15 min
DAF Trucks s tremi nagradami fleet news
20 min
Nemški prometni minister bo testiral samovozeči tovornjak družbe MAN
31 min
To so prihajajoči Volkswagnovi avtomobili, ki jih ne bo poganjala elektrika
1 ura
Najbolj brani članki danes
2 uri
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec! 2
3 ure
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
4 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
4 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
5 ur
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
6 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
6 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
6 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
7 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
7 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
7 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
8 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
8 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
8 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
9 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
9 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sladke pokojninske sanje

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2781827] 01.07.19 19:08
Odgovori   +    21
Zadnja sprememba: anon-317028 01.07.2019 19:09
Če že v Meščevi inteligenčno prikrajšani stranki ne privoščijo dvojnega upokojenskega statusa zdravnikom, profesorjem in drugim parazitom iz javnega sektorja, ker se upravičeno bojijo, da bodo goljufali in zagotovo bodo goljufali, ker skoz goljufajo, naj omogočijo dvojni status podjetnikom. Torej, naslednje leto se bom upokojil in imel dobrega tisočaka pokojnine in bi ostal v polnem delovnem razmerju z 2 tisočaka bruto plače, kar pomeni neto plačo v višini 1.285 evrov in plačane socialne prispevke in dohodnino v višini 1.050 evrov in bi pravzaprav s prispevki pokril svojo pokojnino. Država je absolutno na boljšem, ker nima prav nobenih stroškov z mojo pokojnino, vse je transparentno, država meni da polno pokojnino, jaz pa njej socialne prispevke v višini moje pokojnine. Vsi smo na dobičku!!! Če mi država ob zaposlitvi ne bo omogočila prejemanje polne pokojnine, se ne bom zaposlil in bo država ostala brez cc. 1.100 evrov, meni pa bo polno pokojnino morala izplačevati. Kje je tu inteligenca Mesec in Violeta?
1011Arist sporočil: 1.044
[#2781833] 02.07.19 00:34
Odgovori   +    8
"Stroški za pokojninski sistem, zdravstveni sistem in dolgoročno oskrbo bodo še vedno rasli. Danes pomenijo okoli 18 odstotkov BDP, do leta 2040 se bodo zvišali za šest odstotnih točk, do leta 2050 pa še za dodatnih devet odstotnih točk."
Prosim informirajte se, ker tisočkrat ponovljena laž še ne bo resnica. Izračuni za toliko let v naprej so nesmiselni tako in tako.
Damjan in Kordež sta lepo pokazala, da je s slovenskimi izračuni glede tega nekaj hudo narobe in vzrok za to ni demografija.

Strani: 1