Zasebnost

Strani: 1 2 3

shevchenko sporočil: 21.898
[#2715601] 02.06.18 16:29 · odgovor na: anon-182066 (#2715593)
Odgovori   +    0
Ni malo hinavsko sogovornika pred vesoljno javnostjo predstaviti kot lažnivca, čeprav sta se prej dogovorila, da to srečanje ostane tajno? In lažnivec naj bi bil ta, ki se je dogovora držal.... Ubogi potencialni koalicijski partnerji, ki bodo v primeru zmage SDS na volitvah sodelovali s takšnim predsednikom vlade, za katerega nikoli ne veš, kdaj ti bo zasadil nož v hrbet, če bo videl v tem dejanju politično korist zase. Morda so zato skoraj vsi partnerji SDS v vladah končali na naslednjih volitvah pred vrati parlamenta?
nothing new there, move along...
anon-182066 sporočil: 11.068
[#2715602] 02.06.18 16:42 · odgovor na: (#2715598)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [vrac]

> In retorično vprašanje: Zakaj Požar ni tega vprašanja postavil Janši, pač pa ga je Šarcu?

Zato ker Janša nikoli ni trdil, da s Šarcem ne gre v koalicijo.
Ne zato, zato ker sta se Požar in JJ dogovorila, da bo Požar na soočenju postavil šarcu ravno to vprašanje.
>In od koga je Požar zvedel za srečanje Šarca z JJ? Menda ne od SOVE?

Glede na to, da je eden najbolje obveščenih novinarjev v Sloveniji to gotovo ni problem.
LOL, sprenevedanje na kubik. Se ti ne zdi logično, da je najverjetneje to informacijo izdal Požarju tisti, ki je na sestanku prisostvoval.
>In zakaj je bilo to velepomembna informacija za gledalce na zadnji predvolilni oddaji, ni se pa JJ zdelo niti malo pomembno, da bi povedal radovedni javnosti o vsebini razgovora?

Zato ker je timing v politiki pomemben. Če si gledal soočenje si lahko videl, da je JJ dobil besedo šele ko je tekla odjavna špica, glede na to, da je razkritje bolj škodovalo Šarcu bi bilo pričakovati, da bo on kaj več povedal o vsebini.
Nisem opazil nobene njegove želje obelodaniti vsebino razgovor(ov)a.
> Ni malo hinavsko sogovornika pred vesoljno javnostjo predstaviti kot lažnivca, čeprav sta se prej dogovorila, da to srečanje ostane tajno? In lažnivec naj bi bil ta, ki se je dogovora držal....

Kako pa veš, da sta se to dogovorila?
Če se ne bi, Šarec ne bi zanikal pogovora. Ni po župi priplaval.
>Ubogi potencialni koalicijski partnerji, ki bodo v primeru zmage SDS na volitvah sodelovali s takšnim predsednikom vlade, za katerega nikoli ne veš, kdaj ti bo zasadil nož v hrbet, če bo videl v tem dejanju politično korist zase.

Ja, politika je pač umazan posel. Kako je že rekel Pahor? Kdor ne prenese vročine naj ne hodi v kuhinjo.

>Morda so zato skoraj vsi partnerji SDS v vladah končali na naslednjih volitvah pred vrati parlamenta?

Pred vrati je obstala zgolj NSI leta 2008 in se nato uspešno vrnila. SLS ob volitvah 2014 ni bila več v vladi JJ, pred vrati je obstala izključno zaradi egoizma svojega predsednika, ki je lastne koristi postavil pred koristi svoje stranke. Je pa treba ob tem spomniti da sta postali SLS in NSI obrobni stranki na desnici potem, ko sta sodelovali v LDS koalicijah, ki zanju očitno niso bile preveč blagodejne.
Tudi SDS je sodelovala v LDS koaliciji, tako da podajmo si roke prijatelji...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2715609] 02.06.18 17:00 · odgovor na: najobj (#2715584)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-207617 02.06.2018 17:07
[najobj]

... čuj, Janša ni nič povedal, ampak je povedal njegov pajac Požar, kaj pa je resnica (= tema pogovora) pa vesta samo Janša in Šarec, ker se o tem ni še noben nič izjasnil ...
Sarec: nok nok
JJ: "ne, nezka, pust ga cakat pred vrati pajaca."
Sarec (isce telefon viha ovratnik gor in sumljivo pogleduje okoli): NOK NOK NOK NOK NOK
nezka: "moj najvisji gaspod Vodja, ta bo celo stalo naredu pred urata pol bo pa v medijih..."
JJ: "ah deklca, kaj je 25 let pranja mozganov naredilo s tvojo lepo glavico... nc ne bo v medijih, v medijih bo to kar bo Milan rekel da mora biti. Naj mlati po vratih, bedak."
NOKNOKNOKNOK SKRIIIIP
Sarec: "ah poglej, saj je odprto... no, le kje ma pisarno?
Nezka (prihiti iz oddaljenega hodnika): Gaspod Sarec lepu pazdrauleni, kuku boste kofetek izuolte tle v sejna soba, najvisji gaspod Vodja bodo prisli, pardon mislim gospod Jansa bodo prisli takoj ko utegnejo, kar izvolte.
S: Velik cukra, pa mlek, pa mal snopcka gor, prosm
nezka: ooo lepo bom prpravla, so v medijih pisali da samo crno brez pijete, hihi...
S: Ja doma crno brez, je treba bit varcn in preudarn gospodicna, ampak tle v gosteh bom pa kr tko kt mam najbl rad ane :-)
nezka: seveda gaspod, bo prec kofetek pa Najvisji bo tut kmalu.

... po 20 minutah...

Grims (vstopi v sejno sobo): bog daj, mladenic, je nezka naredila fajn kavico?
S: ja, res super, nisem pil z mlekom od petka popoldne, ko sem bil v kamniku na obcini.
G: No postavte se v pozor zdaj, Vodja pride!
S (zbegano): kaj, kaksen pozor?
G: hitro sicer bom spet mel pizdarijo, joj bogmiodpustiumazanjezik, zravnano gospod, pa roke ob telo, tako ja (popravlja osuplega sarca)
Grims (zelo naglas, v sejni sobi sta on in sarec): Zbrani podaniki, v cast mi je naznaniti prihod Gospoda Najvisjega Vodje, Janez Jansa!

Nezka odpre hresceca vrata, zaslisi se umirjen ritem vdajanja parketa iz poznih sedemdesetih, in popolnoma zmedeni sarec ne ve ali naj se zares postavi v pozor kot Grims poleg njega, ali naj si tudi sam nadene sproscen nasmeh, ki sije iz toplega, zaupljivega obraza, ki krasi podobo nezamenljivega liderja te prav posebne politicne stranke. Profesionalno se nasmehne in ponudi roko.

JJ (sprosceno ponudi roko): ah vidim da se niste navajeni dolgoletnih sluzabnikov :-). Brez skrbi, obeta se vam premierstvo, takih malenkosti se clovek hitro navadi. Nezka, jaz bom crno brez. Vidim da ima gospod rad z mlekom in snopckom - upam da nisi spet alpskega vzela!

nezka: moj gospod Vodja vedo da sem dobro poducena, vceraj pet minut pred zaprtjem so v eurospinu imeli res dober popust za skoraj preteceno!

JJ: pridna punca. Pustite naju sama, za bozjo voljo Branko kaj pa tako neumno visis naokoli, najdi si nekaj pametnega za poceti!

ostaneta sama...

JJ: nekaj sva ze po telefonu, ampak vam je bilo nerodno?

S: ja, pri vsem tem prisluskovanju dandanes bi raje na stiri oci.

JJ: razumem razumem. Ampak res, kako so vas lahko zalotili pri taki svinjariji?

S: kaj pa vem - takrat sem bil se komedijant, nisem vedel da me bodo s tem drzali za jajca, po domace povedano?

JJ: torej ce prav razumem, ste za dve uri tistega pacenja na RTV pobirali "tak honorar, da mora delavec v Gorenju zanj delati cel teden?!"

S: Ja... men se ni zdelo tako strasno, kaj pa je 150 eur?

JJ: Huh - za komedijanta ni veliko, ampak za politika, spostovani novi obraz, je pa to nezaslisano. Ste ze pozabili kako so mlatili po meni ko sem si kupil Volvota za 30 jurjev - ces, kako lahko clovek s postenim delom pride do take vsote denarja - ker oni pac ne morejo...? Saj jim vendar ne morem rect, da sem avto kupil na kredo (zastavil sem Milanovo dolgorocno subvencijo 500 eur na mesec za vztrajanje v opoziciji...)

S: Ja, to mi je pa Milan povedal, da v opozicijo ne morem iti ce bi rad jurja neto na mesec - da sem predrag.

JJ: jap, za jurja na mesec boste morali kar prevzeti funkcijo stranke za en mandat. Jaz sem bolj skromen in dolgorocen, in za 500 na mesec lahko dosmrtno vztrajam v opoziciji. Milan pa tudi nima vec kot dva jurja penzije, tako da po moji in SD-jevi tarifi ne ostane veliko za nov obraz.

S: Ampak... kako pa pridete skozi mesec s takim drobizem - saj poslanska placa itak ni dovolj niti za obleko in reprezentanco - kar je po neumnosti Pahor nekoc priznal javnosti...?

JJ: Jah, na crno pod psevdonimom urejam facebook strani upokojencem za 20 eur na mesec po glavi. Ker jim je nerodno ce nic ne objavljajo in ne vseckajo, da jih nimajo drugi za neumne - potem pa to jaz malo za njih poklikam, ker sem nadarjen za racunalnistvo.

S: vau, nisem si sploh predstavljal, koliko stvari mora clovek znati in poznati, da je lahko vodaj stranke. Ampak... kdo pa potem placuje vse ostale - Meseca, Tonina, Desus, in razne nevladnike in tako dalje?

JJ: Nihce - oni so tako nori, da to delaj na svoje stroske ker mislijo da bodo nagrajeni v prihodnosti... ah kam je sel kolega virant... tako kot moja sefica obvescevalne... do tega bova prec prisla...

S: No, da nadaljujeva, s tem honorarjem me zdaj SD frakcija izsiljuje, stvar bo objavljena v Dnevniku ce bom kaj prevec kriticen do njih med prihodnjo kampanjo...

JJ: Kaj pa Milan pravi na to?

S: Pri Milanu sem bil in je rekel da naj si film Rashomon ogledam?!

JJ: Ojoj. No, bolje to kot da bi te poslal na gledanje Botra, in ti povedal na kateri lik ga spominjas... Okej, imam resitev, ampak placali boste drago. Sefica nase strankarske obvescevalne sluzbe je zalotila Zidana pri narocanju frizerja. Frajer je prosil ce lahko ob 6h zvecer zaprejo salon, da bo tisto uro on edina stranka, in koliko bi to stalo. In so rekli 100 eur, in je rekel ni problema. In imamo racun in fotke kako ima cel salon zase, bogatun!

S: Vau! Vi se pa znate it! Kako ga je pa sefica vase obvescevalne uspela zalotiti?

JJ: Dela kot frizerka pod njegovim blokom ze 15 let. In ko je ratal politicar, ga je vprasala ce ji bo zrihtal sluzbo na ministrstvu za kulturo, ker frizure so tut kultura. Pa se ji je samo rezal v faco, butelj bolsceci. Potem pa je nase obmocne borce vprasala, in smo ji takoj dali mesto sefice obvescevalne (castna funkcija seveda, v dobro naroda, ne za denar), sluzbo na ministrstvu pa dobi, ko bomo vladali. Kar bo nikoli, ampak hej, tega ona ne ve :-)

S: to bi moralo biti dovolj, da bo Zidan drzal jezik za zobmi glede mojih jogurtov. Koliko bi me pa to stalo?

JJ: Kakih jogurtov?

S: jah men so oni hrvaski ki so zdaj v Mercatorju najbolj dobri.

JJ: No, za okus si pa clovek res ni sam kriv. (pri sebi: hehe, to s ivelja zapomniti... Sarec ima rad hrvate!)

JJ(pokerface mrtvo hladno): stalo bo 200.000 eur.

S: A se hecate?

JJ (pokerface mrtvo hladno): jaz sem trd pogajalec. Vprasajte erjavca.

S (pri sebi): jurja na mesec, kaka tri leta, cca 36 jurjev... ni vredno...

JJ(pokerface mrtvo hladno): lahko vzamete kredit pri NLB...

S: Jaz sem gorenc! Ne jemljem kreditov, ampak zivim v okviru svojih zmoznosti! (pogleda v denarnico...)

S: Deset, dvajst, strdeset... a ne, morm se Telekom placat 23 Eur ker pretijo da bojo odklopl in pol bo ponovna prikljucitev 12 eur zravn... ekola, 17 evrov vam dam za ta material o Zidanu, pa nekdo me bo moral do postaje za vlak zapeljat!

JJ (pokerface mrtvo hladno): Dogovorjeno! (si sezeta v roke, jansa pozvoni z malim zvonckom ki je na mizi, in nemudoma se prikaze Grims)

G: Najvisji vecni Vodja, ste zvonili?

JJ: Brane, a mas tri evre drobiza za nazaj dat? Monetiziral sem operacijo Zidan pri frizerju, pa nimam drobiza ker sem zjutraj tankal. Prekleti komunisti, kok je bencin drag v tej jamahiriji! Pa se za dva centa prepozno sem rocko ustavil, k sreci me je blagajnicarka prepoznala in mi je pogledala skozi prste...

G (obraca zepe): mam dva in petdeset centov, cakte grem se do nezke... pardon, Z Vasim dovoljenjem, Najvisji, seveda! (salutira)

JJ: Pejd pejd ze no... bogseteusmili. Pa glej da ne bodo spet dokumenti taki kot za Turkov Velikovec, sicer ves kaj te caka!

And the rest, as they say, is history.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#2715614] 02.06.18 18:13 · odgovor na: (#2715608)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-182066 02.06.2018 18:15
[Petunija1]
> [vrac]

> Ne zato, zato ker sta se Požar in JJ dogovorila, da bo Požar na soočenju postavil šarcu ravno to vprašanje.

Kakšen dokaz, morda posnetek dogovora? Samo malo špekuliraš, ane.
Očitno ga imaš ti?
> LOL, sprenevedanje na kubik. Se ti ne zdi logično, da je najverjetneje to informacijo izdal Požarju tisti, ki je na sestanku prisostvoval.

Ne, ne zdi se mi logično, da bi Janša prek Požarja skušal diskreditirati Šarca, ker se tudi sicer nikoli prav zelo nazaj ne drži ko je treba pljuvati po nasprotnikih.
Požar je v času svoje kariere za 180 stopinj spremnil svojo politično usmeritev in v tem trenutku pač dela v korist JJ. Poglej si Požareport ali WW Faktor in povej kdaj nazadnje je v blogu ali oddaji na TV3 rekel nekaj, kar bi bilo v škodo JJ? O Šarcu, čeprav je na politični sceni na državni ravni le delček časa, ki ga je tu preživel JJ pa na tone zapisov in oddaj, ki niti ena ni v korist Marjama Šarca.
> Nisem opazil nobene njegove želje obelodaniti vsebino razgovor(ov)a.

Morda zato ker je Erika že priganjala, zaključite, zaključite...

> Če se ne bi, Šarec ne bi zanikal pogovora. Ni po župi priplaval.

Ponovno, brez dokaza. In če je res šlo za kršenje tajnosti bi Šarec v svoji FB izjavi to verjetno omenil.
Ne vem, če bi bilo to s šarčeve strani modro; bolj mešaš d..k bolj smrdi.
> Tudi SDS je sodelovala v LDS koaliciji, tako da podajmo si roke prijatelji...

In imela potem na naslednjih volitvah najnižji volilni rezultatv zgodovini ter se komaj prebila v parlament, pa začuda Drnovška ne obtožuješ zabadanja nožev v hrbet.
Midva se pogovatjava o Šarcu in JJ, ne o pokojnem Drnovšku.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2715618] 02.06.18 18:31 · odgovor na: (#2715608)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: PyotrNovak 02.06.2018 18:36
I learned long ago, never to wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it. J.B. Shaw

Slovenski volilci me se nikoli razocarali da me ne bi razocarali. V rezervi pa so tudi: razocarani puckasti poslanci, ki dan po volitvah zamenjajo stranko, "vstajniki", za vsak primer pa tudi "pijani lovci".

"Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate" Dante
bigl sporočil: 18.363
[#2715627] 02.06.18 18:57 · odgovor na: (#2715622)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bigl 02.06.2018 19:01
[Petunija1]
> [vrac]

> Požar je v času svoje kariere za 180 stopinj spremnil svojo politično usmeritev in v tem trenutku pač dela v korist JJ. Poglej si Požareport ali WW Faktor in povej kdaj nazadnje je v blogu ali oddaji na TV3 rekel nekaj, kar bi bilo v škodo JJ? O Šarcu, čeprav je na politični sceni na državni ravni le delček časa, ki ga je tu preživel JJ pa na tone zapisov in oddaj, ki niti ena ni v korist Marjama Šarca.

Saj to, da Janša in Požar "šmirata" nikoli ni bilo vprašanje. Vprašanje je bilo od kdaj je JJ postal tako fin, da si ne upa direkt žaliti političnih nasprotnikov ali celo prijateljev.

In ker se gremo igro ugibanja bodoče koalicije še tebe vprašam, če imaš napoved za mandatarja in koalicijske stranke.forum.finance.si/?m=...498&single
V včerajšni oddaji pop tv je na koncu JJ povedal, da je k njemu prišel tudi Židan, da so se kao otresli stricev iz ozadja. Nič ni narobe, če se politiki pogovarjajo, celo pohvalno. Sem pa danes z zamudo na tviterju videl zapis Požarja, da tega pa tudi on ni vedel. Sicer pa sem med včerajšno zadnjo predvolilno debato skoraj zaspal pred TV:-). Lep dan.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#2715631] 02.06.18 19:13 · odgovor na: PyotrNovak (#2715618)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
I learned long ago, never to wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it. J.B. Shaw

Slovenski volilci me se nikoli razocarali da me ne bi razocarali. V rezervi pa so tudi: razocarani puckasti poslanci, ki dan po volitvah zamenjajo stranko, "vstajniki", za vsak primer pa tudi "pijani lovci".

"Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate" Dante
Da imaš tistega, ki se ne strinja s tvojo politično usmeritvijo za prašiča, moraš biti sam svinja, ker drugače svojih sorodnikov ne bi tako dobro razumel.
FIN-454644 sporočil: 10.966
[#2715632] 02.06.18 19:15 · odgovor na: anon-182066 (#2715593)
Odgovori   +    2
Gostilna Kovac je nekaj takega kot Kavarna Zvezda. Lahko, da je Sova dogodek spremljala. Sarec si je zagotovil podporo JJ na predsedniskih. Mogoce je obljubil JJ podporo pri imenovanju mandatarja. Potem pa je moral pozreti besedo zaradi pritiskov/ker so mu zagotovili mesto mandatarja. Mogoce je vlada z mandatarjem Sarcem ze sestavljena. In je Sarec ta, ki je zlorabil zaupanje.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#2715633] 02.06.18 19:24 · odgovor na: FIN-454644 (#2715632)
Odgovori   +    0
[FIN-454644]
Gostilna Kovac je nekaj takega kot Kavarna Zvezda. Lahko, da je Sova dogodek spremljala. Sarec si je zagotovil podporo JJ na predsedniskih. Mogoce je obljubil JJ podporo pri imenovanju mandatarja. Potem pa je moral pozreti besedo zaradi pritiskov/ker so mu zagotovili mesto mandatarja. Mogoce je vlada z mandatarjem Sarcem ze sestavljena. In je Sarec ta, ki je zlorabil zaupanje.
Vse je mogoče, čeprav je Požar zadnji, ki bi mu Sova zaupala takšno informacijo. To, da bi Janši Šarec obljubil vrniti uslugo in besedo požrl, to je pa seveda možno. Vendar Šarec ni postal predsednik, zato tudi usluge ni mogel vrniti.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2715639] 02.06.18 19:38 · odgovor na: anon-182066 (#2715631)
Odgovori   +    4
Kaj je tisti ki s svojo politiko naredi totalno stalo iz drzave? Kuba, Venzuela, S Koreja. Pac imenujem stvari s pravim imenom.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#2715643] 02.06.18 19:48 · odgovor na: PyotrNovak (#2715639)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-182066 02.06.2018 19:50
[PyotrNovak]
Kaj je tisti ki s svojo politiko naredi totalno stalo iz drzave? Kuba, Venzuela, S Koreja. Pac imenujem stvari s pravim imenom.
Midva s Petunijo sva se pogovarjala precej z nasprotni bregov, vendar kulturno. Tvoja opazka pa je bila za mene korak čez sprejemljivo mejo. Ne sama vsebina reka Bernarda Shawa, pač pa kontekst v katerem si ta stavek uporabil. Kje vidiš povezavo v tej debati z Venezuelo, Kubo in S. Korejo mi pa sploh ni jasno. Če te prav razumem, si s to povezavo s temi državami aludiral na moja stališča. Jaz konkretno sem zadnji, ki bi zagovarjal sisteme v teh državah.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2715650] 02.06.18 20:38 · odgovor na: anon-182066 (#2715643)
Odgovori   +    4
Leve ideje vodijo te drzave in ce se ne motim ti nisi desnicar?? Ker denar zasluzim na trd nacin, sem tak tudi v pogovorih. Blood, sweat and occasionally tears, dobesedno. In levicarji ga hocejo na vsak nacin zase.
zoran13 sporočil: 2.420
[#2715665] 02.06.18 23:31
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: zoran13 02.06.2018 23:32
1949 ODBORNIKI

TAKE ODBORNIKE HOČEMO

* ki vpoštevajo mnenje ljudstva
* ki pomagajo kmetijskim zadrugam
* ki razvijajo krajevna podjetja
* ki jim je ljudska kritika v pomoč
* ki bodo sklicevali zbore volilcev in polagali čiste račune

TAKE ODBORNIKE NOČEMO

* ki zatirajo vsako kritiko
* ki vodijo politiko samo za svoj žep
* ki se zadirajo - ne pa prepričujejo
* ki špekulanta gladijo - delovnega človeka pa tepejo
* ki mislijo da se živo življenje da urejati s papirnatimi akti
servimg.com/view/19617836/824
bigl sporočil: 18.363
[#2715683] 03.06.18 08:24 · odgovor na: (#2715648)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bigl 03.06.2018 08:30
[Petunija1]
Sicer pa, bigl, ali boš napovedal izid volitev forum.finance.si/?m=...498&single
Danes grem volit. Lepo vreme, piknik, volitve, pa še dirka moto GP, kaj češ lepšega:-). Mene bolj kot izid volitev danes zanima, kdo bo danes zmagal dirko v moto GP. To je prava demokracija. Da je na svetu še kaj drugega kot politika. Lep dan.

P.S.: MotoGP vedno gledam na nemški TV, ker pristranskega komentiranja na naših TV ne prenesem, to velja tudi za politiko:-).
FIN-454644 sporočil: 10.966
[#2715760] 03.06.18 16:41 · odgovor na: anon-182066 (#2715633)
Odgovori   +    3
Sarec ni postal predsednik in mu ni treba vrniti usluge. Smolnikarja, ki ga je podprl,ko je postal zupan, je v rit sunil tisti hip, ko je zmagal. Ce zmaga zdaj bo v rit sunil JJ. In si (morda) domislja, da bo v rit sunil Kucana. Pravi, da sta JJ in KUcan preteklost. Tisti hip, ko bo v rit brcnil JJ, mu bodo delnice zrasle. Ko bo hotel v rit suniti Kucana, bo pa dozivel svoj konec. Vstajniki, prometna nesreca, kap, karkoli. Bo ze, bo ze, saj se dekleta rada moze.
zoran13 sporočil: 2.420
[#2716931] 06.06.18 17:40
Odgovori   +    0
BOB DNEVA

"Včasih ne vem, katero geslo drži; da se volivci nikoli ne motijo ali pa da se vedno motijo."
Tone Partljič, pisatelj
Torek, 5.junij 2018
www.vecer.com/bob-dneva

BOB DNEVA

"Kronično nizka volilna udeležba je znak zavračanja demokracije. A ne demokracije nasploh. Ampak tiste verzije demokracije, ki smo jo po zahodnem modelu uvedli v postsocialistično Slovenijo."
Dr. Vesna V. Godina socialna antropologinja
Sreda, 6.junij 2018
www.vecer.com/bob-dneva

Strani: 1 2 3