Strani: 1

lojze1 sporočil: 775
[#3000545] 29.06.22 07:50
Odgovori   +    15
V redu, Golobova vlade menjuje kadre tam, kjer imajo "njeni" posamezni vplivneži interes in menjuje jih anarhično. Golobova vlada ima oblast in to lahko dela. Včeraj sem poslušal dr. Kovača iz EF, ki je takole razlagal o menjavi na DUTB:
1.prav je, da se menjuje te kadre, ker so bili politično nastavljeni,
2.že to, da se kadri prejšnje vlade ne upirajo kaže, da so bili politično nastavljeni,
3.prav je, da nova vlada imenuje kompetentne strokovnjake.
Ker je dr.Kovača novinar anketiral, sem radio ugasnil in premišljal o ustavni dožnosti davkoplačevalcev, da financiramo RTV.
vrac sporočil: 11.068
[#3000585] 29.06.22 14:45 · odgovor na: lojze1 (#3000545)
Odgovori   +    4
[lojze1]
V redu, Golobova vlade menjuje kadre tam, kjer imajo "njeni" posamezni vplivneži interes in menjuje jih anarhično. Golobova vlada ima oblast in to lahko dela. Včeraj sem poslušal dr. Kovača iz EF, ki je takole razlagal o menjavi na DUTB:
1.prav je, da se menjuje te kadre, ker so bili politično nastavljeni,
2.že to, da se kadri prejšnje vlade ne upirajo kaže, da so bili politično nastavljeni,
3.prav je, da nova vlada imenuje kompetentne strokovnjake.
Ker je dr.Kovača novinar anketiral, sem radio ugasnil in premišljal o ustavni dožnosti davkoplačevalcev, da financiramo RTV.
Čudijo me tele vdanostne izjave novi Vladi "neodvisnih" strokovnjakov ala Kovač. Prav je, da nova Vlada imenuje kompetentne strokovnjake, ha, ha, ha... Če je lev je pa že strokovnjak, ja pajade.

Strani: 1