Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruh!

Strani: 1 2 3 4

QRK sporočil: 2.505
[#1890552] 23.11.12 10:23
Odgovori   +    9
Volil bi dr. Sirca, pa ga ne najdem na glasovalnem lističu.
anon-45881 sporočil: 7.327
[#1890574] 23.11.12 10:31 · odgovor na: anon-3143 (#1890258)
Odgovori   +    3
[XGRAD1]
Uhan, ti si kot Pahor!
Koliko besed, čustvovanja, napletanja prazne slame, nastopaštva za prazna jajca, ko se upokojenec pojavi na TV.

Ali bi tudi ti prišel 3x na dan blebetati pred kamere, če bi bil Pahor?
če zmaga Pahor neham gledati poročila v Sloveniji
Če še nehaš bruhati govno po tem forumu, te dam med prijatelje. Pošteno?
anon-273454 sporočil: 1
[#1890575] 23.11.12 10:32
Odgovori   +    7
Vse skupaj samo potrjuje rek, da je v deželi norcev neumno biti pameten!
anon-237178 sporočil: 2.624
[#1890604] 23.11.12 10:47
Odgovori   +    5
ODLIČNO! ZADEL V BISTVO Z IZJAVO:"In natančno to je ta slovenska politična komedija, to so siva ozadja in groteskna ospredja: da te kot državljana vedno prisilijo voliti za nekoga, ki ga sploh ni na listku. In če spregledaš in se nočeš iti tega, imaš le izbiro, da ostaneš doma. In njim je to celo najbolj prav - da te ni, ko se odloča. Da jim le tiho in ubogljivo plačuješ davke."
tasilo sporočil: 9.830
[#1890629] 23.11.12 10:59 · odgovor na: anon-124452 (#1890152)
Odgovori   +    9
[yuslocan]
Ne seri!
Kučan ni izrekel ene grde besede čez Pahorja. Povabil ga je da se izjasni in nič več.
Nakladaš v tri krasne, da ne rečem LAŽEŠ.

Ti že veš ZAKAJ!
Hja ... S semantičnega stališča ... vprašalnica "zakaj?" vprašuje po vzroku.
Po namenu vprašuje vprašalnica "čemu?"

Ta misel se mi je porodila poskušavši in trudivši se razumeti tvoj komentar.
ivon sporočil: 1.349
[#1890638] 23.11.12 11:03 · odgovor na: anon-233847 (#1890362)
Odgovori   +    6
"..ampak ideološki sektaš, ki je skrbel samo za koristi svoje ideološke sekte, ki je na ta način (p)ostala plenilska sekta. Janša, njegov ideološki antipod in konkurenčni mafijaš, je pravzaprav proizvod Kučana."

Vsi mi, po vojni rojeni, smo proizvod Tita in partije, kasneje pa smo se razšli, le zakaj?
Nekateri nas stalno vračajo v čase "partizanov in revolucije". Le zakaj?
Kaj je Janša konec 90-ih sploh delal na Mladini in smo ga vsi vneto brali (že dolgo ne berem več Mladine!).
Zakaj je Janša postal Pučnikov učenec.
Zakaj je Jože P. Damijan javno povedal (sem bila prisotna), da je bil edino Janša sposoben izpeljati osamosvojitev Slovenije in, da je edino Janša sposoben izpeljati reformne procese v Sloveniji.
No kasneje je bil razočaran, Damijan seveda, saj eno je teorija (model), drugo pa realnost, ki ji vsakodnevno sledimo preko TV ekranov .... Pustimo Kanglerja, REVOLUCIJA "prihaja iz ust" pisatelja-politika Partljiča, župana Poljšaka na pohodu v spomin na duhovnika in pisatelja ...
Močno me je zaskrbelo, ko sem zjutraj v Delu prebrala naslov: JAVNI SEKTOR SE ZAČENJA PRIPRAVLJATI NA SPLOŠNO STAVKO - zaostrovanje odnosov z vlado. Ali se zavedajo, kam nas peljejo, medtem, ko se vlada v Bruslju bori za evropska proračunska sredstva????
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1890659] 23.11.12 11:09 · odgovor na: tasilo (#1890629)
Odgovori   +    1
[tasilo]
> [yuslocan]
> Ne seri!
> Kučan ni izrekel ene grde besede čez Pahorja. Povabil ga je da se izjasni in nič več.
> Nakladaš v tri krasne, da ne rečem LAŽEŠ.
>
> Ti že veš ZAKAJ!

Hja ... S semantičnega stališča ... vprašalnica "zakaj?" vprašuje po vzroku.
Po namenu vprašuje vprašalnica "čemu?"

Ta misel se mi je porodila poskušavši in trudivši se razumeti tvoj komentar.
Khmmmm, očitno se zastopiš samo na slovnico, če preprostih stavkov ne razumeš.

Zato ostani pri slovnici.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1890666] 23.11.12 11:11 · odgovor na: anon-188487 (#1890548)
Odgovori   +    1
[kokodar]
Dobro, dr. Lojze! Dobro! A kaj pomaga, ko pa vedno znova velja tista zguljena: ... karavana pa gre dalje!
Ali po domače, ti si Lojze samo pes ki laja.
anon-71529 sporočil: 558
[#1890670] 23.11.12 11:13
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-71529 23.11.2012 11:18
Dr. Ihan bi si, skupaj z volilci, prihranil marsikatero nategovanje k bruhanju, če bi nehal gledati televizijo. Jaz jemljem zadeve bolj kot drugorazredne, ki se dogajajo v drugih familijah. Res pa sem slabe volje, ker imajo te familije večji vpliv, kot si ga po intelektualnem dometu zaslužijo. Ampak to je že krivda volivcev, ki bodo sedaj, po novem padali na prazno poziranje in blebetanje brez refleksije na pretekla dejanja.
binkelj sporočil: 286
[#1890696] 23.11.12 11:23
Odgovori   +    3
Odlično dr Ihan. Morda bodo pa le kapirali v ozadju in ospredju. Prava shizofrenija, a je kaj praznih postelj v Polju...
anon-294977 sporočil: 132
[#1890712] 23.11.12 11:31
Odgovori   +    5
"...Neveščost in zabitost torej, ne pa ideologija, ker ideologije se večini itak ne ljubi razumeti, vprašajte liberalce o liberalizmu in levičarje o levičarstvu in konservativce o konservativizmu in desničarje o desnici. In vam bo kmalu jasno...."
Prvič jasno in glasno, celo tepcem doumljivo zapisano, zakaj gre oziroma bo šlo. Za na transparent in pred parlament!
tasilo sporočil: 9.830
[#1890713] 23.11.12 11:31 · odgovor na: anon-124452 (#1890659)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: tasilo 23.11.2012 11:32
[yuslocan]
> [tasilo]
> > [yuslocan]
> > Ne seri!
> > Kučan ni izrekel ene grde besede čez Pahorja. Povabil ga je da se izjasni in nič več.
> > Nakladaš v tri krasne, da ne rečem LAŽEŠ.
> >
> > Ti že veš ZAKAJ!
>
> Hja ... S semantičnega stališča ... vprašalnica "zakaj?" vprašuje po vzroku.
> Po namenu vprašuje vprašalnica "čemu?"
>
> Ta misel se mi je porodila poskušavši in trudivši se razumeti tvoj komentar.

Khmmmm, očitno se zastopiš samo na slovnico, če preprostih stavkov ne razumeš.

Zato ostani pri slovnici.
Ne vem, s čim sem zaslužil tako osoren odziv?! Prav nikakršnega slabega namena nisem imel ...
Slovnica je preprosta. Semantika (nauk o pomenu besed, pomenoslovje) je težja. Slovnica ni semantika in semantika ni slovnica. Zato sem bil zapisal v svojem komentarju, da gre za semantično stališče.

Ali opaziš razliko med:
- ZAKAJ Ihan tako piše? - Kakšen ima vzrok za to pisanje? Odkod izvira to pisanje?
- ČEMÚ Ihan tako piše? - Kakšen ima namen s tem pisanjem? Kaj želi doseči?

Oprosti, ker sem poskušal poglobljeno razumeti tvoj komentar. Najbrž mi res ni dano ... Bom res raje ostal pri slovnici. In semantiki. Je res bolj preprosto.

PS
Minus ni bil od mene, ker jih ne dajem.
ivon sporočil: 1.349
[#1890730] 23.11.12 11:41 · odgovor na: anon-294977 (#1890712)
Odgovori   +    0
Ali enako razmišljava?
ZA !!! spremembe o katerih je govoril Lahovnik na TV3-intervju (VIDEO na spletu).
anon-153577 sporočil: 273
[#1890741] 23.11.12 11:45
Odgovori   +    0
Tole ni na nivoju intelektualca. Očitno v naših tabloidnih medijih novinarji in kolumnisti res lahko napišejo že čisto vse, brez trohice sramu, samospoštovanja in občutka za spodobnost. Škoda!
anon-234516 sporočil: 1.943
[#1890781] 23.11.12 12:09
Odgovori   +    2
"In če spregledaš in se nočeš iti tega, imaš le izbiro, da ostaneš doma. In njim je to celo najbolj prav - da te ni, ko se odloča. Da jim le tiho in ubogljivo plačuješ davke. "

Vsi tisti, ki so hodili na volitve , razen od leta 2004 do 2008, so bili na istem kot tisti,ki so ostali doma.
anon-52267 sporočil: 65
[#1890805] 23.11.12 12:19
Odgovori   +    3
Torej pojdimo na volitve in množično oddajmo neveljavne
glasove. Večina neveljavnih glasov - tihi referendum
predsednika republike ne potrebujemo
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1890844] 23.11.12 12:39 · odgovor na: tasilo (#1890713)
Odgovori   +    9
[tasilo]
> [yuslocan]
> > [tasilo]
> > > [yuslocan]
> > > Ne seri!
> > > Kučan ni izrekel ene grde besede čez Pahorja. Povabil ga je da se izjasni in nič več.
> > > Nakladaš v tri krasne, da ne rečem LAŽEŠ.
> > >
> > > Ti že veš ZAKAJ!
> >
> > Hja ... S semantičnega stališča ... vprašalnica "zakaj?" vprašuje po vzroku.
> > Po namenu vprašuje vprašalnica "čemu?"
> >
> > Ta misel se mi je porodila poskušavši in trudivši se razumeti tvoj komentar.
>
> Khmmmm, očitno se zastopiš samo na slovnico, če preprostih stavkov ne razumeš.
>
> Zato ostani pri slovnici.

Ne vem, s čim sem zaslužil tako osoren odziv?! Prav nikakršnega slabega namena nisem imel ...
Slovnica je preprosta. Semantika (nauk o pomenu besed, pomenoslovje) je težja. Slovnica ni semantika in semantika ni slovnica. Zato sem bil zapisal v svojem komentarju, da gre za semantično stališče.

Ali opaziš razliko med:
- ZAKAJ Ihan tako piše? - Kakšen ima vzrok za to pisanje? Odkod izvira to pisanje?
- ČEMÚ Ihan tako piše? - Kakšen ima namen s tem pisanjem? Kaj želi doseči?

Oprosti, ker sem poskušal poglobljeno razumeti tvoj komentar. Najbrž mi res ni dano ... Bom res raje ostal pri slovnici. In semantiki. Je res bolj preprosto.

PS
Minus ni bil od mene, ker jih ne dajem.
Stari, škoda te je za take debate. In tvojega časa tudi ker :

Lahko je živeti v družbi po načelih večine; lahko je živeti v samoti po svojih načelih; toda velik je tisti, ki sredi velike množice v svoji odmaknjenosti ohrani popolno izvirnost.
Ralph Waldo Emerson
anon-275629 sporočil: 1.493
[#1890854] 23.11.12 12:42
Odgovori   +    1
Briljantno!!!
tasilo sporočil: 9.830
[#1890862] 23.11.12 12:46 · odgovor na: anon-273454 (#1890575)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: tasilo 23.11.2012 12:49
[dobo3]
Vse skupaj samo potrjuje rek, da je v deželi norcev neumno biti pameten!
In pametno je biti neumen; ali kot bi rekli Riblja Čorba:
www.youtube.com/watc...-UIOVAp75U


KAKO JE LEPO BITI GLUP

Kako je lepo biti glup
o, kako je lepo biti glup
stoka ume da nervira
gutaj šta ti se servira
kako je lepo biti glup

O, kako je lepo biti glup
kako je lepo biti glup
bolje mozak sakrivati
pa ćutati i plivati
kako je lepo biti glup

Ref.
Ne bavi se politikom
spavaj, radi, ćuti, jedi
i ne veruj više nikom
lezi, dig' se, ustaj, sedi
lezi, dig' se, ustaj, sedi

Kosa gori ispod šlema
valjamo se po prašini
niko od nas pojma nema
da smo davno u mašini
da smo davno u mašini

O, kako je lepo biti glup
o, kako je lepo biti glup
mani glavu, pasi travu
glup si, nisi ti u pravu
o, kako je lepo biti glup

Kako je lepo biti glup
kako je lepo biti glup
baš te boli šta ti rade
ko te laže, ko te krade
o, kako je lepo biti glup

Ref.

O, kako je lepo biti glup
o, kako je lepo biti glup
Kanzon sporočil: 2.392
[#1890870] 23.11.12 12:48 · odgovor na: anon-116035 (#1890237)
Odgovori   +    7
[norodobro]
In kdo naj reši sedanja sranja po držbi in ekonomiji ???
Porthos, Athos in Aramis.
anon-103396 sporočil: 35
[#1890904] 23.11.12 13:07
Odgovori   +    2
Oooo, sunce mu j...., tole pa je za prebrat.

Hvala, Dr. Ihan !!!
purinoli sporočil: 8.690
[#1890960] 23.11.12 13:34
Odgovori   +    9
Diagnoza OK. Ampak imamo lepo pričožnost, da se znebimo te butaste funkcije "Kraljica Dementiostana". Recimo takole. Jaz bom oba kandidata prečrtal in napisal Št. 3 Pučnik (post mortem)

Polovici Slovenije z dvema levima rokama priporočam, naj storijo podobno in pod št. 3 napišejo Milan Kuechan. Polovici z dvema desnima rokama priporočam, da pod št. 3 napišejo karkoli od Jezusa (post mortem) pa do kake zverine. Če bi ta predlog dobil 100% podporo, bi bile volitve neveljavne, Slovenci bi se kregali še kakih 20 let (brez predsednika), potem bi bilo pa itak irelevantno, ker države že zdavnaj ne bo več.

Lep pozdrav, Purinoli
bozga sporočil: 6.303
[#1890963] 23.11.12 13:37
Odgovori   +    7
Po mojem se je Kučan podobno kot Pahorja, odrekel tudi Jankoviča in Turka. Tako kot Pahor ni izpolnil pričakovanj zdravih sil v boju s silami zla in so ga odžagali, je Jankovič zakockal dobljene volitve in premierski stolček, Turek pa bo očitno zakockal še predsedniški stolček. Jasno, da to ne bo brez posledic in kot pravi boter je odreagiral takoj in na polno. Po mojem je to naredil po dobrem premisleku in verjetno ima v ozadju že močnejše adute za naslednje mandate. Kučan je po mojem preveč dolgo v politiki, da bi nekaj naredil nepremišljeno in v afektu.
bobek13 sporočil: 4.301
[#1891029] 23.11.12 14:11 · odgovor na: purinoli (#1890960)
Odgovori   +    4
[purinoli]
Diagnoza OK. Ampak imamo lepo pričožnost, da se znebimo te butaste funkcije "Kraljica Dementiostana". Recimo takole. Jaz bom oba kandidata prečrtal in napisal Št. 3 Pučnik (post mortem)

Polovici Slovenije z dvema levima rokama priporočam, naj storijo podobno in pod št. 3 napišejo Milan Kuechan. Polovici z dvema desnima rokama priporočam, da pod št. 3 napišejo karkoli od Jezusa (post mortem) pa do kake zverine. Če bi ta predlog dobil 100% podporo, bi bile volitve neveljavne, Slovenci bi se kregali še kakih 20 let (brez predsednika), potem bi bilo pa itak irelevantno, ker države že zdavnaj ne bo več.

Lep pozdrav, Purinoli
...bo Alain B`Stard vredu?

;)

lpA
anon-185492 sporočil: 545
[#1891047] 23.11.12 14:17
Odgovori   +    0
Glede na stanje na področju zdravstva je spoštovani dr.I ugotovil, da je pri Financah boljši zaslužek.
V kombinaciji s Siolom,državnim trobilom šaleške doline z gurujem, Črnim tulipanom (VV)in TET6 na čelu, ima zagotovljeno kariero in penzijo.
Ne vem kateri mikroorganizmi so združili ta dva mikroosebka v predvolilni kampanji, ki kot ribiči s kočami praskajo po slovenskem dnu, kjer se plazijo ljubljeni volilci za "očeta naroda" brez znanega očeta in siolovih stricev (glej prenos teksta v Planet Siol.net).
najobj sporočil: 32.021
[#1891100] 23.11.12 14:43 · odgovor na: anon-246449 (#1890434)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.11.2012 14:49
[mirko53]
Sicer zanimiva razmišlanja, a žal o dokaj nepomembni stvari, vsaj kar se našega realnega živlenja tiče!
Ne vem kako to, da se nihče (tudi ta avtor ne)ne pozabava bolj okoli čudnega pojava, da je bil predsednik Turk ves čas svojega mandata v samem vrhu popularnosti in zaupanja vrednimi politiki v Sloveniji, medtem ko je Pahor dolgo časa lezel le k dnu. Kaj je povzročilo nenaden zasuk in nekdanjega vladajočega luzerja izstrelilo znotraj parih tednov v sam vrh, Turk pa je prvič s prestola zdrknil za kar par mest?
Po moje sta dva glavna razloga:
-Da je desnici le uspelo z njeno standardno metodo podtikanj v stilu Fox News načeti navidezno neprobojni oklep Turka; če je potrebno pač tudi s pomiloščenim prekupčevalcem kokaina, ki sedaj počiva ob morju, česar si seveda ubobožan povprečni volivec v oktobru in novembru res ne more privoščiti; genialna, čeprav moralno zavržena poteza!
-Pahorju in njegovemu štabu pa gre priznanje, da se znajo učiti! Le malce je bilo potrebno poseči v zgodovino, pa se je ugotovilo koliko glasov je s svojim klovnstvom in imidžem "dobrega človeka iz Negove" uspelo med Slovenci pridobiti absolutnemu outsiderju Krambergerju! Pristop je podoben, le da brez opice pa s starim R4 namesto plastičnega Bugattija!
Dirka za predsednika je po moje za Pahorja tako dobljena in pomeni večjo zmago desnice kot pa bi bila zmaga Zvera v prvem krogu. Ne le, da bo tako dobila (morda s parimi omejitvami) kooperativnega predsednika, temveč bo s tem levica globoko razdvojena in s tem oslabljena!
In tako pridemo do tega, da je pridni komunistični funkcionarček postal grobar slovenske levice!Pa po mojem niti ne namerno, le tako ljubi politične položaje(kaj drugega kot politiko itak ne obvlada, v kaki evropski instituciji pa ga očitno tudi ne potrebujejo), da bi za to naredil karkoli! Skozi ta očala pa je treba gledati tudi nekatere nervozne reakcije, predvsem Kučanove! Človek pač ni ne neumen ne naiven!
... ja, sploh pa če skozi ta očala vidiš, da - če kar citiram slikovite Ihanove besede iz zgornjega članka - ob "prevzemu kmetije, v kateri ostarelega deda zagrabi strah, da njegov vnuk ni njegov pravi vnuk, ker njegov sin ni pravi oče, ker je vmes verjetno prišlo kaj tretjega in je zato treba z gorjačo nad lažnega vnuka, da se zaščiti pravega, a omejeno sposobnega sina, ki ga je treba začasno brcniti na stranski tir" ...

P.S.: pizda, jaz bi se v zemljo pogreznil, če bi me kdo na tak način osramotil ... evo, pa sem čisto navadni brezveznik, ne pa predsednik države ... aja, pa s tem, kdo je koga osramotil, ne mislim na Ihana, da ne bo pomote ...
anon-6095 sporočil: 58
[#1891154] 23.11.12 15:17
Odgovori   +    2
stari !!!!!! čista desetka
zadnji stavek pa ćista stotka
anon-6095 sporočil: 58
[#1891161] 23.11.12 15:20 · odgovor na: anon-124452 (#1890153)
Odgovori   +    4
a ti si pingvin
anon-58746 sporočil: 3.738
[#1891162] 23.11.12 15:20
Odgovori   +    2
enostavno slovenci niso dorasli državi, jasno v preteklosti smo bili del sistemov - provinca, tako nimamo državniške kulture, časti, spoštovanja, samokritike....ampak smo poskusni zajčki za vsakovrstne potuhnjene narcisoidne samodržce...leve desne in tiste v sredi....žal to ni bilo v glavah ljudi na plebiscitu, če bi vedeli, kako bo, se bojim da bi bilo tako kot s plebiscitom na koroškem....
anon-220564 sporočil: 280
[#1891164] 23.11.12 15:21
Odgovori   +    4
Ali je mogoče tovariši, da smo mi vsi voli?

Strani: 1 2 3 4