Zasebnost

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10

anon-118739 sporočil: 633
[#2064310] 27.03.13 16:12 · odgovor na: anon-178479 (#2064305)
Odgovori   +    2
[Aleister]
> [stjurc]
> > [Aleister]
> > > [stjurc]
> > > > [Aleister]
> > > > > [stjurc]
> > > > > Vidim, da vsi drkate na to, ker gre pribitek gor. Čestitam. Problem bomo imeli pa vsi tako takozvani levi kot takozvani desni. Pogreb Slovenije bo plačan z eno tipično slovensko lastnostjo: privoščljivostjo. In očitno je že prav tako.
> > > >
> > > > Ne se ven mazat. Levaki ste nam to nadrkali z silo, granitnimi kockami in neustavno prevaro Prevarantov Slovenije.
> > >
> > > Jaz se nič ven ne mažem, niti se nimam za kaj. Takrat ko so drugi protestirali sem bil ali v službi, ali popoldne pomagal fotru pri delu na kmetiji. Glede na to koliko veš ti o granitnih kockah, bi rekel, da te je jajo plačal, da jih mečeš.
> > >
> > > Neustavno? A boš podprl to z mnenjen vsaj enega ustavnega pravnika? Magari desnega. Vsaj Šturm bi te moral podpreti. Ali pa tudi ne...
> >
> > Ne laži. Vstajo je organiziral Golobićev Zares, ker je izpadel iz parlamenta in je hotel na silo priti na oblast.
> > Da je poslovanje KPK komisije neustavno sta povedala Zalar in Šturm na Odmevih pri Rosviti Pesek.
> > Da pa trdiš, da sem jaz metala granitne kocke, pa pove, da si idiot. Tiste, ki so metali granitne kocke so vse policijsko obravnavali. To smo vsi vsak dan znova slišali in brali. Taki kot ti pa ne razumejo niti tistega, kar jim vsak dan poročajo. Bolje bo, da očetu pomagaš in krave napojiš in jim daš pravo krmo za fojter, da bo vsaj v hlevu red, če je že v glavi veliko nerazumevanja.
>
> A če ima fotr kmetijo, to pomeni, da ima hlev in krave? A ja?? Hm, a dandanes v šoli ne učijo tega kaj se na kmetijah poleg fotranja krav počne? Najbrž je to program SDS akademije. No tam imate bolj ovčerejo. Krma za fojter?? Krma = fojter mimogrede...
>
> Jaz stvari prav dobro razumem. Predvidevam, da si bila ti tista, ki si kocke metala in so te tudi obravnavali. Ali niso po jajotovih specifikacijah vsi mediji v Sloveniji nenaklonjeni Janši? Potemtakem so itak napisali tako, da bi jaz razumel :)...

Ker si nasilen, greš na šit listo.
Fine by me :)
anon-124722 sporočil: 1.067
[#2064316] 27.03.13 16:17
Odgovori   +    14
"Pregreto ozračje bi ohladila ... javna debata s predstavitvijo argumentov za in proti slabi banki," ocenjuje analitik Peter Jenčič
Ozračje bi se ohladilo z ukrepanjem, ne pa z javnim debatiranjem. Z njim se kvečemu še bolj pregreva.
Alexbond007 sporočil: 969
[#2064318] 27.03.13 16:17 · odgovor na: anon-188487 (#2063978)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: Alexbond007 27.03.2013 16:18
Kokodar, (po tvojem nicku sodeč tvoja žlahtnica) kokoš AB je začela nemškim medijem kokodakati, da je z njeno vlado "konec brutalnega varčevanja", to pa so očitno prebrale tudi bonitetne hiše in finančne institucije, ki izračunavajo zahtevane donose za državne obveznice in rezultat je tu....

Seveda pa je pri vas levih vernikih vedno in povsod vsega kriv J.J., kajne ?
anon-282415 sporočil: 140
[#2064319] 27.03.13 16:17
Odgovori   +    4
Ozračje bi še najbolje ohladili tako, da bi vsi tile samozvani analitiki nehali govoričiti in pleteničiti o tem; itak jim je fino, če se trguje, saj iz tega posla izhajajo, pa če delajo v interesu države ali proti njej. Nehajte nakladat o krizi in tuji pomoči, pa bo. Velja tudi za pravo paničarsko pisanje Financ nasploh. S temi grožnjami ne boste prodali časopisa, forget it, samo brati vas bomo nehali, ker tistega, ki nam grozi, res ne maramo. In ker sta se glavna grozitelja, Janša in Šušteršič, medtem že poslovila, lahko to temo za nekaj časa umaknete tudi vi, bo vsem koristilo, tudi vam.
anon-224174 sporočil: 28
[#2064326] 27.03.13 16:22
Odgovori   +    9
da se resnično bliža potom, dajejo signale kar same podgane, ki so začele zapuščat ladjo. sprašujem se, česa se boji Šoltes, da ne bo več kandidiral za to odlično službo. nekaj zloveščega mora biti v zraku, da se je odpovedal tolikim denarjem in vplivu.
anon-311131 sporočil: 105
[#2064327] 27.03.13 16:22
Odgovori   +    19
Tovarišica premierka je pripravljena:

evropsko trojko čaka slovesnka trojka;

ŠTRUKELJ, SEMOLIČ, POSEDI, prsa ob prsa!!!
anon-118739 sporočil: 633
[#2064328] 27.03.13 16:22 · odgovor na: anon-282415 (#2064319)
Odgovori   +    4
[Neeson]
Ozračje bi še najbolje ohladili tako, da bi vsi tile samozvani analitiki nehali govoričiti in pleteničiti o tem; itak jim je fino, če se trguje, saj iz tega posla izhajajo, pa če delajo v interesu države ali proti njej. Nehajte nakladat o krizi in tuji pomoči, pa bo. Velja tudi za pravo paničarsko pisanje Financ nasploh. S temi grožnjami ne boste prodali časopisa, forget it, samo brati vas bomo nehali, ker tistega, ki nam grozi, res ne maramo. In ker sta se glavna grozitelja, Janša in Šušteršič, medtem že poslovila, lahko to temo za nekaj časa umaknete tudi vi, bo vsem koristilo, tudi vam.
Podpis!
anon-237417 sporočil: 2.617
[#2064333] 27.03.13 16:25
Odgovori   +    18
Ravnokar je bilo na 24ur objavljeno, da so zahtevani donosi dosegli 6,93%. Pričakujem, ko bodo čez 2 meseca slovenski otroci res lačni, da bo Val 202 poročal o tem 24 ur dan.
anon-202150 sporočil: 1.066
[#2064334] 27.03.13 16:25
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-202150 27.03.2013 16:27
Hahhahaha izjava mojega brata pred pol minute:

Nova vlada je s to protidržavno držo za promocijo Slovenije v svetu naredila celo več kot Tina Maze!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2064345] 27.03.13 16:30 · odgovor na: anon-275629 (#2064283)
Odgovori   +    4
[september70]
Da in investitorji ti bodo kupovali 10-letne obveznice po 3% donosu (le-tega boš zapisal v nov sveženj obveznic, ne?), ne? Pa, saj investitorji niso butasti in nenazadnje imajo tudi denar, ki ti ga bodo posodili le, če zapišeš na obveznico donos v višini, ki trenutno obstaja na trgih za predmetno obveznico, sicer pozabi na denar.
Kako poteka izdaja nove obveznice?

Donos obveznice je fiksen in je določen ob izdaji. Država, ki jo izdaja, seveda vnaprej napove in predstavi novo obveznico, kot si povedal prej na trgu potipa razpoloženje investitorjev, potem pa na dan avkcije zbira njihove ponudbe. Uspešne države zberejo tudi 3-4 krat več ponudb od razpisane vsote in sprejmejo samo najboljše ponudbe. Države, ki so v težavah, imajo dosti manj maneverskega prostora, ampak če je ponudb premalo ali pa so preslabe, potem pač ne prodajo celotne količine obveznic, vendar to seveda pomeni neuspešno ali manj uspešno prodajo. Ko je dobrih ponudb dovolj, pa včasih prodajo tudi več od predvidene vsote.

p.s.
tuji investitorji imajo še topel denar, ki je bil včeraj natisnjen brez vsake podlage (menda ne misliš da imajo kaj privarčevanega denarja?), za nami stoji ECB in 5 ali 6% donosi so za njih zelo lep zaslužek, v katerega je vključeno zaenkrat še razumno tveganje, če bi to tveganje bilo manjše, bi tudi oni dobivali polovico manjše donose.
anon-230691 sporočil: 1.445
[#2064352] 27.03.13 16:33
Odgovori   +    8
Tujina zelo pozorno spremlja finančno politiko Slovenije:

www.handelsblatt.com...25562.html
anon-224174 sporočil: 28
[#2064355] 27.03.13 16:35 · odgovor na: anon-118739 (#2064328)
Odgovori   +    11
[stjurc]
> [Neeson]
> Ozračje bi še najbolje ohladili tako, da bi vsi tile samozvani analitiki nehali govoričiti in pleteničiti o tem; itak jim je fino, če se trguje, saj iz tega posla izhajajo, pa če delajo v interesu države ali proti njej. Nehajte nakladat o krizi in tuji pomoči, pa bo. Velja tudi za pravo paničarsko pisanje Financ nasploh. S temi grožnjami ne boste prodali časopisa, forget it, samo brati vas bomo nehali, ker tistega, ki nam grozi, res ne maramo. In ker sta se glavna grozitelja, Janša in Šušteršič, medtem že poslovila, lahko to temo za nekaj časa umaknete tudi vi, bo vsem koristilo, tudi vam.

Podpis!
aha ...pa plašnice na oči ali pa glavo v pesek. ti bi kar po komunistično. nič videti, nič slišati ...

ko je JJ opozarjal, da je treba verčevati in se tako izogniti mednarodni pomoči, ste ga takoj napadli z vsemi topovi, da straši. sedaj, ko ta napoved izkazuje, kot dejstvo, naj bomo pa vsi tiho, ko AB po tujini "serje" nebuloze in nam še znižuje rejting, oziroma možnosti.

ps; ali ste se primli za denarnice ??? ah kje pa, nastavili jih boste in gledali stran ..hmmmmm
itak je vse laž.
anon-239836 sporočil: 996
[#2064356] 27.03.13 16:36 · odgovor na: anon-188487 (#2063978)
Odgovori   +    10
[kokodar]
Če sem prav prebral, je zahtevani donos obveznic poskočil po 15. 3., torej pet, šest dni pred to vlado! Kaj lahko v šestih dneh naredi katera koli novo knstituirana vlad, pa če je zlata ali pozlačena, pa je vprašanje za nekoliko ... no, uboge. Pa me ne bremeni najmanša simpatija ne za levo niti desno polit-mafijo! Malo korektnosti pa tudi ne škodi.
Kokodar,že sama po sebi je "nova" vlada tolk mimo(z njenimi ministri in PM),da so lastniki kapitala popizdili.Ko pa so slišali še izjave naše šivilje,je pa blo vsega konec.
anon-283914 sporočil: 1.021
[#2064367] 27.03.13 16:40
Odgovori   +    19
Zdej smo pa v buli. Postaja jasno, da je bila abstinenca Čuferja na sestanku MF v Bruslju katastrofalna napaka. Namesto, da bi pojasnjeval kako se bo nova vlada lotila reševanja Slovenskega finančnega brezna, mu je doma stric Mencinger risal česa se mora lotiti. Glede na odzive Evropske politike, je jasno, da so pingvinski vladi šteti dnevi. Ta vlada je vse bolj podobna Tajni grupi TNT iz Alan Forda. Broj Jedan pa domuje v Murglah.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#2064368] 27.03.13 16:41 · odgovor na: anon-124722 (#2064316)
Odgovori   +    9
[0612LESKO]
>"Pregreto ozračje bi ohladila ... javna debata s predstavitvijo argumentov za in proti slabi banki," ocenjuje analitik Peter Jenčič

Ozračje bi se ohladilo z ukrepanjem, ne pa z javnim debatiranjem. Z njim se kvečemu še bolj pregreva.
Je že uletel Virant z odločno izjavo, da bo letos prišlo do zmanjšanja plač v JU.
Samo še s sindikati se pomenijo in bo izvršeno.
anon-311228 sporočil: 203
[#2064372] 27.03.13 16:42 · odgovor na: anon-224174 (#2064326)
Odgovori   +    14
čas vnosa: 27.03.13 16:32
Šoltes se ni ničemur odpovedal. Po zakonu ne more več kandidirati, ker je zakon pravi da je vodja računskega sodišča lahko samo dva mandata. In to je to. Banda 571 pa z naslovi zavaja folk.
anon-49022 sporočil: 830
[#2064378] 27.03.13 16:43
Odgovori   +    14
Kaj ni kriv Janša?! Vsaj še kakih 5 let bi lahko ostal za vse kriv. ;-)
anon-214372 sporočil: 3.048
[#2064381] 27.03.13 16:45 · odgovor na: anon-118739 (#2064262)
Odgovori   +    0
[stjurc]
> [aktion]
> > [stjurc]
>
> >
> > Ja, saj nam je to sedaj že jasno, da je edino IJJ pravi, poklican in sposoben, da reši Slovenijo. Janša Akhbar!
>
> Ni res. Lahko bi jo tudi Šušteršič, ali pa Mrkaić, ali pa Vizjak, vsekakor pa so vsi na tvoji listi za gulag!

Hm, kje pa to piše? Ko so Janšo obtožili koruptivnosti, sem predlagal Vizjaka in da naj naprej vladajo. Jajotovi verniki ste me takoj zabili, da to pa ne pride v poštev. Ali veliki vodja ali nihče.
Pozabi na argumente, tu ne štejejo nič. Ker si FRI-jevec - ali si fan Appla ali pa nisi, to je edina delitev.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064385] 27.03.13 16:49 · odgovor na: anon-224174 (#2064355)
Odgovori   +    4
[mirka55]
> [stjurc]
> > [Neeson]
> > Ozračje bi še najbolje ohladili tako, da bi vsi tile samozvani analitiki nehali govoričiti in pleteničiti o tem; itak jim je fino, če se trguje, saj iz tega posla izhajajo, pa če delajo v interesu države ali proti njej. Nehajte nakladat o krizi in tuji pomoči, pa bo. Velja tudi za pravo paničarsko pisanje Financ nasploh. S temi grožnjami ne boste prodali časopisa, forget it, samo brati vas bomo nehali, ker tistega, ki nam grozi, res ne maramo. In ker sta se glavna grozitelja, Janša in Šušteršič, medtem že poslovila, lahko to temo za nekaj časa umaknete tudi vi, bo vsem koristilo, tudi vam.
>
> Podpis!

aha ...pa plašnice na oči ali pa glavo v pesek. ti bi kar po komunistično. nič videti, nič slišati ...

ko je JJ opozarjal, da je treba verčevati in se tako izogniti mednarodni pomoči, ste ga takoj napadli z vsemi topovi, da straši. sedaj, ko ta napoved izkazuje, kot dejstvo, naj bomo pa vsi tiho, ko AB po tujini "serje" nebuloze in nam še znižuje rejting, oziroma možnosti.

ps; ali ste se primli za denarnice ??? ah kje pa, nastavili jih boste in gledali stran ..hmmmmm
itak je vse laž.
Plašnice gredo sicer ob oči. Če gredo na oči, konj nič ne vidi. Ampak pustimo sedaj to...

Nihče si oči ne zatiska. Vendar pa ni potrebno kričati "konec sveta bo, samo Ivan nas reši, glejte grde komuniste, jajo revček, ...".

Ko je jajec lani poleti z grožnjami iz Bruslja govoril o bankrotu in nas porinil čez 7% ste mu pa prikimavali kaj?

Za razliko od Ivanovih vernikov si želim, da bi tej vladi uspelo. Ker bo to dobro za vse nas, tudi za vas ovčice jajotove. Pa še vesel bom, ko uspe nekomu drugemu kot princu teme in to samo zato da vam bom to lahko zaribal v fris. Eto!

Sramota da vam je za to, da država propade, da boste lahko vzdihovali za likom velikega vodje. Meni se pa jebe zanj, tako kot se mi za ZJ, AB, MK ali kogarkoli drugega iz naše politične nomenklature. Mene bolj skrbi za Slovenke in Slovence, ki zaradi teh bebcev trpijo. Tako levi kot desni. Oboji zaslepljeni s svojimi "voditelji".

Vsekakor pa je jajotova odstranitev dobrodošla že iz tega razloga, da ne bo mogel več deliti in podjebavati vse, ki mu ne ližejo čevljev ali z nosom delajo kolonoskopijo. Iz tega stališča je AB precej boljša izbira kot IJJ. Glede na situacijo, noben od njiju ne bi mogel povleči nekih drastičnih potez, ki bi stanje čez noč spremenilo. Čeprav jajotovi najbrž verjamete ravno to - se pa za Boga to spodobi, seveda.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064395] 27.03.13 16:52 · odgovor na: anon-214372 (#2064381)
Odgovori   +    3
[naporen]
> [stjurc]
> > [aktion]
> > > [stjurc]
> >
> > >
> > > Ja, saj nam je to sedaj že jasno, da je edino IJJ pravi, poklican in sposoben, da reši Slovenijo. Janša Akhbar!
> >
> > Ni res. Lahko bi jo tudi Šušteršič, ali pa Mrkaić, ali pa Vizjak, vsekakor pa so vsi na tvoji listi za gulag!
>
> Hm, kje pa to piše? Ko so Janšo obtožili koruptivnosti, sem predlagal Vizjaka in da naj naprej vladajo. Jajotovi verniki ste me takoj zabili, da to pa ne pride v poštev. Ali veliki vodja ali nihče.

Pozabi na argumente, tu ne štejejo nič. Ker si FRI-jevec - ali si fan Appla ali pa nisi, to je edina delitev.
Nisem fan Appla. Ko ga skušaš integrirati v enterprajs okolju, te ima, da si spraskaš oči! Za consumer segment pa gotovo najboljša izbira :). Podobno (glede enterprajsa) velja za Android. MS pa caplja zadaj, čeprav ima na tem segmentu največ možnosti. Gotovo pa je nekaj: priložnosti na segmentu razvoja rešitev za tablice v enterprajs okolju je ogromno...
anon-118739 sporočil: 633
[#2064399] 27.03.13 16:55 · odgovor na: (#2064363)
Odgovori   +    2
[denac]
> [stjurc]
> > [Aleister]
> > > [stjurc]
> > > Vidim, da vsi drkate na to, ker gre pribitek gor. Čestitam. Problem bomo imeli pa vsi tako takozvani levi kot takozvani desni. Pogreb Slovenije bo plačan z eno tipično slovensko lastnostjo: privoščljivostjo. In očitno je že prav tako.
> >
> > Ne se ven mazat. Levaki ste nam to nadrkali z silo, granitnimi kockami in neustavno prevaro Prevarantov Slovenije.
>
> Jaz se nič ven ne mažem, niti se nimam za kaj. Takrat ko so drugi protestirali sem bil ali v službi, ali popoldne pomagal fotru pri delu na kmetiji. Glede na to koliko veš ti o granitnih kockah, bi rekel, da te je jajo plačal, da jih mečeš.
>
> Neustavno? A boš podprl to z mnenjen vsaj enega ustavnega pravnika? Magari desnega. Vsaj Šturm bi te moral podpreti. Ali pa tudi ne...

Poznam, poznam take kmete. Zdaj člani SLS, prej pa udbovska centrala za zaselek. Kako dolg udbovski staž ima tvoj fotr? Pa ti?
Od nekdaj kajpada! Tovariš Kučan me je že v vrtcu nastavil, da za Janševim starejšim sinom vohunim. Saj to je normalno ne? Vsaj skozi jajotove oči.
anon-214372 sporočil: 3.048
[#2064403] 27.03.13 16:56 · odgovor na: anon-118739 (#2064395)
Odgovori   +    1
[stjurc]
> [naporen]
> > [stjurc]
> > > [aktion]
> > > > [stjurc]
> > >
> > > >
> > > > Ja, saj nam je to sedaj že jasno, da je edino IJJ pravi, poklican in sposoben, da reši Slovenijo. Janša Akhbar!
> > >
> > > Ni res. Lahko bi jo tudi Šušteršič, ali pa Mrkaić, ali pa Vizjak, vsekakor pa so vsi na tvoji listi za gulag!
> >
> > Hm, kje pa to piše? Ko so Janšo obtožili koruptivnosti, sem predlagal Vizjaka in da naj naprej vladajo. Jajotovi verniki ste me takoj zabili, da to pa ne pride v poštev. Ali veliki vodja ali nihče.
>
> Pozabi na argumente, tu ne štejejo nič. Ker si FRI-jevec - ali si fan Appla ali pa nisi, to je edina delitev.

Nisem fan Appla. Ko ga skušaš integrirati v enterprajs okolju, te ima, da si spraskaš oči! Za consumer segment pa gotovo najboljša izbira :). Podobno (glede enterprajsa) velja za Android. MS pa caplja zadaj, čeprav ima na tem segmentu največ možnosti. Gotovo pa je nekaj: priložnosti na segmentu razvoja rešitev za tablice v enterprajs okolju je ogromno...
No, potem si na Apple forumu prav tak heretik kot tukaj, to je bil point vzporednice ;)
anon-118739 sporočil: 633
[#2064408] 27.03.13 16:58 · odgovor na: (#2064348)
Odgovori   +    4
[denac]
> [stjurc]
> > [čarli]
> > > [stjurc]
> > > > [osabosa]
> > > > stjurc, odstranitev Janše je bila hinavska leva privoščljivost. Vaš tipičen način razmišljanja gre približno takole, oz. vaš domet razmišljanja je ta: Na vsak način moramo levi imeti oblast, tudi če gre država v maloro.
> > > >
> > > > Bi premislili, kaj bo, predno ste rušili. Zdaj se pa "veseli" z nami.
> > >
> > > Kakšen pa je to "vaš" način razmišljanja? Aja, točno jaz sem lev po defaultu zato ker ne molim k Ivanu?
> > >
> > > OK...
> >
> > Ja, to je pač logika jajotovih vernikov: Če nisi z nami si komunist:) Pač jih je njihov bog tako naučil lajat in to bodo počeli do bridkega konca;) Sami pa ne uvidijo, da so oni tisti, ki podpirajo komunizem...
>
> Nisem ravno prepričan, da bi moral število Ivanovih na tem forumu deliti z 10, stavki nekaterih postov so si čisto podobni, mislim, da jih ima večina odprtih več browserjev pa pišejo poste pod različnimi imeni.
>
> Ampak človek (Ivan) je v nečem pa car. Svoje ovčke je tako naučil, da sploh ne vidijo mimo njega. Zadnjič sem gledal dokumentarec o okulistu, ki je šel v Severno Korejo zdraviti očesne mrene (običajne operacije v zahodnem svetu). Tisti, ki so po operaciji spregledali, so se najprej v solzah zahvaljevali velikemu vodji (zdravnik, ki jih je operiral pa stal zraven!!). Nekateri so šli celo tako daleč, da so vzklikali, da bodo vzeli puške in pobili vse Američane. Sama kampanja operacij pa financirana z ameriškim denarjem... Go figure.
>
> Enaki kot ti revčki v SK, so tudi Ivanovi verniki. Severnokorejce še nekako razumem - oni morajo hliniti navdušenje nad velikim vodjem, drugače je pri nas, kjer vlada vsaj približna demokracija in človekove pravice. Pa kljub temu taka vera inu zvestoba. V tej luči je jajotov uspeh še toliko večji...

No, tole je pa že malo kretensko. Vidi se, da nič ne razumeš. Fantek, fantek, ti se boš moral pa še veliko učiti!
A na jajotovi SDS akademiji že vpisujejo za program ovčjereje? Potrdilo o opravljeni srednji šoli najbrž dobim pri kakšni žlahtnci na Koroškem? Je pa to seveda privat šola financirana z državnim denarjem prek Ronćevića kajpada.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064412] 27.03.13 17:02 · odgovor na: (#2064402)
Odgovori   +    3
[aktion]
> [stjurc]

>
> Jaz imam sicer diplomo iz FRI-ja. Toda kje je že diplomiral veliki vodja?

FRI je neko usmerjeno šolstvo. Za tiste, ki ne morejo na matematiki, niti na elektru, niti na IŠRM. Ni se za hvalit.
Ja, ampak službo pa imam, kajne? In to v gospodarstvu. Za zelo dober denar.

Ni bilo tisto pa hvaljenje, le verjamem v to, da če že komentiraš diplome drugih, je potrebno razglasiti od kod je pa tvoja.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064413] 27.03.13 17:04 · odgovor na: anon-214372 (#2064403)
Odgovori   +    1
[naporen]
> [stjurc]
> > [naporen]
> > > [stjurc]
> > > > [aktion]
> > > > > [stjurc]
> > > >
> > > > >
> > > > > Ja, saj nam je to sedaj že jasno, da je edino IJJ pravi, poklican in sposoben, da reši Slovenijo. Janša Akhbar!
> > > >
> > > > Ni res. Lahko bi jo tudi Šušteršič, ali pa Mrkaić, ali pa Vizjak, vsekakor pa so vsi na tvoji listi za gulag!
> > >
> > > Hm, kje pa to piše? Ko so Janšo obtožili koruptivnosti, sem predlagal Vizjaka in da naj naprej vladajo. Jajotovi verniki ste me takoj zabili, da to pa ne pride v poštev. Ali veliki vodja ali nihče.
> >
> > Pozabi na argumente, tu ne štejejo nič. Ker si FRI-jevec - ali si fan Appla ali pa nisi, to je edina delitev.
>
> Nisem fan Appla. Ko ga skušaš integrirati v enterprajs okolju, te ima, da si spraskaš oči! Za consumer segment pa gotovo najboljša izbira :). Podobno (glede enterprajsa) velja za Android. MS pa caplja zadaj, čeprav ima na tem segmentu največ možnosti. Gotovo pa je nekaj: priložnosti na segmentu razvoja rešitev za tablice v enterprajs okolju je ogromno...

No, potem si na Apple forumu prav tak heretik kot tukaj, to je bil point vzporednice ;)
:) no na tiste forume ne hodim... Domača politična scena je namreč zanimivejša.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064419] 27.03.13 17:06 · odgovor na: (#2064411)
Odgovori   +    4
Šur, kakopak. Če nisem za jajota, sem gotovo pod vplivom nečesa. Magari šampona.
anon-118739 sporočil: 633
[#2064421] 27.03.13 17:08 · odgovor na: (#2064414)
Odgovori   +    1
[denac]
> [stjurc]
> > [denac]
> > > [stjurc]
> > > > [Aleister]
> > > > > [stjurc]
> > > > > Vidim, da vsi drkate na to, ker gre pribitek gor. Čestitam. Problem bomo imeli pa vsi tako takozvani levi kot takozvani desni. Pogreb Slovenije bo plačan z eno tipično slovensko lastnostjo: privoščljivostjo. In očitno je že prav tako.
> > > >
> > > > Ne se ven mazat. Levaki ste nam to nadrkali z silo, granitnimi kockami in neustavno prevaro Prevarantov Slovenije.
> > >
> > > Jaz se nič ven ne mažem, niti se nimam za kaj. Takrat ko so drugi protestirali sem bil ali v službi, ali popoldne pomagal fotru pri delu na kmetiji. Glede na to koliko veš ti o granitnih kockah, bi rekel, da te je jajo plačal, da jih mečeš.
> > >
> > > Neustavno? A boš podprl to z mnenjen vsaj enega ustavnega pravnika? Magari desnega. Vsaj Šturm bi te moral podpreti. Ali pa tudi ne...
> >
> > Poznam, poznam take kmete. Zdaj člani SLS, prej pa udbovska centrala za zaselek. Kako dolg udbovski staž ima tvoj fotr? Pa ti?
>
> Od nekdaj kajpada! Tovariš Kučan me je že v vrtcu nastavil, da za Janševim starejšim sinom vohunim. Saj to je normalno ne? Vsaj skozi jajotove oči.

Kuku! Pa priden bod, fantiček!
LP
Bom, tovariš (a prav naslavljam tole, g. strokovnjak za komunizem?), bom. Če ti tako praviš.
anon-293138 sporočil: 827
[#2064426] 27.03.13 17:12 · odgovor na: anon-305875 (#2063492)
Odgovori   +    0
Pomoje zanalašč , hihihi
anon-118739 sporočil: 633
[#2064441] 27.03.13 17:24 · odgovor na: (#2064422)
Odgovori   +    1
[aktion]
> [stjurc]

>
> Ja, ampak službo pa imam, kajne? In to v gospodarstvu. Za zelo dober denar.
>


Danes se nisi ravno pretegnil - od devetih naprej ustvarjaš na Financah. Verjetno tvojega delodajalca ne zanima!
Dokler opravim svoje delo, ga ne zanima. Sem pa še v službi, čeprav je 8 ur že zdavnaj mimo. 10-prstno tipkanje tudi pomaga. Danes imam pač tako delo, da imam vmes pač veliko časa. Ne brini sploh :).
anon-118739 sporočil: 633
[#2064443] 27.03.13 17:25 · odgovor na: (#2064429)
Odgovori   +    3
Kaj si hotel povedati? Da je FDV klinc od fakultete? Mi je jasno. Ampak tam je diplomiral tudi princ teme...

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10