Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Nasveti in pomoč pri izobraževanju na temo osebnih financ

Strani: 1

anon-416460 sporočil: 1
[#2623896] 01.11.16 22:12
Odgovori   +    0
čas vnosa: 01.11.16 20:17
Spoštovani bralci foruma,

to je moja prva objava in glede financ, sploh pa osebnih financ sem čisti laik, kmalu pa bom vstopil na trg dela in ker bom imel malo večje prilive me zanima če mi lahko podate kaj pametnih nasvetov glede na to da trenutno le varčujem denar. Prebral sem že kar dosti ''crash course-ov'' na temo osebnih financ, a mi to ni dovolj, predvsem zato, ker so preskopi. Predvsem nerazumljiva tema so mi investicije oz. plemenitenje denarja, vprašanja kot: kje, v kaj, koliko, kako investirati so še najmanj kar mi tere glavo, saj se zavedam, da najprej za to potrebujem dobro finančno osnovo. Zato me zanima, če obstajajo kakšni seminarji/predavanja/izobraževanja/delavnice v okolici Ljubljane na to temo (preiskal sem celoten google in nisem našel nič pametnega)? Seveda bi preferiral brezplačne dogodke, bi pa v nasprotnem primeru pričakoval nekoga, ki mi v zameno ne prodaja megle ali nekih njihovih poslovnih paketov, ampak bi iskreno nudil znanje na to temo.

Problem je ker izobraževalni sistem v mojem primeru ni obsegal kaj drugega kot 1 semester ekonomije, sam pa bi se rad bolje izobrazil na tem področju, saj mi je finančna stabilnost in neodvisnost prioriteta.

Hvaležen bom vsakega nasveta, priporočila, zgodbe, linka, ki ga premorete.

Strani: 1