Strani: 1

anon-650610 sporočil: 3
[#3010888] 13.11.22 19:10
Odgovori   +    7
Skrajno levi proti še bolj skrajno levi, totalna lose lose situacija za vse normalne državljane, šel sem volit in prečrtal oba.
FIN-379669 sporočil: 7.966
[#3010890] 13.11.22 19:19 · odgovor na: anon-650610 (#3010888)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: FIN-379669 13.11.2022 19:22
Šel na volitve in dal glas Pirc Musarjevi, ker je ta ženska na vsako še tako zajebano vprašanje dala konkreten odgovor. Nič ovinkarjenja.

(Ja, njenega moža marsikdo ne ceni... bla, bla...ok, to že vemo.)

(Ampak po dolgem času sem bil presenečen, da imamo nekoga v politiki, ki ne ovinkari. Svaka ji čast. Tak sem tudi jaz po naravi in vem, da se te ljudje zaradi tega avtomatično bojijo in potem producirajo neke zgodbice.)

(Logar na vsako drugo bolj spolzko vprašanje je odgovarjal politično megleno, bolj zgledajoč kompromisarsko, da se ne zameri sredinskim volilcem... saj je vešč politike, ampak se vidi, da je Politik. Želel biti politično korekten in potem bla, bla... to se opazi.)

(Se vidi, da je Musarjeva bila že ogromno težjih poklicnih bitk v življenju in ima svoje mnenje, nič se ne dobrika pri odločitvah. Tako je, in pika.)

Bomo videli, kako bo naprej. Sicer pa le povem, kar se je videlo na soočenjih in kaj me je prepričalo, da tako glasujem.

(Pa me boli za to, kdo stoji za enim ali drugim kandidatom... ker štejejo - konkretni odgovori. To manjka danes.)

Evo, to pišem, preden so prvi rezultati znani. Itak je na koncu vseeno, kdo od njiju zmaga, ker noben od njiju ni slab kandidat in ker kot predsednik moraš biti čim bolj - korekten oz. politično korekten in neodvisen...

Strani: 1