Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2793648] 12.09.19 16:21
Odgovori   +    2
Za spomeniško zaščiteno stavbo bi mi jo morali skoraj zastonj ponuditi, da jo vzamem. Ok, v Ljubljani bi naredil izjemo. :) Ampak v propadajočem centru Kranja? 1,5 milijona EUR? Saj niso resni.

Saj kvadrature je veliko. Ampak ni parkirnih mest za zaposlene in obiskovalce, ni ljudi kot potrošnikov. Kot spomeniško zaščitena, stara stavba je razmeroma nefunkcionalna. In predvsem izjemno draga za vzdrževanje in prenavljanje. Tako, da tole je no go.

Ampak sedaj je gospodarska rast, denar je zastonj, tako da morda se najde kakšen, ki bo znal denar narediti iz tega nakupa.
slovenecnb1 sporočil: 5.589
[#2793651] 12.09.19 16:24 · odgovor na: sopranos (#2793648)
Odgovori   +    2
[sopranos]
Za spomeniško zaščiteno stavbo bi mi jo morali skoraj zastonj ponuditi, da jo vzamem. Ok, v Ljubljani bi naredil izjemo. :) Ampak v propadajočem centru Kranja? 1,5 milijona EUR? Saj niso resni.

Saj kvadrature je veliko. Ampak ni parkirnih mest za zaposlene in obiskovalce, ni ljudi kot potrošnikov. Kot spomeniško zaščitena, stara stavba je razmeroma nefunkcionalna. In predvsem izjemno draga za vzdrževanje in prenavljanje. Tako, da tole je no go.

Ampak sedaj je gospodarska rast, denar je zastonj, tako da morda se najde kakšen, ki bo znal denar narediti iz tega nakupa.
Sej ej ne bodo mogli prodat ....kak občina al pa kak javni sesek bo vzel v najem da s ekolo sreče okreče naprej
sopranos sporočil: 11.404
[#2804874] 26.11.19 13:11 · odgovor na: slovenecnb1 (#2793651)
Odgovori   +    1
Vidiš, niso prodali. Sedaj so spustili za 20 oz. 30%. Pa je še vprašanje ali bodo prodali. Ker minusi, ki sem jih omenjal, ne bodo šli stran. Morda bodo za milijon prodali tole v Kranju, za Novo mesto ne morem dati ocene. Pa bodo morali imeti že kar srečo.
anon-529190 sporočil: 6
[#2804890] 26.11.19 14:40 · odgovor na: sopranos (#2793648)
Odgovori   +    0
V Ljubljani pameten clovek se za šenkan znesek ne bi kupil. Mafijska mesto kjer se cedijo samo med in mleko. Pametnega pa nič.
Dejansko pa tudi ta stavba v Kranju nima namena. Mogoce za kaksno gostilno ali lokal, mogoce kak muzej ipd. Je pa Kranj precej bolj živahen kot pred leti

Strani: 1