Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Napovej bodočo koalicijo

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2718802] 15.06.18 21:09 · odgovor na: (#2718799)
Odgovori   +    2
[rename]
Zakaj tako mislis?
Ce da Cerarju 5 ministrstev, kot jih menda zahteva od LMS (+predsedovanje DZ), bo moral dati Toninu vsaj 3, pa Bratuskovi 2....kar pomeni, da ostane stranki SDS max 5.....kar je potem premalo glasov za prevlado....
Je že kar minilo veliko let od prvih počitnic v arabski državi. Želel sem novo denarnico. V lokalni Medini izberem eno in vprašam prodajalca koliko stane...Ni povedal nič, prižgal je svečo in je kar kuril to denarnico brez posledic in govoril, da je originalno devino usnje, sicer na moje vprašanje koliko je bila stara deva se malo zmedel pa nič zato in ker cene ni povedal, sem rekel da mu dam 1 evro, me kar po arabsko in francosko malo nadrl in rekel 8 evrov, jaz sem zvišal na 3, on je rekel 6, jaz 5, on 5,5...jaz sem rekel ne dam...on me belo pogledal...potem so mi otroci odprli oči, da sem se zaradi trmastih 0,5 evrov odpovedal denarnici, ki je doma ne bi dobil pod 25 evrov...upam le, da Janša ne bo bedak kot tedaj jaz in bo imel odprte oči, kajti če ne bo dal drugim nekaj več od drugih na koncu ne bo imel nič.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2718883] 16.06.18 17:35 · odgovor na: anon-317028 (#2718802)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [rename]
> Zakaj tako mislis?
> Ce da Cerarju 5 ministrstev, kot jih menda zahteva od LMS (+predsedovanje DZ), bo moral dati Toninu vsaj 3, pa Bratuskovi 2....kar pomeni, da ostane stranki SDS max 5.....kar je potem premalo glasov za prevlado....

Je že kar minilo veliko let od prvih počitnic v arabski državi. Želel sem novo denarnico. V lokalni Medini izberem eno in vprašam prodajalca koliko stane...Ni povedal nič, prižgal je svečo in je kar kuril to denarnico brez posledic in govoril, da je originalno devino usnje, sicer na moje vprašanje koliko je bila stara deva se malo zmedel pa nič zato in ker cene ni povedal, sem rekel da mu dam 1 evro, me kar po arabsko in francosko malo nadrl in rekel 8 evrov, jaz sem zvišal na 3, on je rekel 6, jaz 5, on 5,5...jaz sem rekel ne dam...on me belo pogledal...potem so mi otroci odprli oči, da sem se zaradi trmastih 0,5 evrov odpovedal denarnici, ki je doma ne bi dobil pod 25 evrov...upam le, da Janša ne bo bedak kot tedaj jaz in bo imel odprte oči, kajti če ne bo dal drugim nekaj več od drugih na koncu ne bo imel nič.
Ta igra se imenuje "kdo ima daljšega ". In Janša na koncu vedno izgubi prav zato, ker misli (trdi) da ima prav on najdaljšega.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2718933] 17.06.18 10:59 · odgovor na: (#2718903)
Odgovori   +    4
[rename]
Upam, da bo Cerar predsednik DZ, ker gre potem Modernodrfer na Zavod ;-)
V kolikor bo Cerar minister, pa pride M spet v parlament.
Jezus, kakšna ekipa in kakšna klop.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2719002] 18.06.18 07:57 · odgovor na: (#2718967)
Odgovori   +    1
[rename]
So ocitno strici potelefonirali ;-)

Manjsinska vlada bo pa kratke sape, se krajse, kot koalicija 6-ih levakarskih strank.
Zanimivo, kako bodo kljub vsej svoji moči strici komaj spacali 46 poslancev. Bi bilo zanimivo, kako bi stvari izgledale, če bi bile volitve res demokratične.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2719026] 18.06.18 11:11 · odgovor na: (#2718967)
Odgovori   +    1
[rename]
So ocitno strici potelefonirali ;-)

Manjsinska vlada bo pa kratke sape, se krajse, kot koalicija 6-ih levakarskih strank.
Ne bit to trdno prepričan, Sorosovi plačanci imajo kar nekaj materiala v oazah s katerim zlahka kupujejo svojim prihodnost.
najobj sporočil: 31.909
[#2719032] 18.06.18 11:33 · odgovor na: (#2719016)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
Ali bo Bratuškova vendarle evropska komisarka?

Če Janša Cerarju za vstop v koalicijo ponuja vodenje DZ, 4 ministrstva in nadaljevanje 2. tira, ponuja menda Alenki Bratušek pozicijo evropske komisarke, tokrat s podporo EPP. siol.net/novice/voli...rju-470575
... čuj, kaj točno imaš ti od tega, kdo bo s kom in kje sedel, da že celi mesec tako vztrajno kombiniraš in preračunavaš ? ... khmm, samo vprašam ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2719036] 18.06.18 11:57 · odgovor na: najobj (#2719032)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [Petunija1]
> Ali bo Bratuškova vendarle evropska komisarka?

... čuj, kaj točno imaš ti od tega, kdo bo s kom in kje sedel, da že celi mesec tako vztrajno kombiniraš in preračunavaš ? ... khmm, samo vprašam ...
Baje so najljubše rože od Alenke Bratušek prav petunije!
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2719054] 18.06.18 13:06 · odgovor na: (#2719048)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
Približno isto kot večina, ki tukaj komentira. Torej nič, samo čas zapravljamo, s tem, da mene bolj kot denimo goreči tesla v LA pač zanima sestavljanje slovenske vlade.
Še dva dokaza, da si v resnici Alenka Bratušek :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2719056] 18.06.18 13:15 · odgovor na: anon-154083 (#2719054)
Odgovori   +    5
Meni je zanimivo, koliko volilcev SDS ima za poglavitno hibo NSi-ja in zdaj ze na pol razkrojene SLS morebitno sodelovanje z "dedici klavske revolucije", zdaj se pa na trepalnice in na zobe mecejo in se vrocicni premetavajo v mehkih posteljicah komunistana... v vrocem upanju, da bi s temi istimi dedici vendarle sodeloval JJ :-)

Slovenskega volilca je res treba garbati, mu piti kri, se pred njim sprenevedati, in mu pobrati zadnji cent iz zepa.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2719063] 18.06.18 13:36 · odgovor na: anon-207617 (#2719056)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
Meni je zanimivo, koliko volilcev SDS ima za poglavitno hibo NSi-ja in zdaj ze na pol razkrojene SLS morebitno sodelovanje z "dedici klavske revolucije", zdaj se pa na trepalnice in na zobe mecejo in se vrocicni premetavajo v mehkih posteljicah komunistana... v vrocem upanju, da bi s temi istimi dedici vendarle sodeloval JJ :-)

Slovenskega volilca je res treba garbati, mu piti kri, se pred njim sprenevedati, in mu pobrati zadnji cent iz zepa.
To ni intimna opcija volivcev SDS. Oni hočejo desno vlado s 50+ poslancev za udobno vladanje. Je pa razlika vodit neko mešano vlado s 25 poslanci kot it v rdeče gnezdo s 7. V prvem primeru je zagotovilo, da država ne zdrsne v še večji socializem večje kot v drugem.
Naslednja vlada bo Madžarska, Soros ali Orban je vprašanje?
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2719090] 18.06.18 14:35 · odgovor na: (#2719062)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
> > Približno isto kot večina, ki tukaj komentira. Torej nič, samo čas zapravljamo, s tem, da mene bolj kot denimo goreči tesla v LA pač zanima sestavljanje slovenske vlade.
>
> Še dva dokaza, da si v resnici Alenka Bratušek :-)

Dokaza? In to celo dva? Lol. Ti si pa optimist, če misliš, da se ima Bratuškova čas po forumih svaljkat.
Res da imaš dva moška (+še kak obsceni sms od Junckerja za odgovorit from time to time), ampak delati pa ti ni treba nič, tako da že najdeš čas tudi za forume, da pogledaš, kaj se o tebi piše in da dopišeš, kar bi rada.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2719092] 18.06.18 14:38 · odgovor na: (#2719071)
Odgovori   +    2
[rename]
Saj predsedniško mesto je razmeroma neškodljivo, ampak ne prestavljam si Brgleza-Palestinca na zunanjem ministrstvu... brez tega, pa gre SMC avtomatično narazen.
V SMCju Brglez v resnici ne zanima nikogar, tako da zaradi njega SMC ne bo šel nikamor, še manj pa narazen.
najobj sporočil: 31.909
[#2719105] 18.06.18 15:17 · odgovor na: (#2719048)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 18.06.2018 15:18
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > Ali bo Bratuškova vendarle evropska komisarka?
> >
> > Če Janša Cerarju za vstop v koalicijo ponuja vodenje DZ, 4 ministrstva in nadaljevanje 2. tira, ponuja menda Alenki Bratušek pozicijo evropske komisarke, tokrat s podporo EPP. siol.net/novice/voli...rju-470575
> ... čuj, kaj točno imaš ti od tega, kdo bo s kom in kje sedel, da že celi mesec tako vztrajno kombiniraš in preračunavaš ? ... khmm, samo vprašam ...
Približno isto kot večina, ki tukaj komentira. Torej nič, samo čas zapravljamo, s tem, da mene bolj kot denimo goreči tesla v LA pač zanima sestavljanje slovenske vlade.
... no, končno en pameten komentar na temo pomembnosti totega foruma ...

P.S.: mene bolj zanima SP v fuzbalu, ampak na totem forumu nimam sogovornikov in ker ni nič pametnega za komentirat in ker "v sili hudič še muhe žre(m)", pač komentiram, kar je ostalo ... khmm, čeprav požari električnih avtomobilov glih niso hec, sploh ko (če) jih bo več, ker bodo pametni evropski politiki - v EU bo elektrika samo še na sonce in veter - zaradi varovanja okolja prepovedali vse ostale ...
najobj sporočil: 31.909
[#2719110] 18.06.18 15:28 · odgovor na: (#2719108)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 18.06.2018 15:29
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> > > > [Petunija1]
> > > > Ali bo Bratuškova vendarle evropska komisarka?
> > > >
> > > > Če Janša Cerarju za vstop v koalicijo ponuja vodenje DZ, 4 ministrstva in nadaljevanje 2. tira, ponuja menda Alenki Bratušek pozicijo evropske komisarke, tokrat s podporo EPP. siol.net/novice/voli...rju-470575
>
> > > ... čuj, kaj točno imaš ti od tega, kdo bo s kom in kje sedel, da že celi mesec tako vztrajno kombiniraš in preračunavaš ? ... khmm, samo vprašam ...
> > Približno isto kot večina, ki tukaj komentira. Torej nič, samo čas zapravljamo, s tem, da mene bolj kot denimo goreči tesla v LA pač zanima sestavljanje slovenske vlade.
> ... no, končno en pameten komentar na temo pomembnosti totega foruma ...
>
> P.S.: mene bolj zanima SP v fuzbalu, ampak na totem forumu nimam sogovornikov in ker ni nič pametnega za komentirat in ker "v sili hudič še muhe žre(m)", pač komentiram, kar je ostalo ... khmm, čeprav požari električnih avtomobilov glih niso hec, sploh ko (če) jih bo več, ker bodo pametni evropski politiki - v EU bo elektrika samo še na sonce in veter - zaradi varovanja okolja prepovedali vse ostale ...
Tukaj napovedujemo vse živo. Tako da lahko ti, glede na to, da te zanima nogomet, napoveš novega svetovnega prvaka, ali pa vsaj kdo bo v finalu, če si seveda upaš.
... ja, in bi se potem en mesec lahko pogovarjal sam s sabo ... khmm, kar v glavnem itak že skoraj 10 let počnem, če se me tu in tam kakšna Petunija ne usmili in mi nakloni kakšen odgovor ...

P.S.: šmrk, šmrk, šmrk ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2719117] 18.06.18 15:39 · odgovor na: (#2719109)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-317028 18.06.2018 15:51
[rename]
> Saj, Brglez bo poslanec v vsakem primeru, razen če ne bo volitev.

Seveda, ampak v kolikor bo povzročil razdrobitev SMC, je lahko tudi rok trajanja vlade (in s tem poslanskega mandata) zelo kratek...
Brglez ne bo poslanec, ker bo Cerarjeva SMC oz. tisto kar bo od nje ostalo v Janševi vladni koaliciji. Janševega "nespodobnega" povabila stranki SMC se ne bo dalo zavrniti.
najobj sporočil: 31.909
[#2719118] 18.06.18 15:42 · odgovor na: (#2719114)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]

> ... ja, in bi se potem en mesec lahko pogovarjal sam s sabo ... khmm, kar v glavnem itak že skoraj 10 let počnem, če se me tu in tam kakšna Petunija ne usmili in mi nakloni kakšen odgovor ...
>
> P.S.: šmrk, šmrk, šmrk ...
Glede nato, da si po 10 letih še vedno tu, ti očitno ni hudega.
... eh, kaj pa ti veš, kako je nam iz javnega sektorja težko dočakat, da je ura štiri ? ...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2719122] 18.06.18 16:00 · odgovor na: (#2719059)
Odgovori   +    4
[rename]
Kolikor jaz poznam volilcev SDS, se nihče ne meče na trepalnice, da bi JJ vodil vlado, ker (nam) je jasno, da bi to zahtevalo preveč kravjih kupčij.
Hm... glede na tvoje objave zadnjih par tednov sem ze dobil mental picture kako kampiras pred mirotovim bungalovom v murglah (to ti je slovenska elita... :-)) s plakatom "miro ne boj se rumenega sonca"... doma pa vsaj dva posterja Bratuskove v Tigrasti minici s pripisom "kroti jo lahko samo Jansa".

Torej ce zdaj vsaj tebe bolj prav razumem, ti zelis da sds (in nsi?) ostaneta v opoziciji?

Sami komedijanti ste v tej temi, ni cudno da so strici s komeduantom probali :-)))))

Morda bi blo bolj smiselno, ce bi namesto "kaj bo" - ker napovedovanje je tezavno, se posebej za prihodnost - pogovarjali o tem "kaj bi radi" - torej kaj bi radi da stranke s svojimi mandati od stiriclanskih pa do 25 clanskih, sploh naredijo.

Jaz bi si denimo zelel cimdaljse brezvladje, ali pa koalicijo Jansa + Golobic.
najobj sporočil: 31.909
[#2719140] 18.06.18 19:15 · odgovor na: (#2719119)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> > > ... ja, in bi se potem en mesec lahko pogovarjal sam s sabo ... khmm, kar v glavnem itak že skoraj 10 let počnem, če se me tu in tam kakšna Petunija ne usmili in mi nakloni kakšen odgovor ...
> > >
> > > P.S.: šmrk, šmrk, šmrk ...
> > Glede nato, da si po 10 letih še vedno tu, ti očitno ni hudega.
> ... eh, kaj pa ti veš, kako je nam iz javnega sektorja težko dočakat, da je ura štiri ? ...
Celo javnosektoraš si? Potem ti pa SPLOH ni hudega. Samo še 15 minut.
... čuj, kaj ti si nova tukaj ? ... ja, saj to pa na totem forumu vsi dobro vemo že 10 let, nekateri pa so to vedeli že prej, preden sem sploh začel pisat ...

P.S.: če se na totem forumu s kom ne strinjaš in nimaš glih nekih argumentov, da bi mu oporekal, onemu lepo zabrusiš, da je itak parazit iz javnega sektorja in je oni gotof, sploh če zraven še objaviš, da si ga dal na šit listo ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2719144] 18.06.18 20:18 · odgovor na: najobj (#2719105)
Odgovori   +    0
Ja včasih je bilo vse drugače tudi fuzbal, adijo romantika. Ajde edino goli so lepši. Totalno ga bodo amerikanizirali sploh z var tehnologijo. Pa Čeferin me je razočaral, ker plač in ostalo si pa ne upa zrihtat. Pa na forumu so odprli igro kjer si dobil točke za pravilno napoved. Evo Angleži bolj zavzeto igrajo od kadar so dali EU košarico. Maribor pa skrbi za prisotnost v medijih sploh ZZ je rad na prvih straneh.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2719149] 18.06.18 22:10 · odgovor na: (#2719094)
Odgovori   +    1
a ni bil zahec lds 2.0?

;-)

potemtakem je tanarbolj nov golobnjak lds 5.0...

:-)))

lpA
pobalin sporočil: 14.456
[#2719152] 19.06.18 00:57 · odgovor na: (#2719135)
Odgovori   +    1
[rename]
Sicer pa ene 20 let manj na svojem racunu....in za eno decimalko vecji saldo :-)))
Khm, če smem vskočit... Res te ne razumem. Ene 20 let manj je ene 20 let več do penzije in za ene 20 let manj nabranih obresti (OM ni bila vedno 0,jozef). Za decimalko večji saldo je pa 2.342,521 EUR namesto 2.342,52 EUR, alora je razlika neizplačljiva. :-)
decimálka -e ž (ȃ) mat. znak, ki stoji v številki za decimalno vejico: napisati decimalko / računati na dve decimalki
fran.si/iskanje?View...=decimalka
linaprin sporočil: 771
[#2719158] 19.06.18 08:28 · odgovor na: anon-207617 (#2719122)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 18.06.18 23:33
[NemirniTujec]
> [rename]
> Kolikor jaz poznam volilcev SDS, se nihče ne meče na trepalnice, da bi JJ vodil vlado, ker (nam) je jasno, da bi to zahtevalo preveč kravjih kupčij.

Hm... glede na tvoje objave zadnjih par tednov sem ze dobil mental picture kako kampiras pred mirotovim bungalovom v murglah (to ti je slovenska elita... :-)) s plakatom "miro ne boj se rumenega sonca"... doma pa vsaj dva posterja Bratuskove v Tigrasti minici s pripisom "kroti jo lahko samo Jansa".

Torej ce zdaj vsaj tebe bolj prav razumem, ti zelis da sds (in nsi?) ostaneta v opoziciji?

Sami komedijanti ste v tej temi, ni cudno da so strici s komeduantom probali :-)))))

Morda bi blo bolj smiselno, ce bi namesto "kaj bo" - ker napovedovanje je tezavno, se posebej za prihodnost - pogovarjali o tem "kaj bi radi" - torej kaj bi radi da stranke s svojimi mandati od stiriclanskih pa do 25 clanskih, sploh naredijo.

Jaz bi si denimo zelel cimdaljse brezvladje, ali pa koalicijo Jansa + Golobic.
Jaz pa Golobiča v Mesečini...

sledečastanicagrčkapress
pobalin sporočil: 14.456
[#2719225] 19.06.18 12:56 · odgovor na: (#2719207)
Odgovori   +    0
[rename]
Picajzlar.
Ker sem picajzlar, nimam picajzlov, zato se lahko praskam tam, kjer me ne srbi. :-P
Tocno vem, da si razumel zeljo z decimalko - da bi se decimalna vejica (=decimalka) pomaknila za eno mesto v desno (a smo desnicarji al nismo)....
Bemumast, a to je vsa skrivnost gospodarske uspešnosti desne opcije - premik decimalne vejice na desno?
sl.wikipedia.org/wik...ča_vejica
To funkcionalnost grem takoj razložit Mescu, da bom odslej lahko volil s srcem (na levi) in razumom (na desni), alora vsegliharsko. :-P
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2719235] 19.06.18 13:34 · odgovor na: (#2719133)
Odgovori   +    2
Novo pismo "resnice", levi doktorji, kvazi intelektualcizahtevajo levosredinsko vlado JS. Strah pred SDS, ki ima 25% je ogromen!

www.delo.si/novice/s...62521.html
najobj sporočil: 31.909
[#2719247] 19.06.18 14:24 · odgovor na: anon-61428 (#2719144)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 19.06.2018 14:27
[Inside]
Ja včasih je bilo vse drugače tudi fuzbal, adijo romantika. Ajde edino goli so lepši. Totalno ga bodo amerikanizirali sploh z var tehnologijo. Pa Čeferin me je razočaral, ker plač in ostalo si pa ne upa zrihtat. Pa na forumu so odprli igro kjer si dobil točke za pravilno napoved. Evo Angleži bolj zavzeto igrajo od kadar so dali EU košarico. Maribor pa skrbi za prisotnost v medijih sploh ZZ je rad na prvih straneh.
... čuj, zdaj ni več "romantike", ker se fuzbal igra prehitro in preostro, tako da niti Messi sam ne more narediti nič, čeprav bi on v "romantičnih" časih s svojim tehničnim znanjem in hitrostjo komot predriblal celotno nasprotno ekipo z rezervnimi igralci in trenerjem na klopi vred, če bilo treba ...

P.S.: če misliš na njegovo obljubo o znižanju plač fuzbalerjev v "normalne" okvirje, Čeferin ne more - itak samo blefira - narediti nič, ker niti države z obdavčenjem "norih" plač ne naredijo nič, če pa slučajno kaj naredijo, pa potem kot Španija nazadnje Ronaldu z zakonom predpisan zapor zaradi šele prvega (WTF?) odkritega prekrška utaje davka oprosti, tistih 18 milijonov evrov pa je za Kristino drobiž, ki ga bo nadoknadil že ob prvi novi pogodbi ... aja, kot vsaka novost bo VAR tehnologija rabila nekaj cajta, da bo "dozorela", ker zdaj imam občutek, da so nekateri sodniki pozabili, da je njihova naloga sodit v živo in ne samo čakat, kaj bodo rekli sodniki za TV ekrani ...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2719253] 19.06.18 14:39 · odgovor na: (#2719164)
Odgovori   +    3
torej, vse kar rabijo zdaj je na hitro en nov drnilama, za predpredcasne...

;-)

lpA
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2719268] 19.06.18 16:13 · odgovor na: najobj (#2719247)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> Ja včasih je bilo vse drugače tudi fuzbal, adijo romantika. Ajde edino goli so lepši. Totalno ga bodo amerikanizirali sploh z var tehnologijo. Pa Čeferin me je razočaral, ker plač in ostalo si pa ne upa zrihtat. Pa na forumu so odprli igro kjer si dobil točke za pravilno napoved. Evo Angleži bolj zavzeto igrajo od kadar so dali EU košarico. Maribor pa skrbi za prisotnost v medijih sploh ZZ je rad na prvih straneh.

... čuj, zdaj ni več "romantike", ker se fuzbal igra prehitro in preostro, tako da niti Messi sam ne more narediti nič, čeprav bi on v "romantičnih" časih s svojim tehničnim znanjem in hitrostjo komot predriblal celotno nasprotno ekipo z rezervnimi igralci in trenerjem na klopi vred, če bilo treba ...
Ja seveda če zahtevajo 24 ur trening in so nabildani in naspricani z vsem živim. Pol pa zmagajo rudonje ne pa tehnicarji.
P.S.: če misliš na njegovo obljubo o znižanju plač fuzbalerjev v "normalne" okvirje, Čeferin ne more - itak samo blefira - narediti nič, ker niti države z obdavčenjem "norih" plač ne naredijo nič, če pa slučajno kaj naredijo, pa potem kot Španija nazadnje Ronaldu z zakonom predpisan zapor zaradi šele prvega (WTF?) odkritega prekrška utaje davka oprosti, tistih 18 milijonov evrov pa je za Kristino drobiž, ki ga bo nadoknadil že ob prvi novi pogodbi ... aja, kot vsaka novost bo VAR tehnologija rabila nekaj cajta, da bo "dozorela", ker zdaj imam občutek, da so nekateri sodniki pozabili, da je njihova naloga sodit v živo in ne samo čakat, kaj bodo rekli sodniki za TV ekrani ...
Ja res plače gredo gor cene transferjev nihče noče nič spremenit. V ekipah igrajo kriminalci Messi modric kristiano...to ni ok. Pa širitev prvenstev LP, liga narodov, kar je preveč je preveč. Vsak dan tudi ne moreš fuzbal gledat. :) Al lahko?
Najprej 3 sodniki pol 4 pol za golom pol var zgleda rabijo se extra var ki bo skrbel za var. Tako dela EU pol se pa čudi.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2722502] 11.07.18 12:00 · odgovor na: (#2722485)
Odgovori   +    3
[Petunija1]
Je pa zanimivo, to ti pa moram priznati.

Da bo Cerar izključil Brgleza ni bilo planirano.

Pa da se bo Luda Mila s polletno zamudo postavila na zadnje noge tudi ne.
najobj sporočil: 31.909
[#2722513] 11.07.18 12:15 · odgovor na: (#2722509)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 11.07.2018 12:17
[Petunija1]
> [jani1974]
> > [Petunija1]
>
> Je pa zanimivo, to ti pa moram priznati.
>
> Da bo Cerar izključil Brgleza ni bilo planirano.
>
> Pa da se bo Luda Mila s polletno zamudo postavila na zadnje noge tudi ne.
Napovedal pa spet ne boš nič, ane. Klasika.
... čuj, zakaj bi človek napovedoval, če pa sem jaz napovedal forum.finance.si/?m=...le&replies , pa si mi rekla, da nimam pojma ...

P.S.: malo te jezim, ker vidim, da še nisi dovolj jezna ...
rava sporočil: 266
[#2722524] 11.07.18 12:48 · odgovor na: (#2722481)
Odgovori   +    4
:))))))
Takrat še nisem obvladala najnovejše govorice visoke politike.
Zdaj se učim in kokr sem do zdaj uštekala, se pravilno reče takole:
Če vlada bo, bo, če je pa ne bo, je pa ne bo.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7