Strani: 1

Endimion sporočil: 10.252
[#3021272] 25.05.23 08:28
Odgovori   +    4
Kako onemogočit ustavnega sodnika? Prodaš mu stanovanje. In bo zarad biznis dilanja se moral lepo izločat v vseh zadevah, ki jih bo ta kvazi novinar pošiljal na US..
0513ANITO sporočil: 10.796
[#3021273] 25.05.23 08:42 · odgovor na: Endimion (#3021272)
Odgovori   +    9
[Endimion]
Kako onemogočit ustavnega sodnika? Prodaš mu stanovanje. In bo zarad biznis dilanja se moral lepo izločat v vseh zadevah, ki jih bo ta kvazi novinar pošiljal na US..
Če je to res, gre Požarju člestitat za odlično taktično potezo..

Pokaže pa tudi na to, da te niti funkcija Predsednika ustavnega sodišča ne ščiti pred lastno Neumnostjo...
Muki sporočil: 1.073
[#3021275] 25.05.23 09:52
Odgovori   +    22
Poanta zgodbe je ta, da, če bi ustavnemu sodniku stanovanje prodal novinar Mladine, ne bi bilo nobene objave na portalu Necenzurirano.
0730ULtra3 sporočil: 1.455
[#3021276] 25.05.23 10:01
Odgovori   +    13
Uf me je že skrbelo, če je pri vas vse okej, ker že dolgo časa niste objavili nobenega članka iz Necenzurirano
trocki sporočil: 1.186
[#3021278] 25.05.23 10:19 · odgovor na: 0730ULtra3 (#3021276)
Odgovori   +    2
Saj zadnje čase redno povzemajo vsebine iz Nova24tv ;)
StajercvLJ sporočil: 198
[#3021282] 25.05.23 10:52
Odgovori   +    10
Pa ne no povzemat portal Necenzurirano, ki je popolnoma enostranski in se ve čigav je. Kolikor vem še vedno ni pojasnjeno nakazilo Vukovićevi 103tisoč od Gen-i? O tem kaj napišite raje.
Sicer pa so to o Požarju objavili verjetno kot diskreditacijo zaradi njegove objave o državni sekretarki Seršen, ki je kvasila neumnosti o Energetiki - to bi lahko objavili, je bolj pomembno za gospodarsstvo od te prodaje stanovanja
najobj sporočil: 31.869
[#3021293] 25.05.23 13:10 · odgovor na: StajercvLJ (#3021282)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 25.05.2023 13:13
[StajercvLJ]
Pa ne no povzemat portal Necenzurirano, ki je popolnoma enostranski in se ve čigav je. Kolikor vem še vedno ni pojasnjeno nakazilo Vukovićevi 103tisoč od Gen-i? O tem kaj napišite raje.
Sicer pa so to o Požarju objavili verjetno kot diskreditacijo zaradi njegove objave o državni sekretarki Seršen, ki je kvasila neumnosti o Energetiki - to bi lahko objavili, je bolj pomembno za gospodarsstvo od te prodaje stanovanja
... čuj, pusti ti "se ve, čigav je portal Necenzurirano" in raje to forum.finance.si/?m=...le&replies preberi, ker to je poanta objave na Financah, ki je ti očitno ne razumeš ...

P.S.: če si res Štajerc, si očitno že predolgo v Ljubljani, ker s takšnimi posti kvasiš neumnosti - kaj ima Vukovićka s Čeferinom - in skupaj s profesionalnim drekomešalcem wannabe žabarom Požarom delaš sramoto vsem približno normalnim na naši strani Trojan ... aja, če ubogi Rok kot ustavni sodnik nima dovolj velike plače, lahko za dodatek prosi svojega brata Aleksandra, ki je v vseh teh letih kot predsednik multinacionalke UEFA nabral že kar nekaj milijonov in jih v prihodnjih letih še bo, tako da kakšnega tisočaka za svojega obubožanega brata na ustavnem sodišču ziher ne bo preveč pogrešal ...
StajercvLJ sporočil: 198
[#3021297] 25.05.23 14:49 · odgovor na: najobj (#3021293)
Odgovori   +    10
Kaj pa je tu razumeti? Prodaja stanovanja tudi če je res bila pa res ni ne vem kakšen biznis, zaradi katerega bi se moral sodnik izločat. Oglas, videno-kupljeno, prijavljeno, plačan davek... ne vem če še je lahko kakšna transakcija bolj transparentna. Sem kupil-prodal že kar nekaj nepremičnin in nisem poznal kupcev prej niti jih nisem potem nikoli več videl.
Vuković itd. sem pa omenil, ker ni primerno da se na nekem portalu ki se trudi biti verodostojen objavljajo novice iz portala ki je nepojasnjeno financiran in odkrito dela propagando za vlado ter napada drugače misleče - saj menda veš da je glavna na vladnem UKOM-u Petra Bezjak Cirman (žena Primoža Cirmana iz Necenzurirano) in Vesna Vuković generalna sekretarka Gibanja Svoboda?
Misli si karkoli hočeš o Požarju, a zaradi njega so padali tako levi in desni ministri. Če mene vprašaš še eden redkih neprodanih novinarjev ki si kaj upa. Verjamem da ti pa ni všeč, če objavlja afere iz vlade in Svobode če si njihov pristaš, ampak raje se vprašaj če je ta vlada in Svoboda res to kar bi naj bila in če je to res pot po kateri si želi iti ta država
najobj sporočil: 31.869
[#3021301] 25.05.23 16:08 · odgovor na: StajercvLJ (#3021297)
Odgovori   +    2
[StajercvLJ]
Kaj pa je tu razumeti? Prodaja stanovanja tudi če je res bila pa res ni ne vem kakšen biznis, zaradi katerega bi se moral sodnik izločat. Oglas, videno-kupljeno, prijavljeno, plačan davek... ne vem če še je lahko kakšna transakcija bolj transparentna. Sem kupil-prodal že kar nekaj nepremičnin in nisem poznal kupcev prej niti jih nisem potem nikoli več videl.
Vuković itd. sem pa omenil, ker ni primerno da se na nekem portalu ki se trudi biti verodostojen objavljajo novice iz portala ki je nepojasnjeno financiran in odkrito dela propagando za vlado ter napada drugače misleče - saj menda veš da je glavna na vladnem UKOM-u Petra Bezjak Cirman (žena Primoža Cirmana iz Necenzurirano) in Vesna Vuković generalna sekretarka Gibanja Svoboda?
Misli si karkoli hočeš o Požarju, a zaradi njega so padali tako levi in desni ministri. Če mene vprašaš še eden redkih neprodanih novinarjev ki si kaj upa. Verjamem da ti pa ni všeč, če objavlja afere iz vlade in Svobode če si njihov pristaš, ampak raje se vprašaj če je ta vlada in Svoboda res to kar bi naj bila in če je to res pot po kateri si želi iti ta država
... eh, Požara osebno poznam še iz gimnazijskih let in že takrat mladi partijski povzpetnik v štajerskem "Požarevcu" ni bil nič drugačen ...

P.S.: izključno za svojo korist delujočemu vase zagledanemu Požaru se sladko jebe, po kakšni poti je šla, gre in bo šla - vsi so isti brezjajčni kimavci - zafurana novodobna kolonija, ki sama sebi reče samostojna in neodvisna država Slovenija ... aja, mogoče si res transparentno prodal številne nepremičnine, verjetno pa ti nisi ustavni sodnik, za katerega beseda transparentno pomeni nekaj drugega kot za tebe in mene ... khmm oziroma kot zgrožen "navadni" državljan očitno ne spremljaš aktualne farse o RTV Slovenija z izločanjem transparentno "okuženih" ustavnih sodnikov, o katerem in o bodočih izločitvenih tragikomedijah na ustavnem sodišču tukaj zgoraj pišeta forumaša Endimion in 0513ANITO ...
lojze1 sporočil: 755
[#3021318] 26.05.23 08:29
Odgovori   +    9
S povzemanjem novičk, katerih verodostojnost je vprašljiva, nima pa nikakršne dodane vrednosti za večino bralcev Financ, postajate tudi vi rumeni tisk v službi globoke države. Najbrž nezavedno ali pa ne. Ko sem na srečanju gospodarstvenikov v Ajdovščini postavil vprašanje direktorju GEN-I glede njihovega roparskega načina zavzemanja za fotovoltaika, vprašanje sem želel dodatno argumentirati, me je moderator Frankl prekinil, češ, da je čas tudi za druga vprašanja. Vprašanja, ki jih ni bilo. Kaže, da so takšni "forumi" le kazanje mišic za samovšečno politiko.
Z1 sporočil: 663
[#3021325] 26.05.23 09:11 · odgovor na: Endimion (#3021272)
Odgovori   +    4
[Endimion]
Kako onemogočit ustavnega sodnika? Prodaš mu stanovanje. In bo zarad biznis dilanja se moral lepo izločat v vseh zadevah, ki jih bo ta kvazi novinar pošiljal na US..
Tukaj se pa dejansko vidi domet Enemona lol

Strani: 1