Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[#2781004] 25.06.19 12:25
Odgovori   +    2
Če prav razumem, so "preobremenjeni in kadrovsko podhranjeni" slovenski organi pregona + Eurojust pomagali italijanskim kolegom ujeti tamkajšnje transnacionalne utajevalce in italijanski javni blagajni povrniti vsaj del tam utajenih davkov. Kul.
Oglasite se spet, ko bodo Eurojust in italijanski organi pregona pomagali razkriti resne utaje in kriminal v Moji Deželi in v slovensko javno blagajno dotočiti utajene milijone. Hvala, gracije, tenkjuverimač.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2781012] 25.06.19 13:44 · odgovor na: pobalin (#2781004)
Odgovori   +    2
[pobalin]
Če prav razumem, so "preobremenjeni in kadrovsko podhranjeni" slovenski organi pregona + Eurojust pomagali italijanskim kolegom ujeti tamkajšnje transnacionalne utajevalce in italijanski javni blagajni povrniti vsaj del tam utajenih davkov. Kul.
Oglasite se spet, ko bodo Eurojust in italijanski organi pregona pomagali razkriti resne utaje in kriminal v Moji Deželi in v slovensko javno blagajno dotočiti utajene milijone. Hvala, gracije, tenkjuverimač.
Ce bi si Italijani res kaj takega dovolili, bi bil to nezaslisan napad na suverenost Republike Slovenije, clanice Eu in Nata. Slovenci namrec resne utajevalce, kriminalce, in njihove iz riti potegnjene stranke volimo na oblast, in to zavestno in s ponosom. Kultura naroda pac.

Ce bi pa ti osebno rad grobo uzurpiral slovenske obicaje in ze vec kot 70 let ustaljeni red - pa ne vem. Lahko denimo ustanovis kaksno Vardo, ne nujno stajersko. Prijateljsko ti odsvetujem take tendence, vsaj dokler bivas med slovenci.
pobalin sporočil: 14.456
[#2781084] 25.06.19 23:14 · odgovor na: anon-207617 (#2781012)
Odgovori   +    0
Uh, koliko žolča, jaz pa sem samo hotel namigniti, da slovenceljski organi očitno tudi v svobodi in neodvisnosti Moje Dežele radi munlajtajo, ljudstvo pa je trenirano, da se nadvse razveseli EU trepljanja in čohanja za uhlji.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2781090] 26.06.19 00:23 · odgovor na: pobalin (#2781084)
Odgovori   +    1
[pobalin]
Uh, koliko žolča, jaz pa sem samo hotel namigniti, da slovenceljski organi očitno tudi v svobodi in neodvisnosti Moje Dežele radi munlajtajo, ljudstvo pa je trenirano, da se nadvse razveseli EU trepljanja in čohanja za uhlji.
Nisem htel rect da me kaj muci pri tvojem pomisleku...

Samo dodajam da je slovenska cepljenost na "priden, piskotek" s strani svabov se najmanjsi problem. Mi dobesedno volimo mafijce, ker so "nasi" - in pol je vsa muka okrog sposobne in ucinkovite policije in sodstva zaman, ce pleme izvoli mafijca za zupana ali premiera, tudi ko zdavnaj dobro ve, da je mafijec.

Morda je to da nas eu coha za uhlji cudovit scenarij, ko premislis kaj so realne alternative :-)?
pobalin sporočil: 14.456
[#2781136] 26.06.19 10:45 · odgovor na: anon-207617 (#2781090)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
Morda je to da nas eu coha za uhlji cudovit scenarij, ko premislis kaj so realne alternative :-)?
Če najprej da piškot in potem čoha, je OK. Še bolje, če da dva piškota. :-)

Strani: 1