Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2782244] 03.07.19 19:33
Odgovori   +    0
To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.
Gustl sporočil: 13.625
[#2782245] 03.07.19 19:58 · odgovor na: sopranos (#2782244)
Odgovori   +    4
[sopranos]
To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.
Dobr, ja. Predvsem se bo iz odlocanja umaknila ta spremenljivka, ki je vcasih bremzala digitalizacijo.

Torej sedaj bo lažje potekala transformacija printa v digital.
sopranos sporočil: 11.404
[#2782249] 03.07.19 20:11 · odgovor na: Gustl (#2782245)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [sopranos]
> To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.

Dobr, ja. Predvsem se bo iz odlocanja umaknila ta spremenljivka, ki je vcasih bremzala digitalizacijo.

Torej sedaj bo lažje potekala transformacija printa v digital.
Daj mi prosim še na to odgovori, kakšne težave ste imeli da ste sforsirali ta prehod na digital? Ker to je težka zadeva, da spremniš prioritete in način dela za 180 stopinj. Recimo neko Delo, Dnevnik itd. tega niso sposobni.
Gustl sporočil: 13.625
[#2782257] 03.07.19 21:16 · odgovor na: sopranos (#2782249)
Odgovori   +    4
[sopranos]
> [Gustl]
> > [sopranos]
> > To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.
>
> Dobr, ja. Predvsem se bo iz odlocanja umaknila ta spremenljivka, ki je vcasih bremzala digitalizacijo.
>
> Torej sedaj bo lažje potekala transformacija printa v digital.

Daj mi prosim še na to odgovori, kakšne težave ste imeli da ste sforsirali ta prehod na digital? Ker to je težka zadeva, da spremniš prioritete in način dela za 180 stopinj. Recimo neko Delo, Dnevnik itd. tega niso sposobni.
Ce te res zanima, tule je precej svež podcast z mano na temo.

Od cca 23 min naprej sem jaz:

metinalista.si/166-j...ti-ki-nas/
sopranos sporočil: 11.404
[#2782267] 04.07.19 00:21 · odgovor na: Gustl (#2782257)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [sopranos]
> > [Gustl]
> > > [sopranos]
> > > To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.
> >
> > Dobr, ja. Predvsem se bo iz odlocanja umaknila ta spremenljivka, ki je vcasih bremzala digitalizacijo.
> >
> > Torej sedaj bo lažje potekala transformacija printa v digital.
>
> Daj mi prosim še na to odgovori, kakšne težave ste imeli da ste sforsirali ta prehod na digital? Ker to je težka zadeva, da spremniš prioritete in način dela za 180 stopinj. Recimo neko Delo, Dnevnik itd. tega niso sposobni.

Ce te res zanima, tule je precej svež podcast z mano na temo.

Od cca 23 min naprej sem jaz:

metinalista.si/166-j...ti-ki-nas/
Evo, sem si vzel čas. :) Hvala za link. In ja, sem imel kar precej prav. Sem pa zvedel še veliko več. Res zanimivo. Sem pa dobil občutek da tvoja sogovornika nista čisto zapopadla vsega o čemer si govoril. :) Glede na to, da sta iz "foha" in to.
Gustl sporočil: 13.625
[#2782273] 04.07.19 07:36 · odgovor na: sopranos (#2782267)
Odgovori   +    4
[sopranos]

>
> Ce te res zanima, tule je precej svež podcast z mano na temo.
>
> Od cca 23 min naprej sem jaz:
>
> metinalista.si/166-j...ti-ki-nas/

Evo, sem si vzel čas. :) Hvala za link. In ja, sem imel kar precej prav. Sem pa zvedel še veliko več. Res zanimivo. Sem pa dobil občutek da tvoja sogovornika nista čisto zapopadla vsega o čemer si govoril. :) Glede na to, da sta iz "foha" in to.

To ne vem, ampak itak ni važno. Tudi mi nismo kar pokapirali vsega, smo morali prit do tega in se vedno veliko stvari ne kapiramo in delamo napake za napako.

Pri disrupcijah (pa se kje) je prva pomembna faza, potem ko prebolis zanikanje, awareness - zavedanje, da disrupcija je res tu in da nekaj moras naredit, da ne bo slo brez sprememb.

Da prides do tega, moras najprej bit sploh pripravljen poslusat.

Zato jaz pri svojem delu rad uporabljam močne izjave (ki sicer niso izmišljene, imam podlago za njih) kot "hihce vas ne bere", "ostane vam se 5 let", "tretjino zaposlenih ne boste potrebovali"...

Dobis hitreje pozornost...

Samo nekaj sem moral spremenit - marsikdo se pri takih debatah varnostno zapre v nek svoj zamozanikalni kokon in ne gre nic ven in notri, torej kontra efekt.

Zato obicajno vse šokantne stvari povem na lastnem primeru:
- Finance nihce ne bere
- imamo samo se 5 let
- odpustili smo tretjino ljudi

...potem te pozorno poslusajo, malo sokirani in na pol z usmiljenjem, ko pa preidejo v fazo, da ti začnejo dajat nasvete, kaj naredit, jim s podatki pokazes, da govoris tudi ali predvsem o njih, saj so v se slabsem polozaju.

Potem je malo tisine...ampak se da naprej pogovarjat.
bc123a sporočil: 48.253
[#2782283] 04.07.19 08:45 · odgovor na: Gustl (#2782257)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [sopranos]
> > [Gustl]
> > > [sopranos]
> > > To bo za vas na Financah kar dobra zadeva, kajne? Boste malo lažje zadihali.
> >
> > Dobr, ja. Predvsem se bo iz odlocanja umaknila ta spremenljivka, ki je vcasih bremzala digitalizacijo.
> >
> > Torej sedaj bo lažje potekala transformacija printa v digital.
>
> Daj mi prosim še na to odgovori, kakšne težave ste imeli da ste sforsirali ta prehod na digital? Ker to je težka zadeva, da spremniš prioritete in način dela za 180 stopinj. Recimo neko Delo, Dnevnik itd. tega niso sposobni.

Ce te res zanima, tule je precej svež podcast z mano na temo.

Od cca 23 min naprej sem jaz:

metinalista.si/166-j...ti-ki-nas/
Ojoj, malo blizje mikrofonu drugic :) pa malo manj odmeva v sobi. Ful je tezko poslusati.
Gustl sporočil: 13.625
[#2782285] 04.07.19 08:57 · odgovor na: bc123a (#2782283)
Odgovori   +    0
Vem, sam sebe ponekod slabo razumem. Ni snemano studijsko. Vsak na svojem koncu snema sebe, jaz se snemam na telefonu od doma, nato se zlima skupaj.

Strani: 1