Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: komentiranje slik

Strani: 1

tasilo sporočil: 9.830
[#205345] 15.02.08 22:22
Odgovori   +    0
Saj ne vem, ali sem se "pravilno" lotil, ker odpiram novo temo, pa sem za kaj drugega pretrd. in če jih zato dobim po nosu, prav.

Zanima me naslednje: vidim, da (foto) galerija zaenkrat deluje (zelo pohvalno!) kot beta. Ali bi nekoč v prihodnosti bilo mogoče vpisovati komentarje tudi k fotografijam, podobno kot k prispevkom? (...in po potrebi tudi to moderirati.)

(De zdej - ko že na Krajnskim vsak slikari,
Že fotke vsak šušmar daje med ljudi,
Ta v slikah, uni v fotkah se slepari,-
Jez tudi v trop, - ki se slepi in trudi,
Ledino orje naše fotografije,-
Se vriniti želim, se mi ne čudi.
Prijatel! Uči mene malarije:
kako in kaj ušeč se Krajncam slika,
Odkri (mi) fotografije lepotije...)

Hvala za odgovor in lepo se imejte!


PS
Sicer pa -admini ste "prou fejst pobje". Kar tako na prej in na naslednjo petletko!
Gustl sporočil: 13.625
[#205346] 15.02.08 22:30 · odgovor na: tasilo (#205345)
Odgovori   +    0

tasilo je napisal(a):
Zanima me naslednje: vidim, da (foto) galerija zaenkrat deluje (zelo pohvalno!) kot beta. Ali bi nekoč v prihodnosti bilo mogoče vpisovati komentarje tudi k fotografijam, podobno kot k prispevkom? (...in po potrebi tudi to moderirati.)

 

Zadeva je kolikor vem že narejena in že nekaj časa čaka samo še mojo potrditev in testiranje. Torej drug teden skoraj zagotovo.
tasilo sporočil: 9.830
[#205349] 15.02.08 22:46 · odgovor na: Gustl (#205346)
Odgovori   +    0
KEWL!
Gustl sporočil: 13.625
[#206727] 19.02.08 12:15 · odgovor na: tasilo (#205345)
Odgovori   +    0

Zanima me naslednje: vidim, da (foto) galerija zaenkrat deluje (zelo pohvalno!) kot beta. Ali bi nekoč v prihodnosti bilo mogoče vpisovati komentarje tudi k fotografijam, podobno kot k prispevkom?  
Je narejeno in live...

Strani: 1