Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Lepo prosim za komentar in grobo oceno spodnjega stanovanja

Strani: 1 2

anon-169928 sporočil: 296
[#687343] 20.01.10 14:10
Odgovori   +    0
Pozdravljeni vsi ...

Na spodnjem linku je eno stanovanje, za katerega se zanima moja prijateljica.
Skratka, stanovanji ji je iz več zazlogov všeč ... tako lokacijsko, po kvadraturi, ... Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

Skratka, prosim vas, da samo glede na opis in na podlagi slik, poizkušate oceniti spodnje stanovanje. Dodano vrednost, ki jo ima lokacija zanju ne upoštevajte.

lpg

www.nepremicnine.net...951465.jpg
anon-182910 sporočil: 1.666
[#687369] 20.01.10 14:30 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    0
165K za 65 kvadratov = 2,5k/m2 = ne hvala (pa tudi če je sosdea Jolie-Pit ova Gela) IMHO.
anon-105255 sporočil: 3.738
[#687376] 20.01.10 14:33 · odgovor na: anon-182910 (#687369)
Odgovori   +    0
Kar bruha se mi ob pogledu na opremo... Pol manj je realna cena.
anon-106499 sporočil: 3.507
[#687391] 20.01.10 14:39 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    6
Iz teh slik se zelo slabo vidi funkcionalnost prostora. Oprema ni za nikamor. Sicer pa a se to :
>Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.
res smatra pod prednost ? :)))
anon-169928 sporočil: 296
[#687403] 20.01.10 14:45 · odgovor na: anon-106499 (#687391)
Odgovori   +    1
[fastriff]
Iz teh slik se zelo slabo vidi funkcionalnost prostora. Oprema ni za nikamor. Sicer pa a se to :
>>Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

res smatra pod prednost ? :)))
Res, ker imata malega otroka, in je v varstvo tu in tam vsak dan. Plus še ostale stvari ... hja sj men tud ni biti ob starših ceu lajf, ona si pa to dejansko močno želi.

Fora je v tem, ker sta s partnerjem rekla da 130.000 k EUR data za to stanovanje takoj ... in sm js poslou mail stranki/prodajalcu v katerem sem napisal da plačam 130 k EUR v kešu, rok veljavnosti ponudbe pa je do konca marca. Namreč onadva dobita celotno kupnino za obstoječe stanovanje do konca januarja ... Če se prodajalec strinja prav, če ne pač ne.

Sem pa tudi sam mnenja da bi bila 130 k EUR cena za to stanovanje ok (za prodajalca). Za kupca (kolegico) pa je taka cena tudi odlična.
JanezNovak131 sporočil: 1.102
[#687482] 20.01.10 15:45 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: JanezNovak131 20.01.2010 15:46
[VilfanG]
Pozdravljeni vsi ...

Na spodnjem linku je eno stanovanje, za katerega se zanima moja prijateljica.
Skratka, stanovanji ji je iz več zazlogov všeč ... tako lokacijsko, po kvadraturi, ... Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

Skratka, prosim vas, da samo glede na opis in na podlagi slik, poizkušate oceniti spodnje stanovanje. Dodano vrednost, ki jo ima lokacija zanju ne upoštevajte.

lpg

www.nepremicnine.net...951465.jpg
130.000 je glede na trenutne razmere na trgu kr ok cena. Sploh, ker iz tvojega opisa sklepam, da gre spet za nakup nepremičnine pri katerem odloča ženska. In ta se je odločila, da hoče stanovanje (beri: v pogajanjih nimaš nobenega vzvoda-leverage, ker se bo kupilo in pika. Ali pa se ne bo seksalo. Sploh.).


Dejstvo, da hoče stanovati blizu staršev zgolj podpira zgornjo tezo. Čeprav tista modrost, da mora tašča živet vsaj tolk stran, da ne more pridet k tebi v copatih zelo velja.


No pa bomo imeli še eno srečno družinico s partnerjem (copatkom) pod streho.
Sporoči razplet.

PS: po mojem si dal predolgi rok ponudbe.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#687489] 20.01.10 15:52 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    5
Kot je meni znano, naj bi bila gradnja teh vrstnih hiš zelo slaba, kar pa še bolj postaja pomembno danes, ko so ljudje postali pozorni tudi na kakovost gradnje, ne pa samo na število sob kot še do pred kratkim. Preveriti je treba tudi, kaj je z zemljiško knjigo, brez tega podatka se težko pogovarjamo o kakršnikoli ponudbi. Poleg tega pa je v teh večstanovanjskih hišah treba biti pozoren, če imajo gradbeno dovoljenje za tako število enot v eni hiši kot so jih dejansko naredili. Zelo pogost pojav pri teh malih investitorjih je, da imajo npr. gradbeno dovoljenje za 2 enoti, naredijo pa 4. Ali pa gredo kompletno sanirati neko staro hišo popolnoma brez gradbenega dovoljenja. Če pogledaš samo ZK je vse lepo in ok, zato tudi večina odvetnikov ne pošteka, da je kaj narobe. In v preteklosti je bilo tega malo morje, vsi solepo dobivali kredite, nobenih posledic. Potem pa se je to vse skupaj zaustavilo, nihče več tega noče kupit, lani pa je en investitor - blok na Brezovici - naredil samomor, ker je ugotovil, da iz tega razloga ne more prodati stanovanj, tista, ki je že prodal, pa se ljudje niso mogli vselit, ker jih niso hoteli priklopiti na elektriko, ker je bilo več stanovanj kot pa na gradbenem dovoljenju. V ZK pa je bilo vse lepo. To pišem zato, da bi bili previdni, kaj kupujejo. In načeloma, tudi če ni ustreznega gradnenega dovoljenja, glede na to, da je že 10 let vseljeno, ne bo z bivanjem tam nobenih problemov, zapletlo pa se bo, ko bodo enkrat v prihodnosti to hoteli prodati, ker če že zdaj takega nihče ne kupi, bo v prihodnosti še bolj nemogoče. Ne pravim, da je tam taka situacija, pravim samo, da naj vam pokažejo gradbeno dovoljenje, ki se mora skladati s stanjem v naravi. Pa ne bi bilo slabo, če bi poklicali še kakega arhitekta z napravo, da poskenira stene in ugotovi, kaj se notri skriva. Taka vrste gradnje je v resnici najbolj nevarna za nateg.
Poleg tega pa tudi ta tvoja podudba ni najboljša. Če vse štima, je cenovno ok, problem pa je, ker si napisal, da je veljavnost ponudbe do konca marca. Glede na situacijo je to zajeb. Oni se morajo do konca marca seliti, ne pa da je ponudba do takrat zavezujoča. Datum zavezujoče ponudbe namreč pomeni, da če prodajalec kadarkoli do konca marca sprejme njihovo ponudbo, morajo oni to kupiti po taki ceni. V takih situacijah, ko se pogajaš za cene, bi moral napisati, da je ponudba veljavna recimo dva tedna, pod pogojem, da lahko do konca marca to stanovanje prevzamejo. Sedaj pa imate lahko situacijo, ko ugotovite, da je s papirji sicer vse ok, je pa gradnja slaba in bi morala biti vaša ponudba glede na kvaliteto izgradnje nižja, nižje cene pa sedaj ne morete več doseči, ker ste ponudbo že oddali - pa to ne mislim iz pravnega vidika (čeprav to drži iz pravnega vidika), ampak bolj iz človeškega, nekaj ponudiš, potem se pa nazaj vlečeš.
anon-95084 sporočil: 2.286
[#687507] 20.01.10 16:05 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    0
[VilfanG]
Pozdravljeni vsi ...

Na spodnjem linku je eno stanovanje, za katerega se zanima moja prijateljica.
Skratka, stanovanji ji je iz več zazlogov všeč ... tako lokacijsko, po kvadraturi, ... Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

Skratka, prosim vas, da samo glede na opis in na podlagi slik, poizkušate oceniti spodnje stanovanje. Dodano vrednost, ki jo ima lokacija zanju ne upoštevajte.

lpg

www.nepremicnine.net...951465.jpg

oceniti hm..

-navaden parket, kar je meni cisto OK samo da njim ne bo kdo nabijal kaj cudnega..,
- kuhinja za nekoga ki nima denarja za zamenjavo jo pač nekaj časa obdrži, drugače pa meni osebno je ta kuhinja za stran, če ne drugega je grozna:)
- upam da so ji ploščice v kopalnici OK, ker drugače je kopalnica potrebna popolne prenove, meni je grozna..

se pravi stanovanje je prazno, kar ima je parket (če je sreča je kolikor toliko ohranjen, ampak po 10-ih letih, ko bo že vse zunaj je po moje smiselno da se ga še enkrat prebrusi in polakira...)

stene na sliki zgledajo OK le nekje vidim da je nekaj bilo nalimano, verjetno je tisto stena od kopalnice, pa verjetno bi se še kje kaj našlo...to je za urediti in verjetno vse skupaj za pobeliti..

kar je za razbijat in popravljat, jaz pravim dvojno delo..

ne vem meni se zdi tole za takšno ceno predrago, pa še v hiši je kjer je avtomatsko manj vredno kot v bloku, za malo čez 100k dobiš že 105m2 bajto od marlesa na ključ (bila akcija), parcelo pa po moje tudi najdeš za 60k, pa bo zadeva nova..
anon-154083 sporočil: 6.570
[#687666] 20.01.10 18:09 · odgovor na: anon-95084 (#687507)
Odgovori   +    0
ne vem meni se zdi tole za takšno ceno predrago, pa še v hiši je kjer je avtomatsko manj vredno kot v bloku...
Zanimiva teza. Zakaj pa je tako?
anon-95084 sporočil: 2.286
[#687673] 20.01.10 18:13 · odgovor na: anon-95084 (#687507)
Odgovori   +    0
no sedaj ne najdem več tiste akcije, izgleda do jo nimajo več:)

resda moraš vzeti potem bajto takšno kot je, oziroma notri že lahko kaj spreminjaš, dodatne želje se pa seveda plačajo...ampak toliko plačati za stanovanje v hiši se mi zdi pa ogromno, sorry..

ampak tudi tole stanovanje (v hiši) moraš vzeti takšno kot je..

no da bom bolj natančen, jaz sicer nikoli nisem kupil stanovanja v LJ ker so se mi že pred leti zdele cene predrage, če bi bil pa sedaj na nakupni strani bi pa čakal na kaj bolj ugodnega, če bi bilo bi bilo če ne pa verjamem da se bo dalo v naslednjih letih kupiti za podobne cene..
anon-95084 sporočil: 2.286
[#687679] 20.01.10 18:22 · odgovor na: anon-154083 (#687666)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> ne vem meni se zdi tole za takšno ceno predrago, pa še v hiši je kjer je avtomatsko manj vredno kot v bloku...

Zanimiva teza. Zakaj pa je tako?

to je tako, da v prejšnjih letih sem kar precej spremljal cene hiš in stanovanj in vedno so bila stanovanja v bloku glede na m2 dražja..

če je to kdo zelo intenzivno počel prav za LJ naj on pove, ampak kar se je prodajalo pa v regiji kjer jaz živim je bila pa razlika zelo očitna..

no seveda se je vmes našel kakšen norec ki je pribil ceno, ampak je prodajal pred tremi leti, prodaja danes in prodajal bo še naslednjih 5 let, dokler ne bo ceno znižal za več kot polovico..

december 2009, za LJ okolica je bila povp. cena za hiše 1.369/m2 za stanovanje pa 2607/m2..

slonep..

ali te prav zanima zakaj je tako?

he he zaradi različnih...bla bla bla
anon-105255 sporočil: 3.738
[#687694] 20.01.10 18:36 · odgovor na: anon-95084 (#687679)
Odgovori   +    1
Del razloga je sigurno v stroških, za stanovanje v bloku imaš bistveno manj stroškov (sem živel tako v bloku kot v hiši).
anon-154083 sporočil: 6.570
[#687857] 20.01.10 22:00 · odgovor na: anon-105255 (#687694)
Odgovori   +    1
Ne, resno sprašujem, ker meni se zdijo stanovanja neupravičeno draga glede na hiše. Vem, da so cene take in že dolgo, ampak ne razumem zakaj.
Glede na kvaliteto življenja, če imaš vrt okoli hiše ali balkon v stanovanju. Da o smešnicah s parkirišči po 10k EUR ne govorim.
S stroški pa je precej relativno po moje. V bloku se res nekatere reči razdelijo, ampak v hiši pa imaš bolj kontrolo nad tem - ni nekih firm, ki bi ti pisale vse mogoče na položnice.
Argument bi bilo lahko delo na zgoraj omenjenem vrtu, ampak to je bolj opcija kot obveznost.
anon-95084 sporočil: 2.286
[#687887] 20.01.10 22:56 · odgovor na: anon-193160 (#687489)
Odgovori   +    0
[mikica2]

Ali pa gredo kompletno sanirati neko staro hišo popolnoma brez gradbenega dovoljenja.


kva pa ni panike...da mi kdo reče da rabim dovoljeneje se nasmejim:)
anon-95084 sporočil: 2.286
[#687889] 20.01.10 22:58 · odgovor na: anon-154083 (#687857)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-95084 20.01.2010 22:59
[jani1974]

Da o smešnicah s parkirišči po 10k EUR ne govorim.


poznam te štorije s parkingi, res neverjetno koliko so ljudje pripravljeni zanje plačati:))
anon-193160 sporočil: 1.682
[#687892] 20.01.10 23:00 · odgovor na: anon-154083 (#687857)
Odgovori   +    3
Evo, resen odgovor:
za moje pojme je stanovanje v hiši vredno vsaj pol manj kot v bloku, ne glede na kvaliteto stanovanja. V bloku imaš upravnika, ki pobira denar za investicijsko vzdrževanje bloka. Lastniki pa se temu ne morejo izogniti, ker jih k temu zavezuje zakon in če ne gre zlepa, gre pa zgrda in sicer z izvršbo. Na zbiranje sredstev v večstanovansjki hiši pa zakon ne posega in je vse odvisno od lastnikov, kako se bodo dogovorili, v praksi pa to izpade tako, da je en bolj pripravljen na dogovarjanje, za hišo bi bolj skrbel, drugega pa ne zanima ali pa nima denarja in tako velika večina večstanovanjskih hiš propada, strehe puščajo, tistemu v zgornjem nadstropju teče na glavo, v spodnjem nadstropju pa go boli patak. Po zakonu so sicer vsi solastniki dolžni poskrbeti za odpravo napak, sploh če gre za nujna dela, vendar pa zakon ne predvideva nobenih sankcij, v kolikor se nekdo temu izmika. Kot že rečeno, je za bloke to urejeno z zakonom. Življenje v hiši je tako za večino ljudi ena zelo travmatična izkušnja. Poleg tega pa je tudi vrt okoli hiše ena taka romantična predstava. Vrt v glavnem pripada tistim, ki živijo v pritličju, ostali pa do njega nimajo pravice in čmurijo v svojem stanovanju sredi vrta, na katerega ne morejo. Poleg tega se ljudje v bloku ne zanimajo eden za drugega, v hiši pa si gredo v glavnem na živce in so med sabo vsi skregani. In tako je v veliki večini primerov. Druga zgodba pa je, če živiš v večstanovanjski hiši s starši, kjer imate skupne interese. Sicer pa hiše niso fajn varianta, verjemi. Cene pa so toliko nižje ravno zaradi velikega rizika hudih problemov.
anon-162131 sporočil: 2.080
[#687910] 20.01.10 23:23 · odgovor na: anon-193160 (#687892)
Odgovori   +    0
Se strinjam. V isti hiši funkcionira samo po sorodstveni liniji, zato tudi ne razumem masovnega pojava dvojčkov na našem trgu.
anon-180418 sporočil: 301
[#687975] 21.01.10 07:11 · odgovor na: anon-162131 (#687910)
Odgovori   +    0
Dvojčki se mi ne zdijo povsem ista zgodba kot dvostanovanjska hiša. Pri dvojčkih je običajno tako da ima vsako stanovanje svoj vhod, svoj vrt, svoja parkirišča in edina skupna stvar, ki ostane je ena skupna stena/meja.

Ljudje v dvojčkih so na boljšem tudi zaradi ogrevanja in nevzdrževanja 1/4 fasade. Pomembna pri tem je resnično razčiščena meja in predvsem dobra zvočna izolacija tistega skupnega zidu.
Višja cena m2 stanovanja v bloku glede na ceno m2 v hiši največkrat upravičena. Imam prijateljico, ki je kupila ogromno stanovanje v tri stanovanjski hiši in na težave,ki jih ima tam, jaz v bloku nikdar še pomislila nisem, ker mi ni bilo treba.
Poleg tega so vsaj v preteklosti, res veljale določene zahteve pri zidavi večstanovanjskih blokov s tem pa tudi manjša verjetnost hudih konstrukcijskih presenečenj.
Tisti, ki živijo z lastnimi starši v istih hišah, so vsaj kdaj na bojni nogi zaradi različnih interesov, tako da o tem ne velja razpravljati. Ničkolikokrat slišani izrek o mladih in starih pod isto streho velja..
bigl sporočil: 18.363
[#688005] 21.01.10 07:49 · odgovor na: anon-169928 (#687343)
Odgovori   +    0
[VilfanG]
Pozdravljeni vsi ...

Na spodnjem linku je eno stanovanje, za katerega se zanima moja prijateljica.
Skratka, stanovanji ji je iz več zazlogov všeč ... tako lokacijsko, po kvadraturi, ... Najpomembneje pa je to da ima tam tudi starše in starše svojega partnerja.

Skratka, prosim vas, da samo glede na opis in na podlagi slik, poizkušate oceniti spodnje stanovanje. Dodano vrednost, ki jo ima lokacija zanju ne upoštevajte.

lpg

www.nepremicnine.net...951465.jpg
Nekaj malega dodaj in kupi raje hišo. Lep dan.
anon-106499 sporočil: 3.507
[#688010] 21.01.10 07:53 · odgovor na: anon-193160 (#687892)
Odgovori   +    0
[mikica2]
Evo, resen odgovor:
za moje pojme je stanovanje v hiši vredno vsaj pol manj kot v bloku, ne glede na kvaliteto stanovanja. V bloku imaš upravnika, ki pobira denar za investicijsko vzdrževanje bloka. Lastniki pa se temu ne morejo izogniti, ker jih k temu zavezuje zakon in če ne gre zlepa, gre pa zgrda in sicer z izvršbo. Na zbiranje sredstev v večstanovansjki hiši pa zakon ne posega in je vse odvisno od lastnikov, kako se bodo dogovorili, v praksi pa to izpade tako, da je en bolj pripravljen na dogovarjanje, za hišo bi bolj skrbel, drugega pa ne zanima ali pa nima denarja in tako velika večina večstanovanjskih hiš propada, strehe puščajo, tistemu v zgornjem nadstropju teče na glavo, v spodnjem nadstropju pa go boli patak. Po zakonu so sicer vsi solastniki dolžni poskrbeti za odpravo napak, sploh če gre za nujna dela, vendar pa zakon ne predvideva nobenih sankcij, v kolikor se nekdo temu izmika. Kot že rečeno, je za bloke to urejeno z zakonom. Življenje v hiši je tako za večino ljudi ena zelo travmatična izkušnja. Poleg tega pa je tudi vrt okoli hiše ena taka romantična predstava. Vrt v glavnem pripada tistim, ki živijo v pritličju, ostali pa do njega nimajo pravice in čmurijo v svojem stanovanju sredi vrta, na katerega ne morejo. Poleg tega se ljudje v bloku ne zanimajo eden za drugega, v hiši pa si gredo v glavnem na živce in so med sabo vsi skregani. In tako je v veliki večini primerov. Druga zgodba pa je, če živiš v večstanovanjski hiši s starši, kjer imate skupne interese. Sicer pa hiše niso fajn varianta, verjemi. Cene pa so toliko nižje ravno zaradi velikega rizika hudih problemov.
Lep povzetek. Ta stanovanja v hišah se tudi meni zdijo veliko večji rizik kot blok....
anon-193160 sporočil: 1.682
[#688021] 21.01.10 08:05 · odgovor na: anon-180418 (#687975)
Odgovori   +    1
[Maks2Melisa]

Tisti, ki živijo z lastnimi starši v istih hišah, so vsaj kdaj na bojni nogi zaradi različnih interesov, tako da o tem ne velja razpravljati. Ničkolikokrat slišani izrek o mladih in starih pod isto streho velja..
Tu ni govora o tem, pač pa o vzdrežavnju. Če živiš v hiši skupaj s starši imajo vsi skupni interes vzdrževanja v glavnem, če pa so to različni ljudje pa ni glih tako in človek je spraševal, zakaj so stanovanja v hišah vredna manj. Eto, zato.
anon-179576 sporočil: 125
[#688024] 21.01.10 08:09 · odgovor na: anon-106499 (#688010)
Odgovori   +    0
Stanovanje je bilo prodano že nekje konec novembra za (ugibam) okoli 150k €. Vem, ker sem bil na ogledu in se menil za (nižjo) ceno, ko je bilo sporočeno, da so prodajalci sami našli kupca. Oglas se baje ponavlja, ker je bil kupljen v naprej. Sicer pa, poglej na stran agencije - ga ni v ponudbi.

Precej prostorno za 2, katastrofa za 3. Iz dnevne sobe s kuhinjo, čeprav so okna, nisi funkcionalno mogel pridobiti še ene sobe.
anon-169928 sporočil: 296
[#688028] 21.01.10 08:13 · odgovor na: anon-106499 (#688010)
Odgovori   +    0
Res hvala vsem za mnenja ...

Ji bom posredoval tale topic.


lpg
bigl sporočil: 18.363
[#688075] 21.01.10 08:55 · odgovor na: anon-179576 (#688024)
Odgovori   +    0
[AmadejSI]
Stanovanje je bilo prodano že nekje konec novembra za (ugibam) okoli 150k €. Vem, ker sem bil na ogledu in se menil za (nižjo) ceno, ko je bilo sporočeno, da so prodajalci sami našli kupca. Oglas se baje ponavlja, ker je bil kupljen v naprej. Sicer pa, poglej na stran agencije - ga ni v ponudbi.

Precej prostorno za 2, katastrofa za 3. Iz dnevne sobe s kuhinjo, čeprav so okna, nisi funkcionalno mogel pridobiti še ene sobe.
:-) torej debata v prazno. Lep dan.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#688111] 21.01.10 09:30 · odgovor na: bigl (#688075)
Odgovori   +    1
Zakaj v prazno, kljub temu so dobili koristne informacije za v bodoče.
bigl sporočil: 18.363
[#688126] 21.01.10 09:39 · odgovor na: anon-193160 (#688111)
Odgovori   +    0
[mikica2]
Zakaj v prazno, kljub temu so dobili koristne informacije za v bodoče.
:-), sure, to sem pa pozabil. Mogoče pa preverja utemeljenost nakupa:-). Lep dan.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#688163] 21.01.10 09:57 · odgovor na: bigl (#688126)
Odgovori   +    1
Zanimiva teorija, če ima prodajalec še vedno oglas, potem sklepam, da je bila položena neka minimalna ara v višini par tisoč eur, ker v resnici stanovanje ni prodano. Če bi bila aro konkretna, bi bil oglas že zdavnaj umaknjen. Kupci pa sedaj tuhtajo ali naj raje odstopijo, če je nakup slab in zgubijo nekaj denarja kot pa da se zajebejo z nakupom. Glede na podatek mi je zelo čudno, da jim prodajalec ne bi povedal, da je stanovanje prodano, glede na to, da so že v fazi pošiljanja ponudb. Poleg tega pa je čudno tudi to, da nek prijatelj pošilja ponudbe za svoje prijatelje. Hmmm. Mogoče pa je kar sam to kupil, pa mu je to nerodno napisat :) Dobro razmišljaš :)
anon-179576 sporočil: 125
[#688188] 21.01.10 10:10 · odgovor na: anon-193160 (#688163)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-179576 21.01.2010 10:13
Mater, katere teorije zarote. Žal mi, kolikor sem bil vpleten, nobena ne deluje kot možna glede na meni znana dejstva. Bi predvideval, da posrednik ne bi na tak način z menoj zaključil pogajanja, še manj prodajo potrdil mesec dni kasneje in nenazanadje sploh umaknil oglas za stanovanje s svoje lastne strani.

Da se vnaprej plača oglas, brez možnosti prekinitve, je pa tudi meni smešno in dvomljivo - vendar nikoli ne reci nikoli, obstajajo še hujše neumnosti na svetu.
anon-193160 sporočil: 1.682
[#688216] 21.01.10 10:30 · odgovor na: anon-179576 (#688188)
Odgovori   +    0
Oglas na neprimičnine.net je za fizične osebe brezplačen in ti ga avtomatsko skinejo po enem mesecu. Se pravi, da mora prodajalec načrtno obnavljati oglas. Zato je to res čudno. Sicer pa me to v biti ne zanima, je pa fino pokomentirati:)
anon-179576 sporočil: 125
[#688236] 21.01.10 10:43 · odgovor na: anon-193160 (#688216)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-179576 21.01.2010 10:43
Pravzaprav ti dajo možnost, da ga obnoviš še za en mesec. Vendar za to stanovanje ni oglas fizične osebe.

Strani: 1 2