Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Je kriv Janša?

Strani: 1 2 3

anon-108481 sporočil: 207
[#309070] 04.09.08 11:26
Odgovori   +    0
škodljivo bo šele,ko se bo izkazal da smo tud hrvatom pomagal do patrije,tako kot smo jim 1991 do orožja.Mi s hrvati imamo skoz enake distributerje,zgleda da smo res prijateljske države ;-))))
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309075] 04.09.08 11:30 · odgovor na: anon-76481 (#309068)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):

 
Prav v tem se skriva marsikaj. Po ogledu njihovih strani in poročil vlade o tem je, kar se njih tiče, zadeva več ali manj znana. Dokazali so nakazilo denarja, brez pokritja  in tega krivci niti ne zanikajo. Na FINSKEM SE ZARADI ODDAJE NI DOGAJALO NIČ POSEBNEGA , ker so samo ponovili že dolgo časa znana dejstva.

 70 % je govora o Sloveniji in njim in "njihovim"  potrebam je bila tudi namenjena (beri lansirana). Kot je povedala finska predstavnica so datum določili že 3 mesece prej in je bil skrbno izbran. Seveda slučajno.

Ne mi prosim o lovkah udbomafije itd. novinar je bil močno in enostransko voden in po moje še drugače podprt.

Lahko imajo (po prijatelju Tomažu) neke ponarjene dokumente, ki se bodo pojavili par dni pred volitvami, kar je star  trik, ki ni neznan svetovalcem za volitve, ker če tako ostane brez dokazil , so komunajzarji politično mrtvi in tega se jasno uzavedajo

lahko se je denar samo obračal v rokah fincev (iz Finske Fincem)  in govorimo o neke vrsti "kolaterarni" škodi

osnovni namen je verjetno zaenkrat dosežen

v vsakem primeru pa bomo, kot že povedano v zgodovini (npr. 2020) govorili o orožarski aferi iz leta 19991 in 2008. Moge bo takrat že šel, bodo pa drugi papagaji.

Zanimivo, da  je novinarjev največji dokaz trditev  da premier potrebuje denar za penzijo. Se pravi kriv je. Kam je pa potem dal te silne miljone mark iz 1991 ? In zakaj bi se normalen (za kar ga imam) človek naloudan do krova, 15 let driblal z kamarilo namesto uživanja v toplih krajih s čivavo npr.?
 
Janez, torej čeprav brez dokazov trdiš, da je Magnus podkupljen, JJ pa čist ? Lepo....In ti kot poznavalec JJja trdiš, da JJ ne tripa na ablast ampak na denar (tale je ena boljših zadnje čase...)
babi2 sporočil: 3.480
[#309076] 04.09.08 11:31
Odgovori   +    1
Ker je opozicija nima pravega programa za naslednji mandat, razen pavšalnih obljub, ki so jih dajali od leta 92, se je poslužila skrajno nizkih udarcev, ki pa ne blatijo le JJ, ampak tudi državo. Ker vidijo, da bo SDS zmagala, morajo prepričati Tuerka in ljudi, da JJ ni sprejemljiv za mandatarja. Toda takrat se lahko zgodi ulica, kajti nismo v kakšni latinsko-ameriški državi.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309081] 04.09.08 11:34 · odgovor na: babi2 (#309076)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-40964 04.09.2008 11:35

babi2 je napisal(a):
 Toda takrat se lahko zgodi ulica, kajti nismo v kakšni latinsko-ameriški državi.
 
Eh janševiki, zdej ste pa res izgubili živce, zdej že z revolucijo grozite (ej Shaman kdo je tukaj že največji komunist ?)

(tole tvoje zgoraj je tudi nekakšen oximoron, saj ulica se je v preteklosti na veliko dogajala ravno v LA državah :) )
bessnim sporočil: 545
[#309088] 04.09.08 11:37 · odgovor na: anon-40964 (#309069)
Odgovori   +    0

0917Metro je napisal(a):


Gospod bessnim, torej če povzamem:

Rop je prodajal družbeno premoženje pod mizo in za to obstajajo trdni dokazi, ki smo jih seveda vsi videli, JJ ni podmizno prodal Mercatorja Bavčiju in Šrotu, ker dokazov nismo videli, pri Patrii je vse čisto ker dokazov nismo videli..

A živiš ti v enem paralelnem svetu ali imaš le "malenkost" različne vatle?

pa kaj ti ni jasno - saj je komisija za nadzor prodaje državnih deležev nekaj ugotovila- da so se podjetja oz deleži teh podjetij (več kot 2000) prodajala pod mizo a.k.a. brez javnih razpisov..

pa še nekaj - po kateri logiki pa ti jankoviči verjameš, da je bil janša tam - kje so dokazi?

mislim, ne se duvat, če si preplitek za kaj takega!
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309092] 04.09.08 11:42 · odgovor na: bessnim (#309088)
Odgovori   +    1

bessnim je napisal(a):


pa kaj ti ni jasno - saj je komisija za nadzor prodaje državnih deležev nekaj ugotovila- da so se podjetja oz deleži teh podjetij (več kot 2000) prodajala pod mizo a.k.a. brez javnih razpisov..

pa še nekaj - po kateri logiki pa ti jankoviči verjameš, da je bil janša tam - kje so dokazi?

mislim, ne se duvat, če si preplitek za kaj takega!
 
Gospod bessnim, na rabite žaliti moj glas je kar globok. Kolikor pišete o tem da naj velja pravna država in dokazi me je pač zanimalo zakaj sta Rop in Janković v vašem zapisu kriva, čeprav za nič nista obsojena, JJ pa je po enakih vatlih nedolžen? 

Če govoriš o sestanku glede Mercatorja, so ga že priznali sami udeleženci sestanka, za to ne vem o čem govorite?  
anon-61228 sporočil: 181
[#309116] 04.09.08 11:53
Odgovori   +    1
joj, babi2, ne poznam nobenega, ki bi šel na ulico za JJ!

kr neki, kdo bo zmagal bomo pa vedli 21.9. okoli 20h. Pa ne se tako sekirat, škodi zdravju!
anon-162933 sporočil: 68
[#309122] 04.09.08 11:56
Odgovori   +    1
Evo zdaj bodo pa janšisti popokali :) Kako vas je lepo gledat muceki, ko si ne priznate.. ajej.. smilite se mi.. zdaj pa le hitro volit SDS ;)
macon sporočil: 12.861
[#309127] 04.09.08 11:58 · odgovor na: anon-162933 (#309122)
Odgovori   +    1
Priznamo, da ste eni precejšnji beboti.
anon-127452 sporočil: 2.567
[#309132] 04.09.08 12:00 · odgovor na: anon-166469 (#309006)
Odgovori   +    0

leonx je napisal(a):
ODDAJA JE ČISTI KONSTRUKT. NE POKAŽEJE NITI ENEGA MATERIALNEGA DOKAZA . NOVINARJA PO SLOVENIJI VLAČI SLOVENSKI OBSEDENI NOVINARČEK IN MU POLAGA SOGOVORNIKE IN TEMO ODDAJE. ZADEVA JE RESNIČNO POD NIVOJEM RAZISKOVALNEGA NOVINARSTVA IN NEVREDNA RESNE DEBATE . NAJBOLJŠA FORA PA JE BILA TISTA Z WOLFOVO ULICO, PO ZNANEM SLOVENCU WOLFU - KAKO POENOSTAVLJEN ZAKLJUČEK. POTREBNO JE SPROŽITI TOŽBE IN PRAVNE POSTOPKE PROTI KLEVETALCEM IN UDELEŽENCEM TEH POSLOV. STRANKA SD-PAHOR BO DOŽIVELA HUD PORAZ NA VOLITVAH PO ZASLUGI CVIKLA IN ROPA ! Podobno velja za satelitske stranke SD to je LDS, ZARES, LIPA.... - PROPAD JIM JE NEIZBEŽEN IN BOLEČ !

Skratka, nekako v stilu večine desnosučnih oddaj o povojnih pobojih.Nobenega dokaza, same domneve in hipoteze.
macon sporočil: 12.861
[#309139] 04.09.08 12:05 · odgovor na: anon-127452 (#309132)
Odgovori   +    0

Valuk je napisal(a):


Skratka, nekako v stilu večine desnosučnih oddaj o povojnih pobojih.Nobenega dokaza, same domneve in hipoteze.
 
Kaj pa tisoči okostnjakov z žico okrog zapestij in luknjami v lobanjah? Priče, ki niso ostale povsem tiho?
0513Goris sporočil: 603
[#309155] 04.09.08 12:12 · odgovor na: anon-127452 (#309132)
Odgovori   +    0
Veste, g Valuk, tiste kosti, tiste lobanje, tista zapestja zvezana z žico, razmetana s prstjo oblepljena rebra in golenice, vse tisto ni plastika. Lobanje so imele žive oči in kosti z utripajočimi žilami prepredeno meso in kožo. To ni "desnosučnost", ampak tragedija in zločin! Da ne bo pomote, jaz nisem nikogaršnji, skušam pa biti človek, z vsaj malo zdrave pameti. (Kaj pa ima ta Vaša pripomba pri "patrijah", pa vedi le vedeževalka...!)
anon-85760 sporočil: 301
[#309170] 04.09.08 12:25
Odgovori   +    1
Janša, go home !
anon-76481 sporočil: 949
[#309174] 04.09.08 12:27 · odgovor na: anon-40964 (#309075)
Odgovori   +    0

0917Metro je napisal(a):

 
Janez, torej čeprav brez dokazov trdiš, da je Magnus podkupljen, JJ pa čist ? Lepo....In ti kot poznavalec JJja trdiš, da JJ ne tripa na ablast ampak na denar (tale je ena boljših zadnje čase...)
 
Morda bi pomagalo, če bi ti tole še enkrat prebral. Pa kjub temu :

Janez, torej čeprav brez dokazov trdiš, da je Magnus podkupljen, JJ pa čist ?


Zanimivo da te enostransko vodenje in posledična neobjektivnost in  rezultat ne motita. Da res je. Po moje je bil novinar "podprt". Druge opcije ne vidim, razen če špekuliram , da je popoln bedak. Tega pa ne morem trditi, ker njegovega dela ne poznam, ne znam finsko in bi to bil tudi napad na TV hišo, ki ga plačuje itd.

Ravno zaradi tega, ker ne verjamem da je neumen, to logično sklepam. Tu vidim samo dve rešitve. Ali svoje dokaže ali pa ga, zaradi nastalega "mednarodnega škandala" ni več na sceni. Kar ni big deal ampak z praznimi žepi bo lahko bil tam le še vratar in to nočni.

Če pa dokaže, kar se mi zdi neizvedljivo in nemogoče, pa naj takoj z veliko akcijo pozaprejo vse udeležene vključno z JJ-em in ljudmi iz "famoznega kroga" i okoli njega.

Glede "čistosti" si mi podtaknil, kajti tu sem zelo strikten. Politik pa "čist" ?

Še ko se sam samcat, zazrem v samega sebe imam občasne  pomisleke :) tako da...
anon-176854 sporočil: 3
[#309176] 04.09.08 12:28 · odgovor na: macon (#309139)
Odgovori   +    1
Nobeden se ne vpraša da ni to vse zrežiral mister JJ. Odličen manipulant... ni kaj... Sebe naredit kot žrtveno jagnje... Mi pa kot ponavadi imamo radi uboge jagenčke... že svojo desnico je zmanipuliral...  Začenja se umazana igra za katero vemo da se je pripravljala...Vzorc HDZ... Brez podlih igric se ne bo nikoli obdržal na stolčku in ne bo mogel zaključiti poslov... Gospe in gospodje, zgodovina je napisana in je izguba časa da se ukvarjate z njo... Obrnite se naprej, saj nas zanima kako bomo živeli in kdo nas bo vodil naprej... Kjer je dim je tudi ogenj... Niso Finci priplavali po župi... Nas pa vladajoča struja vleče za nos... Vprašajte se zakaj se ni nihče zganil in začel preiskavo o zadevi Patria... Baje imamo nepolitično policijo.. Gospod JJ in gospod Mate, kje so zdaj vaši policisti in tožilci... Saj ste jih v nastavili... So res apolitični... Dajte nam dokaze... Pred volitvami... Da bomo lahko volili nedolžne... Razkrite papirje katere imate... Tudi vi ste primerni za na sodišča... Imate dokaze da je to zrežirala opozicija? Ne obtožujte brez dokazov... Stari rek pravi: Napad je najboljša obramba... Saj ste vendar obramboslovec in ta rek dobro poznate...
anon-521 sporočil: 5.625
[#309182] 04.09.08 12:31 · odgovor na: anon-76481 (#309174)
Odgovori   +    1

Janez100 je napisal(a):

 
Morda bi pomagalo, če bi ti tole še enkrat prebral. Pa kjub temu :

Janez, torej čeprav brez dokazov trdiš, da je Magnus podkupljen, JJ pa čist ?


Zanimivo da te enostransko vodenje in posledična neobjektivnost in  rezultat ne motita. Da res je. Po moje je bil novinar "podprt". Druge opcije ne vidim, razen če špekuliram , da je popoln bedak. Tega pa ne morem trditi, ker njegovega dela ne poznam, ne znam finsko in bi to bil tudi napad na TV hišo, ki ga plačuje itd.

Ravno zaradi tega, ker ne verjamem da je neumen, to logično sklepam. Tu vidim samo dve rešitve. Ali svoje dokaže ali pa ga, zaradi nastalega "mednarodnega škandala" ni več na sceni. Kar ni big deal ampak z praznimi žepi bo lahko bil tam le še vratar in to nočni.

Če pa dokaže, kar se mi zdi neizvedljivo in nemogoče, pa naj takoj z veliko akcijo pozaprejo vse udeležene vključno z JJ-em in ljudmi iz "famoznega kroga" i okoli njega.

Glede "čistosti" si mi podtaknil, kajti tu sem zelo strikten. Politik pa "čist" ?

Še ko se sam samcat, zazrem v samega sebe imam občasne  pomisleke :) tako da...


 
očitno je, da o poslovanju svojega ljubljenega vodje nimaš pojma. ali pa si zatiskaš oči.
anon-154710 sporočil: 3.220
[#309183] 04.09.08 12:31 · odgovor na: anon-127452 (#309132)
Odgovori   +    0
Pa teb človek ne dihta, kaj niso rovi  polni kosti zadostni dokaz kaj so nekateri počeli. Eno je vojna in fronta , vojak proti vojaku, drugo je pobijanje ujetnikov z zavezanimi rokami in nogami
anon-86509 sporočil: 2.820
[#309185] 04.09.08 12:33
Odgovori   +    0
Čudni uredniški kriteriji finske javne televizije.
Ravno zato, ker je zadeva izzvenela tako jebeno nekredibilno, gre morda verjeti, da nekega jokerja v rokavu le morajo imeti.
Sicer je to novinarski harakiri.
anon-121890 sporočil: 1
[#309193] 04.09.08 12:38 · odgovor na: anon-91864 (#309167)
Odgovori   +    0
Meni je pa vse to zelo čudno, da so tako "trdni" dokazi, ki jih je dobil ta Finček in ki so mu jih komentirali zgolj in samo "naši levaki" in to sedaj tik pred volitvami in da ta Finček ni pridobil "trdnega dokaza" tudi pri finski policiji, ampak je šel tako daleeeeeeč v Slovenijo, kjer je iskal "sogovornike" za njegovo oddajo. Vir podatkov pa je tako skrivnosten, da ga že "vrabci čivkajo". Slaba oddaja za Finsko TV.  Zanimivo bo slediti zaključku in posledicam.
anon-102577 sporočil: 1.544
[#309195] 04.09.08 12:39 · odgovor na: anon-176854 (#309176)
Odgovori   +    0

manta121 je napisal(a):

... Niso Finci priplavali po župi ...
 
Finci seveda niso priplavali po župi. Večina finske javnosti zato ne bo verjela nekemu novinarju, temveč svojemu podjetju, ki je izjavilo:

"Podjetju Patria niso poznana kakršnakoli dejstva, ki bi kazala na to, da bi lahko bile obtožbe zoper določene posameznike, ki izhajajo iz finske televizijske oddaje MOT, osnovane."
najobj sporočil: 31.983
[#309205] 04.09.08 12:46 · odgovor na: anon-91864 (#309167)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

Moja, že več kot eno leto stara napoved je, da boste komunajzarji odvrgli masko demokracije tisti hip, ko bo vaša frustracija zaradi dveh, maksimalno treh mandatov brez oblastne pozicije, narasla na pravšnjo raven. In takrat se bodo pojavile rdeče teroritsične celice, brigade, udarne trojke, letaki po ulicah, grožnje in morda celo bombe in atentati. Ulica , skratka. he.he.

LP shaman
 
... kaj zdaj to pomeni, da je treba zaradi ljubega miru voliti komunajzarje... ali pa se počasi pripraviti na jebado čez štiri leta.. pa še alkajda si bojda dela oporišče sredi Ljubljane... skratka, piši kući propalo...
anon-159859 sporočil: 668
[#309215] 04.09.08 12:53
Odgovori   +    1
Da,vedno bolj,kar kaže tudi velika aktivnost njegovih vojakov na spletu !
bessnim sporočil: 545
[#309224] 04.09.08 12:56 · odgovor na: anon-40964 (#309092)
Odgovori   +    0

0917Metro je napisal(a):


Gospod bessnim, na rabite žaliti moj glas je kar globok. Kolikor pišete o tem da naj velja pravna država in dokazi me je pač zanimalo zakaj sta Rop in Janković v vašem zapisu kriva, čeprav za nič nista obsojena, JJ pa je po enakih vatlih nedolžen?

Če govoriš o sestanku glede Mercatorja, so ga že priznali sami udeleženci sestanka, za to ne vem o čem govorite?

česa sem pa solatarja, pardon, jankoviča obtožil? ropa pa še čaka epilog tožbe proti njemu..in se ve, da bo plačal, če ne bo predložil dokazov..ki jih nima.

in ne vem, kaj si s sestankom mislil - jankovič je obtoževal janšo, da je bil na tem sestanku prisoten..brez dokaza!
anon-76481 sporočil: 949
[#309245] 04.09.08 13:03 · odgovor na: anon-121890 (#309193)
Odgovori   +    0

hepp je napisal(a):
Meni je pa vse to zelo čudno, da so tako "trdni" dokazi, ki jih je dobil ta Finček in ki so mu jih komentirali zgolj in samo "naši levaki" in to sedaj tik pred volitvami in da ta Finček ni pridobil "trdnega dokaza" tudi pri finski policiji, ampak je šel tako daleeeeeeč v Slovenijo, kjer je iskal "sogovornike" za njegovo oddajo. Vir podatkov pa je tako skrivnosten, da ga že "vrabci čivkajo". Slaba oddaja za Finsko TV.  Zanimivo bo slediti zaključku in posledicam.
 Kaj o tem menijo na Dnevnikovem forumu :

Master_Yoda sreda, 03.09.2008 ob 00:01 Kaj počne Rok Praprotnik na Finskem? ognjeni sreda, 03.09.2008 ob 00:10 pomoje poroča o zasedenosti uzbekistanskih letovišč za predšolske otroke.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309251] 04.09.08 13:06 · odgovor na: anon-91864 (#309167)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

Moja, že več kot eno leto stara napoved je, da boste komunajzarji odvrgli masko demokracije tisti hip, ko bo vaša frustracija zaradi dveh, maksimalno treh mandatov brez oblastne pozicije, narasla na pravšnjo raven. In takrat se bodo pojavile rdeče teroritsične celice, brigade, udarne trojke, letaki po ulicah, grožnje in morda celo bombe in atentati. Ulica , skratka. he.he.

LP shaman
 
Ej babi2 zdej te že Shaman komunajzarstva obtožuje :))
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309259] 04.09.08 13:09 · odgovor na: anon-76481 (#309174)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):

 
Ravno zaradi tega, ker ne verjamem da je neumen, to logično sklepam. Tu vidim samo dve rešitve.
 
In kaj si pa potem drugačen od Magnusa (pod hipotezo, da ta nima dokazov)? Magnus je pač le logično sklepal vendarle. :)
anon-35163 sporočil: 30.643
[#309269] 04.09.08 13:15 · odgovor na: anon-40964 (#309069)
Odgovori   +    1

0917Metro je napisal(a):

 A živiš ti v enem paralelnem svetu ali imaš le "malenkost" različne vatle?
 Različni vatli.

Kdor obdolži Janšo, mora svoje trditve dokazati.

Kogar obdolži Janša, mora dokazati svojo nedolžnost.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#309279] 04.09.08 13:18 · odgovor na: bessnim (#309224)
Odgovori   +    1

bessnim je napisal(a):


česa sem pa solatarja, pardon, jankoviča obtožil? ropa pa še čaka epilog tožbe proti njemu..in se ve, da bo plačal, če ne bo predložil dokazov..ki jih nima.

in ne vem, kaj si s sestankom mislil - jankovič je obtoževal janšo, da je bil na tem sestanku prisoten..brez dokaza!
 
Noh, preberi si svoj post navajal si tudi Jankovića :), sicer res ne razumem v kakšni zvezi pa vendar. Pa po spominu je tudi nekdo od prisotnih to potrdil :). Zopet za ubogega Ropa drugačni vatli: ..in se ve, da bo plačal, če ne bo predložil dokazov..ki jih nima.

(Popolnoma enako bi lahko jaz napisal recimo: Magnus bo zmagal v tožbi JJa proti njemu, saj se ve, da ima dokaze. In stroške bomo lepo pokrili davkoplačevalci...)
anon-176854 sporočil: 3
[#309287] 04.09.08 13:22 · odgovor na: anon-102577 (#309195)
Odgovori   +    1

Bor777 je napisal(a):

 
Finci seveda niso priplavali po župi. Večina finske javnosti zato ne bo verjela nekemu novinarju, temveč svojemu podjetju, ki je izjavilo:

"Podjetju Patria niso poznana kakršnakoli dejstva, ki bi kazala na to, da bi lahko bile obtožbe zoper določene posameznike, ki izhajajo iz finske televizijske oddaje MOT, osnovane."
 
 A našim novinarjem je pa za verjet... Predvsem nacionalki, ki je podrejena sdsovemu režimu... Naj JJ dokaže da je to zrežirala opozicija.. Tudi on samo obtožuje brez dokazov... Moje stališče je, da si kriv takrat ko si pravnoformalno obtožen.. Zakaj ni naša vrla policija in tako brzmadežno tožilstvo začelo preiskavo, če že ni vrjeti Fincem...
Finci preiskujejo naši pa do včeraj niso naredili nič!!!! Je potem takem vse ok v naši državi???
V vseh demokratičnih vladah bi po takem sledili odstopi Ministra za notranje zadeve, odstop celotnega tožilstva in vsaj javno opravičilo ministrskega predsednika. Te resorji niso naredili NIČ!!! TO JE DEJSTVO!!! Moja razlaga o tem je: Riba smrdi pri glavi!!!

Ljudje spreglejte, koga in na kakšen način se obravnava pri nas!!! Če nisi z nami, si proti nam... To je sedanje stanje politike v Sloveniji!!!! Želim si korenitih sprememb...
anon-91090 sporočil: 70
[#309301] 04.09.08 13:27
Odgovori   +    1
Že če poslušaš Cekuto v intervjuju, se vidi, da laže ko pes teče. Ali je pa res tako prekleto dober slikar, da je dobil toliko denarja od umetnin :) Tudi bivši direktor Patrie je kar težko pogoltnil slino, ko je "priznal", da so posli potekali na "običajen" način.

Strani: 1 2 3