Izbrani forum: Moje finance

Izbrana tema: članek Ali sem zamudil kriptovlak?

Strani: 1

ACER04 sporočil: 9
[#2680911] 26.10.17 11:25
Odgovori   +    0
Spostovani,

ob vnosni "maski" za informacije o prednarocilu knjige "109 vprasanj in odgovorov o kriptu" imate link za pogoje uporabe, ki pa dejansko vodi le do "Moje Finance pro" in do nove vnosne maske za "Brezplačni ogledni izvod revije MOJE finance". Nobenih Pogojev uporabe ne zasledim.

Zanima me se, ali boste v najavljeno knjigo "109 vporasanj..." zdruzili oz. povzeli koristna dejstva iz nekaterih nedavno objavljenih clankov v vasi reviji, npr. eden takih je bil "Slovenski ekspert na Berkeleyju: V blockchainu mnogi bolj kot tehnološko inovacijo vidijo možnost za hiter zaslužek". Pa se nekaj koristnih je bilo. Ce tega ne bo, potem bo to zal zamujena priloznost...

Vseeno hvala za e-knjigo, ki bo upam za narocnike zastonj.

Lep pozdrav,
Jan
tomazkos sporočil: 556
[#2680959] 26.10.17 14:18 · odgovor na: ACER04 (#2680911)
Odgovori   +    0
Pozdravljeni,
najlepša hvala za opozorilo. Povezavo smo popravili.
Pogoji uporabe se nahajajo na dnu spletne strani pro.finance.si/MF oziroma na mojefinance.finance..../zasebnost

E-knjiga bo vključevala najmanj 109 resnic o kriptosvetu. Na voljo bo v paketu s tremi video predavanji z nedavne kriptokonference (mojefinance.finance....riptosvet)

Prvih 38 resnic o kriptosvetu je brezplačno na voljo naročnikom Mojih financ, kripto paket pa bo plačljiv.
mojefinance.finance....vetu-1-del
mojefinance.finance....vetu-2-del
mojefinance.finance....vetu-3-del

Lep pozdrav,
Tomaž Kos
Časnik Finance
zoran13 sporočil: 2.420
[#2681715] 01.11.17 21:07
Odgovori   +    0
ZGODOVINSKI PRIMER

Poznan je zgodovinski primer prvega uspešnega nakupa z bitcoini, ko je v maju 2010 računalniški programer iz Floride naročil dve veliki pizzi in za njiju ponudil plačilo 10.000 bitcoinov. Imel je srečo, da je bil dostavljavec pripravljen sprejeti plačilo v kriptovaluti kljub temu, da takrat še ni bila splošno poznana in uveljavljena. Takrat je bil en bitcoin vreden en cent, kar pomeni, da sta bili pizzi prodani za ekvivalent 100 $. Ni sicer jasno, kaj je potem dostavljavec naredi s pridobljenimi bitcoini, preprost izračun pa pokaže, da bi, če bi jih shranil do danes, imel v svoji kriptodenarnici nekaj več kot 36 milijonov $.
gea-college.si/kript...jetnistvo/
153 sporočil: 9.333
[#2681719] 01.11.17 22:18
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 153 01.11.2017 22:25
Naslov: Ali sem zamudil kriptovlak?

Se, kar se je začelo vrteti, se vrti
in se bo vrtelo, sploh lahko zamudi;
vstopi se pač pozneje na vlak, v reko,
ki nas nenehno naplavlja naprej, plutajoč
ali plavajoč, s tokom, prsno ali vznak,
kot vseh odgovornosti (raz)rešen mrtvak ?

Sodražan
zoran13 sporočil: 2.420
[#2684180] 15.11.17 20:26
Odgovori   +    2
DRŽAVNI KRIPTOSVET

To, da so kriptovalute tako zelo popularne, se ni niti za čuditi. Posebej pri mladih. Povprečni mladi par z otrokom doživi prvi šok in prvo razočaranje, že takoj, ko odda prošnjo za vrtec ali otroški dodatek. Državni organi, po zakonu, ki jim to nalaga, pridno in vestno šarijo po premoženju družinice in ugotovijo, da imajo star avto, toliko € na TRR.računu, toliko depozitov, 1 delnico od pomembne slovenske gospodarske družbe, sredstva pri DZU in toliko število točk vzajemnih skladov, zanimajo jih tudi najeti krediti, ob tem lahko dodamo še sredstva otroka, tako, da konec koncev ne dobijo niti prepotrebnih otroških dodatkov. Da o astronomskem plačilu vrtcev niti ne govorimo. In tako državni kriptosvet podpira mlade družine? In potem se ne gre za čuditi priljubljenosti kriptovalut, saj tukaj odpade celoten Orvelovski ustroj moderne in socialne evropske države!

Strani: 1