Strani: 1

Morbus sporočil: 126
[#3001130] 06.07.22 20:36
Odgovori   +    12
Res mi ni jasno zakaj Finance tolko forsirate clanke o "elektrifikaciji", ki ne pride v postev za 90% ljudi tukaj..
Froc sporočil: 1.999
[#3001131] 06.07.22 20:45 · odgovor na: Morbus (#3001130)
Odgovori   +    15
Ker so v sužbi plačnika in prinašalca plač, bralci pa smo ciljna skupina za njihov zaslužek. Bralci smo tu zaradi njih. Ne pa novinarji zaradi bralcev in za bralce. Zato realnost odpade in odstopi mesto agitiranju za proizvajačveve proizvode. Pravzaprav nas ne rabijo, razen kot nujno sredstvo. Mi smo potrošniki, oni prodajalci. Novinarstva v sladkem vzvišenem pravem osebnem zadovoljstvu že dolgo ni več. Tudi proizvajalci vedo, da bodo še dolgo v povprečju proizvajali več ostalih vozil, a tega ne reklamirajo. Torej tudi novinarji razen ob kakih praznikih o tem ne pišejo.
milos9 sporočil: 1.044
[#3001215] 08.07.22 08:07 · odgovor na: Morbus (#3001130)
Odgovori   +    0
[Morbus]
Res mi ni jasno zakaj Finance tolko forsirate clanke o "elektrifikaciji", ki ne pride v postev za 90% ljudi tukaj..
Imaš prav. Res je veliko o elektriki. Preprosto zato, ker gre velika večina razvoja v smeri elektrike, večina novic je vezana na ta energent. In če spremljaš industrijo, novosti, potem pač pristaneš na elektriki. Je pa občasno tudi kaj bencina, denimo današnji test alpine A110S - avto.finance.si/9001...-simfonija
milos9 sporočil: 1.044
[#3001216] 08.07.22 08:09 · odgovor na: Morbus (#3001130)
Odgovori   +    0
[Morbus]
Res mi ni jasno zakaj Finance tolko forsirate clanke o "elektrifikaciji", ki ne pride v postev za 90% ljudi tukaj..
Veliko trenutne realnosti je tudi v seriji člankov o uvozu rabljenega avta - avto.finance.si/8999...h-skladisc
milos9 sporočil: 1.044
[#3001217] 08.07.22 08:12 · odgovor na: Froc (#3001131)
Odgovori   +    0
[Froc]
Ker so v sužbi plačnika in prinašalca plač, bralci pa smo ciljna skupina za njihov zaslužek. Bralci smo tu zaradi njih. Ne pa novinarji zaradi bralcev in za bralce. Zato realnost odpade in odstopi mesto agitiranju za proizvajačveve proizvode. Pravzaprav nas ne rabijo, razen kot nujno sredstvo. Mi smo potrošniki, oni prodajalci. Novinarstva v sladkem vzvišenem pravem osebnem zadovoljstvu že dolgo ni več. Tudi proizvajalci vedo, da bodo še dolgo v povprečju proizvajali več ostalih vozil, a tega ne reklamirajo. Torej tudi novinarji razen ob kakih praznikih o tem ne pišejo.
Še vedno smo v službo bralcev in bralcem poročamo kaj se dogaja v panogi, v panogi pa se dogaja predvsem elektrika. Hočeš ali nočeš je tako. Smo pa vedno veseli konstruktivnih predlogov bralcev. Teh je premalo, nepremišljenih in neosnovanih sodb pa preveč.
najobj sporočil: 31.869
[#3001244] 08.07.22 12:38 · odgovor na: milos9 (#3001217)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 08.07.2022 12:40
[milos9]
> [Froc]
> Ker so v sužbi plačnika in prinašalca plač, bralci pa smo ciljna skupina za njihov zaslužek. Bralci smo tu zaradi njih. Ne pa novinarji zaradi bralcev in za bralce. Zato realnost odpade in odstopi mesto agitiranju za proizvajačveve proizvode. Pravzaprav nas ne rabijo, razen kot nujno sredstvo. Mi smo potrošniki, oni prodajalci. Novinarstva v sladkem vzvišenem pravem osebnem zadovoljstvu že dolgo ni več. Tudi proizvajalci vedo, da bodo še dolgo v povprečju proizvajali več ostalih vozil, a tega ne reklamirajo. Torej tudi novinarji razen ob kakih praznikih o tem ne pišejo.
Še vedno smo v službo bralcev in bralcem poročamo kaj se dogaja v panogi, v panogi pa se dogaja predvsem elektrika. Hočeš ali nočeš je tako. Smo pa vedno veseli konstruktivnih predlogov bralcev. Teh je premalo, nepremišljenih in neosnovanih sodb pa preveč.
... ja, ker električni avtomobili so "eko", pa čeprav je elektrika pridobljena na premog ... eh, jebiga ...

P.S.: mogoče je tukaj forum.finance.si/?m=...088&single napisano nepremišljena in neosnovana sodba, pa vendar jo preberi - svet je bolj soodvisen, kot se marsikomu zdi - da ne bom še enkrat isto pisal ...

Strani: 1