Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
1 ura
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
1 ura
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
1 ura
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5

Strani: 1

zoran13 sporočil: 2.420
[#2785632] 25.07.19 22:54
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: zoran13 25.07.2019 23:00
PER ASPERA AD ASTRA

Glede na to, da je do konca še 11 dirk in je na voljo še 275 točk povrhu še 11 točk za dosego najboljšega kroga na treningu, torej skupaj 286 točk je kljub trenutni razvrstitvi, glede na matematično računico, možno še prav vse.

10.Daniel Ricciardo - 22

Prav tako je pri moštvenem razporedu, saj je še možno osvojiti še maksimalno 473 točk, tako, da tudi tukaj še vedno, kljub veliki prednosti ni še ničesar dokončno odločenega.

MICK SCHUMACHER

V soboto in nedeljo bo pred treningi in dirko, v okviru Drivers’ Parade imel eksibicijski nastop tudi Mick Schumacher, ki bo že drugič letos po Bahrainu, kjer je vozil Ferrari SF90, preizkusil legendarnega Ferrarija F2004, ki je v sezoni 2004 zmagal kar 15 krat. V tej sezoni pa je pred 15 leti Michael Schumacher osvojil tudi svoj zadnji in 7 naslov svetovnega prvaka. To bo že drugič, da bo Mick Schumacher vozil očetov avto, prvič je bilo leta 2017, ko je v Spa-Francorchamps vozil Benetton B194.
autosprint.corriered...rari_foto/
autosprint.corriered..._di_papa_/
autosprint.corriered...lla_f2004/
anon-299030 sporočil: 1.227
[#2785645] 26.07.19 07:13
Odgovori   +    7
Podpiram Jeremy Clarksona glede dolgočasnosti F1 dirkanja -še prometne predpise naj vpeljejo, pa mestne redarje, pa speed kamere (?),in bo vse uničeno.

Morda bi bila zanimiva dirka: enaka vozila za vse dirkače, potem bi se pa videlo, kdo je boljši (drznejši, pametnejši ...).

Trenutno je motociklistični GP mnogo bolj zanimiv.

autosprint.corriered...n_diretta/

II.prosti treningi se začnejo ob 15.uri s prenosom na ORF 1!

20.Kubica R. - Williams +3.531 - 26

Ob 12.uri se začne Tretji prosti trening in Kvalifikacije ob 15. uri!
[#2787359] 05.08.19 11:05

Včeraj je Mick Schumacher Prema Racing na drugi dirki Formule 2 v na Madžarskem startal iz prvega mesta in to obdržal vse do konca, ko je 28 krogov uspešno odbijal vse napade Japonca Matsushite iz tako osvojil svojo prvo zmago v prvenstvo Formula 2. V soboto je bil na prvi dirki na 8 mestu. Kakšno veselje in zmagoslavje je bilo na cilju, kjer so bili vsi njegovi navijači, med katerimi je bila tudi njegova mama Corinna.
Na GP v Nemčiji pa je prejšnji teden preizkusil Ferrari F2004, ki ga je vozil oče Michael Schumacher in pred 15 leti osvojil svoj zadnji 7 naslov Svetovnega prvaka. Kakšen nepozabni zvok in kakšne korekcije vožnje, kot bi videli njegovega očeta, Mick je tudi povedal, da mu je bil še očetov sedež prilegal. Kakšne ovacije je doživel Mick Schumacher si lahko ogledate v spodnjem videu!

FORMULA 1 in TV

Glede na to, da bi naj popularizirali avtomobilistični šport in posebej Formulo 1, so pri njihovih lastnikih Liberty Media samo še pospešili prehod na še večjo digitalizacijo, kar pomeni za potrošnika samo še več denarja. Ob tem so povedali, da bo na voljo več posnetkov, tako, med dirko ali med treningi, da se bo lahko sledilo posamezno moštvo ali dirkača v živo, itd…
Formulo 1 smo včasih gledali na Rai 1, pa na Rai 2, pa posebne oddaje na Rombo, potem je prišel na vrsto POP TV, ORF1, ZDF, pa končno TV 3 in sedaj Telemach. To pomeni, da moramo presedlati iz obstoječih programskih shem pri ponudnikih telekomunikacijskih storitev na nove pakete in seveda na nove stroške ter vezavo za določeno število let. To hkrati pomeni da bomo morali obstoječim ponudnikom telekomunikacijskih storitev, ki niso Telemach plačati penale, kar pomeni še več problemov in stroškov z menjavo paketov, telefonskih številk, itd.