Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo upokojil Janeza Janšo?

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8

anon-233228 sporočil: 1.301
[#1490577] 14.12.11 20:52 · odgovor na: (#1489869)
Odgovori   +    2
[rubec]
> [dob]
> Zgodovina bo to zabeležila kot Stanovnikovo "noč dolgih gat".

Tu bi veljalo vsiliti Evropsko direktivo o samem kroju. Prednji del naj bo ohlapnejši kot ponavadi, da bodo kristalna jajca visela res na komot.
LOL.
(me veseli, da si pridrajsal nazaj. Recimo, da si fejst kašljal. :)
anon-276574 sporočil: 43
[#1490584] 14.12.11 20:58
Odgovori   +    3
zdej vm bom jaz ku stara žena, še s prejšnih cajtow, tistih wd titota sej vejste, k sta ste še cedila mled in mlejku in smo jebali ježa vse svoje dni...Že tisti krt je bu Janša en Lump, in tu sta mi povejdla tovariša Stanovnik in Kučan. Sta rekla en dan na enem shodi wd partije, da Janez jej mamila szi žlico..in od tisti krat ga ne maram več
anon-77500 sporočil: 792
[#1490589] 14.12.11 21:07
Odgovori   +    6
In še tale nasvet Jankovićevim volilcem: nikar sedaj ne jamrajte in obupujte. Ne glede na to, ali nosite trenirko ali "irhovce in porhantovo srajco", obetajo se super časi. Lepo uživajte, čakajte na velike in sigurne penzije, na 4% gospodarsko rast......in uživajte v veliki, zgodovinski zmagi za slovenski narod.
anon-233228 sporočil: 1.301
[#1490608] 14.12.11 21:28 · odgovor na: (#1490595)
Odgovori   +    3
[rubec]
> [vertebra]
> > [rubec]
> > > [dob]
> > > Zgodovina bo to zabeležila kot Stanovnikovo "noč dolgih gat".
> >
> > Tu bi veljalo vsiliti Evropsko direktivo o samem kroju. Prednji del naj bo ohlapnejši kot ponavadi, da bodo kristalna jajca visela res na komot.
>
> LOL.
> (me veseli, da si pridrajsal nazaj. Recimo, da si fejst kašljal. :)

Saj nevem če delam prav, ampak tako ko Oražem Kolar vztraja zaradi volilcev, ki jo ustavljajo na cesti, tako jaz zaradi tebe in še nekaterih krasnih fantov in deklet. O kašlju imaš prav, se pa bojim, da bo trajal, vsaj pri meni, do naslednjih volitev.

držse
Enako. Če ne bo driske, bo še šlo.
(drgač pa imam veselje z mladim jazbečarjem, jaz trap sem leta in leta protestiral, da se pes naseli v dom)
anon-245530 sporočil: 154
[#1490610] 14.12.11 21:33 · odgovor na: (#1490600)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-245530 14.12.2011 21:35
Se popolnoma strinjam, komentatorji(večina njih) na Financah so vsaj v Sloveniji daleč najbolj inteligentni v načinu razmišljanja in tudi najbolj razgledani.
Tu se vsaka zgrešena ideja na ekonomskem področju raztrga, medtem ko mediji samo poročajo o njih, namesto da bi dajali tudi oceno in če je potrebno ostro kritiko + razlago.
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1490634] 14.12.11 21:52 · odgovor na: (#1490558)
Odgovori   +    0
[denac]
> [FIN-381227]
> > [Viewer]
> > Gospod Steinbuch, krivdo valite na politike in spet mečete v isti koš Janšo in Kučana.
> >
> > Niso problem politiki, problem v Sloveniji je degenerirana novinarska srenja, ki da enako težo napačnemu datumu na eni od proadjnih pogodb in več milijonskim malverzacijam z mestnimi zemljišči, ki ne zažene vika in krika, ko Opankar po zločincu imenuje cesto, zažene pa pravi pogrom zaradi enega članka na internetu, ki ne linča predsednika, ko izjavi, da so povojni poboji drugorazredna tema, poveličuje pa še naprej partizansko komunistično ideologijo...
> >
> > Niso problem politiki, problem so mediji. Finance so svetla izjema, Delo, Večerm, Dnevnik Nedeljski dnevnik, POP TV, Kanal A, Mladina, ... pa so sramota novinarstva.
> >
> > Butasti, levičarski fanatiki, mnogi brez diplom, ki vladajo medijski sceni, so državo pripeljali v stanje v kakršnem je. Podpora LDS-u v času ropanja državnega premoženja, poveličevanje komunističnih zločincev iz vojnega in povojnega časa, zmerjanje lastnega večinskega naroda s Slovenceljni in ksenofobi, medijsko preganjanje Bajuka, Janše, Arharja, Brezigarjeve, Peterleta, Novakove, ...
> >
> > Krivi so mediji, krivi so butasti, agresivni, fanatični, ekstremistični levičarski novinarji, ki zganjajo izredno stanje zaradi enega kur...evega članka na internetu, in tolerirajo poimenovanje ulic in trgov po komunističnih zločincih.
> >
> > Ni problem v politikihm ni problem v narodu - problem so mediji z zabitimi, nerazgledanimi vsegliharskimi novinarji.
>
> Kaj pa, če imaš ti "probleme"?? Si se kdaj "pogledal v ogledalo"?
> Spominjaš me ( no kar nekaj vas je )na naslednjega:
>
> Voziš v nasprotno smer po avtocesti in poslušal radio.Pa prekinejo glasbeni program, s prometnim sporočilom:"vse voznike na avtocesti X opozarjamo na "en" nasproti vozeči avto...
> In ti zineš:" kaj eden, vsi vozijo v nasprotno smer,vsi".

Saj se ti bo še naprej dobro godilo!! Tudi ti si iztirjenec, ki človeško normalnega prispevka ne prepoznaš. Vsi bi morali tuliti z roparsko komunistično mafijo, tudi pošteni ljudje bi morali voziti v nepravilno smer.
Tisti, ki vozi v nepravilno smer, si ravno ti.
Tebi se bo seveda še naprej dobro godilo, ker si za judeževe groše pripravljen sodelovati z lopovsko partizansko-komunistično-balkansko mafijo.
Je potreben kakšen komentar??
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1490638] 14.12.11 21:55 · odgovor na: anon-245530 (#1490610)
Odgovori   +    0
[somethingNew]
Se popolnoma strinjam, komentatorji(večina njih) na Financah so vsaj v Sloveniji daleč najbolj inteligentni v načinu razmišljanja in tudi najbolj razgledani.

No potem pa nam res ni pomoči...
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1490653] 14.12.11 22:08 · odgovor na: (#1490641)
Odgovori   +    0
[yuTel]
> [FIN-381227]
> > [denac]
> > > [FIN-381227]
> > > > [Viewer]
> > > > Gospod Steinbuch, krivdo valite na politike in spet mečete v isti koš Janšo in Kučana.
> > > >
> > > > Niso problem politiki, problem v Sloveniji je degenerirana novinarska srenja, ki da enako težo napačnemu datumu na eni od proadjnih pogodb in več milijonskim malverzacijam z mestnimi zemljišči, ki ne zažene vika in krika, ko Opankar po zločincu imenuje cesto, zažene pa pravi pogrom zaradi enega članka na internetu, ki ne linča predsednika, ko izjavi, da so povojni poboji drugorazredna tema, poveličuje pa še naprej partizansko komunistično ideologijo...
> > > >
> > > > Niso problem politiki, problem so mediji. Finance so svetla izjema, Delo, Večerm, Dnevnik Nedeljski dnevnik, POP TV, Kanal A, Mladina, ... pa so sramota novinarstva.
> > > >
> > > > Butasti, levičarski fanatiki, mnogi brez diplom, ki vladajo medijski sceni, so državo pripeljali v stanje v kakršnem je. Podpora LDS-u v času ropanja državnega premoženja, poveličevanje komunističnih zločincev iz vojnega in povojnega časa, zmerjanje lastnega večinskega naroda s Slovenceljni in ksenofobi, medijsko preganjanje Bajuka, Janše, Arharja, Brezigarjeve, Peterleta, Novakove, ...
> > > >
> > > > Krivi so mediji, krivi so butasti, agresivni, fanatični, ekstremistični levičarski novinarji, ki zganjajo izredno stanje zaradi enega kur...evega članka na internetu, in tolerirajo poimenovanje ulic in trgov po komunističnih zločincih.
> > > >
> > > > Ni problem v politikihm ni problem v narodu - problem so mediji z zabitimi, nerazgledanimi vsegliharskimi novinarji.
> > >
> > > Kaj pa, če imaš ti "probleme"?? Si se kdaj "pogledal v ogledalo"?
> > > Spominjaš me ( no kar nekaj vas je )na naslednjega:
> > >
> > > Voziš v nasprotno smer po avtocesti in poslušal radio.Pa prekinejo glasbeni program, s prometnim sporočilom:"vse voznike na avtocesti X opozarjamo na "en" nasproti vozeči avto...
> > > In ti zineš:" kaj eden, vsi vozijo v nasprotno smer,vsi".
> >
> > Saj se ti bo še naprej dobro godilo!! Tudi ti si iztirjenec, ki človeško normalnega prispevka ne prepoznaš. Vsi bi morali tuliti z roparsko komunistično mafijo, tudi pošteni ljudje bi morali voziti v nepravilno smer.
> > Tisti, ki vozi v nepravilno smer, si ravno ti.
> > Tebi se bo seveda še naprej dobro godilo, ker si za judeževe groše pripravljen sodelovati z lopovsko partizansko-komunistično-balkansko mafijo.
>
> Je potreben kakšen komentar??

Ne ni potreben, @denac ti je prav povedal, tudi ostali se strinjamo. Zapomni in si vzemi k srcu, ker ti tega več ne bomo ponavljali
Ker sicer?? In kateri "ostali"??
anon-162251 sporočil: 4.633
[#1490654] 14.12.11 22:10
Odgovori   +    2
Tradicija. Kaj lahko pričakujemo od Zorana Jankovića?

Kot župan je znal precej zviti pravila, da je dosegel svoje. Podjetja, ki so dobila delo, so mirno prenašala zamude pri plačilih, ker jim je bilo jasno, da zanje posla v Ljubljani ne bo več, če se zamerijo velikemu šefu. Janković je sam opravljal nadzorno funkcijo na deloviščih in direktorje je na pomanjkljivosti pogosto opozarjal celo njegov šofer. Vse je bilo podrejeno izpolnitvi obljub, bistveno manj pa, vsaj po mojem mnenju, bogatenju dvornih dobaviteljev.

Sicer Energoplan ne bi bil pred stečajem, SCT in Vegrad pa ne zgodovina. Pričakujemo lahko torej mercatorsko stiskanje dobaviteljev; status dvornega dobavitelja pa bodo dobili le tisti najubogljivejši z najtršo kožo. Kaj pa družinski posli? Družina je pa sveta, nje.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1490718] 14.12.11 22:59 · odgovor na: Mislec (#1489382)
Odgovori   +    1
[Mislec]
SDS ima velike težave, z Janšo lahko dosežejo kvečjemu 30%, brez njega verjetno precej manj. Je pa Janša očitno tisti katalizator, ki povzroča mobilizacijo levih volivcev. Pravzaprav so v sila paradoksalni situaciji.
............... točno tako!
anon-100828 sporočil: 322
[#1490736] 14.12.11 23:16
Odgovori   +    1
Pravilna ugotovitev bi bila "ce ne bi bilo vec Janse in Kucana, bi vecina posameznikov, ki sedaj na levi in desni posiljujejo Slovenijo z raznoraznimi zgodovinskimi resnicami in aferami izginila. Nastal bi prostor za normalne politike". Mimogrede, vecina nestrpnih komentatorjev v teh forumih bi dokoncno obmolknila.
anon-216391 sporočil: 3.795
[#1490751] 14.12.11 23:32
Odgovori   +    2
Osnovna napaka v Sloveniji je, da ljudje ne jemljejo demokracijo, kot njihovo OROŽJE proti SLABIM VLADARJEM! Tudi v ZDA bi naši volivci mešali drek! Če jih ni KGB vladavina streznila, da levičarji v tem času niso sposobni dobro voditi države, potem dokazujejo, da ne vedo zakaj volitve so!! Sedaj pa so volili ISTE ljudi pod drugimi imeni strank, za povrh pa so ustoličili še Cipromafijca Poštenjankovića.
anon-88866 sporočil: 413
[#1490770] 14.12.11 23:53 · odgovor na: anon-245530 (#1490610)
Odgovori   +    2
[somethingNew]
Se popolnoma strinjam, komentatorji(večina njih) na Financah so vsaj v Sloveniji daleč najbolj inteligentni v načinu razmišljanja in tudi najbolj razgledani.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDD

Najbolj razgledani?? Najbolj inteligentni??

Takale forumaška semi-skropucala samih slavospevov heroju Janši Ivanu ponižno vdanih tlačanov, Slovenija še ni videla... Žal, hehe.. :))

Določeni avtorji res izstopajo, ampak teh je res za en mišji kurac (in še ti se lepo porazdelijo med "leve" in "desne").
sporočil: 5.640
[#1490793] 15.12.11 00:28
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 15.12.2011 00:30
Frau Majer tanz tango mit Zoki
www.youtube.com/watc...RtVm3EsflI
anon-245953 sporočil: 539
[#1490806] 15.12.11 00:54 · odgovor na: anon-262760 (#1489614)
Odgovori   +    3
[gior]
"...med samooklicano levico in tako imenovano desnico..."

Pomemben detajl! Mi nimamo levice in desnice. Naša delitev ni politična.
*** Točno tako. Nas deli prelita kri nič krivih Slovencev. Na eni strani so morilci ovešeni z medaljami in spoštovani kot narodni heroji, osvoboditelji, partizani ter njihovi potomci z vsemi privilegiji, izvirajočimi iz prelite krvi. Na drugi strani pa umorjeni iz Barbarinega rova, ki si po mnenju prvih ne zaslužijo niti civiliziranega pokopa, če zanemarimo dejstvo, da njihovi morilci po zaslugi te opevane pravne države niso bili niti ovadeni, kaj šele obsojeni, čeprav že vrabčki na strehah čivkajo njihova imena. Predsednik države celo vehementno izjavi, da so s krampi pobiti ljudje in odvrženi v zapuščeni rudniški jašek zanj drugorazredna tema, bi se pa verjetno hudo prizadet zgražal nad odvrženo smetjo na pločniku.
Naj mi nekdo pove, s kakšnim volilnim programom bi lahko prepričal volilca druge strani kandidat, kateri v morilcih vidi osvoboditelje ali pozitivce npr., o umorjenih govori kot o kosteh, ki naj jih pustimo pri miru...
Ko se neka politična stran ne drži osnovnih civilizacijskih norm je normalen človek nikoli ne bo volil, politični programi so pri tem popolnoma nepomembni. Zato Janša svojih volilcev ne more izgubiti, ker ne volijo med desnico in levico ampak med dobrim in zlim. To pa je tisto kar nasprotnike boli, a nočejo priznati.
pobalin sporočil: 14.456
[#1491083] 15.12.11 09:28
Odgovori   +    0
Res je že skrajni čas za upokojitev skrajno bizarne dihotomije Janša-Kučan, ampak... bi to spremenilo duha šentflorjanskega? Tule je ta hip 271 komentarjev, pri nekaj gospodarskih in podobno konkretnih temah, ki podajajo marsikatero pozitivistično izhodišče, pa od nič do največ deset.
Kaj pa, če gre za to, da bi Slovencem brez Janše in Kučana preostala le trdo delo in resno razmišljanje, kar pa nam morda ne diši tako zelo, kot gre nacionalni mit?
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1491276] 15.12.11 10:51
Odgovori   +    0
"Samo Janša lahko upokoji Janšo"

Nikdar, nikdar, ABLAST JE SLAST.

Še iz zapora na Dobu bo mešal politične štrene (drek).
anon-110226 sporočil: 10
[#1491663] 15.12.11 14:11
Odgovori   +    1
Nevem zakaj takšno sprenevedanje ?
Ko ni bilo Janše na zadnjem soočanju pred volitvam na nacionalki in ,ko je prepustil mesto svojemu nasledniku, ste ga vsi otoževali in obsojali,češ, da se ne upa soočat z drugimi kandidati !Vsi ste ga tako močno pogrešali ? Ko pa je zraven, ga pa spet vsi obsojate naj se umakne in odide. Kolikor jaz vem so bile predčasne volitve zato, ker je bila ta vlada nesposobna in ne zna rešiti ničesar! Sedaj pa iste ministre tiščite nazaj. Mislim , da je najbol pameten Pahor, ker hoče dati možnost drugim, da se lahko izkažejo. Če ste tako pametni in vsemogoči, prevzemite odgovornost in pustite Pahorja pri miru. On že ve zakaj gre !
anon-233228 sporočil: 1.301
[#1492395] 15.12.11 22:13 · odgovor na: (#1490625)
Odgovori   +    1
[rubec]
> (drgač pa imam veselje z mladim jazbečarjem, jaz trap sem leta in leta protestiral, da se pes naseli v dom)

Če obstaja Bog in ne Bozon, potem je prav jazbečar nebeško bitje. Pod koutr z njim in ko ga enkrat več ne bo, mi hvaležen boš za ta nasvet. Madonca, sem malce Pavčka v sebi našel.
Ganljivo.
(nasvetlastnikapsa predvidevam)
najobj sporočil: 32.017
[#1493039] 16.12.11 10:35 · odgovor na: (#1492402)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.12.2011 10:39
[s69t]
> [Inside]
> Manjka samo še analiza s69t kako je upokojitev JJ potrebno izvest zaradi višjih ciljev.

Prosim, da me ne omenjaš v takšnih insinuacijah.

Moj pogled je naslednji, da je celoten multisistem udbomafije bully, vsakdo, ki ga ta sistem na osnovi dejstev ali podtikanj prepozna kot nasprotnika, pa žrtev bullyinga, vloga te žrtve je trenutno namenjena Janši.

Jasno je, da umik/upokojitev žrtve ne bo pomagal, ker si bo bully našel novo žrtev. Pred Janšo sta to bila Peterle in Pučnik, za njim pa bo nekdo drug.

Bullyja je treba zmlatit, mu polomit kosti, ker razume edino govorico sile, sile, ki je močnejša od njega.

... čuj, kaj pa bully, ki je prostovoljno umaknil Pučnika iz slovenskega političnega življenja, ha ? ...
najobj sporočil: 32.017
[#1493058] 16.12.11 10:42 · odgovor na: (#1493046)
Odgovori   +    0
[cink]
A se nisi ti že ene 72krat poslovil s tegale foruma? Ne gre a?

... ne, ampak se je z vsakim od ene 72 nickov že ene 72krat poslovil s tegale foruma ...


P.S.: hahaha ...

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8