Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Operativni lizing na podjetje

Strani: 1

Bivis sporočil: 15
[#2717356] 07.06.18 21:33
Odgovori   +    0
Hojla,

Zanimam se za nakup avtomobila.
Opcija je da kupim kot fizična oseba, mika pa me opcija na podjetje kot operativni leasing.

Ima kdo kake izkušnje z slednjim? Se obnese? Kam se onrniti? Slišim da ima ADL ponudbe tudi Aleasing.

Kupil bi malo rabljen avto, višji cenovni razred. Ni mi mar če ga pripeljejo iz tujine(Nemčija)

Hvala vnaprej
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2717365] 07.06.18 22:38 · odgovor na: Bivis (#2717356)
Odgovori   +    0
[Bivis]
Hojla,

Zanimam se za nakup avtomobila.
Opcija je da kupim kot fizična oseba, mika pa me opcija na podjetje kot operativni leasing.

Ima kdo kake izkušnje z slednjim? Se obnese? Kam se onrniti? Slišim da ima ADL ponudbe tudi Aleasing.

Kupil bi malo rabljen avto, višji cenovni razred. Ni mi mar če ga pripeljejo iz tujine(Nemčija)

Hvala vnaprej
Ce si vecje podjetje ki leasing avta lahko komot upravici kot strosek in bi sicer gotovo imel toliko visji dobicek, je to smiselno. Naceloma ti bodo izkuseni racunovodje znali povedati, koliko bos s tem prisparal, in koliko se bos izpostavil raznim insektoratom, ki bodo startali kot bik na rdeco cunjo.

Ce si mini firma ki zna najti kobajagi stroske, narediti dovolj prometa na cash, in prikaze toliko dobicka da ima mir pred fursom, je vprasanje insektorskega zaganjanja v privatno rabo sluzbenega vozila toliko bolj verjetno.

Tak da najbolj financno natancen odgovor bos dobil od racunovodje, ki se ukvarja s podjetji ki so podobna tvojemu.

V eni srednje veliki uvozniski / veleprodajni firmi smo imeli ene tri kangoojcke, par focusov za trgovske potnike in crna svabska jajca za direktorja, in ni bilo problemov sploh in se je vsem splacalo.
Bivis sporočil: 15
[#2717511] 08.06.18 19:13 · odgovor na: anon-207617 (#2717365)
Odgovori   +    0
Hoj,

Hvala za izčrpen odgovor.
Pravzaprav iščem točno takšne izkušnje iz prve roke.
Smo mikro podjetje, nič ne skrivamo ampak ni razloga da bi prišli na radar;-)

Strani: 1