Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-124411 sporočil: 1.480
[#1488594] 13.12.11 17:42 · odgovor na: (#1488546)
Odgovori   +    1
[rubec]
> [pikolino13]
> NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO

V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).
čarli sporočil: 13.178
[#1488600] 13.12.11 17:46 · odgovor na: anon-253288 (#1488590)
Odgovori   +    2
[tenstankrompir]
Samo vprašam. Čez nekaj dni bom spet.
Upam da ne boš rabil več in da bo vse že na netu:) Je pa res, da je to res pravi maraton ko se vedno znova najavi nov datum;)
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1488616] 13.12.11 17:55 · odgovor na: anon-124411 (#1488594)
Odgovori   +    8
[bobanduras]
> [rubec]
> > [pikolino13]
> > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
>
> V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.

V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).
tudi za nemce so bili tisti štajerci ki so stepli v ptuju leta 1908 skrajni desničarji..da o skrajnima desničarjama adamiču in lundru niti ne govorim..pa sej ti tko al tako ne veš kdo sta..pa uni knapi v trbovljah ..pfuu..skrajni desničarji ker so se postavl po robu orjunašom..

bobane(kje v javni upravi dobivaš svojo plačko?),a veš kako sem takim modelom v fabrk rekel ko so zganjal svoj (jugosrbo)nacinoalizem?iztegnil sem roko in odločno zabrusil..na,ugrizn roko ki te futra!
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1488617] 13.12.11 17:56 · odgovor na: anon-253288 (#1488579)
Odgovori   +    5
[tenstankrompir]
> [čarli]
> > [lenninmccarthy]
> > > [čarli]
> > > >Prvak SDS naj bi dobil tožbo proti avtorjem filma Resnica o Patrii, a je odškodnina precej nižja od zahtevane; Berglund in Potočnik morata javno preklicati izrečeno
> > >
> > > Huh, kakšna jebena udbovska sodišča mamo v naši đamahiriji:)
> >
> >
> > pa kako lene policaje...tam na nekem blogu je model ki ve da je Darko N. prinesel par stojurjev v aktovki direkt iz avstrije..in lenobe ne gredo opravit hišne preiskave,niti nočjo dajat prstov od omenjebega v šraufštok..mimgrede,kaj je s slavnim pisalnim strojem..?
>
> Je na DT kjer se odločajo kaj bi sploh naredil glede da je že vse zastaralo;) No pa saj ne da sem kaj pričakoval. Lahko pa bi vsaj analizo objavli...


Kunstljeva knjiga je izšla v sredo po volitvah?
Ne 15 september je tisti datum. Ni sicer povedal letnice...
anon-28393 sporočil: 3.368
[#1488637] 13.12.11 18:11 · odgovor na: anon-196540 (#1488331)
Odgovori   +    7
[kenguru72]
Veste kaj je najbolj smešno ali se še kdo spomni, ko je ravno Janševa vlada dala nekaj milijonov za Srbski kulturni center in je potem upam, da se nisem zmotil Aleš Gulič ovadil enega iz urada za verske skupnosti, ker naj bi dal preveč denarja za Srbski kulturni center.
Sej pravim - totalna absurdna mešanica. Slovenski kaviar levičarji so izgubili vsak stik s pametjo.
anon-28393 sporočil: 3.368
[#1488653] 13.12.11 18:22 · odgovor na: anon-252420 (#1488350)
Odgovori   +    5
[lenninmccarthy]
> [1014JeLov]
> > [denac]
> > > [1014JeLov]
> > >
> > > Le pojdite čimvečkrat na maškerade, pripnite si tisti nagelj, poslušajte fevdalno-roparskega komunista o sociali in skupaj zapojte "delu čast in oblast". Pazite le, da ne boste ostali tudi brez gat.
> >
> > In te maškarade si hitro sledijo: podpora 26 osebkov Jankoviću, Kongresni trg z Jankovićem, "protesti" pred ljubljansko Borzo, maškarada trenerkarjev, mašenje ust Slovencem.
> >
> > Zblojena raja sledi kot poslušne ovce. Povsem jih imajo na ketni.
> > Tole z Jankovićem - tudi jaz srčno upam - da bo pripeljalo do katarze. "Udarec v zid" bo hud. Nabijaška raja pa bo osramočeno sklonila glave. Na žalost, na žalost! Vse na račun propadle države.
>
> Najbolj debilno so izpadli muslimani. Neverjetno kaj so pripravljeni storititi za džamijo, opankar je očitno dal jasen namig. Seveda srbin bo zidal džamije... odklop. Janša govori o srbskem jeziku, o srbih... toda oglašajo se bošnjaki, ki pravijo, da niso srbi in da ne govorijo srbskega jezika?! Res tole je postala neverjetna mešanica, ki bo slej ali prej implodirala. Prav groteskno.
>
> Resnici na ljubo so bili bošnjaki ob osamosvojitvi bolj na slovenski strani, toda tukaj so se totalno blamirali.


ma so bli moj kurac¨! sem delal v fabrki in točn vem kako je bilo,vsaj velika večina..do desetdnevne vojne so veselo nabijali da bo že kdo porihtu zadeve,po vukovarju so se mal zamislili,šele aprila 92 ,potem ko so srbi dejasko začel vojno v bosni so se opredelil..


vedno po vetru...tudi v AO cesarstvu so bili vzorni državljani..
Srbi so jih že prej špogal in že prej so bili v precejšnjem delu proti srbom. Lahko ti čisto na konkretnih zadevah pokažem. Recimo znano je, da so muslimani imeli srbe v zobeh zaradi podeljevanja štipendij v času juge. Glavnino učiteljstva v bosni so predstavljali srbi - popolna analogija z našim sistemom (šolstvo, mediji, sodstvo in si naredil svoje za 100 let), le da gre v tem primeru za kontekst srboslavije.

Te, ki jih ti opisuješ so bili nepopošljivi jugonostalgičarji in titoljubeki s spranimi možgani. Jasno tudi med muslimani jih je ogromno. Sploh med "nižjo rajo". Osebno poznam precej muslimanov (oziroma njihovih potomcev), ki so se izšolali tukaj pri nas in so v večini že takrat bili bistveno drugačni v razmišljanju od "svojih", kaj šele od tukajšnjih srbov. Glej recimo malo priimke pri izbrisanih, ko nastopajo v javnosti, so večinoma srbski priimki - zanimivo, mar ne?

V današnjem kontekstu je pa stvar jasna - vodstvo muslimanov pri nas je skorumpirano do konca. Vse je podrejeno džamiji in še čemu zraven. Vprašaj malo bogatejše muslimane pri nas, ki so zraven projekta džamija, kaj si mislijo o "svojem" vodstvu.
anon-124411 sporočil: 1.480
[#1488654] 13.12.11 18:22 · odgovor na: (#1488632)
Odgovori   +    1
[rubec]
> [bobanduras]
> > [rubec]
> > > [pikolino13]
> > > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
> >
> > V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
>
> V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).

Po tvojem pisanju sklepam, da spadaš med današnje pajdaše, ki so pa Slovenijo sprivatizirali in bi na vsak način to podjetje radi zadržali, dokler kaj daje seveda. Potem bi jo pa Slovencem vrnili kajne. Kar se tiče skrajnega desničarstva imaš prav. Probaj še ti zamenjati svojo invalidno levico z desnico. Mogoče ti bo kdaj še prišlo. Nisem Rambo, za razliko od tebe, imam bolečino v srcu zaradi slovenskih fantov, ki so za osamosvojitev umrli. Izgleda zaman. In če bi kdo od njih bil moj sorodnik, bi ti zaradi tvojega omalovaževanja boja Slovencev sedaj jebal mater. Pa ne bom, ker se verjetno že brez tega zaradi tebe dovolj sekira.
Ti pa nucaš nekoga, da se izdrkaš, a ne? Ne omalovažujem jaz osamosvojitve in ne obračaj tako presrano besed. Kar se tiče j**anja matere, ti kar... Ko pes laja, ne ugrizne.
anon-124411 sporočil: 1.480
[#1488660] 13.12.11 18:26 · odgovor na: anon-252420 (#1488616)
Odgovori   +    1
[lenninmccarthy]
> [bobanduras]
> > [rubec]
> > > [pikolino13]
> > > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
> >
> > V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
>
> V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).

tudi za nemce so bili tisti štajerci ki so stepli v ptuju leta 1908 skrajni desničarji..da o skrajnima desničarjama adamiču in lundru niti ne govorim..pa sej ti tko al tako ne veš kdo sta..pa uni knapi v trbovljah ..pfuu..skrajni desničarji ker so se postavl po robu orjunašom..

bobane(kje v javni upravi dobivaš svojo plačko?),a veš kako sem takim modelom v fabrk rekel ko so zganjal svoj (jugosrbo)nacinoalizem?iztegnil sem roko in odločno zabrusil..na,ugrizn roko ki te futra!
jugosrbo... lol, tile naši nicki pa res delajo čuda. In ti boš meni o fabriki, pa o jugosih tedaj, LOL... falil si 100o%, ajd, drž se in ne se jezit...;)
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1488707] 13.12.11 19:02 · odgovor na: anon-124411 (#1488660)
Odgovori   +    5
[bobanduras]
> [lenninmccarthy]
> > [bobanduras]
> > > [rubec]
> > > > [pikolino13]
> > > > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
> > >
> > > V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
> >
> > V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).
>
> tudi za nemce so bili tisti štajerci ki so stepli v ptuju leta 1908 skrajni desničarji..da o skrajnima desničarjama adamiču in lundru niti ne govorim..pa sej ti tko al tako ne veš kdo sta..pa uni knapi v trbovljah ..pfuu..skrajni desničarji ker so se postavl po robu orjunašom..
>
> bobane(kje v javni upravi dobivaš svojo plačko?),a veš kako sem takim modelom v fabrk rekel ko so zganjal svoj (jugosrbo)nacinoalizem?iztegnil sem roko in odločno zabrusil..na,ugrizn roko ki te futra!

jugosrbo... lol, tile naši nicki pa res delajo čuda. In ti boš meni o fabriki, pa o jugosih tedaj, LOL... falil si 100o%, ajd, drž se in ne se jezit...;)
ej,lih jaz..7 let sem združeval delo,potem pa ne vem več kaj sem v fabrki počel nadaljnih 8 let..
in ne boš verjel,bil sem spoštovan,kljub svoji naglašeni nacionalnosti ker

1. se postavim za svoj narod(kar pa ni pomenilo da tudi za neposrednega izvajalca ali izvajalko če se je kaj zajebal)
2. ker sem baje pravičen in pošten
3. ker si upam in znam postavit po robu tistim ki so višje od mene in potegnit za delavce..
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1488729] 13.12.11 19:24 · odgovor na: (#1488066)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-242092 13.12.2011 19:24
[dillinger]
tale zdolšek je pa še večji poden kot jonas...
... ceprav clovek komaj verjame, da je kaj takega sploh mozno.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#1488754] 13.12.11 19:41
Odgovori   +    14
Z drugimi besedami, izguba volitev zaradi medijskega konstrukta je vredna 21.000 EUR minus stroški napsrotnika minus stroški lastnega odvetnika.

Žrtve v Sloveniji najprej pojebe njihov rabelj, potem pa še sodnik.
anon-204194 sporočil: 1.513
[#1488757] 13.12.11 19:43
Odgovori   +    10
Zdolšek in njemu podobni so bili in vedno bodo potrčkoti. Sicer drago plačani, ampak še vedno samo in izključno lakaji gospodarjev in nič drugega.

Bil je Jankovičev lakaj. In ko ga je vzel pod okrilje za tiste čase močnejši gospodar Šrot, je nastavil rit Šrotu. Dokler ni odletel.

Potem se je nastavil Pavčkovemu Švajgerju. In zgleda, da tudi tukaj ne kaže najbolje.

Predvidevam, da je inteligenten in se te svoje prostitucije intimno sramuje. Rezultat so izjave, ki jih daje in ki odražajo njegov intimni bes, da je lakaj.

Mora bit hudo v takšni koži.
anon-253232 sporočil: 537
[#1488758] 13.12.11 19:43 · odgovor na: anon-25464 (#1488754)
Odgovori   +    5
[EdiSce]
Z drugimi besedami, izguba volitev zaradi medijskega konstrukta je vredna 21.000 EUR minus stroški napsrotnika minus stroški lastnega odvetnika.

Žrtve v Sloveniji najprej pojebe njihov rabelj, potem pa še sodnik.
lep povzetek
anon-265963 sporočil: 96
[#1488844] 13.12.11 21:08
Odgovori   +    4
Malce čudna sodba.....
Janša je dobil odškodnino ("zmagal").... mora pa pokrivati stroške "poražencev" ??????
anon-124411 sporočil: 1.480
[#1488865] 13.12.11 21:24 · odgovor na: (#1488751)
Odgovori   +    1
[rubec]
> [bobanduras]
> > [rubec]
> > > [bobanduras]
> > > > [rubec]
> > > > > [pikolino13]
> > > > > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
> > > >
> > > > V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
> > >
> > > V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).
> >
> > Po tvojem pisanju sklepam, da spadaš med današnje pajdaše, ki so pa Slovenijo sprivatizirali in bi na vsak način to podjetje radi zadržali, dokler kaj daje seveda. Potem bi jo pa Slovencem vrnili kajne. Kar se tiče skrajnega desničarstva imaš prav. Probaj še ti zamenjati svojo invalidno levico z desnico. Mogoče ti bo kdaj še prišlo. Nisem Rambo, za razliko od tebe, imam bolečino v srcu zaradi slovenskih fantov, ki so za osamosvojitev umrli. Izgleda zaman. In če bi kdo od njih bil moj sorodnik, bi ti zaradi tvojega omalovaževanja boja Slovencev sedaj jebal mater. Pa ne bom, ker se verjetno že brez tega zaradi tebe dovolj sekira.
>
> Ti pa nucaš nekoga, da se izdrkaš, a ne? Ne omalovažujem jaz osamosvojitve in ne obračaj tako presrano besed. Kar se tiče j**anja matere, ti kar... Ko pes laja, ne ugrizne.

Bom poenostavil, da boš razumel. Vsakdo, ki ni sprejel ponujene roke Janše za vodenje domovine, je v mojih očeh ali petokolonaš ali parazit ali človek, ki ne razmišlja s svojo glavo. Žal je Janša eden zadnjih ljudi, ki poosebljajo domoljubje. Bi rekel, da celo v svoji stranki. Seveda si verjetno tudi ti domoljub, le da se ta država ne imenuje Slovenija.
Ti in tebi podobni ste Sloveniji sovražni in tega niti ne skrivate. Vsa čast. Jaz si tega v neki drugi državi ne bi upal.
Bom tudi jaz poenostavil, da boš razumel. Zdaj pa res vidim, da si zateleban Janšist do konca. Ker se ne strinjam s tvojimi nebulozami (razen o ljubezni do domovine) in s svetlim likom tvojega vodje, si pač pokazal tisto, kar vi, janševci, najbolje znate, to je pljuvanje in diskvalifikacije in seveda to, da se mi upaš jemati MOJO domovino...veliko si upaš...frajer, veliko....
anon-124411 sporočil: 1.480
[#1488869] 13.12.11 21:27 · odgovor na: anon-252420 (#1488707)
Odgovori   +    2
[lenninmccarthy]
> [bobanduras]
> > [lenninmccarthy]
> > > [bobanduras]
> > > > [rubec]
> > > > > [pikolino13]
> > > > > NE VEM KJE JE BIL ZDOLŠEK 90L.KO SE JE JANŠA BORIL ZA SLOVENIJO
> > > >
> > > > V mišji luknji. Kot mnogo njih, ki se danes napihujejo in nekaznovano izdajajo domovino.
> > >
> > > V mišji lukni, a? A ti, Rambo, si bil pa heroj ali kaj? Skrajni desničarji pač zgubljate in boste vedno izgubljali, ...45, ...2008, ...2011. No, zdaj pa bi radi sprivatizirali še osamosvojitev... (večni poraženci, press).
> >
> > tudi za nemce so bili tisti štajerci ki so stepli v ptuju leta 1908 skrajni desničarji..da o skrajnima desničarjama adamiču in lundru niti ne govorim..pa sej ti tko al tako ne veš kdo sta..pa uni knapi v trbovljah ..pfuu..skrajni desničarji ker so se postavl po robu orjunašom..
> >
> > bobane(kje v javni upravi dobivaš svojo plačko?),a veš kako sem takim modelom v fabrk rekel ko so zganjal svoj (jugosrbo)nacinoalizem?iztegnil sem roko in odločno zabrusil..na,ugrizn roko ki te futra!
>
> jugosrbo... lol, tile naši nicki pa res delajo čuda. In ti boš meni o fabriki, pa o jugosih tedaj, LOL... falil si 100o%, ajd, drž se in ne se jezit...;)

ej,lih jaz..7 let sem združeval delo,potem pa ne vem več kaj sem v fabrki počel nadaljnih 8 let..
in ne boš verjel,bil sem spoštovan,kljub svoji naglašeni nacionalnosti ker

1. se postavim za svoj narod(kar pa ni pomenilo da tudi za neposrednega izvajalca ali izvajalko če se je kaj zajebal)
2. ker sem baje pravičen in pošten
3. ker si upam in znam postavit po robu tistim ki so višje od mene in potegnit za delavce..
Zelo dober poznam fabriko, verjem mi. In če je to res, kar si napisal, si spoštovanja vreden človek.

LP
xy
anon-204390 sporočil: 13.528
[#1488888] 13.12.11 21:48
Odgovori   +    2
Čudna razsodba. Za Švajgerja mi je jasno, ker je bila tožba proti njemu zavrnjena. Ampak zakaj mora vrniti stroške Potočniku, ki je izgubil in mora plačati kazen ?
janstr sporočil: 103
[#1488942] 13.12.11 22:31
Odgovori   +    4
Berklunda in ostale bi morala tožiti država Slovenija, ki zaradi zrežiranih volitev pred tremi leti najema miljardne kredite za golo preživetje.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1489050] 14.12.11 02:06 · odgovor na: anon-105466 (#1488102)
Odgovori   +    1
[bricktop]
> [rubec]
> Na RTV Ljubljana menda nekateri zahtevajo, da se ta novica objavi še pred športnim blokom.

Pa menda se bo zaradi tehničnih težav slabše slišalo.
Neverjetno, nismo tako v temo brcali.
foore sporočil: 12.753
[#1489051] 14.12.11 02:10 · odgovor na: anon-204390 (#1488888)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Čudna razsodba. Za Švajgerja mi je jasno, ker je bila tožba proti njemu zavrnjena. Ampak zakaj mora vrniti stroške Potočniku, ki je izgubil in mora plačati kazen ?>
In Potočnik se bo izgleda še pritožil.....
anon-112438 sporočil: 481
[#1489267] 14.12.11 09:15
Odgovori   +    2
Odgovor na s strani nekaj uporabnikov zastavljeno vprašanje:

Janez Janša mora toženim delno poravnati stroške postopka zato, ker je v svoji tožbi le delno uspel (tožil je za 1,5 mio EUR). Del stroškov postopka, proporcionalno prisojenemu znesku, pa krijejo toženi sami.
Na žalost zaradi velike razlike med zahtevanim in dosojenim Janez Janša stroške toženim krije skoraj v celoti.

Govori pa se, da si Zdolšek baje hlače od svoje trenirke oblači tako, da jih vleče čez glavo.
Namen in način uporabe tega, v zadnjem času popularnega modnega dodatka mu sodeč po govoricah na medmrežju naj ne bi bil najbolj jasen.
anon-234405 sporočil: 1.159
[#1490795] 15.12.11 00:34
Odgovori   +    0
Ta zdolšek je pa res nizko padel s temi komentarji.
anon-234405 sporočil: 1.159
[#1490800] 15.12.11 00:40
Odgovori   +    0
Ta zdolšek je pa res nizko padel s temi komentarji.
Lončarjeva, koliko ste vi samostojna novinarka, če vam kar menjajo naslove tekom dneva?

Strani: 1 2 3 4 5 6 7