Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2742857] 16.11.18 18:52
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-317028 16.11.2018 18:59
Abanka ni kancerogena, kupci so tukaj, Dragonja kar nekaj govori, banka bo prodana in zgodbe konec. Pomembno je, da naslednje leto slovenska politika ne bo imela svoje bančne samopostrežbe. Zakaj bi Mesec želel državni NLB in Abanko? Si lahko predstavimo Mesca danes, ki ga kot gospodarja Šarčeve vlade politični frendi prosijo naj jim zrihta kredite, reče jim pejte na NLB ali Abanko in povejte, da sem vas poslal jaz Mesec, če ne vedo kdo sem povejte, da sem vedno v družbi Štruklja, Kordiša, Violete in Trčka, če pa me kljub temu ne prepoznajo, povejte, da sem iz Levice in smo mi tisti, ki tožimo Jelinčiča, ker je rekel, da so v eni stranki idioti...Bančni uslužbenec, ki sploh ne hodi na volitve se bo popraskal po jajcih, ker sploh ne ve kdo je Mecec, potem pa ko se popraska s prstom po riti in ko ga da pred nos, mu kapne...A ja, Jelinčič je res rekel, da so eni idioti, zdaj pa vem kdo vas pošilja...Nič ne bo od brezplačnega kredita, saj je NLB privatizirana...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2742909] 17.11.18 11:21
Odgovori   +    5
po mojem je tale metod pokvarjen... namrec placanec kupcev, da poskrbi, da dobijo robo po nizji ceni... al pa je enostavno glup... ne eno ne drugo ne bi presenetilo... tudi kombinacija pokvarjen&glup ne bi bila noben unikum v tem prostoru...

:-)))

lpA

Strani: 1