dve možganski celici uporabiti? Kaj pa je tole: "Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati."

Take, ki me zmerjajo, dam kar na "ignore". Če se hočeš pogovarjati, se lahko brez zmerjanja. Denac je napisal, da si pridržuje pravico, da se izjasni, da Janković ne bi smel kandidirati, ni mu pa preprečil kandidature. Torej ne more biti diktator. Poleg tega pa Janković niti noče kandidirati po rednem postopku, ampak išče neke izvenzakonske poti, da bi prišel do mandatarstva. To je dosti močan razlog, da se "denacu" zdi, da lahko na glas reče, da si pridržuje pravico, da Janković ne sme kandidirati (z goljufijami). Ti se zavzemaš za neko navidezno pravičnost, da lahko eni počnejo kar hočejo, denac pa terja pravico v dobro ljudi proti Jankovićevi kandidaturi iz več konkretnih utemeljenih razlogov. Barabinstvo pač ne more biti dober standard za kandidata za mandatarja.
ajde dobr še enkrat:

ad1) seveda se samo zavzema in mu ni preprečil kandidature, ker mu je ne more. Če bi mu jo lahko bi mu jo seveda preprečil. Kar vprašaj ga.
ad2) Kakšen pa je ta redni postopek? In kaj si zmišljuješ da gre za izven zakonske poti: Nikjer ne piše, ni zakona, da mora vodja gibanja ali stranke kandidirati za poslanca. In tudi nikjer ne piše da mora biti mandatar predhodno izvoljen za poslanca. Če takega zakona ni, je seveda nedemokratično ali diktatorsko če hočeš to preprečiti. In trdiš da je to goljufija, ker de facto ni.
ad3)Jankovič ni naredil oz. mu ni dokazano na sodišču (kot tudi tvojemu Janezu ni) nič takšnega kar bi mu v demokraciji lahko preprečevalo mandatarstvo. In če se sedaj (kot ti praviš) denac v dobro ljudi zavzema proti Jankovičevi kandidaturi, oziroma bi mu jo preprečil mimo zakonov in sodišč, je to nedemokratično in diktatorsko.

(upam da boš sedaj nehala...)
anon-86926 sporočil: 4.065
[#1407776] 20.10.11 14:56 · odgovor na: (#1407531)
Odgovori   +    2
[rename]
> [jacktop]
> Kot tisti SDS-ov računalnih ki je vsake 3 sekunde poslal na RTV glas za njohovega prvaka. In ker je najbrž računalničar zaspal, je Janša v anketi zmagal s takim številom prenosti ki bi jih tudi na volitvah težko dobil.

Kot se spomnim, je bil tisti računalnik v lasti mladega krila LDS in so ga izsledili po IP številki.

Glede zlepljenke pa sem že forumašu naobj napisal zato se tu ne bom ponavljal.
Glede na dejstvo da so v SDS priznali da so glasovi šli iz njihovega računalnika, menim da imaš
ali spomin (možgane) na nivoju paramecija ,
ali pa si sluzasto poniglavec.
Verjeno pa bo oboje.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1408597] 21.10.11 08:31 · odgovor na: anon-40964 (#1407621)
Odgovori   +    1
[0917Metro]
> [Aleister]
> > [0917Metro]
> > > [Aleister]
> > > > [0917Metro]
> > > > > [rename]
> > > > > > [denac]
> > > > > > > [rename]
> > > > > > > > [denac]
> > > > > > > > > [mao]
> > > > > > > > > Razen če si avtor pridržuje pravico, da odloča o tem, kdo lahko kandidira in kdo ne. To pa je potem spet totalitarni režim, ki mu daje kruh za postranski zaslužek.
> > > > > > > > >
> > > > > > > >
> > > > > > > > Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati. In to ni nikakršen totalitarizem. Je huda žalitev za vse poštene ljudi. Mafijec NE SME kandidirati! Pika!
> > > > > > >
> > > > > > > Spoštovani kolega, tokrat se pa ne morem strinjati s teboj.
> > > > > > > Janković seveda lahko kandidira, v kolikor izpolnjuje zakonsko predpisane pogoje.
> > > > > >
> > > > > > Načeloma imaš prav. Zakoni pa imajo luknje. Da pripuščajo vsakogar na volitve pa ni prav. Tu bi morala biti ostra selekcija že pred vložitvijo kandidature. Janković je sploh ni vložil. Vložili so jo mediji, ki ga že eno leto agresivno propagirajo za mandatarja. Ovce se strinjajo, jaz se ne morem. To zame ni demokracija, ampak oster diktat: Janković ali pa nihče.
> > > > >
> > > > > Saj se strinjam in tudi jaz upam, da ga bo Slovenija zavrnila.
> > > > > A vendar, vztrajam na tem, da naj ga zavrnejo volilci, ne pa "grupa građana" ;-)
> > > >
> > > > ;) denac se zavzema za demokracijo in pravni sistem samo tako dolgo ko je njemu všeč, pol pa udri z diktaturo...Pa tolk ima proti komunističnemu režimu za povedat, sam se pa praktično v vsakem postu zanj zavzema...
> > >
> > > Nisi navedel niti enega argumenta, zato je tvoja navedba, da se "denac" zavzema za diktaturo podtikanje.
> >
> > Saj vem da je brezveze ampak a ti sploh znaš brati pa vsaj dve možganski celici uporabiti? Kaj pa je tole: "Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati."
>
> Take, ki me zmerjajo, dam kar na "ignore". Če se hočeš pogovarjati, se lahko brez zmerjanja. Denac je napisal, da si pridržuje pravico, da se izjasni, da Janković ne bi smel kandidirati, ni mu pa preprečil kandidature. Torej ne more biti diktator. Poleg tega pa Janković niti noče kandidirati po rednem postopku, ampak išče neke izvenzakonske poti, da bi prišel do mandatarstva. To je dosti močan razlog, da se "denacu" zdi, da lahko na glas reče, da si pridržuje pravico, da Janković ne sme kandidirati (z goljufijami). Ti se zavzemaš za neko navidezno pravičnost, da lahko eni počnejo kar hočejo, denac pa terja pravico v dobro ljudi proti Jankovićevi kandidaturi iz več konkretnih utemeljenih razlogov. Barabinstvo pač ne more biti dober standard za kandidata za mandatarja.

ajde dobr še enkrat:

ad1) seveda se samo zavzema in mu ni preprečil kandidature, ker mu je ne more. Če bi mu jo lahko bi mu jo seveda preprečil. Kar vprašaj ga.
ad2) Kakšen pa je ta redni postopek? In kaj si zmišljuješ da gre za izven zakonske poti: Nikjer ne piše, ni zakona, da mora vodja gibanja ali stranke kandidirati za poslanca. In tudi nikjer ne piše da mora biti mandatar predhodno izvoljen za poslanca. Če takega zakona ni, je seveda nedemokratično ali diktatorsko če hočeš to preprečiti. In trdiš da je to goljufija, ker de facto ni.
ad3)Jankovič ni naredil oz. mu ni dokazano na sodišču (kot tudi tvojemu Janezu ni) nič takšnega kar bi mu v demokraciji lahko preprečevalo mandatarstvo. In če se sedaj (kot ti praviš) denac v dobro ljudi zavzema proti Jankovičevi kandidaturi, oziroma bi mu jo preprečil mimo zakonov in sodišč, je to nedemokratično in diktatorsko.

(upam da boš sedaj nehala...)
Torej si mi dal diktat, da naj neham naštevati argumente. Toliko za ilustracijo, da denacu podtikaš diktaturo, ki se je sam poslužuješ. Sedaj pa še odgovor na tvoje neargumentirane trditve ad1, ad2, ad3).
Denac bi županu Jankoviću preprečil kandidaturo tako, če bi mogel, da bi v pravni državi vse prijave proti Jankovići in njegovi mafiji, policija in sodstvo obdelala na isti način, kot že dvajset let obdelujejo Janšo. Pri Janši kljub neznanskemu trudu in zavlačevanju postopkov niso našli nič, čeprav kopljejo in si izmišljujejo obtožbe že dvajset let. Pri Jankoviću pa kljub očitnim dokazom in postopkom pred parlamentarno komisijo pravna država molči in se spreneveda. Celo pravniki trdijo, da jim je nekdo pravno državo ukradel in na glas molijo, naj jim pravno državo Janša prinese na pladnju. Odgovor je za vse tvoje tri točke. Denac bi Jankoviću preprečil kandidaturo, če bi imeli pravno državo. Denac se zaveda, da je nimamo. Zato glasno protestira, kaj bi morali narediti za pravno državo. Ustaviti Jankovića, da ne bo iz Slovenije naredil Stožic (beri finančno luknjo kot Pahor sanjski).
anon-40964 sporočil: 2.087
[#1408611] 21.10.11 08:40 · odgovor na: anon-178479 (#1408597)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [0917Metro]
> > [Aleister]
> > > [0917Metro]
> > > > [Aleister]
> > > > > [0917Metro]
> > > > > > [rename]
> > > > > > > [denac]
> > > > > > > > [rename]
> > > > > > > > > [denac]
> > > > > > > > > > [mao]
> > > > > > > > > > Razen če si avtor pridržuje pravico, da odloča o tem, kdo lahko kandidira in kdo ne. To pa je potem spet totalitarni režim, ki mu daje kruh za postranski zaslužek.
> > > > > > > > > >
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati. In to ni nikakršen totalitarizem. Je huda žalitev za vse poštene ljudi. Mafijec NE SME kandidirati! Pika!
> > > > > > > >
> > > > > > > > Spoštovani kolega, tokrat se pa ne morem strinjati s teboj.
> > > > > > > > Janković seveda lahko kandidira, v kolikor izpolnjuje zakonsko predpisane pogoje.
> > > > > > >
> > > > > > > Načeloma imaš prav. Zakoni pa imajo luknje. Da pripuščajo vsakogar na volitve pa ni prav. Tu bi morala biti ostra selekcija že pred vložitvijo kandidature. Janković je sploh ni vložil. Vložili so jo mediji, ki ga že eno leto agresivno propagirajo za mandatarja. Ovce se strinjajo, jaz se ne morem. To zame ni demokracija, ampak oster diktat: Janković ali pa nihče.
> > > > > >
> > > > > > Saj se strinjam in tudi jaz upam, da ga bo Slovenija zavrnila.
> > > > > > A vendar, vztrajam na tem, da naj ga zavrnejo volilci, ne pa "grupa građana" ;-)
> > > > >
> > > > > ;) denac se zavzema za demokracijo in pravni sistem samo tako dolgo ko je njemu všeč, pol pa udri z diktaturo...Pa tolk ima proti komunističnemu režimu za povedat, sam se pa praktično v vsakem postu zanj zavzema...
> > > >
> > > > Nisi navedel niti enega argumenta, zato je tvoja navedba, da se "denac" zavzema za diktaturo podtikanje.
> > >
> > > Saj vem da je brezveze ampak a ti sploh znaš brati pa vsaj dve možganski celici uporabiti? Kaj pa je tole: "Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati."
> >
> > Take, ki me zmerjajo, dam kar na "ignore". Če se hočeš pogovarjati, se lahko brez zmerjanja. Denac je napisal, da si pridržuje pravico, da se izjasni, da Janković ne bi smel kandidirati, ni mu pa preprečil kandidature. Torej ne more biti diktator. Poleg tega pa Janković niti noče kandidirati po rednem postopku, ampak išče neke izvenzakonske poti, da bi prišel do mandatarstva. To je dosti močan razlog, da se "denacu" zdi, da lahko na glas reče, da si pridržuje pravico, da Janković ne sme kandidirati (z goljufijami). Ti se zavzemaš za neko navidezno pravičnost, da lahko eni počnejo kar hočejo, denac pa terja pravico v dobro ljudi proti Jankovićevi kandidaturi iz več konkretnih utemeljenih razlogov. Barabinstvo pač ne more biti dober standard za kandidata za mandatarja.
>
> ajde dobr še enkrat:
>
> ad1) seveda se samo zavzema in mu ni preprečil kandidature, ker mu je ne more. Če bi mu jo lahko bi mu jo seveda preprečil. Kar vprašaj ga.
> ad2) Kakšen pa je ta redni postopek? In kaj si zmišljuješ da gre za izven zakonske poti: Nikjer ne piše, ni zakona, da mora vodja gibanja ali stranke kandidirati za poslanca. In tudi nikjer ne piše da mora biti mandatar predhodno izvoljen za poslanca. Če takega zakona ni, je seveda nedemokratično ali diktatorsko če hočeš to preprečiti. In trdiš da je to goljufija, ker de facto ni.
> ad3)Jankovič ni naredil oz. mu ni dokazano na sodišču (kot tudi tvojemu Janezu ni) nič takšnega kar bi mu v demokraciji lahko preprečevalo mandatarstvo. In če se sedaj (kot ti praviš) denac v dobro ljudi zavzema proti Jankovičevi kandidaturi, oziroma bi mu jo preprečil mimo zakonov in sodišč, je to nedemokratično in diktatorsko.
>
> (upam da boš sedaj nehala...)

Torej si mi dal diktat, da naj neham naštevati argumente. Toliko za ilustracijo, da denacu podtikaš diktaturo, ki se je sam poslužuješ. Sedaj pa še odgovor na tvoje neargumentirane trditve ad1, ad2, ad3).
Denac bi županu Jankoviću preprečil kandidaturo tako, če bi mogel, da bi v pravni državi vse prijave proti Jankovići in njegovi mafiji, policija in sodstvo obdelala na isti način, kot že dvajset let obdelujejo Janšo. Pri Janši kljub neznanskemu trudu in zavlačevanju postopkov niso našli nič, čeprav kopljejo in si izmišljujejo obtožbe že dvajset let. Pri Jankoviću pa kljub očitnim dokazom in postopkom pred parlamentarno komisijo pravna država molči in se spreneveda. Celo pravniki trdijo, da jim je nekdo pravno državo ukradel in na glas molijo, naj jim pravno državo Janša prinese na pladnju. Odgovor je za vse tvoje tri točke. Denac bi Jankoviću preprečil kandidaturo, če bi imeli pravno državo. Denac se zaveda, da je nimamo. Zato glasno protestira, kaj bi morali narediti za pravno državo. Ustaviti Jankovića, da ne bo iz Slovenije naredil Stožic (beri finančno luknjo kot Pahor sanjski).
Tvoje "očitne dokaze" mora v demokraciji potrditi sodišče. Ne pa denac, aleister ali alenka jeraj, če ti to ni jasno se s tabo nimam kaj več pogovarjati. Pa ko boš ti en sam Argument (ne pa vrednostno sodbo, kar vseskozi počneš), podala se bom sam globoko začudil...
anon-213105 sporočil: 49
[#1408614] 21.10.11 08:41 · odgovor na: macon (#1403648)
Odgovori   +    0
Res je, zato bodo Požareport še naprej navajale vse velike svetovne agencije. In res je tudi, da ob marginalnih zadevah, kot so Hildin Vegrad, črni bankirji iz RKC - predstavništvo Maribor, Janševo orožje in oklepni avtobusi Patria - JE IN BO VEDNO "Afera o dveh psih, da o tretjem sploh ne govorimo" najpomembnejša tema za vsakega državljana te države (pa tudi Evrope, sveta in okolice). To sem čisto spregledal. Mea maxima culpa.
anon-213105 sporočil: 49
[#1408616] 21.10.11 08:41 · odgovor na: macon (#1403648)
Odgovori   +    0
Res je, zato bodo Požareport še naprej navajale vse velike svetovne agencije. In res je tudi, da ob marginalnih zadevah, kot so Hildin Vegrad, črni bankirji iz RKC - predstavništvo Maribor, Janševo orožje in oklepni avtobusi Patria - JE IN BO VEDNO "Afera o dveh psih, da o tretjem sploh ne govorimo" najpomembnejša tema za vsakega državljana te države (pa tudi Evrope, sveta in okolice). To sem čisto spregledal. Mea maxima culpa.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1411071] 23.10.11 15:32 · odgovor na: anon-40964 (#1408611)
Odgovori   +    2
[0917Metro]
> [Aleister]
> > [0917Metro]
> > > [Aleister]
> > > > [0917Metro]
> > > > > [Aleister]
> > > > > > [0917Metro]
> > > > > > > [rename]
> > > > > > > > [denac]
> > > > > > > > > [rename]
> > > > > > > > > > [denac]
> > > > > > > > > > > [mao]
> > > > > > > > > > > Razen če si avtor pridržuje pravico, da odloča o tem, kdo lahko kandidira in kdo ne. To pa je potem spet totalitarni režim, ki mu daje kruh za postranski zaslužek.
> > > > > > > > > > >
> > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati. In to ni nikakršen totalitarizem. Je huda žalitev za vse poštene ljudi. Mafijec NE SME kandidirati! Pika!
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Spoštovani kolega, tokrat se pa ne morem strinjati s teboj.
> > > > > > > > > Janković seveda lahko kandidira, v kolikor izpolnjuje zakonsko predpisane pogoje.
> > > > > > > >
> > > > > > > > Načeloma imaš prav. Zakoni pa imajo luknje. Da pripuščajo vsakogar na volitve pa ni prav. Tu bi morala biti ostra selekcija že pred vložitvijo kandidature. Janković je sploh ni vložil. Vložili so jo mediji, ki ga že eno leto agresivno propagirajo za mandatarja. Ovce se strinjajo, jaz se ne morem. To zame ni demokracija, ampak oster diktat: Janković ali pa nihče.
> > > > > > >
> > > > > > > Saj se strinjam in tudi jaz upam, da ga bo Slovenija zavrnila.
> > > > > > > A vendar, vztrajam na tem, da naj ga zavrnejo volilci, ne pa "grupa građana" ;-)
> > > > > >
> > > > > > ;) denac se zavzema za demokracijo in pravni sistem samo tako dolgo ko je njemu všeč, pol pa udri z diktaturo...Pa tolk ima proti komunističnemu režimu za povedat, sam se pa praktično v vsakem postu zanj zavzema...
> > > > >
> > > > > Nisi navedel niti enega argumenta, zato je tvoja navedba, da se "denac" zavzema za diktaturo podtikanje.
> > > >
> > > > Saj vem da je brezveze ampak a ti sploh znaš brati pa vsaj dve možganski celici uporabiti? Kaj pa je tole: "Nič avtor, mi vsi si pridržujemo pravico, da ne sme Janković kandidirati."
> > >
> > > Take, ki me zmerjajo, dam kar na "ignore". Če se hočeš pogovarjati, se lahko brez zmerjanja. Denac je napisal, da si pridržuje pravico, da se izjasni, da Janković ne bi smel kandidirati, ni mu pa preprečil kandidature. Torej ne more biti diktator. Poleg tega pa Janković niti noče kandidirati po rednem postopku, ampak išče neke izvenzakonske poti, da bi prišel do mandatarstva. To je dosti močan razlog, da se "denacu" zdi, da lahko na glas reče, da si pridržuje pravico, da Janković ne sme kandidirati (z goljufijami). Ti se zavzemaš za neko navidezno pravičnost, da lahko eni počnejo kar hočejo, denac pa terja pravico v dobro ljudi proti Jankovićevi kandidaturi iz več konkretnih utemeljenih razlogov. Barabinstvo pač ne more biti dober standard za kandidata za mandatarja.
> >
> > ajde dobr še enkrat:
> >
> > ad1) seveda se samo zavzema in mu ni preprečil kandidature, ker mu je ne more. Če bi mu jo lahko bi mu jo seveda preprečil. Kar vprašaj ga.
> > ad2) Kakšen pa je ta redni postopek? In kaj si zmišljuješ da gre za izven zakonske poti: Nikjer ne piše, ni zakona, da mora vodja gibanja ali stranke kandidirati za poslanca. In tudi nikjer ne piše da mora biti mandatar predhodno izvoljen za poslanca. Če takega zakona ni, je seveda nedemokratično ali diktatorsko če hočeš to preprečiti. In trdiš da je to goljufija, ker de facto ni.
> > ad3)Jankovič ni naredil oz. mu ni dokazano na sodišču (kot tudi tvojemu Janezu ni) nič takšnega kar bi mu v demokraciji lahko preprečevalo mandatarstvo. In če se sedaj (kot ti praviš) denac v dobro ljudi zavzema proti Jankovičevi kandidaturi, oziroma bi mu jo preprečil mimo zakonov in sodišč, je to nedemokratično in diktatorsko.
> >
> > (upam da boš sedaj nehala...)
>
> Torej si mi dal diktat, da naj neham naštevati argumente. Toliko za ilustracijo, da denacu podtikaš diktaturo, ki se je sam poslužuješ. Sedaj pa še odgovor na tvoje neargumentirane trditve ad1, ad2, ad3).
> Denac bi županu Jankoviću preprečil kandidaturo tako, če bi mogel, da bi v pravni državi vse prijave proti Jankovići in njegovi mafiji, policija in sodstvo obdelala na isti način, kot že dvajset let obdelujejo Janšo. Pri Janši kljub neznanskemu trudu in zavlačevanju postopkov niso našli nič, čeprav kopljejo in si izmišljujejo obtožbe že dvajset let. Pri Jankoviću pa kljub očitnim dokazom in postopkom pred parlamentarno komisijo pravna država molči in se spreneveda. Celo pravniki trdijo, da jim je nekdo pravno državo ukradel in na glas molijo, naj jim pravno državo Janša prinese na pladnju. Odgovor je za vse tvoje tri točke. Denac bi Jankoviću preprečil kandidaturo, če bi imeli pravno državo. Denac se zaveda, da je nimamo. Zato glasno protestira, kaj bi morali narediti za pravno državo. Ustaviti Jankovića, da ne bo iz Slovenije naredil Stožic (beri finančno luknjo kot Pahor sanjski).

Tvoje "očitne dokaze" mora v demokraciji potrditi sodišče. Ne pa denac, aleister ali alenka jeraj, če ti to ni jasno se s tabo nimam kaj več pogovarjati. Pa ko boš ti en sam Argument (ne pa vrednostno sodbo, kar vseskozi počneš), podala se bom sam globoko začudil...
Zakaj bi jaz podajala argumente in dokaze. To mora početi sodišče, tožilstvo in policija. Pa tega ne počnejo tako, kot to počnejo pri Janši, kjer že dvajset let nič ne najdejo. Česa še ne razumeš?

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9